Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
358. f39a34943d (válaszként erre: 357. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 15:36
Én határtalanul boldog vagyok mostanság a Gzsuzsival! :D
357. moncsa38 (válaszként erre: 353. - F75660bad9)
2008. márc. 19. 15:34
Kinek mikor sikerül megtalálni az igazit...ezt nem lehet befolyásolni. Mellesleg nem szemeltem ki senkit, egyszerűen igy alakult. Persze, te aki a 20 éve feleségek táborát gyarapítod, nem fogod elhinni, hogy vannak emberi érzések, amiknek nem lehet gátat szabni. Nem vagyok egy megalkuvó típus, ezért tudtam 14 év után lépni. Vágytam a boldogságra, ami azt gondolom, mindenkinek kijár. Mivel ez manapság annyira gyakori (mármint a válás) nem vagyok egy kirívó eset. Max az itt jelenlévők áltatják magukat, hogy de fene boldogok. Aki meg tényleg az, annak örülök...én is az leszek, vagyok...VELE:)
2008. márc. 19. 15:30

Szóval most szerintem a moncsa az egyedüli süti !

Nem mondom, hogy nem itélem el, de ha neki jó hát legyen!

355. moncsa38 (válaszként erre: 344. - Fe20557d00)
2008. márc. 19. 15:27
Nem mondtam, hogy nem hibáztam. Az elsőben mindenképp, a másodikban nem hinném. De megtanultam mit kell tennem, hogy egy kapcsolat jól működjön, és ezt most végre gyakorolhatom. A mostani párom se tökéletes, de szeretem az összes tökéletlenségével együtt. Nem tudom, a neje milyen, mit érdemel, mert nem ismerem. De azt tudom, soha nem voltam még ennyire boldog, és szerelmes, mint most. Nekem ez a lényeg...
354. moncsa38 (válaszként erre: 346. - Klara70)
2008. márc. 19. 15:24
De jó, hogy nem érdekel a véleményed. Vannak barátaim, rokonok, és ők látják mi történik velem, velünk. Az ő véleményük számít, és a saját boldogságom. Ennyi.
353. f75660bad9 (válaszként erre: 345. - 175c71a378)
2008. márc. 19. 15:23

Még friss a seb, nehéz átlépni rajta, de közösen próbálunk meg úrrá lenni a helyzeten. Azért tudok mellette maradni, mert tudom, hogy bár én nem fogom a fejéhez vágni minden adandó alkalommal, ő akkor is bánkódni fog azért, mert egyetlenegyszer ennyire megbántott.


Eddig is úgy gondoltam, hogy soha nem csalhat meg, én is azt hittem, hogy mindent megadok neki, és szerinte is mindent meg is kapott minden téren, mégis megtörtént. És azért, mert volt egy olyan gátlástalan nő, mint itt Moncsa, aki nem volt tekintettel arra, hogy a kiszemeltje egy nős ember. Nem kisebbítem a férjem szerepét, de egyébként ő nem egy kezdeményezős típus.

De, ezek után meg tudtuk beszélni, és továbbra sem tudjuk egymás nélkül elképzelni az életet. Most már nemcsak gondolom, hanem tudom, hogy soha többé nem fog megcsalni. Tisztában vagyunk vele, hogy a sebeknek be kell forrniuk, varrasodnak, ott marad a heg, időnként fájni is fog, mégis pont ez a heg fog emlékeztetni arra, hogy mi és ki számít igazán az életben, mit nem szabad soha többé kockáztatni. Mi húsz éve jól döntöttünk, húsz éve boldogok vagyunk, és ezután is azok leszünk, és csak sajnálni tudom Moncsát, hogy 38 évesen még csak most találja meg az "igazit". Ő elvált kétszer, neki is vannak gyerekei, akik szerintem még nem lehetnek olyan nagyok. Mi még így is sokkal többet kaptunk és adhatunk egymásnak, a gyerekeinknek, mint azok a párok, ahol ugyan nem volt félrelépés, de 14 évig nem volt szerelem se?

Ma, amikor rámtört a szomorúság, mert még sokminden eszembe juttatja ami történt, a férjem kedvesen megsimogatta az arcom, azt mondta: ne félj, engem innen kirobbantani se tudna senki, nemhogy elcsavarni a fejem. Medencét szeretne építeni a kertben, hogy az unokáink nálunk tudjanak pancsikolni. Pedig addig még jó pár évnek el kell telnie, mire unokáink lehetnek. Kell ennél nagyobb előrelátás? Nagyobb bizonyítéka annak, hogy kivel akar élni?

352. moncsa38 (válaszként erre: 348. - E5041cbf7f)
2008. márc. 19. 15:22
Sose hazudtam neki, hogy szeretem. Elvoltunk, sose bántottuk egymást. Azt gondolom, ő se szeretett igazán, vagy ha mégis, jól álcázta. Kedveltem őt, de nem volt olyan igazi szerelem. Ennek ellenére igenis jó barátok vagyunk. Sok közös dolog van az életünkben, pl a gyerekeink. És ez fontos.
351. f39a34943d (válaszként erre: 350. - E5041cbf7f)
2008. márc. 19. 15:02

Hmm! kicsit bele kell gondolnom!

---

Nálam az öszinteség az első! Eddig minden kedvesemmel megbeszéltünk mindent azt is ha már hültünk és nem voltunk szerelmesek csak szerettük egymást.


Én mondjuk biztos padlót fogtam volna ha valamelyik volt kedvesem csak ugy velem lett volna! Mondjuk szerintem ez a pasitól függ is mert lehet nem figyelt annyira a feleségére, hogy észrevegye ezt. Elvette ami kellett neki aztán a nővel nem törődött! Akkor viszont azt mondom megérdemelte, hogy évekig átbacták!

350. e5041cbf7f (válaszként erre: 349. - F39a34943d)
2008. márc. 19. 14:38
jó, hogy itt vagy. Szerinted melyik férfi nem veszi iszonyatos megaláztatásnak, ha kidedról, hogy hosszu évekig úgy élt vele a nő, hoyg nem is szerette?
349. f39a34943d (válaszként erre: 348. - E5041cbf7f)
2008. márc. 19. 14:35
nyami! kocsonya!
348. e5041cbf7f (válaszként erre: 341. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 14:33
Moncsa,azt állítod, hogy hozzámenték és együttéltél egy férfivel 14 évig, akit soha nem szerettéL??? És közben hánysuzor hazudtad neki az ellenkezőjét? És ezek után még jó barátok is maradtatok??? Hát ez vagy nem iagz, vagy nem férfiról van szó, hanem egy tál kocsonyáról.,..
347. 175c71a378 (válaszként erre: 346. - Klara70)
2008. márc. 19. 14:25

Azért nem kéne ilyennek lenned, soha nem tudhatod mit hoz neked a jövő...


Nem ismered sem őt sem a helyzetet..


És egyébként is nem szabad így mással bánni...

346. klara70 (válaszként erre: 339. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 14:08

Én meg azt gondolom hogy neked tized annyi dolgod sincs mint egy feleségnek aki emellett még a párját is tartsa kordába... a te szemléleted szerint ugyebár! Azért még ne igyál előre amedve bőrére....majd akkor lőd fel a petárdákat ha a pasi hozzád költözött, ha valóban ott hagyja a családját...mert addig ez csak duma!

Ja és ha nem lenne ennyi emberi hulladék mint te akkor a pasiknak bizony le kellenne ülniük megbeszélni a problémáikat nem futhatnának előle....de hát az ilyen agyatlan, hiszékeny, erkölcstelen luvnyák mint te kitárják a kiskaput...jön még kutyára dér....majd csak figyeld meg! Remélem vissza kapsz az élettől annyi szenvedést mint amit önzésből te okoztál....

345. 175c71a378 (válaszként erre: 324. - F75660bad9)
2008. márc. 19. 13:16

"Engem megcsalt a párom, baromi nagyot hibázott, élete végéig bánni fogja, de mi biztos, hogy amíg csak élünk, együtt leszünk"


Erre gondoltam, nem megbántani akartalak, és nem is ismerem az egész sztorit. Csak úgy gondolom, hogy inkább túl kéne lépni ezen mintsem bánja élete végéig. Ez úgy hangzik mintha élete végéig büntetni szeretnéd... a rosszfiút :)

344. fe20557d00 (válaszként erre: 341. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 12:17

A fától nem látod az erdőt. No comment! Te természetesen nem hibáztál abban hogy két házosságod tönkre ment. Mindig a másik hibázik,ahogy a mostani párod is tökéletes és a neje egy olyan alak aki azt érdemli csalják...

Ha apárod felesége azt váltotta ki a párodból,hogy csalja...

Akkor te az utolsó férjedből azt,hogy önző legyen..:-) A te gondolat menteddel a logika ez!

343. e5041cbf7f (válaszként erre: 341. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 11:43

HOgy gondolkodhat valaki 38 évesen ugy, mint egy 16 éves?


Na,jÓ: te tökéletes vagy

342. e5041cbf7f (válaszként erre: 333. - Puli1)
2008. márc. 19. 11:40

Igen, ez pontosan azt igazolja. hogy ennyi év után az ember összenő.CSinálhat persze sok marhaságot bármelyik fél-hiszen emberből van, meg az évek során mindekettenváltoznak is, me egy bizonyos korban tényleg beköszönt ez az "Uristen lemaradok valamiról" érzés, de azért mégsem tudják elképzelni egymás nélkül...

ez igy van jól. Persze itt is vannak kivételek.

341. moncsa38 (válaszként erre: 337. - Fe20557d00)
2008. márc. 19. 08:54
Az utolsó 2 mondatodat nem értem, nem tudom kit nézek le...Igen, tudom mi kell, hogy ne csaljanak meg, nem ez volt a gond a 2 tönkrement házasságommal. Az elsőt sose szerettem, (erre szokták kérdezni, miért voltam vele 14 évet) de sose léptünk félre, csak 33 évesen éreztem úgy, boldogabbak lennénk külön. Ez be is jött, sikerült nagyon szépen lerendezni, máig ő a lagjobb barátom. a2. pedig egyszerűen egoista volt, önző, amit 4 évig tudtam tolerálni. de ott sem a félrelépés volt az ok. Sőt, ő egy ,,casanova'' volt, aki mellettem lenyugodott. Semmi másért, csak mert mindent megkapott, amire manapság egy pasinak szüksége lehet. Tudom, hogy a barátomnak is mindene meglesz, és együtt maradunk...
340. f75660bad9 (válaszként erre: 326. - 175c71a378)
2008. márc. 19. 08:51
Ezt ránk értetted, vagy Moncsáékra, vagy a Moncsa pasijának családjára?
339. moncsa38 (válaszként erre: 328. - Klara70)
2008. márc. 19. 08:45
Azt gondolom, minen feleség tanuljon meg vigyázni a párjára...mert ha nem, így jár. Ezt nem kerestem tudatosan, egyszerűen megtörtént, nem volt bennem, hogy akkor most fogok egy nős pasit magamnak. A környezetmebn a mi példánk nem kirívó eset, több ilyet láttam. Ezt csak az tudja megérteni, aki volt ilyen helyzetben, tehát szeretett úgy igazán....
338. fe20557d00 (válaszként erre: 337. - Fe20557d00)
2008. márc. 19. 06:25
Az előzőt Moncsanak szántam.
2008. márc. 19. 06:22

"Mindig kedves, gyengéd, megértő társ voltam, jó szerető, jó anya. Remélem nem is fogom megismerni ezt az érzést. "


Felettébb örvendetes,hogy ilyen jól tudod mi kell ahhoz,hogy ne csaljanak meg,ahhoz képest 2 házasságod ment tönkre....az nem érdekes mi??! Tök mindegy miért megy tönkre egy kapcsolat,hogy megcsalnak,hogy elhenyagol a férj,hogy lehet nem másik nőhöz megy de a haverok fontosabbak...stb,a lényeg nem tesz boldoggá és kihül....Tehát nyugodtan besorolhatod magad a tévedhetek és hibázhatok című sztoriba,mert emberből vagy és az életed is ezt erősití, hogy voltak hibás lépéseid....Ne nézz le senkit azért mert megbotlott.Semmitől nem vagy különb mint Vicsevács.

336. f39a34943d (válaszként erre: 335. - Puli1)
2008. márc. 19. 05:57

Na látod!

Ezért lesz a következő nem gumi csajom olyan akit teljesen szeretni fogok életem végéig .. természetesen ö is engem!

335. puli1
2008. márc. 19. 05:43

Na szeva!!Hat en is felnottem mar,meg alapjaba nagyon laza vagyok,de amikor 6 honap utan haza mentem es nem is tudtam hogy mi megy otthon,akkor csak neztem ,mikor a muter elem talalt mindent...

De az biztos hogy ennek igy kellett lennie hogy a fater idobe eszbe kapjon,mert majdnem az lett a vege hogy mindenki kulon koltozik,aztan volt csalad nincs csalad.En nem tudom mit csinalt ez a csaj de hogy a fater az teljesen bele habarodott,az biztos.Ehhez meg nem lehet felnoni!Engem nagyon bantott hogy apam akit imadok hogy teheti ezt,es minden nap allt a kes a levegobe,ok nem szoltak egymashoz,ha igen akkor is egymast basztattak valamivel aztan jolosszevesztek...

Igazabol nem tduom hogy mi tortent hogy a fater vegul is mellettunk dontott mert mondom teljesen kesz volt!!!

2008. márc. 19. 04:05

szia pul!

Megint jött egy munka, várok, hogy megcsinálják igy olvasgatok.


Vannak olyan megcsalások amelyek direkt jót tesznek a kapcsolatnak! pl: anyut elhanyagolja az apu nem érzi magát nőnek, mire anyu összeszed a neten valakit ako önbizalmat és más egyéb leveket tölt belé ezáltal visszatér a nőiessége és az apunak ismét el tudja csavarni a fejét!


Tehát mindaddig amíg a megcsalás un. "gyógymegcsalás" szerintem semmi gond sincs vele hiszen lehet, hogy éppen megmentik a házasságot.


Az is igaz, hogy az ahol már felmerülhet a megcsalás ténye ott már nem tiszta egy kapcsolat de a süticsajok azt felejtik el, hogy egy pasinak sokkal könnyeb beléjük szeretni és elhagyni az asszonyt mint azt , hogy leüljön a feleségével és megbeszéljék a gondokat.

Azt is elfelejtik ezek a rosszéletü lánykák és nők, hogy sokszor nem is ők kellenek igazán az apucinak hanem az ujdonság varáza és az a más amit ő képvisel az asszonnyal szemben, és lehet ha az apu majd vele is belemerül a nagybetüs szürke életbe akkorát koppan mint a nagyalföld!


Igazándiból azért írok mert valamelyik süti azt irta, hogy jaj a gyerekek már felnöttek azok nem számítanak! Hát a nagy büdös fenét nem! Az egyik kolleganőm árnyéka magának a szülei válása miatt! És csak 2 évvel fiatalabb nálam!


Összefoglalva az én véleményem: ha egy csaj csalja meg a férjét önbizalomnövelőből az szerintem bocsánatos, viszont ha egy pasi kezd el sütizni unalomból az tüzzel vassal irtandó és kiherélendő cselekedet!

333. puli1 (válaszként erre: 331. - E5041cbf7f)
2008. márc. 19. 02:41
A szuleim 32 evi boldog hazassag utan majdnem elvalltak.Azt nem kivanom senkinek,hoyg vegig hallgassa a cirkuszokat amik akkor otthon mentek kb 1 even keresztul.De sokszor egy elet nem eleg hogy kiismerd a tarsad.Olyan dolgok derultek ki,hogy egy daraig nehez volt apam szemebe neznem,pedig mindig is imadtam.Soha nem gondoltam volna,hogy egy 27 evvel fiatalabb noje van,es ilyen dolgokat kepes megtenni erte!!?Leht hogy a kapu zaras eloti panik hozta ki belole,de nagyon szar volt vegig nezni.Anyamnak kb 1 ev kellett hogy csak probalja elfelejteni a tortenteket,neki szar,mert o sosem csalta meg.AZota a fater nagyon megvaltozott,es minden idejet anyuval tolti.
332. puli1 (válaszként erre: 323. - F75660bad9)
2008. márc. 19. 02:28

Akkor felreertettel,vagy en irtam el.En arra gondoltam hogy 20 ev az eleg hosszu ido,es mar egy csomoszor lett volna ra biztos alkalma hogy megcsaljon de nem tette.Ez egy gyenge pillanata volt,nem gondolkodott,es utanna mar nem tudja vissza csinalni a dolgokat ha mar megtortent.

ES most mi van?Keperkedik?

Nekem is volt egyszer nos pasim de nem is tartott sokaig,mert amikor Karacsonykor 3 napig otthon volt a csaladdal es fel sem hivott,akkor felfogtam hogy igen ok egy csalad,es szakitottam vele.Pedig o azt mondta hogy vallo felbe vannak...laba laba.O keresett minden nap,o akart talalkozni...De nekem a karcsony kinyitotta a szemem,hogy a csalad mindig is az elso helyen marad.Aztan kb 1 vre ra tenyle elvalltak!

331. e5041cbf7f (válaszként erre: 330. - Klara70)
2008. márc. 18. 23:34

potosan. Tudom, ha elválvánk, akkor sem szünne meg midnen kötelélék. (és ,ost nem a 3 gyerekre gondolok) 28 éve vagyunkm együtt...ez mindent elmond.


Egyébként én alapból nem a szeretőre haragudnék -végül is ő független, nem az ő dolga vigyázni mások házasságára...de olyan kis naixak sokszor...mindent elhisznek amit a férfi mod. Persze, tényleg léteznek valódi évekig tartó szerelmek, aztán sok év múlva lép a férj. Na, ilyen férj meg nekem nem kellenne...ennyi bánatot, szomoruságot okozni, puszta félelemből. yávaság. Miért kéne azt gondolnom, hogy majd mellettem bátran kiáll, bármilyen kofliktus kerekedik...

330. klara70 (válaszként erre: 329. - E5041cbf7f)
2008. márc. 18. 23:18
De nagyon szívemből szóltál...bizony évtizedek alatt...én is úgy érzem a férjem a másik felem...néha a rosszabb máskor a jobb....de nélküle nem vagyok egész.
329. e5041cbf7f (válaszként erre: 325. - Moncsa38)
2008. márc. 18. 23:12

"Amúgy csak azért van még ott, mert nagyon távol élünk egymástól, és a munkahelyét nem tudja még otthagyni. Ha ez nem lenne, már itt lenne velem. "


Ja....ezt persze ő mondta. Kiváncsi leszek a történedre egy év múlva.


Tudod Te azt, hogy mekkor kötóerő alakul ki egy házaspőárban évtizedek alatt? (merthogy felnőtt gyerekekről írsz). Egymás életének a részéávé váltak.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook