Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. júl. 18. 00:22

Persze,habarni szoktam,de abba ugyebár liszt kell.

Milyen az a száraz rántás???

379. Binky (válaszként erre: 378. - K.brigike)
2010. júl. 17. 22:37

Vagy habard szerintem, de legjobb ha magával sűríted, vagy száraz rántással csináld.

Most hogy így mondod, nekem is nagyon hiányzik:D De még egy hétig nem lesz a menün, mert 3 másik lánnyal leszek együtt a Baltotnon, és kétlem, hogy őket rá tudnám venni:D


A lecsó szerintem is tökéletes válaszás, én más zöldségeket is bele szoktam tenni.

2010. júl. 17. 22:34

Sziasztok!

Nálam ma reggel sárgabarack és dinnye volt a menü.

Ebédre gyros tálat kért a család így én is azt ettem,persze csak salival.

Estére szintén gyros tál volt és utána bűnözésként egy hatalmas bögre kakaó:((

Sajnos az édesség utáni extra vágy még mindíg rajtam van....de már csak 1-2 nap!!!

A lecsó szerintem nem rossz kaja...vagy igen?


Én a testkontroll könyvet nemréginben a teszveszen vettem kemény 100 Ft-ért,érdemes lenne ott megpróbálnod,elég sokan árulják.


Nos én még nagyon messze vagyok a súlytartástól,de ami késik az nem múlik!!!

Csak optimistán.!


Egy kérdés: Ti esztek főzelékeket?

Én eddig nem ettem,de már nagyon hiányzik.

Hogyan készítitek,és mivel eszitek?

Ha pl tejföllel csinálom a zöldbabfőzit úgy ehetem csak magában,kenyér és feltét nélkül?


Köszi a segítséget.

Szép estét mindenkinek.

377. Binky (válaszként erre: 375. - Szuszy)
2010. júl. 17. 19:56

Köszi:)

Igazából most csak súlyt tartok, és ezzel akartam kompenzálni az utóbbi napok sütievési rohamai miatt.

Mára már elfogyott a süti:D

376. Szuszy (válaszként erre: 373. - Bucimami)
2010. júl. 17. 19:42
Ez a "terhes has" nagyon találó. Néha nekem is olyan :)
375. Szuszy
2010. júl. 17. 19:41

Na én meg jól be lecsóztam az előbb :( Igaz csak magában ettem, de két kis tányérral, ami egy jókora adag lett. (Paprika, paradicsom, hagyma semmi más).

bucimaci! Hogy bírod kávé nélkül? Nem tudok lemondani róla. A cigiről leszoktam novemberben, a kávéról nem tudok, azóta még többet iszom.

Binky! Gratula a gyüminaphoz, reggelre tuti fogyni fogsz!

374. Binky
2010. júl. 17. 19:25
Én gyümölcsnapot tartottam + lement pár deci oishi zöld tea.
373. bucimami (válaszként erre: 372. - Szuszy)
2010. júl. 17. 19:05

Délelőtt két almát- strandon voltunk, a többiek zabálták a sajtos- tejfölös lángost, de úgy döntöttem, nem pont bikiniben fogok terhes hasat enni magamnak. :-) Ebédre grillcsirkét párolt zöldséggel(a többiek rizibizivel). A vacsora VAJAS :-) kifli lesz paradiccsommal, paprikával és uborkával. Vettem rendes vajat, nem pedig a szokásos Delmát kenem rá. ( Merthogy azt se ajánlják. )

A párom most szólt, hogy tzatzikit akartam csinálni, de ehhez már késő, majd holnap...

Aztán végül- és teljesen helytelenül-valószínűleg jön egy kis jégkrém. Vanília csoki bevonattal és ostyával. Nehogy túl tökéletes legyek...:-)

Mert már kávét sem iszom három napja.

372. Szuszy
2010. júl. 17. 18:14

Sziasztok!

Mit ettetek? Engem érdekelne mit esztek. Ez a paradicsom dolog igen érdekes, ezt nem is tudtam.

Sok mindent nem tudok sajnos. Jó lenne elolvasni a könyvet. Valahogy csak meg szerzem majd. Szép napot Mindenkinek.

Itt az előbb esett az eső, kb. 15 percig, de most melegebb van mint előtte, pedig hogy örültem neki.

371. Binky (válaszként erre: 370. - Bucimami)
2010. júl. 17. 17:57
Ugyanmár, én is a tehéntej helyett kezdtem el inni, bár igaz, hogy azóta nagyon megszerettem:)
370. bucimami (válaszként erre: 369. - Binky)
2010. júl. 17. 17:21
Bocsi, nem akartam bántani kedvenc italodat!:-) Csak a többieknek szerettem volna jelezni, hogy "testkontrollilag" a szójatej sem jobb döntés, mint a tehéntej. Mint ahogy egyébként semmi baj a főtt vagy sült paradicsommal, csak a testkontroll nem ajánlja. Attól időnként még belefér. :-)
369. Binky (válaszként erre: 368. - Bucimami)
2010. júl. 16. 18:39

Ennek kb annyi alapja lehet, minthogy a grapefruit rákkeltő:))


Amit nagyüzemben használnak nyilván túl van finomítva(pl. ittam olyan állítólag szójatejes kávét, amin nem is éreztem, hogy az), hogy ne érződjön rajta az íze meg telenyomják mindenféle cuccokkal. De amit én egyszerű fogyasztóként veszek, arra rányomta a bélyegét a szója, ott a mellékíz, ami elől megszökni lehet,de akár megszokni is.

368. bucimami (válaszként erre: 365. - Binky)
2010. júl. 16. 18:13
Hát, a szójatejet is eléggé lehúzzák egy másik könyvben, mondván, már annyira fel van dolgozva, hogy pont annyira egészségtelen és nehezen emészhető, mint a tej. Ehhez nem értek, még soha nem ittam szójatejet és egyelőre nincs is tervbe véve.:-)
2010. júl. 16. 13:58

Fogyis palacsinta:)))))))))

Szuper vagy Binky!

Igen én is a könyvben olvastam a tejtermékek mellőzését,de én egyszerűen nem bírom ki tejcsi nélkül.

De megfogadom a tanácsod éa kipróbálom a szójásat!


A csokievés engem nem hoz lázba ugyanis nem szeretem a csokikat,inkább csipsz mániás vagyok,de mots azt is mellőzöm.

Ha édességet kívánok viszont tényleg jót tesz egy kocka csokika,csak nekem utána mindíg bűntudatom lesz.


Fagyi: sikerült,de a családnak csináltam tejszínnel.

Megkóstoltam,szerintem túl tömény lett,de nekik ízlett.

Következő az és vizesem lesz.

366. Binky
2010. júl. 16. 13:23

Én palacsintát ettem ma:D

Ááá, fenékhízlaló!

Na mindegy, azért a megvettt palacsinták jelentős része fogyis palacsinta volt.

365. Binky
2010. júl. 16. 13:22

Diamondék szerint a tejre nincs szükségünk, én nem is iszom, sőt, tejterméket se eszem túl gyakran.

Ha valakinek hiányzik, és nagyon be akarja tartani, az igyon szójatejet. Szerintem az ízesített egyenesen isteni,a natúrnak van egy kis mellékíze. 100%-ban növényi, és sok benen a fehérje.

364. Szuszy (válaszként erre: 361. - Bucimami)
2010. júl. 16. 13:03
Nem gond a lekváros derelye? Imádlak!
363. Szuszy (válaszként erre: 362. - K.brigike)
2010. júl. 16. 13:03

Szia! Én nem iszom tejet egyáltalán, nem is tudnám meginni. A bolti kakaót viszont imádom, de már hetek óta nem ittam, valahogy most ellen tudok állni. Édességet én sem merek, mégis volt már olyan hogy egy kocka csokit bekaptam. Aztán el is felejtettem :))

A mami volt főnöke (orvosi rendelőben dolgozott, egy orvos házaspár volt a főnöke) szóval a főnökasszonya ha diétázott, márpedig folyton diétázott, akkor is minden nap megevett egy kocka csokit, azt mondta ennyi kell a szervezetnek. És mégis irigylésre méltó alakja van. Úgy néz ki mint egy 20 éves, pedig már közel van az 50-hez. Minden nap látom, ugyanis a rendelővel szemben lakom :)

Szerintem egy-egy kocka csoki belefér, ha nem is minden nap, de néha-néha. Inkább így, mint aztán rá vessük magunkat egy egész táblára:)

Tejet miért nem lehet inni?

2010. júl. 16. 11:07

Köszi Szuzsy,aranyos vagy.

Eszemben sincs feladni.

Gratula a fogyáshoz!!!!

Sokszor én is úgy megkívánok valami édességet de nem merek enni.....

Nekem irtóra hiányzik a tej,iszik valaki?

361. bucimami (válaszként erre: 360. - Szuszy)
2010. júl. 16. 10:33
Szerintem a lekváros derelye nem gond. Pláne délután, ha nem iszol hozzá, mondjuk, tejet. Színtiszta szénhidrát. Tegnap úgy alakult, hogy én is két vajas-lekváros zsemlét ettem ebédre. Vacsorára pedig sajtot zöldségekkel.
360. Szuszy
2010. júl. 15. 22:27

Helló!

Jaj, csak most értem ide, pedig már reggel is akartam jönni :)

Megmértem magam ma reggel. 61,5 kg vagyok. Fogytam. Örülök nagyon, de mégis olyan fura érzés volt, annyira szeretnék már ötvenvalahány lenni :) Nem adom fel, érzem hogy most jó vagyok. Beírom a mérlegelőmbe, ott lehet látni a különbséget. Ráadásul amire nem számítottam, megjött a mensim is.

Épp tornára indultam amikor gondoltam még gyorsan elszaladok a két betűsre, és meglepődtem. Azért elmentem tornázni, épp úgy mint máskor. Előtte 16 km bicajozás is volt. Kaja viszont gázos, de azért leírom: délelőtt 1 db banán. Kb. 12 darab lekváros derelye maminál, úgy két óra körül. Akkor értünk oda a gyerekkel, és nem lehetett ellenállni :( aztán még 2 pici cső kukorica.

Torna után egy darab görög dinnye.Holnap nem lesz vétkem :) remélem.

Brigi! A rakott kelkápit imádom! ill. régen imádtam :) Tudod, a mensi időben a víz, az ott pang bennünk, majd akkor mérd meg magad ha elmúlik, de úgy is tudod :) Nehogy feladd nekem, akkor mi lesz itt velünk nélküled?

2010. júl. 15. 11:48

Sziasztok!


Nálunk fő a rakott kel,persze nem nekem,hanem a családnak.

Én ma ismét tortillát fogok enni.

Reggeli dinnye is megvolt.


A fagyi készülni fog,csak várom hogy a kicsi felkeljen a délelőtti alvásból,addig nem akarok zörögni a turmixal.


Sajnos én ma reggel nem bírtam ki és ráálltam a mérlegre....megjegyzem kár volt.

A mérleg nem hogy kevesebbet mutatna,még 1 kilóval nehezebb is vagyok.

Most kicsit padlóra tett ez a látvány.

Betartom a TK szabályait(na jó kisebb vétkezésekkel),és mégsem fogyok,pedig már majdnem két hete....SOS!!!

Tudom hogy nem szabadna a női napok alatt mérlegelni,de nem bírtam ki,nagyon el vagyok keseredve.

Vagy túl sokat akarok és nem indul be a fogyás két hét alatt?


Szuszy,nagyon kíváncsi vagyok hogy mennyit fogytál!

358. Szuszy
2010. júl. 14. 18:29

Jaj, a fagyi, az a halálom :) de most nem sokat eszem. Próbálom visszafogni magam, pedig egyszerre akár 6-8 gombócot is ettem ezelőtt.

Mai kaja: de: 1 db banán

délután: 1 sz. csirkemell + paradicsom

később: 1 db barackos danon joghurt

nemrég: sárgabarack 4 kicsi, + 1 db őszibarack.

Lehet ma sokat ettem. Ja, és 2 kanál hideg lecsó+2 falatka kenyér (gyerek maradéka, nem tudtam nem megenni :))

Holnap reggel meg akarom mérni magam, remélem jó lesz a mérlege kijelzője :)

Tegnap este bicajoztunk a lányommal 3 és fél órát, mályvateát is ittam, az is hatott, remélem holnap reggel örülök! Ha igen akkor megírom nektek :) ha nem akkor is :(

357. Binky (válaszként erre: 356. - K.brigike)
2010. júl. 14. 18:23

Nem, mert sajnos pár nap alatt ráromlik az emberre. Én azért szeretem, mert nagyon eltelít, és állítólag egészésges is(bár elterjedt a rémhír hogy fújfúj szója, biztos génmanipulált, de szerintem ez blődség). A kis kiszerléseket szeretem, egyszer kóstold meg a 2,5 dl vaníliás/epres/banános/csokis szójatejet. Szerintem nagyon finom!

A natúrnak van egy kis mellékíze, ezért a kávé szerinem borzalmas vele, de amúgy nem rossz.


Írd meg mindenképp mire jutottál a fagyival!

2010. júl. 14. 17:20

Igen,én is úgy gondoltam hogy nem tökéletes erre a diétára a tejes.

Maradunk a vizesnél,meglátjuk milyen lesz.


Milyen az a szójatej?

Még soha nem ittam és nem is igazán hallottam róla.

Ugyan úgy használod mindenbe mint a tehéntejet?

355. Binky (válaszként erre: 354. - K.brigike)
2010. júl. 14. 16:56

Szia!

Hát szerintem a gyümölcs+ tej nem testkontrollos kombó,de ha uzsonnára eszed, akkor korrekt. Ennyit én is szoktam csalni:)


Mot mi is tele vagyunk gyümölccsel,a tejérzékenységem miatt nekem szójatejes-kávés fagyim van a hűtőben:))


A tejes fagyi szerintem délutánra jó, a vizes alapú meg ugyanolyan mintha szimplán gyümölcsöt ennél, és tök gyorsan felszívódik.

2010. júl. 14. 16:52

Binky!


Képzeld,hazajött a párom a munkából és mit hozott meglepinek???

4 kiló kajszibarackot.:))

Úgyhogy ma vagy holnap tuti meglesz a fincsi vizes fagyikám.

Ha tejesen készítem akkor mennyi idő alatt ürül ki agyomromból?

Szabad ezt egyáltalán?

2010. júl. 14. 14:23

Helló lányok, rég jártam felétek!


Nem mindíg tudom betartani a TK-, most volt pár nap, ami megborult, de ma újra elkezdtem. Reggel aposóztam, meg RR4-re nyomtam has és fenékre. Ma déluán tésztát ettem milánói szósszal és jól laktam, persze fel vagyok puffadva :SSS elég sokszor... Remélem hamarosan látni fogok valami eredményt, mert nemsokára nyaralni megyünk és nem akarok úgy kinézni mint egy bálna... A tejcsim elég jó, legalább is Janka nem panaszkodott még, úgyhogy tornázok ezerrel holnap is :)


Kitartást mindenkinek!!!

2010. júl. 14. 14:06

Fúúú de jól hangzik!

Köszi Binky!

Ki fogom próbálni.

Most van itthon sárga és görögdinnyém és egy pár szem őszibarim.

Lehet hogy délután megcsinálom valamelyiket.

Bár a görögdinnye talán nem az igazi ehhez.


Megyek medencét üríteni a gyerekekkel,de délután még jövök.

351. Binky (válaszként erre: 350. - K.brigike)
2010. júl. 14. 13:57

Igen, direkt utánanéztem a múltkor, valaki eperrel csinálta(a hazipatika-n rajta van a recept).


100 g eper

10 ml víz

15 g cukor

Elkészítése:


Turmixolja össze az epret a vízzel és cukorral, majd tegye fagyasztóba és óránként keverje át, míg fagylalt állagú nem lesz.


Gondolom cukor helyett édesítővel/mézzel is lehet...már ah kell bele egyátalán édesítés(összekevrheted valami eleve édesebb gyümölccsel pl.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook