Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 11. 12:56

Szia! Na igen.Az a szerencse,hogy ha megijedek,vagy elbizonytalanodom,azonnal féket taposom.:-)

Nem mindig jó,de most jól jött.Még ha jó csajt lesett volna.:-/ Te merre jártál tegnap? Mit jelent a kicsi?

2009. aug. 11. 11:35

Pf... még jó h nagy ijedtségedben esetleg nem a gázba tapostál bele.... :S

Tegnap én is vezettem kicsit,de nem sokat...de ez is jó volt...mert már hiányzott :)

2009. aug. 11. 08:45
Sziasztok!Tegnap mentem anyuékhoz,az utca elején állt egy platós kisteherautó.Járdán ment egy nő,a sofőr úgy nézte,hogy nem vette észre hogy el akarok menni mellette és index,minden nélkül kijött elém.Befékeztem,épp hogy meg tudtam állni.A kocsi eleje a teherautótól pár centire volt.Nem értem hogy nem vett észre,mikor elég "sportos" hangja is van a kocsinknak.Ráadásul nem csak elindulni akart,hanem a túloldalra befordulni a ház elé.Férjem szerint le kellett volna dudálnom,de én nem vagyok (még:-))olyan agresszív sofőr.:-) Megijedtem.:-(
2009. aug. 10. 10:52

Én sem vezettem tegnap...párom elaludt ebéd után,egész héten meg szombaton is dolgozik rengeteget ugyh nem volt szívem felébreszteni :) No nem baj,majd lesz még alkalmam vezetni ;)

Én egyébként seat cordoba kombin vezetek, vezethetnék 3-as golfon is, (na nem felvágok h két autónk van...mert nincs,az egyik a szüleimé,másik a páromé) de a golf nekem nem fekszik...nincs benne szervo,meg nem érzem a kuplungot sem jól :S Pedig nagy vw mániás vagyok..és mégsem azon megyek..még jó h a seatban is vw motor van legalább :)

Egyébként biztos h megtudnám szokni a golfot is,csak ugye szervos autón tanultam,meg olyanon amiben épp h engedem a kuplungot már gurul is az autó....na a golf egyáltalán nem ilyen.... :S :) De meg fogom tanulni azt is....mert muszáj...nem lehetek olyan béna,hogy azzal nem tudok menni :)

2009. aug. 10. 10:13

Szia platty666! Az ovit moncsicsinak írtam.Amúgy Üllőn építik.:-)Szerintem merj vezetni,mert ha egy régi, nehezen vezethető autóval elboldogulsz,utána már mindenbe beülhetsz.Én 8 év után kezdtem újra.:-)

Nekünk egy bordó-ezüst Mitsubishi Galantunk van.5 méter hosszú.Imádom.

1021. platty666 (válaszként erre: 1020. - Háromgyémánt)
2009. aug. 10. 09:43

Szia! Merrefelé építenek új ovit? Itt Érden nem, az biztos. Még szerencsen, hogy nincs kisgyerekem. Nagyon szépek azok az együtt töltött évek, használd ki. És esetleg keress valami párórás elfoglaltságot, ha van ilyen. Ki kell néha mozdulni, ez nem bűn, annál összeszedettebb lennél otthon.

Nem megyünk sehova. A párom most fejezte be a burkolást a konyhában és a verandán, most kieszelem az új berendezést, takarítok, szépítgetek. És a kert is el van hanyagolva, ezt is rendbe teszük. Ma reggel már a felét megcsináltuk. Most várjuk az esőt. Jó idő van a kerti munkákhoz, úgyhogy nem bánom, hogy itthon vagyok.

Köszi mindenkinek a jókívánságot! Sajnos, nem vezettem, másként alakult a program. Nem baj, lesz még idő erre is! Csak kéne egy új kocsi... Szeretem az öreg Ladánkat, gyönyörú, meg megy is, csak nehéz vezetni. Talán jövőre lesz rá pénz, hogy legyen egy másik autó, türelem, igaz? Addig meg egyedül nemigen merek beülni. Ez a nagy bánatom. Milyen kocsival vezettek?

1020. háromgyémánt (válaszként erre: 1019. - Moncsicsi83)
2009. aug. 10. 08:33
Szia! Jövő decemberben lesz a kisfiam 3 éves,utána kiveszem a szabikat,azután meló.Panaszkodom,de nem cserélném el ezt a pár évet semmiért.:-)Lányom sem jár még oviba,mert úgy voltam vele,minek adjam be,ha itthon vagyok.Majd most kezdi télen.Részben ezért is éreztem fontosnak hogy tudjak vezetni,hogy 2 gyerekkel ne kelljen kilométereket gyalogolni.Erre felvették abba az oviba,amit tőlünk 150 méterre építenek.:-)Nem baj,a tudás már megmarad.:-)
1019. moncsicsi83 (válaszként erre: 1018. - Háromgyémánt)
2009. aug. 10. 06:56
Eljön annak is az ideje biztosan... Meddig vagy még otthon?
2009. aug. 9. 13:51
Platty666 köszi az infót!:-) Eszembe nem jutott volna. Használd ki a szabit,pihenj sokat.Én meg annak örülnék már,ha mehetnék dolgozni néha.4 és fél éve vagyok itthon a gyerekekkel.Ne értsétek félre,imádom mindkettőt,de már jó lenne elszabadulni kicsit.
2009. aug. 9. 10:39
már egész jól vagyok,vagyis a náthám elmúlt,már csak köhögök...azt tudok vezetés közben is....szóval lehet h ma délután elmegyünk Szentendrére,ahol tanultam vezetni...most megpróbálom oktató nélkül..és végre ki is szállhatok a sétálóutcában nézelődni :)
1016. moncsicsi83 (válaszként erre: 1015. - C066a749d7)
2009. aug. 9. 10:30
A lényeg, hogy mihamarabb meggyógyulj :)
2009. aug. 8. 17:41

Köszi mindenkinek! Aranyosak vagytok! Nem tudom,hogy fáztam így meg,mert nem voltam kint esténként amikor hűvösebb van, nem is ittam túl hideget...lehet, hogy valami vírus....de hát majd csak elmúlik ;)

Platty remélem nem azért küldenek szabira,amit te is írtál hogy utána majd elküldenek...de most tényleg légy pozitív és élvezd a szabit :)

1014. moncsicsi83 (válaszként erre: 1013. - Platty666)
2009. aug. 8. 17:10

De jó valakinek... :) Akkor élvezd majd ki minden percét ennek a 3 hét szabadságnak... Én már 2 hétnek is örülnék, dehát nem engednek el :(


Mentek nyaralni valamerre? Ha igen, érezzétek jól magatokat! Na meg vezess sokat ;)

1013. platty666
2009. aug. 8. 15:04

Sikizita! Jobbulást! Aki privit akar küldeni, a "privát üzenetre" kattintva megteheti és nem sérti a Szabályzatot. Én a kamillatea mellett voksolok. Most nekem is elkel, mert úgy néz ki, kötőhártya-gyulladásom lett. De holnap VEZETEK! ÉS képzeljétek! 3, azaz: HÁROM hétig nem kell bemennem dolgozni. Harminc éve az első háromhetes szabim! Na, nem semmi, igaz? És még én szapultam a főnökömet.... De lehet, ha viszamegyk, már nincs is szüksége rám... Nem érdekel, most élvezem a FIZETETT SZABADSÁGOT! Viszlát 31-én! Azér a fórumra benézek néha...

Moncsi, vezess minél többet, és igenis, megérdemled, hogy megdicsérjenek!!!!

1012. moncsicsi83 (válaszként erre: 1010. - C066a749d7)
2009. aug. 8. 14:20
Jóbulást, de tényleg, hogy sikerült így megfázni? Nem tán valami vírus?
2009. aug. 8. 14:17

Jaj Te szegény! Hogy lehet nyáron így megfázni?

Írnék neked szupi szert náthára,de akkor tiltanának reklám miatt.:-(

2009. aug. 8. 13:42
Velem most semmi helyzet nincs...mert már kedd óta beteg vagyok,lázas voltam meg még mindig nagyon náthás vagyok,ugyhogy a héten nem vezettem,mert nem tudok vezetni meg orrot fújni egyszerre :)
2009. aug. 8. 13:17

Sziasztok! Ügyes vagy Moncsicsi!

Minél többet mész,annál hamarabb megszokod az autótokat.Nemsokára már téged sem lehet kirobbantani a kormány mögül:-) Nekem is már megjegyezte a férjem,hogy nekem mindig menni kell valahová.Naná!Sikizita veled mi a helyzet? Hogy megy?

1008. moncsicsi83 (válaszként erre: 1007. - C066a749d7)
2009. aug. 7. 22:13
gondolkodtam én is rajta, de aztán kihagytam. Majd legközelebb! :)
2009. aug. 7. 22:00
nálam is ez volt az elején...h kicsit piszkálni kellett...persze mikor bent ültem akkor direkt mindig jó nagy kerülővel jöttem haza....:D
1006. moncsicsi83 (válaszként erre: 1005. - C066a749d7)
2009. aug. 7. 21:57

Igazad van :)


Na majd legközelebb... Menni fog ez, csak noszogatni kell és nem hagyni, hogy elsummantsam a vezetést :)

2009. aug. 7. 21:56

nekem is fura volt a pedálok útja,vagyis csak a féké,mert a tanuló autón épp h hozzáértem máris lassultam de ezen nem...

Gratulálok az első utadhoz,a pasikkal meg ne foglalkozz, ők vezetnek ahogy...gyorsulnak ahogy akarnak,végülis mi nem Schuminak készülünk,nem? De!!!! ;)

1004. moncsicsi83 (válaszként erre: 1003. - C066a749d7)
2009. aug. 7. 21:51

Hát.... Tiszta ideg voltam, ráadásul páromon kívül még kaptam egy utast öcsém személyében. Majdnem végig sikoltozott :D Párom meg le ne fulladjak, gyorsuljam le a másikat :D

Az autót meg kell szokni, mert jóval szélesebb, mint a skoda volt és hát így hiába éreztem azt, hogy jó helyen megyek, párom azt mondta, hogy nagyon a szélén mentem. A pedálok működése (már ami a pedál útját illeti) is másabb, mint a skodában, meg a váltót is szokni kell, de azt hiszem menni fog...


Jövő héten már én vezetek anyuékhoz ki is...


Jah, nem fulladtam le :D El sem hiszem...

2009. aug. 7. 21:42

de jó! Szupiii! Ügyes vagy!

Na mesélj milyen volt az első utad ahol csak te voltál az úr az autóban és rajtad múlott minden? :)

2009. aug. 7. 21:39
Kukuccs.. Ha anyuékhoz ki nem is, de visszafelé én vezettem... :$ Még élek :D
1001. ad338a2ba0 (válaszként erre: 993. - Moncsicsi83)
2009. aug. 7. 21:26
Sziasztok!!GRATULÁLOK Moncsicsi!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))Nem szabad félni!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 7. 19:13
naná,hogy drukkolunk ;)
2009. aug. 7. 19:08
Sziasztok! Moncsicsi!Ne csináld már! Igenis tessék beülni és menni! Gondolj arra,hogy úgy fogsz járni mint én,ha nem vezetsz!:-) Mikor májusban visszaültem ,egész délelőtt gyomorgörcsöm volt,ha tudtam hogy délután vezetnem kell.Most meg már tök jól megy.Nyugi. Gyakorolj és menni fog! Mi drukkolunk mindannyian.Igaz?
2009. aug. 7. 10:50
mi az hogyha be mertem ülni... bemersz! be kell ülnöd! Biztos megvan az oka,amiért lett jogsid...szóval menni fog hidd el!
997. moncsicsi83 (válaszként erre: 996. - Platty666)
2009. aug. 7. 07:46

Értöttem :D

Majd beszámolok róla, hogy hogy ment, ha a volán mögé mertem ülni... Nagyon parázok ám....

Páromat ismerve meg nem lesz dícséret, szerintem... :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook