Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
298. Hajni80 (válaszként erre: 297. - Nyuszó68)
2008. jan. 27. 19:29
Engem végig az vezérelt, hogy hátha visszakapom.... Annak ellenére, hogy tudom, ez a férfi már nem érdemel meg engem. De hát a szerelem ilyen. Muszály volt megtennem ezért a kapcsolatért. Most már tudom, feleslegesen.
297. Nyuszó68 (válaszként erre: 290. - Hajni80)
2008. jan. 27. 19:26
Látod ezt nem lett volna szabad csinálnod.Megcsalt,és még ő dirigál hogy mikor mit csináljatok?Azért ez durva.Jelenleg én is külön élek a férjemtől,ugyanis én sem tudtam elviselni amikor hozzámért,mert állandóan a másik nő volt előttem,és ez szörnyű.
296. 175c71a378 (válaszként erre: 294. - F75660bad9)
2008. jan. 27. 19:11

Ha a gyerekek is tudnak mindent biztos nem lesz válás elhagyás ilyesmi szerintem. Nem hiszem hogy annyira sokat jelentene neki a nő hogy megkockáztassa a családját, főleg úgy hogy tőled szexuálisan is megkapja az "adagját"


Ha jó a nő, és egyszer már ennyire begerjesztette, te kihagynál egy tálcán kinálkozó lehetőséget?

Lehet hogy csak hamar lebukott és ezért nem volt több alkalom. És akkor döbbent rá mit veszithet.. És lehet tényleg nem volt több alkalom.

295. 175c71a378 (válaszként erre: 292. - Fe20557d00)
2008. jan. 27. 19:06
durva... :)
294. f75660bad9 (válaszként erre: 272. - 175c71a378)
2008. jan. 27. 19:05

Én is ezzel nyaggatom, hogy hiányzik valami a történetből, de állítja, hogy csak ennyi történt. Aki csak ismeri, senki el nem hinné róla, hogy ilyet tett. Te melyik részéből sejted azt, hogy többször is megtörténhetett? Igazából azt még el is kéne hinnem, hogy csak egyszer történt meg, hiszen a kétdarabos óvszerből az egyiket én találtam meg, és egyébként többen dolgoznak ugyanabban az irodában, talán nem is volt több olyan nap, amikor csak ő egyedül lett volna az irodában. Jézusom, még én mentegetem!

Ha éjszaka felébredek, mert rosszat álmodtam, velem virraszt, és nálunk sajnos, mivel a lányom találta meg a levelet, a gyerekek mindenről tudnak. Talán dupla a bűntudata, / remélem ! /, minden szavából azt érzem, hogy szeret.

Ráadásul, ha valaki rájuk nyitott volna még mielőtt bezárták volna az ajtót, talán az újságok címlapjára is kerülhettünk volna a munkája miatt. Amikor a meg nem történt, de elképzelhető következményekkel szembesítettem, szó szerint zokogott. Amikor én omlottam össze, olyan szépeket és bölcseket mondott nekem, hogy miért is kell talpra állnom, holott igazából nem a szavak embere .

Ma családi napunk volt, elmentünk egy közeli gyógyfürdőbe, hogy a gyerekek megnyugodjanak, nekik is pokol volt ez a három hét, mert nem tudták, mi lesz velünk. Az biztos, hogy nem lesz válás, azt látom a páromon, hogy minden erejével azon van, hogy rendbe hozza a dolgokat. Mégis kétkedem.

Ma megtudtuk, hogy a nő férje egyébként külföldön dolgozik, sejtésem szerint náluk nagyon nincsenek rendben a dolgok, mit érdekelte őt, hogy mit tesz tönkre. A férjem is leckét kapott, hogy miért is kockáztatott, mert az is kiderült ma, hogy a nő összepakolt, a gyerekeivel együtt lelépett egy kínai pasival. Hát neki ennyit jelentett a férjem.

2008. jan. 27. 19:05

Én amilyen vagyok azért biztos tudatnám vele, hogy ne úgy van az... Ha annyira szerelmes a lányba hogy tud veled lefeküdni...


Egyébként sajnálom.

2008. jan. 27. 19:05

Nekem van egy barátom.Gyerekkorom óta barátok vagyunk szinte minden kis titkát ismerem. Megnősült van egy kislánya.DE! És itt a jön a sztori lényege: A pasinak 6 éve van egy nője(feleségével 7 éve van),akibe állítólag nem szerelemes,de állati jó vele a sex! Azt mondja hogy a legjobb neki élete során.(pedig sok nője volt)és erről nem tud lemondani.

Nem értem őt,mindig mondom neki,hogy meddig fognak ők dugni összejárni???!! Mert a csaj ugyanígy van vele....neki is a szex a lényeg pedig az is férjnél van.

Olyan érdekes az ő kis titkuk. Lehet ezt szerelem nélkül ennyi ideig művelni?! A barátom is otthon frankó apuka...stb.(Senki nem gondolná róla)

Azt nem értem hogy lehet az hogy nem az életünk párjával a legjobba szex?! Vagy nem meri már felvállalni a szakítást?Bár tudom a gyerekéjért él hal. Ez is érdekes történet nem? Mi a véleményetek?

291. Hajni80 (válaszként erre: 289. - Szanka)
2008. jan. 27. 19:05
Ha te is azt érezted, amit most Én, sajnállak. Szívemből. Ezt az érzést soha senkinek nem kívánom. Úgy fáj, hogy legszívesebben meghalnék. Még jó hogy itt a családom.
290. Hajni80 (válaszként erre: 286. - 175c71a378)
2008. jan. 27. 19:03
10 éves a kapcsolat,tavaly kezdtünk építkezni, két éve vagyunk házasok. Gyerek nincs. Karácsony előtt derült ki. Egy idejig együtt voltunk, de mivel nem tudtam úgy ránézni, hogy ne az jusson eszembe, így hazaköltöztem a szüleimhez. Egy hónapig találkozgattunk. Akkor amikor ő akart. Lefeküdtünk egymással. Akkor amikor ő akart. Aztán pénteken kijelentette, hogy mégis ő kell neki. Ja, de a lány úgy hiszi, egy hónapja teljesen külön vagyunk.
289. Szanka (válaszként erre: 280. - Hajni80)
2008. jan. 27. 19:01
Mintha a saját történetemet olvastam volna.
288. Szanka (válaszként erre: 277. - Nyuszó68)
2008. jan. 27. 18:56
Bizony szerelmes lett.
287. Nyuszó68 (válaszként erre: 285. - Hajni80)
2008. jan. 27. 18:35
Ha valóban szerelmes lett a férjed,akkor nincs mit tenni.A szerelem vak.Ideig,óráig.Ha visszaengednéd,akkor is ott lenne mindig a szemed előtt a másik nő,és ez szörnyű érzés.
286. 175c71a378 (válaszként erre: 285. - Hajni80)
2008. jan. 27. 18:33

Amig nem hallod mindkét félt, addig nem tudhatod mire kellett neki... És ha a férjed válni is akar akkor részéről biztos nem egy futó kalandka sajnos...

De hogy derült ki? Mióta vagytok házasok? Gyerkőc nincs?

285. Hajni80
2008. jan. 27. 18:28
Nem erőszakolta meg, de (és ez nem az ÉN véleményem) egy k.....a, csak a trófea kell. Amikor úgy volt, hogy kiderült, és megpróbáljuk újra csak mi ketten, folyton sms-t küldött neki.stb. Egyébként a férjem a legnagyobb hibás
284. Nyuszó68 (válaszként erre: 280. - Hajni80)
2008. jan. 27. 18:23
Hidd el lehet higgadtan is beszélni.Nekem sikerült.Nem biztos hogy csak a nő a hibás,talán megerőszakolta a férjedet?Ugye nem.
283. Rozália (válaszként erre: 282. - Hajni80)
2008. jan. 27. 17:41
Sikerülni fog neked is, ha akarod. Ha túlteszed magad ezen a csalódásodon. És a magad részéről kövessél el mindent, hogy észrevegyenek... Csak ne hasonlítsad össze soha a régivel.
282. Hajni80 (válaszként erre: 281. - Rozália)
2008. jan. 27. 17:01
Az, hogy neked, vagy bárkinek sikerül, optimizmussal tölt el.
2008. jan. 27. 16:56
Amikor annakidején feljött hozzánk a - most már - volt férjem szeretője, háááát, nem volt egyszerű helyzet... és még együtt éltünk 14 évet. És akkor is ő hagyott el. 22 év után. Ez annyira szemét szerintem. Már csak azért is, mert az ember(lánya) esélyei hatalmasat csökkennek, hogy új társat találjon magának. Ámbár, sikerült...
280. Hajni80
2008. jan. 27. 16:48
Az én férjem is megcsalt. Ő szerelemes is a lányba. El is hagyott, válni fogunk. Hogy találkoznék-e vele? most, mert még nagyon friss a seb, és fáj, azt mondom, igen. Hogy mit tennék? Olyat, ami miatt lecsuknának. Ha már nem fáj ennyire, szerintem látni sem szeretném, és remélem, arra fogok gondolni, hogy mosson, főzzön rá ő 10 évig úgy, mint ahogy Én megtettem.
2008. jan. 27. 16:36

Belelátni egy másik ember érzéseibe nem lehet,tehát hiába mondja azt hogy nem lett szerelmes...attól még lehet az vagy nem! Szerintem ilyenkor a legjobb amit tehetünk magunkra figyelni a saját érzéseinkre,vágyainkra....stb.

Nagyon feszítő és rossz helyzet ha bizonytalanságban kell élni én azt mondom,ha nem megy ne erőltessék engedjenek utat a másiknak,ha igazán jó házasság volt és szerették egymást úgyis egymásra találnak újra,ha meg nem akkor ott egye meg a fene...abból már úgyse sül ki jó.

2008. jan. 27. 15:53
Szerintem ha egy nős pasi beleszeret egy másik nőbe,akkor megbocsátani csak időpocsékolás.Előbb vagy utóbb úgy is visszamegy hozzá,különben nem szeretett volna bele.
277. Nyuszó68 (válaszként erre: 276. - Szanka)
2008. jan. 27. 15:15
Nálad más a helyzet,mert ismerted a csajt.Én viszont nem,és éppen ezért szerettem volna megismerni,elbeszélgetni vele,hogy mégis milyen az a nő akivel a férjem félrelépett,ezért találkoztam vele.De mint már többször is mondtam nem bántam meg. Ezek szerint a te férjed is szerelmes lett?
276. Szanka
2008. jan. 27. 15:05

Nálunk még nagyon friss a történet. De én nem tudnék találkozni a szeretővel.

1. Mert a párom őt választotta.

2. Mert a csaj jó barátnőm volt.

2008. jan. 27. 14:51
Azért kiváncsi lennék olyan megcsalt nők véleményére akiknek a férjük szerelmes is volt a szeretőbe,és mégis meg tudtak bocsátani.
274. Nyuszó68 (válaszként erre: 267. - F75660bad9)
2008. jan. 27. 14:45
Az én helyzetem is hasonló,engem is megcsalt a párom.Ő is azt mondta nekem hogy ez nem szerelem volt csak pillanatnyi fellángolás,hajtotta a kiváncsiság.De azt sajnos nem tudhatjuk hogy kielégítette-e a kiváncsiságát vagy tovább keresgél.Azzal próbálom vigasztalni magam hogy talán nekünk így könnyebb lesz,mint azoknak a nőknek akiknek a férjük szerelmes is lett a szeretőbe.Na ez egy kutya nehéz helyzet lehet.Egy szerelem nem múlik el egyik napról a másikra hiába próbálják bizonygatni.Ha az én párom annak ellenére hogy velem él,és mégis beleszeret egy másik nőbe,biztos elengedném,mert az azt jelenti hogy velem már nem boldog.Valami hiányzik neki.Akkor inkább elengedném és legyen boldog a másikkal.Ha ilyen esetben visszatartanám,abból semmi jó nem sülne ki,esetleg ideig,óráig.Akkor meg van értelme?Csak önmarcangolás.
273. gyon_gyvirág (válaszként erre: 267. - F75660bad9)
2008. jan. 27. 09:54

Szia!


Szerintem: elképzelhető, hogy csak a vágy vezérelte, és most megpróbál mindent, hogy a szemedben helyre hozza a dolgot. Viszont, én sajnos ilyen vagyok, nem tudnék már megbízni benne, hogy máskor nem fogja a vágy egy másik nő ölébe hajtani. Te jobban ismered, de mindenképp legyenek fenntartásaid.

272. 175c71a378 (válaszként erre: 269. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 27. 09:19

Lehet hogy a szex miatt volt, de tuti nem egyszer... hibádzik egy két helyen a sztori. És úgy gondolom kívánja azt a nőt.

Jobb résen lenned...

271. ec63a7fc29 (válaszként erre: 268. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 26. 22:42
Ja, és hogy fifty-fifty lehessen, most te lépj félre, de csak egyszer egy szexi pasival.:)))
2008. jan. 26. 22:39
Már az is valami, hogy 20 évig nem csinálta. No, hát neki is kell egy kis szabadságra menni:))
269. ec63a7fc29 (válaszként erre: 267. - F75660bad9)
2008. jan. 26. 22:38

Szia!


Röviden: Téged szeret, veled marad. Te meg felejtsd el az egészet.


Hosszabban: Sok pasival dolgozok együtt. Ők ilyenek. S hidd el, ha azt mondja, csak a szex miatt volt, akkor tényleg.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook