Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tanácsokat kérek 40 feletti bőrápolásra. Mikor milyen krémet használjak? Ránctalanítót, hidratálót... Egymásra is kenhetem? fórum

Tanácsokat kérek 40 feletti bőrápolásra. Mikor milyen krémet használjak? Ránctalanítót, hidratálót... Egymásra is kenhetem? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 14. 18:33
Szia! Én nemrég vettem egy krémet, igaz azt más oknál fogva, de a lényeg ami téged érint, hogy abban az üzletben vannak bemutatótermékek is, és elég szakszerűen elmagyarázták mi miből van és miért jó és ki is lehet próbálni őket. Nekem is ajánlottak, kipróbáltam és nagyon bevállt. Szóval ott monták el, hogy van egy termékcsalád ami bio és valóban segít ráncokon meg mindenen. Az orrom elött ment vissza egy 50 körüli nő, hogy neki az amit előző nap próbált az neki kell mert "kisimította". Lehet benne valami mert ugyan én problémás bőr miatt mentrem de rengetegen voltak vitték és vették a dolgokat és az én gondomon segített. :)
2009. márc. 11. 19:14

Szia!


bőrtipustól függ.

egymásra is lehet kenni a krémeket,de nincs értelme.

Vannak már különböző szérumok is,amik nagyon jók.

Nagy hatóanyagtartalmuk van.

2009. márc. 11. 19:09
Tanácsokat kérek 40 feletti bőrápolásra. Mikor milyen krémet használjak? Ránctalanítót, hidratálót... Egymásra is kenhetem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook