Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek pozitív tapasztalata az internetes (nem MLM) távmunkákkal kapcsolatban? fórum

Van valakinek pozitív tapasztalata az internetes (nem MLM) távmunkákkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
62. punka (válaszként erre: 61. - Mayalina)
2011. júl. 21. 15:01

Mindenféle meló van fenn, adatrögzítés, netes információgyűjtés, "táv-helpdesk", fordítás, cikkírás, logótervezés stb.

Szervezett keretek között, komoly szabályzattal.

Engem mindig kifizetnek rendesen.

Van több ilyen oldal is, de nekem az odesk a legszimpatikusabb.

61. Mayalina (válaszként erre: 62. - Punka)
2011. júl. 20. 21:00

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?

Engem érdekelne...

2011. jún. 17. 18:28

Sziasztok!

Engem is érdekelne, hogy tud e valaki valós távmunkáról, otthon végezhető munkáról? Adok egy email címet: vykkl@citromail.hu

Légyszi, ha valaki tud bármilyet, ossza meg velem. Nem fontos, hogy sokat lehessen keresni vele, csak valamennyit. Köszi

59. Arthemis (válaszként erre: 6. - Rózsaszál1)
2011. máj. 10. 16:05
Esetleg honlappal lehet népszerűsíteni a szolgáltatást...szakmai blog az ismertséghez, és mit vállalsz és árjegyzék hozzá, de ehhez vállalkozóira van szükség.
2010. szept. 24. 16:40

nem távmunkás cikk, csak azért teszem ide, hogy tényleg érdemes feljelentést tenni a csalókkal szemben:

[link]

2010. szept. 7. 16:34
2010. júl. 6. 10:34

Nekem szerencsére összejött az otthoni munka. Először én is bejártam dolgozni (üdüléssel kapcsolatos időpontegyeztetés) 6 órában, de már néhány hónapja itthonról dolgozom. Csak számítógép kell hozzá és telefon. A telefonszámlát a cég fizeti. Nem gazdagodom meg belőle, de kisgyerek mellett nehéz lenne ilyet találni...

Nem tud valaki esetleg adatrögzítői munkát? Az még beleférne az időmbe.

55. flion
2010. máj. 13. 12:14
kárrendező cég keres másodállásban, távmunkába munkatársakat az ország egész területéről. Nem főállás és meggazdagodni sem lehet belőle, de napi 2-3 órai munkával lehet 20-40 ezer forintot keresni havonta. Skype: elorincz2.
2010. febr. 10. 11:20

A héten egy " Kedves " emberkétől levelet kaptam, munkát ajánlott, hogy otthon végezhető és milliókat lehet keresni, ( nem is tízezreket ) mivel ez egy Utazás - Nemzetközi vállalkozás, kb 4-hónapja indult Magyarországon , és Londonban van a főnök, ( már ha van ) ilyen !!!!!

A kedves Úr csak, úgy erőszakosan be akart ráncigálni, hogy csak nézzek bele, és ki ne hagyjam ezt a LEHETŐSÉGET , mert Magyarországon főnök nincs , ez nem Munka csak KLUBTAGSÁG !!!

És ezután közölte velem csak akkor léphetek be hozzájuk ha befizetek 60 000 FT !!!!!!

Meg kérdeztem, hogy mit is kéne csinálni, 60 000 FT-ÉRT ?:))))

Hát egész nap leveleket írogatni, napi több 100-at, és beráncigálni az embereket az ( üzlet ) -be. persze nekik is 60 000 ft a BELÉPÉS !!!

És majd ( egyszer ) ha keresek is vele, utazhatók minden fele ahova csak szeretnék !!!

Közöltem vele nincs kidobni való pénzem, erre vissza írta, hogy megoldható kérjek kölcsön , és majd vissza adom ha már sikeres leszek !!

Ekkora pofátlanságot ! Emberek !!!!!

Játszani itthon is tudok társasjátékkal, és a pénzem is meg marad nem dobom ki az kukába, és ha majd lesz pénzem elutazom, ha nem meg úgy is jó, de a lelki ismeretem tiszta, hogy egy embertől sem csaltam ki 60 000 ft. !!!

És nem kel napi, 100-200 levelet írogatnom ( idegen ) embereknek, hogy má pedig lépjenek be mert akkor kapok én ( fizut ) ha minél többet becsalogatok, ebbe a jó kis PIRAMIS játékba !

Hát tőlem 1 forintot nem fog kapni, nem 60 000 -et. Ja és az ( illető ) sem kapott még semmi fizetést, mert még csak pár emberkét talált akit becsalt, és erre még NEM jár fizetés !

Jó kis játék, vad idegen embereket ZAKLATNI, mint engem is, remélem előbb utóbb rá jön a Kedves becsalogató , hogy az ő pénze is elveszett, és mehet a Pénze után , SAJNÁLOM )))))))

Nevetséges, emberek hova tart az emberiség ?:(((


Egy apuka aki tiszta ésszel gondolkodik, és nem ugrik a MILLIÓKRA !!


További kellemes napot mindenkinek !!


ERNŐ

2009. aug. 5. 15:04

Sziasztok! Ez a téma engem is nagyon foglalkoztat. Látom már régi a téma, de azóta biztos akad olyan aki távmunkázik. Megosztaná velünk valaki a távmunkával kapcsolatos tapasztalatait?

Nagyon köszi!

2009. máj. 29. 13:07
Szerintem sehol..Én nem találtam még, pedig régóta nézegetem. Már le is mondtam róla:-(
51. juti42
2009. máj. 29. 12:59
Azt szerintem sokan szeretnénk tudni,.... én is!
2009. máj. 29. 12:58
hát nemtom,de ha találsz ilyesmit oszd meg velem is légyszi :)
2009. máj. 29. 12:54
Attól is függ, mihez értesz...
2009. máj. 29. 12:53
Naggggyon nehéz.
2009. máj. 29. 12:53
Hm. 2tőt, könnyebbet.
2009. máj. 29. 12:52
Hol lehet rendes internetes munkát találni(ami nem marketing)?!
2009. márc. 23. 13:46

Sziasztok!

Valaki tudna valamit ajánlani nekem?Jelenleg még kapom a gyedet, de már csak júniusig,aztán csak az a kb. 25ezer forintos gyes lesz.Ez nagyon kevés,úgyhogy muszáj lenne kiegészíteni vmivel ezt a kis pénzt.Tanítói diplomám van,jelenleg nyelvtanfolyamra járok, júniusban szerzem meg(remélem) a felsőfokút angolból.A távmunkaklub fordításaiba belenézegettem, tudnám csinálni, de azt hallottam, nem éri meg, kár befizetni a regisztrációs díjat. Valakinek van valami ötlete?

44. Fridus
2009. márc. 13. 13:32

Sziasztok!


Tud valaki erről a honlapról valami info-t?

www.tavmunkaklub.hu

2009. febr. 3. 09:03
Miért te tutti fix internetes munkát tudsz ajánlani?
2009. jan. 3. 12:32

[link]

Valaki tud erről az oldalról valamit? Valós munkát hirdetnek itt?

2009. jan. 3. 12:27

Sziasztok!

Szeretnék távmunkát végezni, pl adatrögzítő, szövegíró... Ha valaki tud valami valós munkát légyszi írjon, mert nem szeretnék átverés áldozata lenni.

Köszönöm!

Tündi

2008. okt. 29. 21:56

Én jelenleg a saját cégemtől, ahol 2001. óta dolgozom lettem távmunkás, kisfiam betegsége miatt alakult így.

Mivel nincsenek tapasztalatok ezzel a fajta munkavégzéssel kapcsolatban M.o-on, ezért vagyok kicsit én is bajba. Jár-e szabadság? Bón? Az adott napokra, amikor bejárok a céghez természetesen fizetik az utiköltségemet 100%-ban és valamilyen mértékben beszállnak az internetköltségembe, mivel a net-en keresztül küldik az anyagot nekem.

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Kérem írjon!

39. komolytalan (válaszként erre: 35. - B-Béla)
2008. febr. 22. 17:23
Ha így fogjuk fel, akkor minden távmunka. Vagyis majdnem minden, mert ha a családodat is látni akarod, akkor hazaviszed a melőt.
38. bzanna
2008. febr. 15. 10:36
Nézegessétek a www.tavmunkainfo.hu-t! Onnan az MLM ajánlatok ki is vannak tiltva. Biztosan találtok vmi érdekes munkát.
37. bzanna
2008. jan. 30. 22:21
Van a skypeon kívül is internetes telefon: www.freecall.com, www.voipbuster.com, www.voipstunt.com, www.internetcall.com. Ezeket letöltheted demoban, akkor 5 perces ingyenbeszélgetést folytathatsz le. Ha veszel 10 euróért egységet, akkor ingyen telefonálhatsz éppen aktuális programmal Magyarországon és a kijelölt országokba is (van aki így tartja a kapcsolatot külföldön élő rokonával). Sok szerencsét mindenkinek!
36. bzanna
2008. jan. 30. 22:18

sziasztok! nekem pár hónapja sikerült találnom egy igazán itthon végezhető munkát. Telefonon kell adott lista alapján embereket felhívni és tájékoztatni egy orvosi vizsgálatról, ami 7000 Forintba kerül. Ha elmegy a vizsgálatra, a 7000ből jutalékot kapsz. Az elején kicsit nehéz, mert a telefonszámlát neked kell fizetni (én skype-on keresztül telefonáltam), két hét alatt 6000-et töltöttem fel, és 4000-et kerestem úgy, hogy nem mindennap dolgoztam, és csak napi 4 órát. A baj nálam az volt, hogy a fiamra nem vigyázott senki, úgy meg elég hiteltelen voltam, hogy a háttérben a fiamat hallották: Én is akarok beszélni Anya! Én is!!!! A főnök nagyon megértő. Ha vkit érdekel, ez az e-mai címe: arteriograf@index.hu Cseke Gábort kell keresni

Vagy sokkal régebben a Játék-City nevű webáruház keresett weboldal-fejlesztésre embereket. A munkát házhozszállítják és emailben kell elküldeni a kész anyagot. Táblázatba kell rendezni a játékokat, anyagot gyűjteni (képeket, leírás), átalakítani saját ízlésed szerint (vásárlásra késztető szöveget kell írni). Az áruház weboldalán nézzetek utána. Remélem, tudtam segíteni.

35. B-Béla (válaszként erre: 34. - Komolytalan)
2008. jan. 21. 21:59

Kicsit ellent mondanék neked én is. Az igazi távmunka az amit lakásodban bárhol- kit érdekel- elvégzel, a feladatot teljesíted és ennek fejében utalják a pénzt. Magyarul munkakihelyezésnek nevezik más megközelítésben vagyis a munkát adó oldaláról. Konkrét munkákról van szó, mint távtitkárnő, cikkíró, programozó, grafikus, és egyéb szakterületek, de semmiképpen nem ügynököki , üzletszerzői és egyéb körmönfont dolgok, ahol tulajdonképpen magadnak kell további dolgokat felkutatni. Ez nálunk még gyerekcipőben jár és ezt használják ki és fel gátlástalan és tudatlan emberek.

Valami megmozdúlt, mert találtam egy lapot ahol valódi távmunkát találhatunk: A címe: hungarian.takeacoder.com

34. komolytalan (válaszként erre: 30. - Csinirobi)
2007. nov. 16. 10:55

Kicsit ellent mondanék neked.

Van olyan távmunka, ahol bizony kell belefektetned.

Kell hogy legyen mobilod, számítógéped, stb. mert nem adnak.

Önnmagát mindenkinek képeznie kell szerintem, mert különben lemarad.

Amennyire az ilyen sorsba "kényszerült" ismerőseimtől tudom, általában marketing dumával kell ismeretleneket zaklatnia.

Egyébként a biztosítási/befektetési ügynök is "ilyen távmunkás", de ez már gyakorlatilag nem különbözik az MLM-től.


Egyébként szerintem az egész nagyon jól átlátható, mert távmunka Mo.-n gyakorlatilag nincs. Kivéve, ha azt nem nevezed annak, hogy hazaviszed a munkát, a laptopot és otthon még 5-8 órát dolgozol, hogy határidőre kész legyél.

A munkáltatónak ez biztos megéri, de nekem nem.


Az MLM... Hát van ilyen is - olyan is. De a normál reklámozás is erőszakos.

2007. okt. 30. 15:31
Nekem olyan volt még csak,hogy fizess be ennyit meg annyit.De sajna az eladástól,ügynökösködéstől egy kicsit messze állok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook