Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatokat szeretnék internetes kontaktlencse rendeléssel kapcsolatban! fórum

Tapasztalatokat szeretnék internetes kontaktlencse rendeléssel kapcsolatban! (beszélgetős fórum)


2017. júl. 17. 08:18

Közben nézegettem, a görbületet megtaláltam a vizsgálati lapon. A nedvességben az a jó, ha minél nedvesebb a lencse?

Azért szeretnék netről rendelni, mert elnézve az árakat, sokkal kedvezőbb, és azért a pénztárcámnak én sem vagyok ellensége.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. júl. 17. 08:03
Én is netről rendelek, ugyanazt a márkát amit a szemészem anno, mert csak annak ugyanaz az a görbülete. Minden adatnak egyeznie kell! Erre figyelj. (Kisdobozán rajta van)
4. caprice86 (válaszként erre: 3. - 03a99cce0f)
2017. júl. 17. 08:00
Köszönöm! Egy oldalt néztem, ott nem találtam olyan márkát, ami nekem jelenleg van. A görbületet és a nedvességet illetően mi a jó?
2017. júl. 16. 22:22

Szia! Próbálj meg ugyanolyan márkájú lencsét vásárolni, amilyet az optikában vettél. Ha nincs, akkor a bauch&lomb lencsék nagyon szuperek.

Bármilyen folyadékot használhatsz.

Érdemes figyelni a görbületre, valamint arra, hogy mennyire nedves a lencse.

Én már 5 éve csak rendelek, nagyon hamar kihozzák és még sose vettem 'rosszat', pedig sokat próbáltam

2017. júl. 16. 22:19

Sziasztok! Internetes kontaktlencse rendelésben gondolkodom, és információt, tanácsot szeretnék kérni ebben jártas személyektől. Pl. A következőkben : 1. Ha eddig optikában vásároltam, hinnan tudhatom, hogy ugyanolyan jó minőséget választok?

2. A kiválasztott lencséhez bármilyen tisztító folyadékot rendelhetek?

3. Bármi egyéb plusz tapasztalat... 😊 Köszönöm!

2017. júl. 16. 22:16
Tapasztalatokat szeretnék internetes kontaktlencse rendeléssel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook