Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
328. klara70
2008. márc. 18. 23:06

"Mindig kedves, gyengéd, megértő társ voltam, jó szerető, jó anya. Remélem nem is fogom megismerni ezt az érzést."

Jó neked hogy ilyen kis tökéletes vagy.....nem gúnyból mondom de ha most úgy érzed tiéd a pasi és szereted már van mit vesztened!

Nem tudhatod mikor jön a következő aki esetleg még kedvesebb, gyengédebb szexisebb lesz mint te....

Mivel sosem érezted nem tudhatod milyen fájdalmat okoztál másnak és csodálkozol hogy támadnak....talán valaha valamikor te is átéled ezt és rájössz mennyire gerinctelen dolog mindez. Én azt tartom becsületesenk hogy ha egy pasinak más nő kell (vagy egy nőnek más pasi) legyen annyi benne hogy oda áll a párja elé őszintén és megbeszélik hogyan tovább nem pedig próbálkozik aztán vagy be jön vagy nem addig is meg van a háttér. Nem szeretnélek piszkálni de biztos hogy mindent bevallott és a feleségének már nem kell...mert ilyenkor bizony az asszonyka sokszor mindent megtesz hogy a kapcsolatát helyre hozza...sokszor sikeresen.....

Ettől függetlenül őszintén kívánom hogy mindannyian találjátok meg a boldogságot mert abban egyet értünk hogy az mindenkinek jár!

327. 0260f21e84 (válaszként erre: 325. - Moncsa38)
2008. márc. 18. 22:10

"Azt gondolom, akit megcsalnak, az valamit elhibázik."

Kezdve azzal, hogy "rosszul" valaszt.

326. 175c71a378 (válaszként erre: 324. - F75660bad9)
2008. márc. 18. 21:40
És milyen boldogok lehettek...
325. moncsa38 (válaszként erre: 324. - F75660bad9)
2008. márc. 18. 18:58
Azt gondolom, akit megcsalnak, az valamit elhibázik. Ok nélkül nem teszik. Miért vívódott egy évig? Ezt nem tudom, de azt gondolom, kellőképp megszenvedte a dolgot ő is, én is. Ha kilépni nem tudtunk, akkor már inkább lépett, mert nyilvánvalóan ezt tovább csinálni így nem lehetett. El lehet ítélni, persze, de én azt mondom, nem vagyok a saját ellenségem, és ha úgy érzem vele lehetek boldog, akkor nem hagyom ezt elmúlni. A gyerekei nagyok, felnőttek, mert ha kicsik lennének, akkor tuti nem igy döntök, sőt azt gondolom, ő se. Amúgy csak azért van még ott, mert nagyon távol élünk egymástól, és a munkahelyét nem tudja még otthagyni. Ha ez nem lenne, már itt lenne velem. Tudod, te most a másik oldalon állsz, és kívánom maradjatok együtt, de csak ha úgy érzitek boldogok vagytok. Ő nem volt az. Ez az egy életünk van, ezt jól kell élnünk, boldogan, nem pedig úgy, hogy vágyunk valami, valaki másra, de maradunk valamiféle kötelességtudatból. Én is elváltam már, kétszer is, az elsőt pont azért hagytam ott, mert nem voltam boldog. Azóta ő is talált valakit, aki szereti, akivel jól érzi magát, és azt gondolom, nem bánja ami történt. Mindketten boldogabbak lettünk. Nem tudom, milyen ha megcsalnak, mert nem ismerem. Mindig olyan feleség voltam, aki vigyázott arra, ez ne történjen meg velem. Mindig kedves, gyengéd, megértő társ voltam, jó szerető, jó anya. Remélem nem is fogom megismerni ezt az érzést. 20 év múlva pedig együtt leszünk, mert két nagyon összeillő ember talált egymásra.
324. f75660bad9 (válaszként erre: 322. - Moncsa38)
2008. márc. 18. 18:31

Én is azokkal értenék egyet, akik azt mondják, hogy szemét alak vagy. Mielőtt összejöttetek, megkérdezted a feleségét, hogy valóban olyan rossz-e köztük a kapcsolat? Nem bánná-e, ha időnként összefeküdnél a férjével? Honnan tudod te, hogy otthon a feleségével milyen a kapcsolata? Velük vagy? Ott élsz velük?

Ha olyan mindent elsöprő szerelem ez, miért lakik még mindig a nejével? A munkahelye miatt? A hétvégéket veled tölti, hétközben mit csinál? Miért tartott egy évig, mire melletted döntött? Miért nem tudta olyan könnyen elhagyni a feleségét, aki talán akkor fog neki hiányozni, ha már végleg hozzád költözött?

Nem azt mondom, hogy nem lehet szerelmes az ember. De ha már családot alapított, esetleg gyereket is vállalt, akkor felelősséggel tartozik a családjáért. Ha ezek ellenére beleszeretne valakibe, akkor legyen benne annyi tisztesség, hogy nem vívódik egy évig, hogy mit is tegyen.

Aki pedig nős férfiba szeret bele, az tudod mit érdemel? Azt, hogy legközelebb ő legyen az akit elhagynak egy másikért, és akkor legyél megértő, hogy a szerelemnek nem lehet parancsolni.

Ha majd húsz év múlva is együtt lesztek, akkor azt mondom, hogy tévedtem. Engem megcsalt a párom, baromi nagyot hibázott, élete végéig bánni fogja, de mi biztos, hogy amíg csak élünk, együtt leszünk. Te biztos vagy benne, hogy együtt fogtok megöregedni?

Lehet, hogy kemény voltam, de megcsalt feleségként söpredéknek tartom azt, akinek a más férje kell.

323. f75660bad9 (válaszként erre: 318. - Puli1)
2008. márc. 18. 18:04

Tudod, az a baj, hogy a mi házasságunban, ennek egyszer sem lett volna szabad megtörténnie. A hozzászólásodból úgy veszem ki, hogy szerinted a húsz év alatt ki tudja hányszor csalhatott meg, csak eddig nem derült ki. Én még most is 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy soha nem csalt meg. Miután ez kiderült, én is feltettem magamnak első indulatomban a kérdést, hogy vajon korábban is megtörtént-e, és határozott válaszom most két és fél hónap után, hogy NEM! Nem lett volna rá alkalma, ezt az idei év végi szabadságolást kivéve sosincs egyedül a munkahelyén, munkaidőn kívül pedig mindig itthon volt, mert itthon érezte jól magát. Ha többször előfordult volna, annak már találtam volna nyomát, ( még a maradék óvszert is otthagyta a kocsiban, fennmarad a vágólapon a levél...stb. ), nem tudott volna konspirálni, hogy ne jöjjek rá. Egész egyszerűen érzem, hogy nem tudott volna kettős életet élni. Ez volt az első, és az utolsó alkalom, amit élete végéig bánni is fog.

Tudom, hogy ezerszer megbánta már, de akkor miért nem lehetett előre gondolkodni? Amikor írtál, először azt hittem ő írt álnéven, mert pár napja pont azt írta nekem levélben, hogy ha csak "papucskutyaként" velem maradhat, már az is boldoggá teszi. Ha már húsz évet ki tudott bírni, miért volt erre az egészre szüksége? Ő maga sem tudja, még csak azt sem mondhatja, hogy olyan átkozottul csinos lett volna az a ribanc, nem volt semmilyen gondunk. Talán az egyetlen az lehetett, hogy nagyon sokat dolgoztunk. Most is sokat dolgozunk ( már amikor tudok ), de több időt igyekszünk együtt tölteni.


Nekem olyan nincs, hogy "csak szex". Én nem szégyellem, hogy csak egy férfival szexeltem, nálam ez szeretkezést jelent, mégpedig a férjemmel. És egyáltalán nem vágyom másra, még ezek után sem.

Nem kellett megváltoznia, most is ugyanaz a szeretreméltó, érzékeny ember, aki ezek előtt volt, aki nem tudná szándékosan megbántani azokat , akiket a legjobban szeret. Eddig is mindent megkaptam tőle, amit egy feleség akarhatott, most pedig szó szerint a lábaim előtt hever.

322. moncsa38 (válaszként erre: 321. - Puli1)
2008. márc. 18. 17:55
Tudom, hogy otthon a feleségével már rég nem olyan a kapcsolat, mint kellene...akkor nem keresett volna mást. Én beletörődtem az egy év alatt abba, hogy csak szerető lehetek. Nem sürgettem,nem követelőztem. Illetve néha egy kicsit:) Nem hinném, hogy most könnyű helyzetben van, hiszen amiért eddig dolgozott, mindent otthagy. De hiszem, hogy ez a mindent elsöprő szerelem feledteti vele ezt. Van aki azt mondta, mekkora egy szemét vagyok, mert miért nem kerestem függetlent. Lehet, bár nem kerestem, az élet valahogy felé sodort. De nem bánom, mert végre azt érzem, amellett a pasi mellett lehetek, akire eddig vágytam.
321. puli1 (válaszként erre: 319. - Moncsa38)
2008. márc. 18. 16:39

Na ez fasza!!Akkor biztos te is csak neztel!!

Ebbe az a szar,hogy erzed hogy teged is nagyon szeret meg nagyon fontos vagy neki,csak kitudja hogy otthon milyen az asszonnyal?!!

Akkor biztos nagyon szeret ha otthagyta a csaladot es teged valasztott.Valki tud valtani,igaz nehezen valaki meg leel egy eletet boldogtalanul...

320. fe20557d00 (válaszként erre: 319. - Moncsa38)
2008. márc. 18. 08:05

Neked csoda történt másnak pokol. Valószínű, ha téged választott téged szeret,ne érts félre nem sajnálom tőled ezt a boldogságot mindenki úgy szerzi meg magának ahogy tudja....

Az élet folyton áramlik és forog, semmire nincsen biztosíték,mert semmi és senki nem ígéri meg nekünk,hogy a dolgok állandóak!

2008. márc. 18. 07:51
Hozzászólnék, bár én a másik oldalon állok. Én is szerető voltam, nem egy kellemes, felemelő érzés. Szerelmes lettem, és fájt a tudat, hogy hazamegy a nejéhez. Próbátunk szakítani, többször is, de nem ment. Pár nap után valaki mindig kereste a másikat. Rengeteget sírtam, vártam, és reménykedtem, történik valami. Hogy esetleg engem választ. Egy évig ment így, és akkor megtörtént a csoda. Elmondta otthon, és engem választott. Azóta nem kell bújkálnunk, velem tölti a hétvégéket, és ahogy el tud szabadulni a melóhelyéről, költözik. Azt gondolom, van amikor az ember nem tud az érzésein uralkodni, egyszerűen csak sodródik, kínlódik, és a végén döntenie kell.
318. puli1 (válaszként erre: 267. - F75660bad9)
2008. márc. 18. 03:35

Nyugi az tuti csak sex volt,foleg ha most igy keperkedik.Az lenne a gaz,ha nemigy tenne most.Mar 1000 szer megbanta.

20 ev az meg eleg hosszu ido,ennyi ido alatt mar hanyszor lathatott sexi not,meg biztos lett volna ra nem egy alkalma.Ennek igy kellett tortenie,hogy eszbekapjon ha megegyszer a farka utan megy,talan a csaladot is elveszti.Ezek utan biztos megvaltozik,egy turelmes kis angyal lesz majd meglatod!!

317. Nyuszó68 (válaszként erre: 316. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 22. 19:23
Akkor miért vett el? Hány éve vagytok házasok?
316. ec63a7fc29 (válaszként erre: 315. - Nyuszó68)
2008. febr. 19. 22:33
Elsősorban egy gnóm vagyok, vagy ahogyan a férjem fogalmazott, egy selejt.
2008. febr. 19. 21:13
Te is megcsalt feleség vagy?
314. ec63a7fc29 (válaszként erre: 313. - Nyuszó68)
2008. febr. 19. 21:08

Viccelsz? Ezzel a fejjel? Ezzel a testtel? Ezzel az aggyal?


Ha látnál, ismernél igazat adnál.

313. Nyuszó68 (válaszként erre: 312. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 19. 21:00
Én bevállaltam,és nem bántam meg.Szerintem egy félrelépésnél érdemes meghallgatni a másik felet is.Sokat számít.Mindenkinek ezt ajánlom.Nem lehet hogy a kisebbségi komplexusaid csak beképzeled magadnak?
2008. febr. 19. 20:54
Nekem van több zsáknyi kisebbségi komplexusom nem alaptalanul, nem tetézném azzal, hogy találkozzak direkt a férjem szeretőjével.
311. Nyuszó68 (válaszként erre: 310. - Ehcsk)
2008. febr. 19. 20:38
Te 23 évig éltél úgy hogy vak voltál?
310. ehcsk
2008. febr. 19. 19:42
Amikor akár a férfi, akár a nő elkezdi megcsalni a párját, útjára indítja a hazugság lavinát. Hihetetlenül megtanulnak zsonglőrködni az idővel és kompenzálni a „hivatalos” kapcsolatukban. A férfiakról általában sokáig nem derül ki, hogy házasok, pláne ha Interneten keresztül ismerkednek. Simán bejelölik az elváltat és a duma csupán annyi, hogy éppen válnak, de nem tudják eladni a házat, a feleség elhízott, évek óta nem kívánják nincs sex és egyébként is a másik nő az akiben megtalálta élete igaz szerelmét. Majd kisebb idő elteltével a válás nem nagyon akar működni, mert a feleség nem akarja és képtelenek közös nevezőre jutni. A szeretők fejében annyi van a feleségről, hogy egy ronda, kibírhatatlan, kövér, rossz anya aki évek óta nem szeretkezett a férjével. Szegény férfi szabadulna de a házisárkánytól nem tud, mert zsarolja a gyerekkel. Stb. Majd a kedves férj hazamegy és tökéletesen ajtón kívűl felejti a másik életét. Csodálatos szerető férj, nagyszerű apa, aki egy kicsit dolgozik és sokszor történnek vele váratlan dolgok. A nők már rafináltabbak. Mennyi ideig lehet kettős játékot űzni, úgy hogy senki nem tud a harmadikról? 23 év. Úgyhogy érdemes mindig résen lenni...
309. mothertiger (válaszként erre: 22. - 278c85ecf4)
2008. febr. 1. 11:47
Igen, én is jártam már így egyszer...:PPP
308. Hajni80
2008. febr. 1. 09:37
Tudom, hogy kárörvendőnek tűnők, de ilyen csaj nem érdemelheti meg azt, higy nálam boldogabb legyen. Mert egy k.....a, aki csak ahhoz ért, hogy más ágyába bemásszon. tudom, ehhet két ember kell, hát megtalálta a férjem.... Remélem egyszer túl leszek ezen...
307. Vörös Oroszlán (válaszként erre: 306. - Hajni80)
2008. febr. 1. 09:20
Ne érezd magad vesztesnek ebben a helyzetben!lehet hogy fura,de te új lappal indulhatsz és nem kell aggódnod,mint a "szeretőnek"hogy mikor csal meg a kedves!"Kutyából nem lesz szalonna!"
306. Hajni80
2008. jan. 31. 21:34
A találkozással kapcsolatban: ma írt nekem a szerető egy e-mailt. Leírta benne, hogy a pasim csak kötelességből vett el feleségül, stb. Ja, és hogy majd küld képet az esüvőről meg a gyerekekről..... Ennyit erről. És ha találkoznék vele? Kicsinálnám....
305. fe20557d00 (válaszként erre: 303. - Vörös Oroszlán)
2008. jan. 29. 18:51

Én is mondtam már neki ezeket,de ő váltig állítja csak szex! Mondom oké,de szerintem is előbb utóbb ha le nem is bukik,de ez így nem pálya....Egyébként elég naiv a felesége....

Még pici a gyereke 2 éves.

Bár én ahogy elnézem őt és ahogy beszél a kapcsolatairól,sokszor azon gondolodom...nem is tud igazán szeretni!

304. Vörös Oroszlán (válaszként erre: 255. - 11a91585fe)
2008. jan. 29. 14:28

Hát igen,ez egy tipikus történet!Azt hiszem,mi nők rontjuk el a férfiakat,már gyerekkorban.Úgy érzem elkényeztetjük őket.Nekik többet szabad,kevesebb felelősséggel.Egy férfinak jobban elnézzük,ha félrelép.

Kicsit elkanyarodtam!Szóval a barátnőd jól érzi magát így,vagy szenved?Gyanítom,hogy az utóbbi.Sajnálom őt és a feleséget is.Mindegyik oldalon voltam már sajnos és egyik sem túl jó.Egy biztos!Az élet olyan furcsán alakul,hogy általában visszakapjuk amit hibáztunk és a saját bőrünkön tapasztaljuk milyen az,amit mi tettünk mással.Tudom kissé zavaros,de egy a lényeg az Élet jó rendező és mindenki elnyeri méltó jutalmát vagy büntetését előbb vagy utóbb!Szerintem!

Azért azt kívánom,hogy valahogy tudják megoldani ezt a helyzetet,mert ez így csak a felszinen jó!

303. Vörös Oroszlán (válaszként erre: 292. - Fe20557d00)
2008. jan. 29. 14:10

Furcsa történet!Csodálkozom azon,hogy az emberek milyen sok dolgot el tudnak hitetni magukkal!Félre ne értsetek én sem vagyok tökéletes,sokat hibáztam már...DE!Hat év az nagyon hosszú idő...

Én hiszem,hogy a szerelem nem múlik el és akit szeretünk úgy istenigazából avval a legcsodásabb a szex.Én nem tudom a szexet olyan időtöltésnek,vagy csupán élvezetnek tartani.A szexszet nem lehet érzések nélkül,csak az élvezet kedvéért tenni.Vagyis lehet,de az nem az igazi,de idő kell míg erre rájön az ember.Kedves Idegen Barátja!Ha olvasod netán ezeket a sorokat...a gyerekeid tudják hogy nagyon szereted őket,de azt is hogy nem mondasz igazat,mert radarjuk van erre,vagyis tudják hogy nem minden "kerek"és ezt viszik tovább ők is majd az ő kapcsolatukba.Tehát légy jó és ne az élvezeteidnek élj,hanem keresd azt akibe minden egy személyben van,mert az az igazi boldogság!

Felelősséggel tartozol azért akit "megszelidítettél"!

2008. jan. 29. 13:55

rosszul vagyok ettol az ideologiagyartastol: amit nem tudunk, nem faj :(

igen, ettol o valoban jobb ember, nagyra no a szememben, es nyilvan o is a sajatjaban

301. 175c71a378 (válaszként erre: 300. - Nyuszó68)
2008. jan. 29. 13:49

Amit nem tudunk nem fáj.. ez igaz.

De minden hazugság előbb utóbb kiderül...

EGy idő után úgyis egyre lazábban csinálja ha csinálja!...mert megszokja, és mert azt hiszi "tök hülye" az ember lánya..

300. Nyuszó68 (válaszként erre: 292. - Fe20557d00)
2008. jan. 27. 21:08
Valóban érdekes kis történet.És milyen jól csinálhatja hogy otthon a feleség semmit sem sejt.Na drága megcsalt nőtársaim ehhez mit szóltok?Lehet ha megbocsátunk,akkor is ugyanúgy folytatódik,csak esetleg jobban figyel hogy ki ne derüljön.Vagy amiről nem tudunk az nem fáj?Ha viszont tényleg annyira jó vele a szex akkor úgy sem fog lemondani róla.
299. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 271. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 27. 19:39
Ezt felrecimezted azt hiszem.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook