Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapolcai Kaáli Intézetbe járnak az egész országból, mások kapnak útiköltség térítést, de az én háziorvosom nem ad. MIÉRT? fórum

Tapolcai Kaáli Intézetbe járnak az egész országból, mások kapnak útiköltség térítést, de az én háziorvosom nem ad. MIÉRT? (tudásbázis kérdés)


6. virag0406 (válaszként erre: 3. - Csigu77)
2011. aug. 30. 21:43

Szia!


Én sem kaptam,mert nem a körzetbe tartozó intézménybe mentem,de előtte az Én Házi dokim tett egy próbát,mondván szabad a kórház választás.Persze a TB elutasította,sőt bekért egy csomó orvosi papírt,zárójelentést.

2011. jún. 14. 22:12
Válaszoltam privibe.
2010. nov. 19. 19:55

...es azt nem kerdezted meg, hogy akkor masok miert kapnak?...

fura ez a mai vilag, es most szepen fogalmaztam...

nem lehet, hogy egy kis "szivesseget" var cserebe?...nem tartom kizartnak...sajnos...

3. csigu77 (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2010. nov. 19. 16:50
Most voltam nála. A TB-re hivatkozik, ha olyan intézménybe ad papírt, ahová körzetileg nem tartozunk, akkor őt megbüntetik. Ezt mondta.
2010. nov. 19. 16:35
...hat, a kerdesedre a valaszt sajnos nem tudom, de ejsze kerdezd meg tolle, szemelyesen...ugy szepen "szemtol-pofaba"...lenne vesziteni valod?!
2010. nov. 19. 16:20
Tapolcai Kaáli Intézetbe járnak az egész országból, mások kapnak útiköltség térítést, de az én háziorvosom nem ad. MIÉRT?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook