Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Crest fogfehérítő matricáról mik a tapasztalatok? fórum

Crest fogfehérítő matricáról mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2018. nov. 7. 09:47

[link]


Hasonlóan indulok fogszínbe mint ez a lány is indult, ezért is győzött meg engem ez a videó mikor megnéztem és igazából ez miatt is vettem meg végül.

2018. nov. 7. 08:55

Sziasztok.

Tegnap kaptam meg a terméket, ma már a 2. fehérítésen vagyok túl és azt kell mondjam, csodák csodájára már most látom a hatását már sokkal világosabbak a fogaim pedig ez még csak 2 fehérítés volt. Alig várom, hogy 1 hét elteltével milyen lesz ha már most ekkora a különbség.

Viszont amiről írnak igen néha így belenyílal közbe a fogamba, meg ha az ínyemhez ér véletlenül az nem kellemes. Illetve nagyon csúszkált első alkalommal és nekem volt ilyen fehérítős lámpám (amit még a smileonos fehérítőhöz kaptam) azt tettem be a számba mikor rajta volt a matrica, ezáltal nem érte ugy a nyál és attól se kellett félnem, hogy véletlen lejön a matrica és lenyelem. (persze nem kapcsoltam be a lámpát)

Ha továbbra is ilyen szépen fog fehéríteni én fogok még egy csomagot rendelni mivel a matrica sajnos nem olyan hosszú, hogy az összes fogat beérje de küldtek 7% kupont legalább így valamivel olcsóbb lesz. Egyenlőre elől fehérítem ahol mindenki látja aztán a következő csomaggal majd oldalt fogom.


Én már annyi de annyi minden fehérítős fogkrémet kipróbáltam a smileont is jó drága pénzért megvettem de semmi sem hatott. És most rátaláltam erre és úgy néz ki ez tényleg hatásos. Már most sokkal több önbizalmam van így, hogy nem olyan sárgák már a fogaim és ez még csak ennél jobb lesz.

2018. nov. 6. 13:50

White Strips feherito csikokat hasznaltam. Mar 3 nap (napi2x) hasznalat utan sokkal feherebbek lettek a fogaim -meg az inyem is ahol hozza ert. Olyannyira hogy a lyukas fogat sem lehetett eszrevenni.

Ajanlom hogy mielott hasznalja valaki elotte nezesse meg a fogait.

Sajnos nekem gyokerkezelni kellett annyira nagy lett a lyuk-a fogorvos is csodalkozott hogy ilyet meg nem latott (kivulrol alig volt rossz..mikor elkezdte furni akkor latra igazan)

En USA-bol szerzett Crest White stripset hasznaltam -szerintem ugyan az es nagyon jo. Legkozelebb is ezzel feheritenek.

2018. nov. 6. 05:58

A rendelési tapasztalatokról tudok írni egyenlőre hátha érdekel valakit.

Megrendeltem ugye az oldalon regisztráció nélküli rendelést választottam, majd az adatokat rendesen kérte, település, utca stb....Aztán megkaptam a visszaigazoló e-mailt amibe le volt írva az adatom csak épp nem jó sorrendbe. Gondoltam csak tudni fogják de ugye ezt szlovákiából küldik, írják is az elérhetőségnél, hogy angolul írjunk nekik e-mailt és telefonszám meg sincs adva.

Viszont én kaptam magyarul egy e-mailt ,hogy hibás a telefonszám meg az irányítószám ezeket küldjem el e-mailban mert ennek hiányába törlik a rendelést.

Hát én magyarul megírtam nekik rá 20 percre elég hamar észrevettem, hogy írtak. (egyébként ők is magyarul írtak) Majd délutánra kaptam újabb e-mailt, hogy odaadták a futárszolgálatnak és mivel szlovákiából jön gyors szállításra nincs lehetőség 1-2 munkanap mire ideér.

Azt hiszem amióta megcsinálták a weboldalt fejlődtek mert már magyarul is tudnak kommunikálni. Olvastam egy régebbi kommentet is ott azt írta egy nő, hogy vele csak angolul tudtak kommunikáltak.

2018. nov. 5. 17:48
Írd majd meg milyen, ha jó engem is érdekelne.
5. e4024d996d (válaszként erre: 4. - Birebora)
2018. nov. 4. 17:59

Ha minden igaz kedden fogom megkapni, már alig várom.

Azt írják minél sárgább valakinek a foga annál több árnyalatot világosít. Hát ez jó lenne mert én már mindent kipróbáltam nekem genetikailag lehet ilyen de viszont engem nagyon zavar.

4. birebora (válaszként erre: 3. - E4024d996d)
2018. nov. 4. 17:39
Ha jó, én is veszek. Várom a tapasztalataidat.
3. e4024d996d (válaszként erre: 2. - Zkzita)
2018. nov. 4. 16:55

Köszönöm, hogy írtál. Igen én is néztem ezt viszont erről volt negatív komment is .A crestről meg nem találok rosszakat.

Viszont megrendeltem ugyhogy majd leírom mik voltak a tapasztalataim.

2018. nov. 4. 15:43
Én évek óta Whiteline matricát használok(peroxidost). Első alkalommal két hétig napi 1-et tettem fel(amúgy azthiszem napi 2-t ajánl), azóta 3-4 hetente egyszer használom. Nagyon szépek a fogaim, mindig megdícséri a fogorvos, bár észre is veszi h fehérítve van.
2018. nov. 4. 09:40

Tényleg olyan hatásos mintha rendelőben fehérítenének?

Próbáltam már drogériás fehérítő matricát de nem sokat használtak.

Megéri az árát ez? Linkelem melyikkel szemezgetek. Kérdés, tényleg fehérít-e? Szinte eddig mindenhol csak jókat olvastam róla. Tényleg ilyen jó?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook