Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2009. szept. 3. 16:15
Ezt is meg kell tanulni,mert sajnos sok ilyen van aki megy összevissza mint a mérgezett egér...
1115. magic life (válaszként erre: 1114. - C066a749d7)
2009. szept. 3. 16:06

Köszönöm a kedves szavakat :)


Jó dolog ez a vezetés, de nagyon figyelmesnek kell lenni. Épp fordultunk volna jobbra, mikor egy öreg Tata tolatott ki, minden körültekintés nélkül. Nekünk persze ki kellett kerülnünk, és ezért átértünk a másik sávba, ahol majdnem nekünk jöttek..., de minden oké, túléltük :)))

2009. szept. 3. 15:49

de jó! nagyon örülök neki! Örülök,hogy tetszett minden és hogy te is vagy legalábbis a vezetésed tetszett az oktatónak :)

Mondtuk mi h a volt oktatód volt kattant,te meg ügyi vagy! Nyugi ;)

2009. szept. 3. 15:44

Hali, hali, már nincs mesze Bali :)


Meg volt az első "új" vezetésem a budaörsi tanpályán, és a környező utakon. Nagyon klassz volt. Ammenyire nem vezettem 4 hónapja, annál jobban ment minden. Az új oktató, akit kaptam, azt mondta semmi baj a vezetésemmel, kicsit kapkodok, ennyi. Na, de ennyi kihagyás után ez természetes, szerintem. Rákérdeztem milyennek itéli vezetésem. Azt felelte egy kis jóindulattal akár vizsgára is mehetnék. Semmi kivetni valója nincs, érthtetlenül állt a Rólam kialault képről. Az autó az Suzuki Swift 1.3 benzines, elöször nem tetszett, de vezetve kaffa volt. Elautokáztunk Érd-re, repesztettem 90 km/h-val, woooooooow :DDD


Hétfőn újra megyek, már alig várom, baró volt! Köszi a "támogatás" Neketek :))


be Magik

2009. szept. 3. 15:41

:)

Én meg elindultam behúzott kézifékkel... :S :) De szerencsére leesett,hogy hoppá,miért is nem gyorsulok :D

Egyébként minden ok,vezetek amikor lehet ;)

2009. szept. 3. 15:37

Szia!Igen!!! Bár tegnap sikerült beriasztanom a kocsit,mert én kulccsal zárom,férjem pedig távirányítóval és automatikusan kulccsal is nyitottam mikor mentem el,hát volt hangzavar rendesen.Azt sem tudtam hirtelen mit csináljak.:-)Aztán leesett,hogy talán a gombot meg kellene nyomni,és láss csodát! elhallgatott!!:-)

És Te?Mi a helyzet?

2009. szept. 3. 12:57
na mi újság csajok? vezettek?
1109. moncsicsi83 (válaszként erre: 1108. - C066a749d7)
2009. aug. 30. 16:23
na szép... sztrájkolnak, de dolgozni sem tudnak rendesen :D
2009. aug. 30. 15:28
Esztergomban siklott ki a vonat...és mint kiderült nem a vonat hibája volt,hanem a "központból" átkapcsolták a vonat alatt a váltót.... :S
2009. aug. 30. 10:28
Sziasztok!Moncsicsi! Ha már egyszer be mertél ülni a kocsiba és megszerezted a jogsit,akkor már megtetted a legfontosabb lépést hogy leküzdd a félelmeidet.Legyél bátor és ülj be a kormány mögé,meglátod menni fog.Ügyes legyél.:-) Várjuk az élménybeszámolót.:-)
1106. moncsicsi83 (válaszként erre: 1105. - Platty666)
2009. aug. 30. 09:19

Igyekszem, azon agyalok, ha készen lesz a kocsi, csak beülök vezetni. Ha már egyszer leküzdöttem és jogsit csináltam, menni fog most is.


Menj rá Zita adatlapjára, ott az interaktivitásra és ott lesz a naplója... Annyira nem dura a kisiklás, de mégis megdöbbentő, hogy egy ilyen új szerelvény is ilyen gyorsan kisiklik

1105. platty666
2009. aug. 29. 21:23

Moncsicsi! Nagyon sajnálom! Mielőbb vezess, hogy ne veszítsd el az önbzalmad!

Hol volt a vonatkisiklás? Remélem, sikizita azért odaért, időben, ahová akart! Nem találtam meg a naplót.

1104. moncsicsi83 (válaszként erre: 1103. - C066a749d7)
2009. aug. 29. 13:20
Na igen. Ha belegondolunk mi lett volna, ha gyorsan megy. Pl azthiszem Kínában mennek a vonatok vagy mik több 100 km/h-val? Huhh, akkor mi lett volna....
2009. aug. 29. 10:05

Vissza már autóval jövök ;)

Egyébként igen,ezek új vagonok,itt már csak ilyenek járnak....és mégse biztonságos....pedig lassan ment mert a végállomáson akart átállni a másik vágányra...

1102. moncsicsi83 (válaszként erre: 1101. - C066a749d7)
2009. aug. 29. 10:00

-hupsz, csak egy kicsit siklott ki... Pedig ezek már a szuper új vagonok, nem? Felénk még tök régiek járnak.... Remélem nem történt semmi komoly baj.

Csajszi jó vonatozást, érj épségben a célodhoz meg vissza is! :)

2009. aug. 29. 09:50

Végülis a legfontosabb h jól vagytok!

Én meg most megyek vonattal (11kor) ami tegnap kisiklott.... (kép a naplómban) :S De muszáj mennem...

Moncsi legyél erős és szedd össze minél hamarabb, és fel a fejjel ;):) Puszi

1100. moncsicsi83 (válaszként erre: 1099. - C066a749d7)
2009. aug. 29. 09:39
Senkinek nem lett baja. Én azon kívül, hogy ott sokkot kaptam, meg azóta félek az autóktól, nincs semmi. De majd leküzdöm és ha egyszer kész lesz a kocsi, akkor megpróbálok vezetni.
2009. aug. 29. 09:15
pfff :S nem semmi...de igy nem lett semmi bajod,ugye?
1098. moncsicsi83 (válaszként erre: 1097. - C066a749d7)
2009. aug. 29. 09:09
belénk rohantak oldalró icipici sebességgel -csak kicsit lépték át a sebességhatárt, grrrrrrr-, úgy hogy a kocsi elejét teljesen cserélni kell... Ha egy picit párom gyorsabban megy, nekem annyi, mert ugye anyós ülésbe ültem.
2009. aug. 29. 09:00
mi történt???? :O Nektek ugye nem lett bajotok....? Csak most nehogy emiatt fölösleges legyen a jogsid,mert később sem fogsz vezetni...
1096. moncsicsi83 (válaszként erre: 1094. - Háromgyémánt)
2009. aug. 29. 08:04

Olyan történt, ami miatt 9 évig nem mertem elindulni vezetni és ami miatt 5 évig nem ültem kocsiban. Magyarul balesetünk volt. Most perpillanat rettegek minden autótól.

Nyugi nem én vezettem...

1095. moncsicsi83 (válaszként erre: 1093. - C066a749d7)
2009. aug. 29. 08:03

:D Jól van na, az eszembe sem jutott. :)

Kicsit szét vagyok csúszva nagyon. Bocsi, ha szétszórt vagyok.

Örülök, hogy vezettél és élvezted. Én most egy ideig nem vezetek, autó sincs, meg félek beülni, szóval majd... Enyhül a dolog.

2009. aug. 28. 11:20
Sziasztok! Sikizita,tegnap nem volt tényleg semmi gond,úgy néz ki,tényleg ügyik vagyunk.:-) Én is borzasztó lelkes vagyok,és annyira imádok vezetni.:-)Néha még most is hihetetlen,hogy megtanultam . Miután hazaértem a dokitól,összeszedtem a gyerekeket és elmentünk még anyuékhoz is, csak azután mentem a férjemért a melóhelyre. Moncsicsi Te nem vezetsz?Miért?
2009. aug. 28. 09:36

miért ne? én is van h olyan fórumba irok amibe én irtam utoljára és van h csak egy kérdőjelet irok h előre kerüljön a listán és akkor hátha felfigyelnek :)

Egyébként tegnap is tegnap előtt is vezettem....nagyon élvezem :)

Remélem ti is lelkesen vezettek és szeretitek is

2009. aug. 26. 18:51

Én is itt vagyok, minden nap benézek, de ha én írtam utoljára, válaszolván az előzőekre, na meg megírván a velem történtet, nem sok mindent tudnék írni. Magamra csak ne reagáljak :DDD


Örülök, hogy ti vezettek és ilyen jól megy.

Egyébként tényleg sokan úgy közlekednek, mintha láthatatlanok lennének... Tényleg nagyon oda kell figyelni ha vezet az ember...

2009. aug. 26. 15:21
okés :) drukkolok majd,de hát bizti h menni fog...ügyesek vagyunk,nem? DE!!!!
2009. aug. 26. 15:19

De jó!Én holnap megyek megint a másik városba orvoshoz,az kb. 20 km oda,20 vissza.Ja meg reggel megyek a férjemmel melóhelyre,onnan hazahozom a kocsit,hogy délután tudjak menni,de az nem sok.

Kicsit megint izgulok,pedig már másodszor megyek! Drukkolj! Ha eltűnök,ébredt a fiam.:-)

2009. aug. 26. 15:15

A sok azt jelenti,hogy reggel 7kor fölkeltem és elmentem a szlovák határhoz, kb 45km-t és olyan jó volt, a nagy forgalomban...nagyon élveztem :) Pedig féltem tőle :$ de tök jól ment minden....

Sajnos ezért van az,hogy mindenkinek úgy kell közlekednie mintha láthatatlan lenne és nekünk kell figyelni mindenkire....mert jobb óvatosnak lenni,minthogy kárt/balesetet okozzunk

1088. háromgyémánt (válaszként erre: 1087. - C066a749d7)
2009. aug. 26. 15:06

Szia! Én is csak várok napok óta,de sehol senki.

De jó,örülök hogy ilyen jól megy. Mit jelent a sok?

Képzeld,engem mostanában minden marha megtalál. Szombaton egy 6 év körüli gyerek tekert lehajtott fejjel a kocsi felé.Lassítottam,nyomtam a dudát és kiordítottam hogy mit csinál.Simán kiröhögött.:-/

Olyan mérges voltam.

2009. aug. 26. 15:02
én itt vagyok....de soha senki nem ír :( én tegnap is vezettem elég sokat...ma csak kevesebbet... Minden tök jól megy, és nagyon élvezem az egészet...imádok autózni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook