Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
268. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 267. - F75660bad9)
2008. jan. 26. 22:06
Megerzesem szerint itt-ott hibadzik a tortenete. Gondolom menteni probalja az irhajat.
2008. jan. 26. 21:57

Már hetek óta nézelődöm, honnan is kaphatnék tanácsot. Röviden a történetem: Pár hónappal a megismerkedésünk 20. évfordulója előtt a tökéletesnek hitt életem összeomlott. 17 éve vagyunk házasok, van két gyermekünk, a nulláról indultunk amikor összeházasodtunk, most végre kész a házunk, és mindig is nagyon szerettük egymást. Mindenki irigyelt bennünket. Az utóbbi pár hónapban rengeteg baj szakadt a nyakamba, munkahelyi, baleset a kissé tágabb családban, de ennek ellenére mindenben támaszom volt a férjem. Bárki másról könnyebben elképzeltem volna, hogy megteszi azt, amit ő tett. Olyan helyen dolgozik, ahol közhasznú munkára volt kirendelve egy nő. Ne haragudjatok, de a kételyeim megértéséhez szükségesek az időpontok is. Egy családi ünnepünk utáni esti szeretkezésünk másnapján, vasárnap kaptam tőle egy szép szerelmes képeslapot a neten, a következő héten az egyik gyermekem magas lázzal, hányással volt otthon velem. Én egyébként otthon dolgozom. Csütörtöki napon a nőn testhez álló ruha volt, és az én párom, aki a családjáért kész lett volna meghalni, MEGKÍVÁNTA, és elgondolta, milyen lenne vele a szex. Csak annyit mondott a nőnek, hogy jól áll rajta ez a ruha, mire a nő: Igen, tényleg? Ennyi történt aznap. Aztán jött a péntek, el is felejtette, itthon ugyanúgy dolgoztunk az épülő házunkon, hétvégén úgyszintén. Hétfőn semmi, kedden tanúként voltam idézve, ahova ő ajánlotta, hogy elvisz, hogy ne kelljen vonatoznom. Aznap sem gondolt arra a nőre. Szerdán a boltban, amikor a reggelijét vette, a pénztárnál a cotont látva arra gondolt, hogy összejöhet a nővel a szex, és vett egy csomaggal. Az irodájában berakta a fiókjába, és eszébe sem jutott később. Este örömmel jött haza, és csütörtökön sem gondolt arra nőre, egészen addig, amíg be ne hívta az irodájába, mert munkát akart neki kiosztani. A nő a széke mellett állt, megsimogatta a férjem arcát, az ölébe ült, és itt elvesztette a fejét, csak arra gondolt, hogy "most megkeféli". Arra volt esze, hogy bezárja az ajtót, és ott az irodában megtörtént a dolog. Rögtön utána már megbánta amit tett, és egy héttel később, amikor a nő számonkérte, hogy miért nem szólt neki, hogy szabadságon lesz, a férjem azt mondta neki, hogy ez csak szex volt, nem hagyná el a családját senkiért. A szex utáni héten volt a lányunk születésnapja, jött a karácsony, tökéletes volt minden, soha nem maradt ki, a szexuális életünk is rendben volt, nem voltak telefonok, semmi jele, hogy viszonya lenne. A nő az utolsó munkanapján mondta a férjemnek, hogy írt neki levelet. A férjem ezt másnap olvasta el, és a nő olyanokat írt, hogy szerelmes belé, rosszul esik neki, hogy a ő, mármint a férjem, velem jár vásárolni, hogy még soha senkivel nem volt neki ilyen jó. Ekkor a férjem megijedt, hogy ez a nő még mindig többet akar, félt, hogy kiderülhet, én megtudom, és elveszíthet. Félelemből, hogy pár napig nyugton maradjon a nő, a nő levelére válaszolva hasonlókat írt neki az otthoni gépünkon, hogy hiányzik neki, szereti, ő a szerelme, de vigyázniuk kell, nehogy lebukjanak. Csak ez a levél nem volt kézbesíthető a céges rendszerbe, így ottmaradt a vágólapon, és a lányunk találta meg, ekkor borult ki a bili. Számomra mindig fontos volt a család, miután én gyerekkoromban nem boldog családban nőttem fel, felnőttkoromra igyekeztem ezt megteremteni. Az első kérdésem az volt, hogy igaz ez, hogy beleszeretett egy másik nőbe? Azt válaszolta, hogy nem, csak szexuális vágy volt, fenn akarta tartani az érdeklődést a nő részéről, hiszen már nem dolgozott volna náluk. A főnökének elmondta a férjem, hogy megcsalt, két hétig szabin volt, a héten betegen, hogy mellettem legyen, mert aggódott értem. Valószínűleg AVH-s tiszt módjára faggattam, de amikor éreztem, hogy nem mondt igazat, nem tudtam türtőztetni magam. Nem klappolt a történet, hogy három hétig nem akart már semmit a nőtől, aztán pont karácsony után mégis ilyen levelet írt neki. Ja, közben kocsitakarítás közben én megtaláltam a maradék egy dabab felbontatlan óvszert, és amikor kérdőre vontam, letagadta, hogy ő sosem használta azt rekeszt, és különben is, neki az óvszertől viszketett, mi nem használunk, hiszen még terveztünk egy harmadik gyermeket. Néha volt kölcsönadva a kocsi rokonoknak, így hittem neki minden fenntartás nélkül. Három heti szenvedés és szenvedélyes szeretkezések után mondta azt, hogy azért írta azt a levelet, hogy nehogy itthon felhívja a nő, hogy majd, ha visszamegy dolgozni, akkor beszéljen vele, hogy hagyja békén. És ezt csak azért nem merte korábban elmondani, mert először hazudott az érdeklődés fenntartásával, mert akkor csak azt akarta bizonyítani, hogy nem volt szerelmes, meg egyébként is mindenre volt ellenválaszom, hogy erre akkor kellett volna gondolnod, és visszagondolva, nagyon erőszakosan faggattam a történtekről, a részletekről. Félt, hogy elveszít, azóta mindennap nekem ír levelet, és érzem is rajta, hogy rettenetesen megbánta, és valóban szeret engem és a gyerekeket. Ő sem tudja, hogy miért kívánta meg azt nőt, kétszer fél percnyi gondolat után mégsem tudott ellenállni a vágyainak, amikor a nő az ölébe ült. Nem volt baj a házasságunkban, soha semmilyen komoly vita, sem anyagi sem szex terén nem volt, azt hiszem, húszévi ismeretség után még tudtam újat nyújtani számára a szexben. Azon a héten, amikor a gyerek beteg volt, a hétvégén jött meg a menszeszem, így a szexükig 12 nap telt el az utolsó szeretkezésünk óta. De ez szerintem nem mentség. Azt nem tudom, hogy aki majd 20 évig hűséges volt, a legjobb apa és férj, kétszer fél percnyi gondolattal megcsalhatja a nőt, akit szeret? Aztán a lebukástól való félelmében kockáztatja, hogy az itthoni gépen ír neki levelet? Hihetem, hogy ez egy egyedi eset volt, néhány pillanatnyi elmezavar, hiszen nem ilyennek ismererem, és azt hiszem húsz év alatt megismertem. Most azonban a hazugságok kétkedővé tettek, és annak sem hiszek, amit a saját szememmel látok. Éjszak is azt álmodom, hogy megcsalt, hogy el akar válni, holott foggal-körömmel ragaszkodik hozzám. Én dimenzionálom túl a dolgot, hogy alig négy nappal azután, hogy nekem szerelmes lapot küldött, megkívánt egy másik nőt? Ő hajlandó elmenni a munkahelyi pszichológushoz, hogy miért történhetett meg mindez, mert ő maga sem érti.

Hú, de hosszúra sikeredett. Remélem, valaki elolvassa, és tanácsot ad. Szeretem őt, de mi lesz, ha újra elveszti a fejét, bár nem hiszem, hogy előfordulna.

Bizonytalan vagyok.

266. Nyuszó68 (válaszként erre: 265. - 27525d0da6)
2008. jan. 25. 20:08
Köszönöm.Megígérem gondolkodni fogok,de jelenleg még ez is nehéz.
2008. jan. 25. 09:51

Nyuszó!


Szerintem jól döntöttél,hogy nem mondtál rögtön sem igent,sem pedig nemet! Gondold át az érzéseidet,és ha még látsz esélyt a házasságotok megmentésére,akkor adj neki lehetőséget,hogy bizonyítson.Sajnos a bizalom elvesztése komoly dolog.Nálam is ez a helyzet,bár nálunk szó sincs megcsalásról.De átérzem a helyzetedet!

Kívánom,hogy úgy döntsél,ahogy az neked a legjobb hosszú távon.

264. Nyuszó68 (válaszként erre: 261. - 27525d0da6)
2008. jan. 24. 21:25
Szóval az életem története röviden:Időt kértem a férjemtől hogy átgondoljam mit is szeretnék a jövőben.Megkértem addig is költözzön haza a szüleihez.Ő először tiltakozott,esküdözött hogy engem szeret,velem szeretne maradni.Egyelőre úgy gondolom nincs értelme úgy folytatni hogy nem tudok megbízni benne,hogy állandóan gyötrődöm ha nincs itthon.Még nem tudom hogy ez lesz e a végleges döntésem.Azért minden nap többször is felhív,beszélünk.Nem tudom fogok-e tudni még bízni valaha.Az biztos hogy bizalom nélkül nekem nem megy. Nem érdekel hogy mit szól a környezetem,hisz nem én vagyok az első és valószínű nem is az utolsó.Nem tudom hogy helyesen cselekedtem-e,de egyelőre ez van.
263. caravell (válaszként erre: 255. - 11a91585fe)
2008. jan. 24. 12:31
Az én kolléganőm így szúrta el az életét. Mire észbekapott már "túlkoros lett" mindenre, alig van esélye a családra, szülni meg semmi. Mostmár hiába bánja...
262. Nyuszó68 (válaszként erre: 261. - 27525d0da6)
2008. jan. 24. 11:20
Este jövök és válaszolok.Most sietnem kell.
2008. jan. 24. 10:00
Mi van most a kapcsolatotokkal Nyuszó?
260. Nyuszó68 (válaszként erre: 259. - O.andi)
2008. jan. 24. 09:49
Én találkoztam a szeretővel és nem bántam meg.
259. o.andi
2008. jan. 23. 23:27

Érdekes szitu lett volna ha találkozol vele.

Méregetések,szurkálodások sokasága.

Van ennek értelme szerinted..?

azt hiszem NEKED jobb igy!

sokkal rosszabb lett volna szemtöl-szembe ott állni "vele"

tudom már átéltem ezt nem is egyszer:-)))

:-((

SAJNA

258. fe20557d00 (válaszként erre: 256. - Af77ad6efb)
2007. dec. 31. 19:29
Nem vétkeztél és nem bántottál meg! A teljesség igényével....várom bármi észrevételed ,véleményed;-)
257. af77ad6efb (válaszként erre: 254. - Nyuszó68)
2007. dec. 31. 18:10

nem akartam senkit sem támadni,csak próbáltam beszélgetni,és a lényeg hogy neked segitett amit bogica mondott,nekem csak más a véleményem,de hát ettől vagyunk mások.....

téged sem akartalak megbántani...

256. af77ad6efb (válaszként erre: 253. - Fe20557d00)
2007. dec. 31. 18:07
o.k. rendben megkövetlek és bocsi,hogy keveset olvastam tőled és beledumálok a dolgaidba .vétkeztem ......
2007. dec. 29. 17:22

Akkor itt egy sztori,a legjobb barátnőmé..

A pali,akivel összejött,nős,2 fiucska édesapja,(7 és 10 évesek). Anyuka otthon álltólag firigid mint a jégkocka.Nem szexelnek,de ha évi egyszeri megtörténik,nevezhetjük semminek is akár. Nos,másfél éve van együtt a barátnőmmel a pasi.A munkája miatt nem feltünő,hogy néha a barátnőmnél alszik,rengeteget költ a lányra,sőt pár napra nyaralni is elmentek külföldre. Természetesen haza is rendesen leadja a pénzt,nem szenvedi meg annak a hiányát család,amit a barátnőmnek ad. Az elején még kábította a barátnőmet,hogy elválik meg ilyenek,de aztán megmondta mégsem.Ő a családban akarja felnevelni a gyereket.Otthon,anyuka meleg étellel,tiszta ruháva,kedvenc tejmárkával várja.Hát nem kényelmes ez a pasinak? Innen ezt kap meg,onnan eg amazt.Hogy másfél év alatt nem vett a feleség semmit észre,kétlem. De neki is kényelmes,nyugodt élete van a férj mellett.Mivel egy olyan nőről beszélünk,aki utálja a szekszet (konkrétan szüzen ment férjhez),és nem is akar semmilyen féle közeledést,neki tök kényelmes ez.Nem cseszegetik a szex miatt,de normál házasságot él ezen kívül.Persze ez csak önámítás de akkor is. A barátnőm egyszer kirúgta a pasit,de visszafogadta ismét. Márciusban ismét nyaralni mennek valahová és ez így fog menni,míg valaki meg nem únja...

254. Nyuszó68 (válaszként erre: 253. - Fe20557d00)
2007. dec. 28. 21:42
Köszönöm bogica! Nekem nagyon is sokat segítettél!!!! Akik téged támadnak valószínű nem olvasták végig a topikot. Mégegyszer köszi.
253. fe20557d00 (válaszként erre: 252. - Af77ad6efb)
2007. dec. 28. 20:24

Ha figyelmesen végig olvasod ezt a topikot...akkor tudod,hogy a lány akinek ezt írtam nagyon is szerelmes....és olyan történt a házas életükbe ami miatt most nagyon,de nagyon elbizonytalanodott!Ilyenkor érdekes nem elég a tovább lendülésnél a puszta szerelem...mert óóó hány de hány kapcsolat ment szét úgy hogy volt még szerelem! Valyon miért? Hmmm....neki most ez jelen pillanatban édes kevés,hogy szeretem...sokkal több kel neki...

Továbbá én egyáltalán nem rózsaszín ködről írtam....olvass vissza légyszi és ne egy idézetet ragadj ki az egészből,mert így nagyon nem az jön le amiről valójában szó esett.

252. af77ad6efb (válaszként erre: 251. - Fe20557d00)
2007. dec. 28. 19:05

elhiszem,hogy nem rózsaszin egy házasság,bár még nem volt hozzá szerencsém,de de nem az elkötelezés fog átsegiteni egy sorsforditó eseményen,hanem a szerelem,szerintem nem segithet az senkinsem,hogy rózsaszin ködöt irsz neki,az elkötelezettségről,ha el van keseredve,talán nem az a legjobb ha azzal vigasztalsz valakit ,hogy mi fontos egy házasságban,.

látom hogy van tapasztalatod a válásban is ,sajnálom,bár nem tudom hogy miért történt,de gondolom,hogy nem az elkötelezettséged vitt tovább az áletedben.......

251. fe20557d00 (válaszként erre: 250. - Af77ad6efb)
2007. dec. 28. 13:40

Nem bántottál meg egyáltalán,de azon érzések mellet amit itt felsorakoztattál....(nyilván ez az alap ezt én is így gondolom,felfoghatnánk úgy is hogy az épitkezésnél az alapkövek,mert minden jó kapcsolat így indul...szerelem,közös érdeklődés...stb)...,de egy ember életében több évtizedeket felölelve nagyon nagyon sok változás megy végbe! Legyen az külső körülmény,vagy belső érzések,tragédia,öröm,stb.....igenis fontos a belső elhatározás...máskülönben csak vagy egy kapcsolatban!

Tudod evvel a belső elhatározással leginkább akkor szembesülsz amikor jön egy sorsfordítás a kapcsolatban...vagy kiálljátok...vagy nem,de ehhez elengedhetetlen az elkötelezés.Nem mindig rózsaszín és babaillatú egy házas élet...akármennyire azt hiszik sokan naívan...azt amikor jön az arculcsapás nem értik mi van...és pont ez hiányzik az elkötelezés!Bár vannak dolgok amit én sem bocsájtanék meg és akkor nyilván nem is működik tovább:egyébként amit írtam az nem az én sziklaszilárd véleményemet tükrözte,hanem egy megerősítésnek szántam egy elkeseredett nőnek,mert ez ilyenkor segíthet!Máskülönben én elváltam már egyszer tehát eleve bukta az az idézet az én életemben is..:-),de ebben a helyzetben igenis segíthet annak akinek szántam!

250. af77ad6efb (válaszként erre: 240. - Fe20557d00)
2007. dec. 28. 11:41

szia,bocs de szerintem ez amit irtál egy igencsak már elnézéstde"butácska"felfogás,mivel szerintem a sikeres házasság nem az elkötelezettségen múlik ,hanem két ember érdeklődésén ,szeretetén,szerelmén a másik iránt.ha már ott tart egy házasság,hogy "szilárdan elkötelezzük "magunkat a másik iránt bármi történjen is ,akkor bizony előbb vagy utobb jön a harmadik személy,mindegy hogy kötelezed el magad.......


a butucskával,nem akarlak megbántani!

2007. dec. 27. 19:45
Ha én lennék a szerető átírányítanám az asszonyt a férjéhez, beszélje meg vele. Nekem semmi közöm a kettejük kapcsolatához. Ha nem én vagyok neki, akkor lesz más.
248. fe20557d00 (válaszként erre: 247. - Nyuszó68)
2007. dec. 22. 20:43
Persze tudom értelek,de itt nem feltétlenül a féltékenység érzésére gondoltam....ilyenkor nagyon sok minden bújkálhat benned....és amikor nincs kedved jópofizni...ne tedd.Kívánom,hogy az ünnepek jól teljenek nálatok!!:-)))
247. Nyuszó68 (válaszként erre: 246. - Fe20557d00)
2007. dec. 22. 18:30
Mint mindig most is igazad van bogica.Azért nem nyelek ám le mindent,éreztetem is eléggé,de nem akarok állandóan féltékenykedni, mert attól félek hogy éppen azzal marnám el magamtól.
246. fe20557d00 (válaszként erre: 243. - Nyuszó68)
2007. dec. 22. 07:35

Nyuszó az elfojtás azt gondolom semmiképp nem jó!Mert az benned marad a mélyen és robbani fog...,de még mekkorát! Ha valami bánt ha úgy érzed nem megy akkor ezt igenis közöld a pároddal! Elvégre a megértéseden kivül,hogy megbocsájtottál neki,ne felejtsük el hogy te is ember vagy nem egy torkos borz aki mindnet benyel!Ha nem megy nem kell jopofiznod....még egy kisfiú aki csokit lop a boltban is megkapja a maga büntijét....,most nem azt mondom nyakra főre büntesd,de érezze nyugodtan a férjed is benned mit okozott!

Van egy olyan mondás:" Ha mindig megértek hol maradok én?"

Ha nem állsz ki saját magadért az érzéseidért soha nem fog újra tisztelni és végképp nem szeretni és megint csak oda fut a dolog hogy egy másik nő felkelti az érdeklődését! Ez nem fáklyás menet és a fájdalamkat megspórolni nem lehet sem NEKI,sem NEKED!!! Ha bírja ezt akkor valóban szeret és küzd ha nem akkor megint más út után néz.Egy dologra figyelj....ne csak te küzdj magatokért!!

245. LoLiNa
2007. dec. 22. 05:35

én nem tudnék a páromhoz nyúlni úgy többé..

Csalt már meg pasi, azonnel véget vetettem a kapcsolatnak.

számomra ez gusztustalan.

és bízni se tudnék újra.

244. csutak (válaszként erre: 243. - Nyuszó68)
2007. dec. 21. 23:13

Szia nyuszó!véletlenül tévedtem erre az oldalra,de ha már itt vagyok írok egy pár sort.Végigolvasva a hozzászólásokat csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ha szereted a párod akkor helyesen cselekszel.Soha nem szabad elsőre itélni.Velem is megtörtént ami mindenkivel megtörténhet.Egy világ omlott össze bennem,de hamarosan tisztult a kép és beláttam,mindenhez 2 ember kell.Ha valami jó,vagy rossz.Lassan átértékeltem mindent,hibáztam én is Ő is,de megvolt bennem a változtatás kézsége.Pedig a harmadik harcolt,de én tudtam mivel kell megnyernem a csatákat,hogy a végén a győzelem is az enyém legyen.S ma már 5 év távlatából elmondhatom,hogy azóta mind a házasságom,mind a magabiztosságom,a felém irányuló tisztelet a férjemtől,mint nő sokkal jobb vagyok!Tehát csak nyertem az egész történettel!!!!

Persze köszönetet nem mondok érte,de megtanultam azt is hogy soha nem emlegetem fel,lenyeltem a békát,és egy kiegyensúlyozott feleség és anya lettem.

2007. dec. 21. 21:43
Igaz,még én sem tudok megbízni a páromban,de nem vitázunk.Az a baj magamban fojtom el a kétségeimet,és csak őrlődöm és őrlődöm.Nehéz.Azért azt egyáltalán nem bántam meg hogy volt bátorságom találkozni a szeretővel.Na meg a nő is elég bátor volt találkozni velem.Szerintem egy próbát megér beszélni vele.De minden eset más és más.Igaz a helyzeten nem változtat,de mégis.
242. 9778ca1817 (válaszként erre: 220. - Nyuszó68)
2007. dec. 20. 15:12
A megbízáshoz nagyon sok idő kell. A 100% viszont soha nem áll helyre.
241. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 239. - Nyuszó68)
2007. dec. 16. 20:46
Azert nem semmi a beka, amit le kell most nyelned. :(
240. fe20557d00 (válaszként erre: 239. - Nyuszó68)
2007. dec. 16. 20:44

Értem.Sajnálom:-( Nagyon kívánom,hogy túllendüljetek ezen.

"A sikeres házasság titka két ember

szilárd elkötelezettsége:

BÁRMI történjék is,kitartanak egymás mellet!"

239. Nyuszó68 (válaszként erre: 237. - Fe20557d00)
2007. dec. 16. 20:39
Azt mondta ez nem szerelem,hanem egy megmagyarázhatatlan szimpátia.Egy bevásárló központban találkoztak, a nő eladó.A férjem kezdeményezett hajtotta a kiváncsiság, a nő pedig nem tiltakozott.Valahogy így kezdődött.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook