Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a plazmalámpás fogfehérítésről fórum

Tapasztalatok a plazmalámpás fogfehérítésről (beszélgetős fórum)


9. berka11 (válaszként erre: 5. - Cornflower)
2012. márc. 12. 17:31

Megírnád, hogy hol csinálták azt a fogfehérítést, amivel meg voltál elégedve?

Előre is köszönöm!

8. berka11 (válaszként erre: 3. - Cornflower)
2012. márc. 12. 17:27
Szia! Én ma voltam az Eiffel Medicalban fogfehérítésen, szintén kuponnal. Hát én sem vagyok elégedett az eredménnyel :( 1 árnylatot fehérített a fogamon :(
2012. febr. 13. 10:43
Ez az amikor rákennek zselét a fogadra és utána egy lámpával világítják?
2012. febr. 13. 10:40
És hol voltál??? Nagyon érdekelne
2011. júl. 4. 00:03

Voltam egy újabb helyen plazmás fogfehérítésen.

Igaz a hely nem olyan puccos, mint az Eiffel, de ott foglalkoztak velem és nem csak 10 percig világítottak meg, hanem 60 percig.

Valóban fehér lett a fogam! :)))

Szóval nem a legdrágább hely a legjobb, sőt én most épp az ellenkezőjéről bizonyosodtam meg.

20.000 ft-ból gyönyörűek lettek a fogaim, pedig minden eddigi fogorvos azt mondta, hogy nekem nem lesznek soha fehér fogaim. :)))

2011. jún. 25. 23:25
Hová érdemes plazmalámpás fehérítésre menni?
2011. jún. 21. 21:38

Valaki esetleg volt közületek az Eiffel Medicalban már plazmalámpás fogfehérítésen Kupon Világ kuponnal?

Én akkorát csalódtam, mint még soha :((

Kíváncsi vagyok, hogy mások elégedettek voltak-e a kezeléssel, írjatok.

2009. dec. 9. 20:08
Hmm senki sem próbálta még ki????
2009. dec. 9. 17:32

Ha már csináltatott ilyet valaki az megoszthatná velem a tapasztalatait. Sok pozitívumot olvastam már róla.

Olyanokra lennék kíváncsi, hogy tapasztalt e valaki a kezelés után valamilyen káros mellékhatást? Mennyire fehéredtek ki a fogak? Meddig tartott a fehérség? Tényleg fájdalommentes volt a kezelés? stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook