Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tánc és fogyókúra fórum

Tánc és fogyókúra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tánc és fogyókúra

1 2
2012. jan. 31. 19:30
Én a diétához nem tudok hozzászólni, a tánctanuláshoz viszont volt szerencsém és az tényleg nagyon jó! Először tornázni kezdtem itthon, aztán azt elég hamar meguntam. Pont akkor láttam egy hírdetést, hogy felnőtt kezdő társastánc tanfolyam indul Budaörsön, hát rögtön jelentkeztem. Igaz, egyedül mentem, de hamar lett táncpartnerem is. Azóta is járok és már leugrott 10 kg.(3 hónap alatt)
2010. aug. 10. 16:59

Sziasztok!

Belevágott valaki ebbe a diétába?

Hogy haladtok?

Én tavaly ez alapján összeállitottam magamnak egy diétát napi 4 étkezéssel és fantasztikusan lefogytam tőle+ 1 évig tartottam a súlyom, és imádtam igy étkezni.

Azonban egy szakítás után :( igencsak felszedtem és most 5kilót kell ledolgoznom...

Szóval ha valaki követi jó lenne egymást buzdítani :)


Tavaly, mivel suliztam és nem ehettem 2óránként, ezért igy étkeztem:

7,8ó:2tojás v virsli+2dl jogurt

12ó: 2db alma

15,16ó:2dl paradicsomlé, 10dkg párolt csirkemell

19ó: 2db alma, v narancs

közte rengeteg víz, reggel megittam egy kávét mert anélkül nem megy az élet :)

és minden nap futottam.

53ról 47kilóra fogytam (alacsony vagyok 158cm, tehát ez az ideális súlyom :)

Miután abbahagytam a diétát,de meg akartam tartani a súlyom és meg is szerettem ezt a fajta beosztást, csak annyit változtattam,h reggelire egy barna zsemlét, szendvicset ettem, megkenve, megpakolva, meg ebédnél a husi mellé zöldségeket, és persze továbbra is sport.De a 4órás étkezés és a sport megmaradt.

Nagyon jól és formában éreztem magam.


Csak most nem.Próbáltam újrakezdeni de vlhogy..állandóan a kaján jár az eszem és..

Erőt kell vennem magamon és most végigcsinálni a cikk szerint :)

Sok sikert mindenkinek!

2009. szept. 7. 10:58

Kedves Cikkiró!


Nagyon hálás lennék ha megirnád - akár priviben is -, hogy melyik tánciskolába jártál, amely ilyen hatásos és nem igazán értem ezt a havi 10.000.-Ft-ot sem, heti 5 alkalomért. Biztos félreértettem valamit. Segits kérlek és irjál, köszönöm. Ringo

majmoci48@citromail.hu

2009. júl. 4. 00:39

[link]

Ez egy jó kis hastánc hasizomra és karokra van. Szerintem nem olyan nehéz és egyben hastáncolni is megtanulhatsz (nagyjából) :))

Netről is le lehet szedni!!

35. csókica (válaszként erre: 34. - Csókica)
2009. máj. 4. 06:35
Ha már lemennek azok a fránya kg-ok,ne jöjjenek már vissza.
2009. máj. 4. 06:31
Ezzel a diétával biztosan lefogysz tánc nélkül is.De vajon meddig fogod birni?A te étrendedet kellene átalakitanod,és mellette táncolnivagy tornászni.
2009. máj. 4. 06:24
Éheztetés. A tánc része oké... de az étrend? Brr...
2009. máj. 4. 00:12
Van egy olyan Sikersztori itt a hoxa-n, h "Tánc és fogyókúra" láthaó ott 1 diéta. El zudná mondani valaki, hogy mennyire hatásos ez a diéta?
2009. febr. 7. 08:49

Sziasztok!Én pedig azt szeretném kérdezni hogy a tejet lights jogurttal lehet-e kiváltani?

Valamint,hogy teákat,kávét lehet-e inni az étkezések között?persze édesitővel,vagy simán..

vagy csak viz??

Ha munkahleyen vagytok vagy suliban,hogy tudjátok ezt betartani??

2008. nov. 25. 15:00
A ferjem elmegy most ket hetre es elkezdem ezt a fogyit meglepem mire haza jon.A tornat meg nem tudom hogy mit fogok csinalni mert a 9 honapos babatol nem konnyu csinalni nagyon semmit.
2008. nov. 25. 14:46

Gratulalok.

En a tejet nem birom meginni lehet helyette kakaot?

28. angeel
2008. nov. 16. 16:39
Gratulálok az eredményedhez!Ebből islátszik,h nincs lehetetlen,csak akaraterő és kitartás szükséges mindenhez,aki mást mond, az téved.Hajrá csajok,tarsatok ki,nem szabad könnyen feladni,arra kell gondolni,h ha végig csináljuk,mien boldogok és büszkék leszünk magunkra,azért amit elértünk;)
27. badonyimariaeva (válaszként erre: 26. - Rihana)
2008. nov. 9. 19:00

Én is így vagyok vele.

Mikor még kövér voltam,akkor aerobikoztam,majd valahogy abba hagytam.

Most tavasszal újra elkezdtem,de alig várom minden nap,hogy elkezdjem.

Nem akarok már nagyon fogyni,én is csak feszes bőrért,izmokért kezdem el.

26. Rihana
2008. nov. 9. 13:09
Én sem szeretem az ugri-bugris tornát...én félórát bringázom az erősítő gyakorlatok előtt és után, közben pedig kb.50perces erősítőt csinálok kondigéppel. Így nem petyhüdt a bőröm a hirtelen fogyástól és a közérzetem is sokkal jobb! Nehéz elkezdeni tornázni, de aztán már hiányzik, ha nem csinálja az ember...legalábbis én így vagyok vele! :-)
2008. nov. 9. 11:53

Gratulálok a fogyókúrádhoz!

Én nem vagyok az "ugri-bugrik" híve,inkább az aerobik,vagy most inkább a jóga érdekel.

24. Rihana
2008. nov. 9. 06:56
Ja, amúgy én azt vettem észre, hogy bármilyen fogyikúránál az első két hétben fogysz jobban, utána stagnál a súly átmenetileg...
23. Rihana
2008. nov. 9. 06:53
Sziasztok! Na, mégis csak elértem a -6 kilót 2 hét alatt!! :-)) Jó ez a diéta, mert nem vagyok tőle éhes és azt eszem, amit szeretek.. :-)) Momdjuk, én már a 7 órás gyümit nem eszem meg és a sajtból az alacsony zsírtartalmút veszem, meg a felvágottból is a csirkesonkát, mert a párizsi kalóriatartalma sokkal magasabb!! Meg általában almát eszem... most vettem még almaecet kapszulát segítségül.. :-))) Ja, és tornázom is napi 2 órát!! Centikben jelentős a változás, kilóban nem annyira...de a csonterősség is befolyásolja a súlyt, ahogy hallottam! A barátaim szerint mindenesetre már kezdek nagyon vékony lenni! Talán nem a kilókat kéne néznem, csak a centiket?? Sztem a sporttól amúgy is izmosodtam, ez is jelent vmit a kilóknál..nem is mérem magam, sztem ti is centiket figyeljetek inkább!! Sok szerencsét! :-))
22. 5d46f69a2c (válaszként erre: 21. - Rihana)
2008. nov. 2. 21:12
szia!Én is megpróbálkoztam ezzel a diétával ezen a héten.Egy deka nem ment le,sőt majdnem 1 kilóval több vagyok.Nagyon nem értem,hogy miért,pedig tornáztam,meg e.trénereztem is.Kicsit el is keseredtem,hogy semmi eredménye nem volt.
21. Rihana
2008. okt. 30. 21:00
Én már 5 napja csinálom és szinte semmi...pedig 5 után már nem is eszek! :-((( Nem értem, ez az adag azért nem sok naponta, 1,5%-os tejet iszom, mondjuk, sajtot a normálisakat, mert a 10%-os olyan, mint a vízzel kevert liszt (:-)) ), ráadásul napi 2 óráz tornázom.. miért nem megy? szomi vagyok.... :-((
20. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 18. - Adrika81)
2008. okt. 28. 11:37

Szia Adri!

Nagyon régen volt ez már, de arra emlékszem, hogy sem gyenge nem voltam, nem is szédültem. Rengeteg folyadékot ittam, hogy ez ne is következzen be, lehet, hogy az ért valamit. Talán ha úgy kezded el ezt a fogyókúrát, hogy előtte már egy picit visszafogod az evést, könnyebb átállni. De ez csak az én véleményem, nem értek hozzá! Így azt sem tudom, a tej helyett mit ihatnál, ha nem szereted.

Remélem, vagy így, vagy máshogy, de eléred a célodat!

Szia!

Vera

2008. okt. 28. 07:23
Sziasztok! Én mától vágok bele ebbe a diétába. És kíváncsian várom az eredményt... :)Kb. 20 kilótótl szeretnék megszabadulni. Én a tánc helyett a futást választom edzés képpen. Majd időről-időre beszámolok az eredményeimről. Sok sikert nektek is! :)
18. adrika81 (válaszként erre: 2. - 9bbb5bd983)
2008. okt. 22. 10:45

Szia!

Én is ki szeretném próbálni,de tartok tőle,mert elég durva.

Nem voltál ez idő alatt gyenge,vagy szédültél?

A tejet utállom,helyette valami mást?


Előre is köszi a válaszod.


Üdv. Adrienn

2008. okt. 22. 07:21
Nekem tetszik ez a diéta, kipróbálom, mert két óránként valamilyen táplálékhoz juthatok, annyit szeretnék kérdezni, hogy a husi és sajt mellé ha eszek salátát úgy is hatékony? Már régóta próbálkozom a Norbi féle diétával, tornázok is mellette, de semmi nem megy le rólam, kb 10 kilót szeretnék leadni és ma kezdtem el, remélem sikerül.
2008. okt. 15. 01:45
Lányok ez mennyi kalóriát tartalmaz átlagosan kb???
2008. okt. 14. 14:19
orulok Villers, h jelentkeztel itt :) epp a masik forumon szerettem volna megkerdezni a velemenyed errol a dietarol! Belefognek, mert egy deka nem megy le rolam honapok ota - es boven lenne mibol! Szoval, ha ezt a dietat reggel vmi szenhidrattal megturbozom, s a sajt es felvagott etkezesek melle ennek zoldseget/salit, akkor jo tampont lenne?
14. 2577cdcc12 (válaszként erre: 13. - 9bbb5bd983)
2008. okt. 14. 10:12
Nem kell megfogadni, csak óvatosnak lenni :o)
13. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12. - 2577cdcc12)
2008. okt. 14. 09:46
Most láttam, hogy te szakértő vagy! Akkor biztos nem mellébeszélsz! Jobban teszi mindenki, ha megfogadja a tanácsodat!
2008. okt. 14. 09:34
A fogyásodhoz gratulálok, de ez a diéta elég durva. Emellé már kész vétek a mozgás, mert olyan szinten alacsony a kalóriabevitel... Aki kipróbálja legyen óvatos, mert az ilyen szintű szénhidrátmegvonás eléggé sokkolja a szervezetet, főleg így, hogy igazából az egyéb táplálékkal sem viszel be még minimális kalóriát sem. Aki érzékeny a vércukor leesésre, az szerintem semmiképp ne vágjon bele.
11. 41a68f3cab (válaszként erre: 4. - 9bbb5bd983)
2008. okt. 13. 18:01

ok, ebben igazad van :)))


nem beszéltél még erről egy edzővel? egy táplálkozás szakértővel? ők ketten együtt biztosan hatékonyabbak lennének :)) persze, az pénzbe is kerül, tudom, de akkor is, mint szakembrek biztosan többre képesek - tényleg itt létezik valaki ilyen? táplálkozás szakrtőre gondolok :)))

2008. okt. 13. 17:39
es hany %-os a tej? szamit?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook