Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
260. 8e163afeff (válaszként erre: 259. - Ajnácska85)
2010. máj. 31. 20:51

Ha életmódnak szánja az ember, akkor ezek nem is "bűnözések", csak lazítások. És azok meg kellenek, csak ésszerű időközönként kell tartani őket, ezért határoztam meg a heti 1x-it. Bár most is csak 95%-osan tartom be, mert a reggeli tejeskávé lecseréléséig még nem jutottam (de tervezem).

De hát Neked tényleg nem kell sokat fogynod, néztem az adatlapod - nekem 10 kg feleslegem van, azért az már valami:-) De nem sokáig!

259. Ajnácska85 (válaszként erre: 258. - 8e163afeff)
2010. máj. 31. 20:47

Szia igen, nekem sincsenek illúzióim, bizony fogok bűnözni!

Sőt én már ma megengedtem magamnak egy pohár száraz fehérbort.:)

258. 8e163afeff (válaszként erre: 257. - Ajnácska85)
2010. máj. 31. 20:34

Szia, jó, hogy egyre többen vagyunk... nagyon jó a testkontroll, igazi áldás a testnek szerintem. Csak valahogy nem hiszik el a vad fogyózók, hogy ezzel is gyorsan lehet fogyni, és inkább bele se fognak. Pedig nagyon működik!

Szerintem az ideális súlyodra fogyaszt le, ami szerintem azt jelenti, hogy nincs egy deka felesleges zsír sem. Onnan tovább már nem fogy az ember, mert az izmot azt nem emészti fel, hiszen adsz elég kalóriát meg tápanyagot, vitamint.

Én tuti, mindig így fogok élni, persze, bűnözésekkel, hiszen írja is a könyv, hogy nem kell százszázalékig betartani. Ez egész egyszerűen a tökéletes étrend, s ki úgy közelíti meg, amennyire maximalista. Én meg fogok engedni magamnak jégkrémet, ilyesmit mondjuk hetente egyszer, de csak ha elértem az álomsúlyt:-)

257. Ajnácska85 (válaszként erre: 256. - 8e163afeff)
2010. máj. 31. 20:27

Szia Katacica:)


NA itt vagyok, köszi a meghívást..:)

Én viszonylag keveset akarok fogyni, mert 53.5 ről indultam és 48 az álomsúly, bár nem bánnám a 45 -öt sem.


Meg igaióbl életmódváéltást szeretnék. Nagyon szimpi ez a testkontroll:) Szerintetek ha elérem a kívánt súlyom, de folytatom a diétát tovább fogyok vagy szipmlán csak a megtartásban segít?

Nekem elmúlt a mindennapi gyomorégésem, sokkal energikusabb vagyok, mindez 5 nap alatt:)



És: tök betartható, sosem vagyok éhes may kajás

2010. máj. 31. 19:37
bocs, ezt nem ide akartam:-)
2010. máj. 31. 19:37

Ja, és fórum nem a szoptatásról, hanem a testkontrollról van, itt: [link]

Az első hsz-ben le van írva a lényege, szóval ezt nyugodtan követheted szoptatás alatt is, mert nem kell megvonni a kalóriákat, nyugodtan lehet enni, csak azt kell nézni, mit mivel és mikor. És persze cukor, csoki, stb. azért nagyon ritkán.

2010. máj. 31. 17:04

Sziasztok, mögöttem is zabanapok vannak, de hát esküvő volt:-)

Viszont mától újraindul.

Motiváció a gyümievésre: nekem napi fél kg lement abban a 2 napban, amikor 100%-osan betartottam a testkontrollt! Jó, tudom, hogy nem fog mindennap ennyi lemenni, de olyan jó volt! És a gyümievés után adtam az élvezeteknek, fél csomi toastkenyér bement ebédre, és mégis fogytam!

Betartáshoz egy kis könnyítés: van egy hangosterápia, 15p-et kell rászánni naponta, és meghallgatni. Nekem szerintem nagyon hat, ha meghallgatom, utána egész nap nagyon be tudom tartani a fogyit.

Innen ingyen le lehet tölteni (az is kb. 5 perc, a letöltés):

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
253. a44109caaa (válaszként erre: 251. - Meme70)
2010. máj. 31. 07:39
Meme-az én napjaim is zűrösek voltak kaja szempontjából,én abszolút a havi hormonháborúnak tudom be ezt az egészet,már bőven volt alkalmam megfigyelni magam.Ilyenkor "csak"átvészelni kell a napokat,beletörődni hogy nem fogyunk,de legalább nem is hízunk...bár én most rá sem merek állni a mérlegre..
252. a44109caaa (válaszként erre: 248. - Iviiiiii)
2010. máj. 31. 07:36
Ivi-gratulálok a vizsgádhoz és a fogyid sikeréhez is!Nagyon ügyes vagy!!
251. meme70
2010. máj. 29. 15:05

Már megint elbuktam a diétával, és semmit sem hozhatok fel mentségemre csak a gyengeségemet, hogy nem tudtam ellenállni a vajaskenyérnek reggel és utána már csak úgy jöttek a finom de nem diétás kaják.

Aztán ma reggel ( szombat) már úgy voltam, hogy ha már nem fogytam, akkor meg úgyis mindegy, hát megeszem a párom által készitett hagymás májat szalmakrumplival + 1 pohár konyakkal megtoldva.

Jobban bele kellene húzzak, viszont valamelyik nap is a játszón 2x is elsötétült elöttem a világ.

Na, majd meglátom,előre többet nem tervezek, mert akkor meg biztos hogy rám fog törni a farkaséhség.

Kb 4 hét eredménye 3 kg, még lenne 5 kiló amit szeretnék leadni a köv 4 hét alatt, de ha csak még 3 megy le, akkor is elégedett lennék.

250. Iviiiiii (válaszként erre: 249. - Meme70)
2010. máj. 28. 20:03
Köszi :)
249. meme70 (válaszként erre: 248. - Iviiiiii)
2010. máj. 28. 13:59

Szia Iviii

Gratulálok a sikeres vizsgához és a nadrágpróbához is persze.

2010. máj. 28. 12:03
Sziasztok. Rég jártam erre, méghozzá azért mert rég fogyóztam:( Tanultam a vizsgámra és hát szénhidrát szénhidráttal na meg fehérjével és persze rengeteg kávéval. De 4es lett a vizsga, szóval megpróbálok visszaszokni a diétára :) Persze csak holnaptól,mert épp most ettem egy adag fagyit. A tavalyi nadrágom röhejesen lógott rajtam. Néhány helyen kibuggyant, meg ilyesmi :) Képzeljétek újabb sikerélmény: Barátom nővérének a régi nadrágjait ma felpróbáltam és mind jó rám! Eddig egy se jött fel rám.(kb 2 éve volt, hogy előszőr próbáltam :) ) A lényeg, hogy a lány szép csinos és sovány, és ha jók rám a ruhái az azt jelenti, hogy nem járok már olyan messze attól a céltól!
247. a44109caaa (válaszként erre: 245. - Bucimami)
2010. máj. 28. 07:26

Bucimami-ünnepélyesen ígérem hogy megpróbálom!!!

:-)

2010. máj. 27. 20:17
igazad van ám,csak olyan nehéz szabályok közt élni...főleg nekem! nagyon "vízöntő" vagyok.
245. bucimami (válaszként erre: 244. - Cickány64)
2010. máj. 27. 11:59

Ha már szóba kerültem...:-)

Nem lehetne, hogy mégis megpróbáljátok a délelőtti gyümölcsevést? Csak egy kicsikét?:-) Kikerestem a könyvből- már el se pakolom, a memóriámra inkább nem hagyatkoznék:-)-, ott azt írják, az egész testkontrollnak ez a leglényegesebb része. Vagyis, ha semmi mást nem tartasz be, legalább ezt az egyet igen. Mert segíted a méregtelenítést és nem kell éhezni, "kihúzni" délig. Mert éhezni nem jó. Nem jó a testednek, nem jó a lelkednek. Mert előbb-utóbb feladod és akkor a szervezeted ráveti magát minden gramm zsírra és kalóriára és elraktározza, bebetonozza, hogy a következő ínséges időszakban legyen mihez nyúlnia. És akkor ott vagyunk annál a helyes jojó-effektusnál. Meg a kudarcélménynél, hogy már megint nem sikerült lefogyni. Vagy ha igen, jönnek vissza a kilók.

És a kávéról sem kell feltétlenül lemondani: én reggel megiszom az adagomat, aztán az első gyomorkorgásnál jöhet az alma, körte, banán stb.

2010. máj. 26. 15:12
ki a fene tud egész délelőtt rágcsálni...akkor már inkább a tejeskávé
2010. máj. 26. 08:09

Nekem simán eltelik az idő így,legnehezebbek az esték vacsora időben,amikor illatozik a kaja én meg eszem amit épp elhatároztam arra a napra vagy inkább beülök a gép elé,nehogy elcsábuljak...:-)

De egyébként a Bucimami által említett könyv szerint kávé nem kellene és délig annyi gyümit ehetnék amennyit csak szeretnék...ezért írtam hogy nem az én példám a követendő minta...

242. cickány64 (válaszként erre: 241. - A44109caaa)
2010. máj. 25. 21:00
nem rossz! én is sokszor vagyok így.mondjuk lehet,hogy 2-ig azért nem bírnám kaja nélkül.
241. a44109caaa (válaszként erre: 238. - Cickány64)
2010. máj. 25. 20:37

Folyt...

persze nem azt akarom mondani hogy ez az etalon,de úgy tűnik,nekem működik!

240. a44109caaa (válaszként erre: 238. - Cickány64)
2010. máj. 25. 20:35

Nálunk is szörnyű idő van,ma is rohantunk a családdal a szaletli alól bemenekíteni a virágokat a garázsba...szegényeket 2-3-4 naponként transzportáljuk ide-oda,sajnálnám ha megcsupálná őket a vihar...

Egyébként igaz hogy nem engem kérdeztél,de a naplómban írom minden nap az étkezéseimet,nézd meg,hátha segít!

239. a44109caaa (válaszként erre: 234. - 8e163afeff)
2010. máj. 25. 20:32
Én írtam az elvonási tüneteket,de azóta is iszom napi kettőt,ami úgy néz ki hogy reggel egy 3 dl-es bögrébe 2 szűk teáskanálnyi nescafé,rá fele víz-fele tej,pici folyékony édesítő,az első kortyokkal beveszem a gyógyszereimet,majd a többit elnyalogatom 10-11 óráig-attól függ-majd amikor elfogyott még egy ilyen dózis,ez kitart du.1-2-ig.aztán jön a gyümi meg a stb...most mégsem akarok leszokni róla..
238. cickány64 (válaszként erre: 237. - 8e163afeff)
2010. máj. 25. 20:13

most jöttünk meg a sétából.hát nagyon nagy a sár mifelénk,le is kellet a kutyimnak mosni az egész alvázát.

nálad hogy néz ki ez a testkontroll? délig gyümi és azután?

237. 8e163afeff (válaszként erre: 236. - Cickány64)
2010. máj. 25. 19:42
hát igen, nekem is a testkontroll az első, amit hosszú távra tervezek... és így jó is, mert nincs rajtam az a "jaj, utoljára még jól bezabizok", meg a bűnözések se súlyosak. Tudtam mindig,hogy életmódváltás kell, csak hát... gyorsan akar az ember fogyni. Így híztam jópár kilót:-)
236. cickány64 (válaszként erre: 235. - 8e163afeff)
2010. máj. 25. 19:26

egyszer egy fórum társam megjegyezte,hogy mindenbe belekapok,és ez nem jó...

hát most kalóriaszámolok.most meg megyek ki a kutyámmal. csá.majd jövök vissza....

235. 8e163afeff (válaszként erre: 233. - Cickány64)
2010. máj. 25. 19:13
Én se értem:-) Vagyis nem akartam elhinni, hogy a szétválasztás miatt így is fogyni fogsz, de tényleg működik! Te mit eszel, illetve nem eszel? Ha jól láttam, ww-zel?
2010. máj. 25. 19:12
Nekem még mindig a kávé egyébként a ludas:-( Már nem tudom, melyikőtök írta, hogy elvonási tünetei vannak, ha nem kávézik: a National Geographic-ban volt egy cikk, hogy heti 1 csészével kell csökkenteni az adagot, tehát ha napi 4-et iszik valaki, akkor napi 3-at kell az első héten, 2-őt a másodikon.. és így tovább, és nem lesznek megvonási tünetek! Nekem már összejött így, csak aztán ugye, a társaság hatalma:-)
233. cickány64 (válaszként erre: 231. - 8e163afeff)
2010. máj. 25. 19:08
én ezt nem értem,mindenki fogy mint a holdvilág,én meg éhen halok,meg nem is fogyok!!!hogy lehet úgy fogyni,hogy kenyeret esztek kenyérrel?????
232. 8e163afeff (válaszként erre: 229. - Bucimami)
2010. máj. 25. 19:07
Antikvárban lehet még kapni... neten is talán, fillérekért, nemigen érdekel senkit, pedig jó:-)
231. 8e163afeff (válaszként erre: 226. - A44109caaa)
2010. máj. 25. 19:06
Hú, szerintem ez nagyon is szép eredmény, főleg, ha nem mindig tartottál be minden előírást. Nagyon szupi! Bárcsak én is itt tartanék már...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook