Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is látszólag ok nélkül állandóan fáradt, rosszkedvű és aluszékony vagy? fórum

Te is látszólag ok nélkül állandóan fáradt, rosszkedvű és aluszékony vagy? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
91. Farika (válaszként erre: 83. - Matata)
2009. okt. 8. 09:49
Nálunk is volt ilyen tabis gond, figyelni kell rá!
90. biobodylife (válaszként erre: 24. - 337ac1489c)
2009. okt. 8. 08:32
Ok, máris többet mondtál.Akkor azt kell nézni, a hiány felderítése kapcsán, hogyan éltél/ettél, ittál, dolgoztál, idegeskedtél, lelkiztél/ akkoriban, amikor ezek a tünetek elkezdődtek,Vissza tudsz emlékezni rá?
89. Manon (válaszként erre: 86. - 337ac1489c)
2009. okt. 8. 08:01

Szia!



mindenképpen beszélja nőgyogyóval akkor, és kérj másik gyógyszert, annyifajta van már

2009. okt. 8. 07:59
néha igen
87. Manon (válaszként erre: 85. - 021a029148)
2009. okt. 8. 07:58

vastabi


elkezdtem szedni, és elműlt a fáradság és társai

86. 337ac1489c (válaszként erre: 83. - Matata)
2009. okt. 8. 07:27

Szép jó reggelt Lánykák!


Matata, írtam privit!:)

Bár azt is megírtam, h. nekem már a Tri-Regolnál kezdődtek a szexuális problémák...akkor elmentem a nőgyógyihoz, azt mondta, h. akkor vonuljak apácazárdába...mert h. amíg gyógyszert szedek, addig ez nem fog sajna javulni...:S Viszont ő meg inkább gyógyszer-párti...:S na igen, nem neki kell szednie...:S Mondjuk eddig én is gyógyszer-párti vtam, csak ez a mellékhatás igencsak elkeserít:(

85. 021a029148 (válaszként erre: 82. - Manon)
2009. okt. 8. 07:19
Milyen tabletta?
84. matata
2009. okt. 7. 17:50
a=e
83. matata (válaszként erre: 79. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 17:49
A Marcilonnal vigyázz. én fél évig szedtem a férjem majdnem elvállt tőlem. Teljes frigiditás lesz. Dobd ki.... Mióta abbahagytam elmúlt.....ha érdekel bővebben írok...
82. Manon (válaszként erre: 80. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:41

sokat én se tudok róla, csak hogy hatásos a vele való tali :)


Talán ez az út is járható



Szívesen bármikor.


Tudom milyen szarul érzi magát az ember ilyenkor. Keresi magában a hibát, hogy miért fáradt, miért ingerült, miért ez miért az.


Aztán jön egy tabletta (legalábbis számomra) és máris köddéválik az összes tünet.


Én azóta komolyan boldogabbnak érzem magam.

Lehet hülyének nézni, de tényleg így van :)


Remélem neked is minnél hamarabb rendeződik a helyzeted

81. Manon (válaszként erre: 79. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:35

beszélj erről a nőgyogyóval

lehet hogy egyszerüen "csak" a gyógyszer nem jó neked, lehet érdemes másikat írnia!

Feltélenül említs meg neki minden panaszt.


(a mercilonnál vannak már korszerübb bogyók is, tudom minden ember más és más, csak említettem)

80. 337ac1489c (válaszként erre: 78. - Manon)
2009. okt. 7. 16:30

No, akkor ahogy látom, kb. egy hullámhosszon vunk!:)


Kineziológust már nekem is javasoltak, assetóm, mi fán terem:))


Amúgy olyan édik vtok, h. ennyi tanácsot adtok!!! Ezer hála!!!:)

2009. okt. 7. 16:29

No lányok, most bevallom őszintén, kicsit összébb zavarodtam!:) de majd igyekszem szép sorjában próbálkozni...vagyis először megvárom a pajzsmirigy eredményét. Közben szedem a multivitamint meg a Ca-t. Az orvostól megkérdem, hogy szedjek-e külön vasat is, bár a labor szerint az tökéletes.


Csak közben jövő 7en kéne feliratnom újabb 3 havi fogigátlót a nőgyógyásszal és most nem tudom, mit csináljak...nem merem abbahagyni, félek az óvszeres védekezéstől meg a menstruációs erős rosszullétektől... Viszont lehet, h. ez minden bajom okozója... Nem tudom!!!!:(

78. Manon
2009. okt. 7. 16:28

Én a helyedben megvárnám a leletet.

Közben odafigyelnék a vitaminra, esetleg rásegítenék plusz vastartalmú ételekkel (hátha alapon), pluszban próbálnék többet friss levegőn lenni.


Közben nyugodtan beszélj a háziorvosoddal, valamint a nőgyogyóddal is.


A pszichiátert,pszichológust én egyenlőre nem erőltetném mondjuk, de nem vagyunk egyformák.

Ha gondolod, hogy segít, egy próbát megér.

A barinénimnek sokat segített a kineziológus (jaj jól írom??) egy próbát megér ez is.

2009. okt. 7. 16:19
Minden ember átél ilyen nehéz, depis időszakokat az élete során, akár sokat is. Akkor van gond, amikor úgy érzed, hogy ez az állapot állandósult és nincs már semmilyen mentő ötleted, amivel kilábalhatnál belőle. Na, szerintem akkor kell szakemberhez fordulni.
76. Manon (válaszként erre: 72. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:18

szeretnénk azt is idővel, de per pill egy betegség miatt nem szedem, mivel egy picit összezavarodtam belül, megvolt mikor nem kellett volna, nem volt meg mikor kellett volna, de ez még csak az első tiszta hónapom


jobb??

talán igen....

mivel folyton fáradt voltam nem akartam semmit se...

aztán elkezdtem szedni a vasat, és nem voltam már fáradt, de...

pont egyidőben elhagytam a gyógyszert, és nem védekezünk "csak" megszakítással működünk, ami nem az én világom


Így nem tudom annyira összemérni :)

75. 021a029148 (válaszként erre: 64. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:16
Ha úgy érzed, hogy szakember segítségére van szükséged, akkor ne pszichiáterhez menj el, hanem pszichológushoz. Nem mindegy.
74. 673567bc24 (válaszként erre: 73. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:12
Nálam sosem volt ilyen!Mindig pörgök,elég strapabíró vagyok,lelkileg-testileg is! fronttal nincs bajom,szeretem a telet,várom is!Úgyhogy passz! :(((
73. 337ac1489c (válaszként erre: 70. - 673567bc24)
2009. okt. 7. 16:10

Ó, hát ilyen szerintem mindenkinél van, ilyen rossz passz, vagy lehet, h. a front, ki tudja... Szerintem sportolj vmit és azzal nagyon jól le lehet vezetni a feszültséget...


Én úgy örülnék, ha végre lenne erőm és energiám vmihez és nem folyton azt érezném, hogy jaj ne, megint ide meg oda kell menni, és minek meg nincs kedvem, stbstb..:S

72. 337ac1489c (válaszként erre: 71. - Manon)
2009. okt. 7. 16:08

És most, hogy nem szedsz gyógyszert, jobb pl. a szexuális életed?


Egyébként miért nem szeded, babát szeretnétek?

71. Manon (válaszként erre: 50. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 16:07

per pill nem....


de a mercilon és a most elhagyott gyógyom között eltelt kb 2 hónap.


Tehát azért volt egy pici szünet

2009. okt. 7. 16:06
3 napja rám jött valami,nem értem!Utálom az egész világot!Kerülöm az embereket,fáradtnak sem mondhatom magam,tehát nem értem! :(((((
2009. okt. 7. 16:04
No igen, az tény, hogy nem szavesen megyek pszichiáterhez... viszont ez a mostani állapot sem tetszik. Nagyon nem...:S
68. takakoko (válaszként erre: 65. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 15:48
figyi, én nem azt mondom, hogy neked is az a bajod. de egy próbát megér, mielött agyturkásszal "kezeltetnéd" magad, nem? ;-)
67. takakoko (válaszként erre: 65. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 15:46

igen :-)

nekem az volt a bajom. kiégett a szervezetem.

2009. okt. 7. 15:43

Csak sajnos ez nála már 1 éve húzódik és nem lett jobb.

De legalább a pszichiáter megmondaná,h van e ott keresni valója v sem.

65. 337ac1489c (válaszként erre: 63. - Takakoko)
2009. okt. 7. 15:43
Szóval pusztán attól jobb lett, h. elkezdtél vitaminokat szedni?
2009. okt. 7. 15:40
Jaj, lányok, most rám hoztátok a frászt:S Amúgy a pszichiáterhez egy-két hónappal később lehet csak időpontot kapni...:S És akkor sincs rád, csak 5 perce...:S
63. takakoko (válaszként erre: 61. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 15:39

jaj, szerintem ne menj psichodokihoz, ott rögtön megállapítják, h süsü vagy. én úgy érzem, Te képes vagy változtatni, van benned erö. fiatal vagy még, nem szabad feladni.

én régen úgy éreztem, hogy túlélem a napjaimat. reggel nagy nehezen felkeltem, s azt kérdeztem, mikor lesz már este. (hozzáteszem: párommal minden tökéletes, figyelmes, ágy is ok, 19 éve vagyunk együtt, még mindig szerelmesek vagyunk). december óta, mint lejjebb írtam: megélem ill átélem a napjaimat, ismét örömet leltem a tevékenységekben (lsd háztartás, gyereknevelés, kommunikáció).

62. ancsika72 (válaszként erre: 61. - 337ac1489c)
2009. okt. 7. 15:28

Szerintem igen,menj.

Mielőtt még esetleg a kapcsolatotok is megsínylené.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook