Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2010. ápr. 19. 08:32

na,itt vagyok és én már tegnap elkezdtem,szerintem.kíváncsi voltam,hogy bírom,de nagyon jól.szóval,én a gyümitől mindig még éhesebb leszek igaziból.úgyhogy úgy csináltam tegnap,hogy lereszeltem az almát és megszórtam fahéllyal,mert azt imádom.és megettem kistálból.

én még sose csináltam ezt a diétát,úgyhogy nagyon várom a kajaötleteket!

szerintem tegnap nekem szénhidrátos napom volt teljesen,illetve az esti kaja...azt nem tudom.

szóval nekem reggel innom kell egy kapucsínót,ha tetszik a testemnek,ha nem! délelőtt ettem azt az almát,fél kettőkor ettem rizst,borsóval,meg kukoricával,meg rántott hús volt nálunk,na azt nem ettem,hanem csináltam "csóró rántott húst",azaz a megmaradt tojást,lisztet összekevertem,és azt kisütöttem.nem szívta be egyáltalán az olajat,és így frissen baromi finom volt!/miket meg nem eszik az ember!/

este fél hétkor voltunk a teszkóba,és ott ettem egy sütit,meggyeset.éjjel meg azt hittem éhen halok,meg szomjan,mert én sose iszom,és ettem egy jó adag káposzta levest.

na ezt szeretném tudni,hogy a leves hová tartozik???

2010. ápr. 18. 20:05
Minden gyümölcs jó, még az aszaltból is jöhet pár szem, ha nagyon éhes vagy.
2010. ápr. 18. 19:22

én nem kávézom...


amúgy milyen gyümölcsöket esztek holnap?

nekem van itthon kivi, alma, mandarin...no meg banán, de gondolom az nem jó.

17. Anka71
2010. ápr. 18. 18:25
Nekem bejött, 3,5 hónap alatt lement rólam kb. 25-30 kg, (tartom is évek óta) és olyan jól soha nem éreztem magam, mint amikor testkontrolloztam. Most már csak a délig gyümölcs dolgot tartom. Szerintem nagyon jó módszer.Úgyhogy hajrá!:)
2010. ápr. 18. 18:17

Ti kávéztok amúgy? mert nekem az egyetlen nehézséget ez jelenti.... Holnap a koffeinem nélkül kell kezdenem a napomat:-( Déltől ugyan lehet inni, de akkor meg már minek?:-)

Persze, érzem, hogy ez így jó, biztos kivan a szervezetem, hogy kora reggel már méreggel tömöm:-)

2010. ápr. 18. 17:45

Én is itt vagyok.. akkor holnap kezdés! De jó! Cickány, amúgy valahogy érzi az ember, hogy ez így okés, hogy délig csak gyümi, meg szétválasztva a "sűrített" kaják, legalábbis valahogy magamtól is csak gyümit kívánok délelőtt. Egyébként eszembe jutott, hogy ugyan nem testkontrolloztam, de anno délig mindig csak gyümit ettem abban a korszakomban, amikor a legvékonyabb voltam, és hiába unszoltak, hogy túl sovány vagyok, nem tudtam, hogy miért fogytam le, mert egyáltalán nem diétáztam. Most arra gondolok, szerintem a gyümievés miatt, meg a déli kajám mindig rendelt kajcsi volt, és ugrattak is, hogy mindig ugyanazt eszem, grillezett sajt zöldségekkel. Szóval majdnem testkontroll volt, és soha életemben nem voltam olyan vékony, mint akkor.

Nora, 3 nap alatt 1 kg? Nagyon szupi!

14. 9d6cbcbded (válaszként erre: 13. - Cickány64)
2010. ápr. 18. 09:28

én vagyok!:)

várom a holnapot!:)))

2010. ápr. 18. 09:27
NA MI VAN????BE IS HALT A FÓRUM????
2010. ápr. 17. 19:48
húúúú!alig várom.komolyan.nekem ez a délig gyümi simán fog menni,mert én csak délután szoktam enni igazából,de akkor nem tudom megállni!nagyon kíváncsi vagyok.:-)))
2010. ápr. 17. 19:18
Én is csatlakoznék :O) 14-én kezdtem el, már is sokkal jobban érzem magam.Kiderült, hogy tej-intoleranciám van,ezért kerestem olyan étrendet, ami kihagyja a tejet.Régóta megvan a könyv, próbáltam is, csak a délig gyümit kevésnek éreztem. Most muszály, hogy segítsen, mert már az izületeim is érzik a súlyomat. Vágjunk bele! Már 1kg le is ment.
10. molnarvanda (válaszként erre: 8. - Flasch)
2010. ápr. 17. 13:49
Hát igen, ezt is ismerem:-) Napi 2 pogácsán voltam el kb. a terhességemig, aztán tizesével szaladtak fel a kilók, amikor ezt az adagot megemeltem... Szerintem biztos, hogy így is hatásos, csak lehet, hogy az első 1-2 hétben még nem lesznek annyira mínusz kilók. Bár ez azért méregtelenít is, úgyhogy attól meg mindenképp kell kilót veszíteni.
9. molnarvanda (válaszként erre: 7. - Cickány64)
2010. ápr. 17. 13:45

Én is ww-ztem, és jó fogyinak is tartom, de nekem sajna nem jött be a precizitás, számolás, méricskélés, és nem is igen fogytam vele. Azt gondolom, hogy a testkontroll tényleg az egészséges táplálkozás és fogyás elveit követi, méghozzá minden pontjában.

Ja igen, a húst és a tejtermékeket nemigen javasolja azoknak, akik tökéletes egészséget szeretnének, de a fogyiba ez is beépíthető. A könyvben benne van egy négyhetes program is, majd minden nap beírom az aznapi javasolt menüt.

2010. ápr. 17. 10:16

érdekelne engem is, de nálam a gond az, hogy alapból is alig eszem, viszont mivel ezt megszokta a szervezetem nem is fogyok :(

ebben az esetben is hatásos lehet szerintetek?

2010. ápr. 17. 10:07
dejó!!!várom az infot.nagy fogyiba vagyok,de fogyni még nem fogytam semmit.jó lenne már valami értelmes fogyikúra-életmódváltás!eddig a WW-t csináltam,de nem sok eredménnyel.
2010. ápr. 17. 10:03
Most el kell mennem, de délután jövök!
2010. ápr. 17. 09:37

Ja igen, az ideális az lenne, ha ezt a kajarendet követnénk reggeltől estéig:

- gyümik, friss gyümilevek délig, majd:

- zöldségek, diófélék, magvak, majd:

- gabonafélék, kenyerek, burgonya, majd:

- száraz hüvelyesek, végül:

- húsok, halak, tojás, tejtermékek.


De ez nem szentírás, déltől úgy variálhatod a kajáidat, ahogy szeretnéd. A zöldség semleges, így azt mindennel lehet együtt enni, kivéve a gyümit, mert azt mindig önmagában kell elfogyasztani, és mindig kaja előtt legalább fél órával.

Azt hiszem, ennyi a lényege, nekem megvan a könyv, úgyhogy majd keresem közben a szükséges infókat.

2010. ápr. 17. 09:35

Sziasztok, de szupi!


A lényege, hogy a test természetes ciklusait követi, amelyek:

- este 8-tól hajnali 4-ig: a kaja feldolgozása, beépítése

- hajnali 4-től 12-ig: méreganyagok kiválasztása

- 12-től este 8-ig: kaja felvétele.


Így ha a következőképpen eszel, a test folyamatait segíted:

- délig csak gyümi

- délben: szénhidrátok, pl. kenyér+zöldség

- délután: hüvelyes zöldségek

- este: fehérje


Két fontos szabály van:

- délig csak gyümit lehet enni

- soha nem szabad egyszerre enni fehérjét+ szénhidrátot. A kenyérhez zöldség, a húshoz zöldség stb. Két fehérjét (hús+sajt) sem szerencsé s keverni, de ez még belefér. A lényeg, hogy a kaja 3-4 óráig van a gyomorban, tehát ha fehérjét eszel mondjuk ebédre, akkor 3-4 óra múlva ehetsz szénhidrátot.

Cukor, édesség sajna kizárva, de minden más jöhet. Teljes kiőrlésű kenyér a legjobb, de más is belefér. Mindent lehet enni, csak szét kell választani a fehérjét a szénhidráttól. És délig jó lenne még kávét se inni, mert a szervezet ilyenkor választja ki a felesleges anyagokat, a fogyás is ilyenkor megy, s ezt úgy segíthetjük, ha gyümikkel pucolunk mi is.

2010. ápr. 17. 09:27

Én is jönnék...

Nekem is segítenél?

2. 9d6cbcbded (válaszként erre: 1. - Molnarvanda)
2010. ápr. 17. 09:25

szia!

én jövök, de nem igazán ismerem ezt a diétát!

tudsz majd segíteni?

2010. ápr. 17. 09:23
Hétfőtől testkontrollozni fogok, nagyon szupi fogyis módszer, könnyű és gyors a fogyás, tesóm csinálja, és már nagyon sokat fogyott (68 kilóról 62-re ment le egy hónap alatt, 58 az álomsúlya). Velem tart valaki?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook