Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is látszólag ok nélkül állandóan fáradt, rosszkedvű és aluszékony vagy? fórum

Te is látszólag ok nélkül állandóan fáradt, rosszkedvű és aluszékony vagy? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
3. 6b959121ac (válaszként erre: 1. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 08:11

Szia!


Lehet,hogy a pajzsmirigy lesz a megoldás! Nekem teljesen megegyeztek a tüneteim a tieiddel. Nagyon el voltam keseredve, hogy mi lesz ezután. Egy egyszerű vérvétel kiderítette, hogy alul működik a pajzsmirigyem. Várd még meg ezt az eredményt, utána kezdj el más okot keresni!

2009. okt. 7. 08:10

Szia!

Nekem ugyanezek voltak a "panaszaim" aztán egy vérvétel segített, és kiderült súlyos vashiány, azóta sokkal jobb a helyzet. Nem vagyok kimerült, nem vagyok morci stb. (bár azért még vannak rossz napok)


De ha a leleted jó, akkor nálad lehet nem ez a baj.


Remélem hamar kiderül, mi a baj, mert tudom milyen rossz érzés, mikor csak a pihenésre vágysz, és hiába pihensz nem vagy pihentebb...

2009. okt. 7. 08:05

Azért indítottam el ezt ez az új fórumot, mert már nagyon el vok keseredve...:(

25 éves leány vok, elméletileg teljesen egészséges, de úgy kb. egy éve állandóan kimerült, fáradt és aluszékony vagyok, az utóbbi időben pedig már ingerlékeny, idegbeteg is, ok nélkül felhúzom magam, vagy éppen sírva fakadok, rossz a közérzetem. A szexuális vágyam - számomra - drasztikusan lecsökkent az utóbbi kb. fél évben... vagy fáradt vok hozzá, vagy egyszerűen nincs kedvem. De kb. mindennel így vok. Az egyetlen vágyam, akárhol is vok, hogy végre otthon legyek és pihenhessek.


A nyári szünetben (tanár vok ugyanis) kb. két hónapig szinte semmi dolgom nem volt, mégis ugyanez volt velem a helyzet.


Nem vok depis, boldog vok a Párommal, imádom őt, 3 hónapja életmódot is váltottam, egészségesebben táplálkozok, fogytam is 14 kg-ot (még nincs vége:)), rendszeresen sportolok, stb... Nem értem.


Voltam vérvételen, a lelet majdnem tökéletes. A pajzsmirigyre még egy hetet várni kell, de sztem az is rendben lesz. Az orvos azt mondta, ha az sem, akkor nem tudja, mi lehet a baj...


Hasonló tapasztalatok vkinek? Vmi megoldás????:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook