Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
418. fe20557d00 (válaszként erre: 416. - F39a34943d)
2008. márc. 21. 07:58

Én is rég kotyogtam bele....:-)


"Sok igazság van abban a dologban, hogy tele van a topic szent asszonyokkal! "


Hát igen a világ ilyen is meg olyan is! Amilyenek mi vagyunk azt gondoljuk mindenki nagyjából olyan, pedig nem így van...nehéz bele gondolni/érezni hogy a másik olyan is tud lenni..és miért olyan amilyen.

Nem kell senkit sem azért megszólni mert szilárdabb erkölcsi korlátai vannak és azt se kell lenézni akinek nem. Mindenki a maga életébe fogja érezni előnyét avagy hátrányát! Még jóóó, hogy nem vagyunk egyformák...de ccar lenne! Egy szónak is száz a vége,igen vannak erkölcsös és kevésbé erkölcsös emberkék...

Az ember olyan fajta, bármit tesz ugyis megmagyarázza miért teszi....elsősorban önmagának, mindig saját magunkat mentjük fel. Másodsorban pedig ítélkezünk a másik felet..:-)


"Amúgy csajok nem a Moncsa a Monokli meg a Puli tehet róla, hogy megcsaltak bennünket benneteket nem rajtuk kell kiélnünk kiélnetek magatokat!"


Ez így van, de ez vica verza,gondolom a feleségek nek sem az kell hogy kioktassák,milyen szar asszonykák,hogy a férjük csalja.Nem igaz?!


Aki szerető és elviszi a pasit otthonról,fogalma sincs mit vállal,ez akkor jön ki amikor nyakig van benne. Egy megcsalt feleség meg nagyon hullámzó lesz az is hosszú idő mire feldolgozza,és ha van ereje sikerülhet megmenti a házasságát.Sajnos nem lehet varázsütésre megoldnai egy ilyen problémát,sokszor fele annyira sem dolgozták fel ami történt de elhitetik magukkal minden okés tulajdonképpen kerek a házasság.. és magukra erőltetnek érzéseket....közbe iszonyatosan szenvednek.És ami szép az életbe...hmmm soha nem tudhatjuk melyik eset fog velünk megtörténni.

417. f39a34943d (válaszként erre: 415. - 175c71a378)
2008. márc. 21. 05:44

Pontosan ... a szex csak szex!

A beleszeretéssel van gond és a süti ill. a pár esetleges becsapásával!

2008. márc. 21. 05:41

Na Jó sokat irtatok amióta nem böfiztem bele!


Sok igazság van abban a dologban, hogy tele van a topic szent asszonyokkal!

De!

Aki azt mondja, hogy nincs olyan férfi és nincs olyan asszony akiben egy kapcsolat-házasság során nem vetödik fel az, hogy hmm meg kéne kapni azt a csajt vagy pasit talán nem tudja meg az asszony/férj az hazudik.

De aztán itt felvetődik az az illetöben, hogy megéri-e, lesz-e lelkiismeret furdalása, van-e esély, hogy kiderüljön meg egy csomó ilyen dolog és az esetek nagy részében ez csak egy kósza gondolat lesz.


A topic fö témája az de nagyon elkanyarodunk, hogy ha valamelyikünk párja eljut oda, hogy megtörtént a csalás akkor találkozzunk-e és ha igen hogyan a sütivel ... kapcsolata válogatja. Ha a sütink szerelmes a párunba csinálhatunk akármit egy beszélgetés nem fogja eltántorítani a párunktól föleg úgy ha a pár közölte már vele, hogy ugyi vagyunk neki.

Esély akkor lehet arra, hogy a sütinek megváltozik a párunkkal kapcsolatos véleménye, ha az a szemetláda nem mondta meg neki, hogy kapcsolatban él.


Amúgy csajok nem a Moncsa a Monokli meg a Puli tehet róla, hogy megcsaltak bennünket benneteket nem rajtuk kell kiélnünk kiélnetek magatokat! ( A gumizsuzsanna nem csalt meg csak az együtt érzés miatt volt a tsz.!).

2008. márc. 20. 15:17

Én "papíron" nem a szeretőre haragudnék... de az életben biztos szidnám mint a bokrot... :)))

Pedig én is voltam szerető...


Nekem nem is az fájna ha a férjem megcsalna... hanem ha beleszeretne valakibe.. na az halálos lenne :(

414. puli1 (válaszként erre: 413. - 175c71a378)
2008. márc. 20. 15:08

Na!Ezt akartam leirni csak nem tudtam ilyen egyszeruen!Megcsalas mindig is volt,akit magcsaltak anak fajt,a negcsalo az elvezte hogy van valami uj az eletbe....

En nem iram hogy nem faj ha megtudja az ember,en ezert nem is akarnam tudni!!!A parom korul 1 millio no dolgozik.En nem bizok meg senkibe,csak probalok resen lenni,es ha esetleg furcsa lenne vele valami akkor idobe megbeszelni vele.Az ordog sose alszik,honnan tudjam hogy egyszer nem talalkozik egy olyan novel,akihez elkezd vonzodni, es akkor mar sokszor nem gonolkodnak.

Kulonben meg ha bebukna en nem a szeretojere haragudnek,sot nem is akarnam tudni hogy ki volt a holgy!!Lehet valakinek furi ez a hozza allas,de en igy fogom fel!

2008. márc. 20. 12:41
Fordítva is nézhetjük ezeket a dolgokat, vannak rendes pasik és "rendetlen" feleségek... is ám :)
2008. márc. 20. 12:21

Tényleg ilyen rossz véeménnel vagy a férfikról?


Nem gyerekek ők sem és nagyon is tudják, hogy mi és ki a fontos nekik. Sőt sok férfi jobban becsüli a házasságot és a tását, mint sok nő.

Ez perse azokra a férfiakra igaz, akik tisztelik a nőket és tiszteli a feleségüket. Aki nem igy van, az más kategória, akkor nagyon roszul válaszott a nő. Vagy neki pont az olyan férfire van szüksége.


A férfiak sem menekülnek rögtön más karjába, ha szeretik a feleségüket. Igenis képesek harcolni, küzdeni a házasságért és pontosan tudják, hogy egy megcsalással azt veszthetik el, ami nekik a legfontosabb. (ha tényleg a legfontosbb) és nem fognak könynelmen ide-oda repkedni.


Persze ez csakis kölcsönösen múködik.

Egymás tistelete alapfeltétel.

411. klara70 (válaszként erre: 408. - F75660bad9)
2008. márc. 20. 12:18

Nagyon igazad van......

Én sem látogattam előtte ilyen fórumokat megbíztam a páromban a végletekig.....ő nem volt szerelmes állítja csak szex volt semmi több mindig engem szeretett csak pótlék volt a nő és boldog velem....de nagyon nehéz. Tudom hogy nem mondogathatom neki folymatosan de fáj rettenetesen. Én hibáztam, tudom nem szeretkeztem vele annyit amennyit szertett volna...mentségem van bőven...de minek ezzel magamat mentegethetem csak sajálom hogy úgy érezte nekem már nem kell...csak a pénze a gyerekek miatt...sosem volt így...most igyekszem ebizonyítani neki mindezt és látom hogy ettől boldog.Sosem tudnám elveszíteni... és igen fáj ilyen nőkről olvasni....még ha joga van véleményt mondani is....tudom hogy az én férjem is azt hittem évekig ő áll a parkoló pályán holott engem tett oda. Most már megbeszéltük...előbb miért nem?

Ráadásul neki gyermeke is született ebből a kapcsolatből ami örökre összeköti a szeretőt velem, de nincs benne annyi tisztesség hogy elém álljon és beszéljen velem....

410. klara70 (válaszként erre: 394. - Puli1)
2008. márc. 20. 12:11

Én ocsmánynak tartom vagy inkább csak szimplán gazdasági társulássnak azt a házasságot ahol ez is dug meg az is hol ide-hol meg oda!

Ha szeretsz valaki azt nem csalod meg, főleg egy egészséges érzeletű nő nemű lény vagy és rohadt rosszul esik ha azon kell agyalnod hogy a másik éppen merre jár....

Persze nem csak szerető tehet róla éppen úgy hibás mind a három fél egy ilyen kapcsolatban csak itt kicsit elszaladt a ló a "szemét pasik félre kefélnek" irányba....Pedig sokszor az a helyzet hogy nem kapja meg azt a kellő figyelmet amit szeretne a megfelelő mennyiségű szexet ami a legtöbb pasinak nagyon fontos....és magyarázhatjuk mi hogy akárhány kis gyerek mellett a férjtől alig valami figyelmet kapva nehéz mindezt teljesíteni, a férfi előbb utóbb úgy érzi parkoló pályára került...

Ilyenkor aztán jön egy független nő akinek gőze sincs előbbi dolgokról hiszen magának és a munkájának él, van ereje és ideje a pasira is és a férfi belemegy a kapcsoltba mert ott csodálják, nem piszkálják, nem kérnek tőle semmit, nem kell segíteni a nőnek semmiben, pénzt haza adni nincs kötelezetsség....na ezt ki ne élvezné?

De csak egy darabig...

409. klara70 (válaszként erre: 395. - 175c71a378)
2008. márc. 20. 11:59

Voltaképp igazad van...én is tudom! Sőt talán tényleg boldogok lesznek ők ketten és valóban egymásban találták meg az IGAZIT.....

Engem csak szimplán bosszant amikor valaki büszkélkedik vele hogy szerető...de ő most nyertes szerető persze...már mint szerinte ugye...és hogy ez milyen jó meg helyes stb. Mert ugyan van valami lekifurdalás de hát....és jön azzal hogy az asszony vesztítette el a férjét mert nem vigyázott rá stb...ja és hogy ő majd mindent megad neki amit a feleség nem....jó duma.

Bocs de friss a seb és kiugrik a bicska a zsememben az ilyenektől......én meg azt mondom egy év múlva újra ugyan itt, akkor is kíváncsi leszek rá hogy még mindig minden olyan szép és jó....vagy apuka rájött hogy ez a nő is csak nőböl van!

408. f75660bad9 (válaszként erre: 389. - Moncsa38)
2008. márc. 20. 10:42

Szerintem többen szeretnénk majd hallani róla, ha tényleg jön a baba....


Amíg engem meg nem csalt a párom, eszembe nem jutott, hogy ilyen fórumokat látogassak, addig végeztem a feleségek és anyák mindennapi teendőit.

Lehet, hogy mégis vannak fenntartásaid a jövőt illetően? Valakinek írtad, hogy még jó, hogy nem érdekel a véleménye. De akkor miért vagy itt a fórumon? Akik sajnos megszenvedték a hűtlenséget, azok szeretnék itt egymást támogatni jó szóval, tanáccsal, hogy kilábaljanak a gödörből. A mi esetünkből tudom, milyen nehéz ez, pedig köztünk megmaradt a szerelem, lassacskán helyreáll a bizalom, a férjem mindent megtesz értem, és "csak " egy alkalom volt, vagy talán még egynek se igazán lehetne nevezni. Sajnos van, ahol ennél sokkal többről van szó, viszonyról, talán még szerelemről is. És én sajnálom azokat a nőket, akikkel ez megesik. Mert a magam példájából tudom, hogy nem kellett nekem semmiben sem hibáznom, nem szenvedett hiányt semmiben a férjem, soha ne volt elégedetlen az életünkkel, és ezt nemcsak én gondolom, hanem ő is. Vagyis én nem gondolom kapásból, hogy akit megcsalnak, az csakis rossz feleség ( férj ) lehet. Hiába ez az általános felfogás, vannak kivételek. Ha a ti esetetek is kivétel, és valóban egymásnak vagytok teremtve, de majd az idő bizonyít. Én leszek az első, aki húsz év múlva bocsánatot kér tőled a kételkedésért. Nem akarlak bántani, de sajnos azokat képviseled, akik az itt hozzászólók többségének életét megkeserítették.

407. 4fb920abf7 (válaszként erre: 406. - 175c71a378)
2008. márc. 20. 09:28

Vettem a lapot.

Már jól vagyok.

406. 175c71a378 (válaszként erre: 405. - 4fb920abf7)
2008. márc. 20. 09:26
Gondoltam vicces lesz... bár mostmár úgy tűnik nem az :DDD De azért ne vedd a szivedre...
405. 4fb920abf7 (válaszként erre: 404. - 175c71a378)
2008. márc. 20. 09:05

Hülyeséget írtál.

Köszike

404. 175c71a378 (válaszként erre: 403. - 4fb920abf7)
2008. márc. 20. 09:03

Hacsak nem a feleséged találkozik a te szeretőddel... :DDDD


Fura leszbis jelenet lenne :dDDDDD

2008. márc. 20. 08:53

Szerintem igen. Elöbb utóbb az szokott következni.

Ha csak ........

402. 175c71a378 (válaszként erre: 401. - 4fb920abf7)
2008. márc. 20. 08:50
miből ha találkozol a szeretőddel? :DDD
2008. márc. 20. 08:33
ABBÓL CSAK SZEX LESZ.
2008. márc. 20. 08:26

És ez így is van jól szerintem, ezt hívják összetartóerőnek.


Ugyaakkor nekem az a férfi tutira nem kellenne, aki nekem szidja a feleségét, illetve tiszteleletlenül bezél róla....közben meg nem bír elszakadni...Akkor hozzám pont ugyanilyen lesz a hozzáállása.

2008. márc. 20. 08:21

Szerintem ez nem lehet könnyű a férfi részéről sem... Azért egy házasságban már sokminden összeköt főleg a évek alatt... Lelkileg ezt is nehéz megélni. Itt nem arról van szó hogy kibe szerelmes, vagyis igen arról is hogy ez az új szerelem van olyan erős és van annyira igaz és komoly... hogy egy jól megszokott akárhogyanis működő de működő házasságot felbontson...

És merjen újba kezdeni (hiába az még nem házasság) de egy teljesen új felforgatott élet..

2008. márc. 20. 08:13

Teljes értékben értheő voltál. :-))


Hát nem tudom, konkrétan, de azért 3. kifogásnál már igencsak gondolkodóba esnék...

397. 175c71a378 (válaszként erre: 396. - E5041cbf7f)
2008. márc. 20. 08:07

Ezzel egyetértek.. "hiszem ha látom" típusú hozzáállás kell... :D


Szerintetek mennyi idő lenne normális (pl Moncsa esetében) hogy a férj kilépjen az előző kapcsolatból... Mikortól számít hitegetésnek, két szék váltogatásának?



(nem tudom hogy érthetőe ahogy fogalmaztam)

396. e5041cbf7f (válaszként erre: 395. - 175c71a378)
2008. márc. 20. 08:01

Ja, ezt én is írtammár, hogy nem a szerető dolga -ha férfi-, hogy a másik családjáraq vigyázzon...


Viszont a szerető -ez inkább a nőkre igaz - a saját maga jól felfogott érdekében ne azoknak a szavaknak higgyjen amit a férfi mond -házasság működéséről, feleség hozzáállásáról, hanem csakis és kizárólag a tetteknek higgyjen. Persze ez igy elég csukafogta róka dolog, hiszen a szerelem alapja a bizalom elvileg...

395. 175c71a378 (válaszként erre: 393. - Klara70)
2008. márc. 20. 07:51

Mennyi szent ember jár erre felé... aki mindent máshogy és tökéletesen csinálna. Ezt nem pont rád értem, hanem mindenkire aki vádaskodik.

Ez az ő élete, ő ezt választotta... Hogy jól döntötte majd kiderül... ha rosszul döntött egy újabb tapasztalat hogy leközelebb másként csinálja...



Én sem gondolom hogy tálcán kínálta volna magát.

És a feleséggel nem neki kell törődnie hanem a férjének...

394. puli1
2008. márc. 20. 03:30

Szerintem nem a Moncsa hibaja volt ez az egesz.Biztos nem maszott ra es eroszakolta meg azt a ferfit hogy vele maradjon!!!En ismerek egy jo csomo FELESEGET,akik egyben csaladanyak is,hogy felre dugnak,van aki szingli pasival van aki nos ferfivel,de az mar nem valtoztat a lenyegen,hogy a szeretoket varja e haza valaki!!

SZoval mind a ketten felre jarnak,a no is aki hazassagban el meg az a ferj is aki eppen dugja!

Hat egy kis izgalom mindenkinek kell,ez mindig is igy volt es nem is fog szerintem soha valtozni.Ha csinalnanak egy megcsalasi adatot az egesz vilagon,azt hiszem kicsit le lennenk dobbenve az eredmenyen.Inkabb ne tudjuk meg,hogy ne fajjon!

393. klara70 (válaszként erre: 365. - Vacsinos)
2008. márc. 19. 22:11

Miért szerinted hányszor mondta a szerető a férjnek....akit szeret, tehát fontos neki a másik boldogsága...hogy menj haza és beszéld meg az asszonnyal a gondjaidat aztán ha tisztába vagy a helyzettel gyere vissza, ne hazudozz stb.

......egy barát ezt tenné...egy önző ember viszont, nem kérdezz csak élvez!

392. puli1 (válaszként erre: 390. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 21:05

Orulj neki hogy megvan a boldogsagod,ez volt megirva!!Egymasnak voltatok megirva csak egy kicsit keson talalkoztatok,de hat ez van!

Legyetek boldogok aztan ne foglalkozzatok senkivel!A legjobbakat!Csao!

391. 4916977221 (válaszként erre: 372. - Moncsa38)
2008. márc. 19. 21:03
Igen, az okos ember más hibájából tanul. :-))
390. moncsa38 (válaszként erre: 387. - E5041cbf7f)
2008. márc. 19. 19:48
Nyilván a feleség verzióját nem ismerem, mert nem vele vagyok kapcsolatban. De ennek itt már nincs jelentősége...ha valaki szerelmes lesz, azt a legritkábban tudja megmondani miért. Megtörténik, és kész. Ha otthon minden rendben van, ez nem történik meg. Részemről ezt lezártam, egyszer még visszajövök, és remélem azt mesélhetem, hogy együtt vagyunk, boldogan....A boldogságot pedig mindenkinek kívánom, ha 20 éve él valakivel, ha most találta meg....
389. moncsa38 (válaszként erre: 388. - F75660bad9)
2008. márc. 19. 19:42
Hogy miért szültem gyereket annak akit nem szerettem ugy igazán...jó kérdés. De nincs is jelentősége, mert örülök, hogy vannak, imádom őket. De most lehetőségem van kipróbálni azt is, milyen gyereket szülni annak akit viszont ennyire szeretek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook