Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. márc. 23. 06:05

Az a baj csajok hogy akármilyen aranyosédes tündibünki kuvajófeleség vagytok ha a pasiba beleüt a ménykü akkor beleüt.


Talán csak akkor vagytok biztonságban ha a pasi:

1. megégette már ezzel magát és tanult az esetböl

2. szerelmes belétek és minden nap a fü alatt ti csábítjátok el és esélye sem marad a sütinek

3. ha öszinte egy kapcsolat és ezáltal fel sem merül benne!

477. f39a34943d (válaszként erre: 473. - E5041cbf7f)
2008. márc. 23. 06:01
Szegény brek sajnálom! kapjabeapasi!
2008. márc. 22. 23:09
Én voltam már mindkét oldalon,bár még nem voltam férjnél,de kapcs.voltam.A pasi házas,de nem tudtam milyen kapcsolatban,mert elég sokat találkoztunk.elég sokáig tartott.soha nem kértem váljon el,de miután találkoztam a feleségével,(szemrebbenés nélkül tagadtam hogy bármi is lenne köztünk a férjével,utána viszont szégyeletem magam.)abba maradt a kapcsolatunk,és pár hónappal késöbb elváltak.majd újra összejöttek,és gyerekük is született.most is eggyütt vannak.
475. meggy
2008. márc. 22. 23:03

Sziasztok!

Én is voltam azon az oldalon, mármint feleségként, meg tudtam, hogy a férjem félrelépett. Ezt egy "jóakaróm" hozta tudtomra, a férjem barátnőjének a férjének a testvérétől tudtam meg. Nem volt könnyű szembesülni a dolgokkal.

Azóta már elváltunk és én is elitéltem mindig azokat, akik nős emberrel kezdenek.

De, mit hozott az élet, most egy nős emberbe tudnék beleszeretni és az érzéseknek nehéz parancsolni. Nem történt még köztünk semmi szexre gondolva, de sokat írunk egymásnak neten is, telefonálunk, amiről a neje nem tud. Pedig ő egy nagyon családcentrikus ember.

Szóval én már nem tudnék senki felett pálcát törni, mert bárki kerülhet a másik oldalra is, ha az élet úgy hozza. Szóval nagyon tudnám szeretni őt, pedig tudom, hogy nős ember, az érzések sokszor felülemelkednek a józan logikán, gondolkodáson.

474. puli1 (válaszként erre: 471. - F75660bad9)
2008. márc. 22. 22:47

Azert mondjuk hogy az ember eleve hutlen,mert szerintem mindenki tobb hutlen embert ismer,mint hut!!!!

Nem kell egy hazassagnak rossznak lennie,hogy az egyik felnek legyen egy gyenge pillanata,es felrelepjen!A ferjed sem tervezte,csak megtortent es utanna banja elete vegeig.Tanult a sajat hibajabol,es ennyi.

Ajanlom mindenkinek a Kisiklottak cimu filmet.A megcsalasrol szol,hogy a nos faszi hogy csabul el,aztan meg hogy rabaszik...Nagyon jo ,nezzetek meg!!

473. e5041cbf7f (válaszként erre: 467. - Fe20557d00)
2008. márc. 22. 22:26

fordítás:

466. brekike 2008-03-22 19:10


Köszönöm, de nem vaok ilyen helyzetben de hasonlóben voltam, ígaz, at munkahekólyi eset volt. És az áruás kealaomodósa módjéthasznéltagyerekkori bizalmas barátom. Ennek ellenére sosem araittam rá, meglrtettem az indki. Persze a barátság nemmaradt meg, de azt hiszem inkább azért,mert szégyellte magát. És ez persz csak az én vrzióm:-)

(válasz Monokli 462. hozzászólására) Válasz erre Privát üzenet


Köszönöm, de nem vagyok ilyen helyzetben, de hasonlóban voltam, igaz, az munkahelyi eset volt.És az árulás legalamottomosabb módját választotta. Gyerekkor testi-lelki jó barátom volt (a érjemnek is) Ennek ellenére sosem haragadtam rá, megértettem az indittékait.Persze a brátság nem maradt meg, de azt hiszem talán azért mert szégyellte magát. Én még most is örülök, ha összeutok a volt nejével -ő is jó barátom volt, de az eset után elváltak. (nem miattunk)


Talán jobban olvasható...

472. csillubaba (válaszként erre: 471. - F75660bad9)
2008. márc. 22. 22:22
Szerintem ne adjál sokat a fórumozók véleményére, hisz Te ismered a férjedet. Fel a fejjel!Kívánom Neked szívből, hogy rendbe jöjjön az életed, és újra boldogok legyetek.
2008. márc. 22. 22:17

Igen sajnálatos, hogy milyen jókat tudtok derülni más emberek fájdalmán. Ha nektek is húsz évnyi valóban jó házasság után okozott volna törést egy félrelépés, akkor nem hiszem, hogy ennyire természetesnek vennétek, hogy vannak megcsalók és megcsaltak. Az emberiség nem tagozódhat csupán erre a két táborra. Persze mondhatjátok, hogy ha megcsalt, akkor nem is lehetett olyan jó az az házasság, de tévedtek: igenis jó volt, éstörés nélkül az is maradt volna, ha nincs az a gátlástalan ribanc.

És újra jó is lesz, mert ha két ember szereti egymást, akkor ezen is képesek túljutni, bármennyire fájdalmas is.

Azt a nőt minek neveznétek, akinek egyszer azt mondják, hogy jól áll rajta a ruhája, aztán egy hétre rá belefészkelődik a férjem ölébe, és nem kisebb a párom szerepe, amiért nem lökte el magától, de a nő hagyja magát, kap 3 perc szexet, aztán nincs köztük semmi egy hónapig, majd azt írja a férjemnek, hogy neki még soha senkivel nem volt ilyen jó. Hát elég sivár élményei lehettek, ha az a 3 perc volt neki a legjobb. Szilveszter reggelén képes reggel fél kilenckor idetelefonálni, és amikor átveszem a telefont, hogy ugyan mondja már meg, hányszor feküldt le (nem jó a szóhasználat, mert csak egy szék volt az irodában ) a férjemmel, szó nélkül leteszi a telefont, pár perccel később a barátnőjével - akit életében egyszer látott a férjem - felhívatja a férjemet, hogy most akkor mi van??? Két hétre rá pedig lelép a városból egy kínai pasival, hogy a két gyerekével együtt vagy nélkülük azt nem tudjuk, közben a férje meg külföldön dolgozott. Ez a nő (igazság szerint nem érdemli meg azt sem, hogy nőnek nevezzem ) szerintem nem más, mint egy kurva, akinek sanyarú volt az élete, és ha már ő nem lehet boldog, akkor más se legyen az.


Tudom én, hogy leírva mindez milyen röhejesen hangzik, hogy milyen naív libának tarthattok, hogy mindezt elhiszem a férjemnek, hogy " csupán" ennyi történt, de ha ismernétek és látnátok őt, hogy milyen állapotban van, tudnátok, hogy igazat mond.


Végülis köszönettel tartozom azoknak a hozzászólóknak, akik természetesnek veszik, hogy az ember eleve hűtlen, mert ez méginkább meggyőzött arról, hogy annak ellenére, hogy megcsalt a férjem, még mindig mennyivel jobb ember a férjem, mint az átlag "pasik". Megtette azt, amit soha nem akart volna megtenni, és nem is lett volna szabad megtennie, de nem azt mondja, hogy ez természetes volt, hanem most is elítéli a hűtlenséget, és elítéli saját magát is.


Jó terápia volt ez a fórum nekem. Köszönöm.

2008. márc. 22. 20:15

kiválasztottad azt a szót amit én sem értek!

:DD


talán legmódosabb?

2008. márc. 22. 20:05

akkor ez mit jelent???


kealaomodósa

2008. márc. 22. 19:49
én értem mert én is szoktam vakon gépelni aztán van amikor elcsuszik a billentyüzet!
467. fe20557d00 (válaszként erre: 465. - E5041cbf7f)
2008. márc. 22. 19:27
Olyan nehéz olvasni amit írsz..:-) Mégegyszer neki ugrom.
466. e5041cbf7f (válaszként erre: 462. - 175c71a378)
2008. márc. 22. 19:10
Köszönöm, de nem vaok ilyen helyzetben de hasonlóben voltam, ígaz, at munkahekólyi eset volt. És az áruás kealaomodósa módjéthasznéltagyerekkori bizalmas barátom. Ennek ellenére sosem araittam rá, meglrtettem az indki. Persze a barátság nemmaradt meg, de azt hiszem inkább azért,mert szégyellte magát. És ez persz csak az én vrzióm:-)
465. e5041cbf7f (válaszként erre: 464. - Fe20557d00)
2008. márc. 22. 18:56

Drága Bogics, s zusz ezen el,ólmélet szerint élni? MÁrmint,hogy t legéla legontosabb.íMagambó kiindulva: igen elismrem a szituációt, felisermerem a kezdődő jtzámt, pontosan tudom mi fog következni. Ihn aám de szint a gyögerektől hztam magammaa családom szeritn reagálási érzelmiválaszokat s hába tudom, hogy nemjü, nem tudok másképp cselekedni.egeljebb elmenekülni adott helyről.


Nagyon onto lenne az életünkben, ha elvárt verziőkat összecsomagolnánk és kihajítanánk a kukába,ztán minen kisebb közossé kialalkit magáak egy ujjabbat, amiben már ő is aktivan rézt vesz.


Van egy sejtésely hogy a mai iatalok nem a tv, a médiáhatáséra olyanok amilsenek, hanem mert ezeket a szabályokat örökölték Nagyon régtől. ínem érzik a saátjuknak é igy nem is tartjákkötelezőnek...de kicsit eltévetdem bosi.

464. fe20557d00 (válaszként erre: 452. - E5041cbf7f)
2008. márc. 22. 18:21
brekike! Én a kettes verzió szerint váltam el. Minden dühömet, szomorúságomat,azaz negatív érzéseimet elfojtottam és a gyereket szem előtt tartva a lehető legjobb kapcsolatom maradt az apjával....Egy dolog nem jött be!! Közbe a lelekem,majd a testem betegedett bele...Akár mennyire próbálunk ésszel és ész érvvel élni..és úgy ahogy jó,van egy tulajdonságunk a lelkünk érez és sokszor nem azt érzi amit akarunk hogy érezzen..:-( Ennél fogva elfojtjuk magunkra erőltetjük az elvárt viselkedést és szenvedünk a mélybe. Béke párti voltam vagyok,de egy a fontos egy valamire rájöttem,nem szabad hogy a másik fontosabb legyen ÖNMAGUNKNÁL!
463. fe20557d00 (válaszként erre: 428. - F39a34943d)
2008. márc. 22. 18:11
Milyen igazad van! És amíg ez a felállás nem tud vátozni, tehát nem tudja mindenki feldolgozni és magába helyre tenni....mindig hárman lesznek, és folyik a harc.
2008. márc. 21. 21:10
Így van.. De nagy jellemre vall hogy ilyen nehéz helyzetben ilyen vagy.
461. e5041cbf7f (válaszként erre: 459. - 175c71a378)
2008. márc. 21. 21:07
Nem állítotam, , hogy ez van többségében...sokkal több is a keserű ember, mint a kiegyensulyozott...
460. f39a34943d (válaszként erre: 458. - E5041cbf7f)
2008. márc. 21. 21:00
áá én neeemm véletlenülseeem! :D
459. 175c71a378 (válaszként erre: 452. - E5041cbf7f)
2008. márc. 21. 20:59
Örülök hogy te ilyen vagy, de még mindig kételkedem hogy hány helyen megy a II. verzió...
458. e5041cbf7f (válaszként erre: 456. - F39a34943d)
2008. márc. 21. 20:59
"ert a férfiak mindig csak ARRA" gondolnak:-))
457. 175c71a378 (válaszként erre: 456. - F39a34943d)
2008. márc. 21. 20:59
:DD
456. f39a34943d (válaszként erre: 454. - E5041cbf7f)
2008. márc. 21. 20:57

akkor ma este szétösszevissza bünözheted magad!

az apa füle papirvékonnyá lesz szexelve! :D

2008. márc. 21. 20:55
2 verzió meg a / verzió!
454. e5041cbf7f (válaszként erre: 446. - F39a34943d)
2008. márc. 21. 20:55

Na végre!


A ma penzumon az atyától: tégy vlakit jókedvűvé lányom és bűneid megbocsájatnak!


:-)

2008. márc. 21. 20:54
a kettestetszik!
452. e5041cbf7f (válaszként erre: 444. - 175c71a378)
2008. márc. 21. 20:52

EGyik lehetőség:


(forditsuk meg most már a szereposztást)


anya találkozik egy férfivel, aki vonza, akinek szeret a társaságában lenni. De tiszteli a fértegyüvé tartoznak és gyerekeik is vannak, ezért kerül minden alkalmat, hogy kettesben legyenek...hiába minden, hiába a magának hazudozás, egyre többször éri kísértés: valamilyen okot tlálni az öszefutásra...és megtörténik és mégegyszer és mégegyszer...beleszeret szinte méterekkel repked a föld felett, kivirul, éveket fitalodik az arca, bőre, szeme....férjenk is feltúnik a változás és egre jobban vonzüdik a feleségéhez, akimegint egy kívaánatos nő lett....aztán feleség bejelenti, hogy szerelmes, el szeretné hagyni, de mindig boldog volt mellette. Nem tehet róla, igy alakult.

Férj első indulatati ----kinél ilyen-kinél olyan...


1. verzió: megmakacsolja magát és juszt sem válk. kovetkezmény...mindenki megkeseredik, megutálják egymást feleség már fúvel fával csalja a férjét gyerekek pedigazt látják: kifordult a sarkából a világ következmény szintén sokféle a legroszabbtól a legkevésbé rosszig.


2. verzió


Az első pár nap haragszo rád játék tán leülnek, beszélgetnek, nem vádaskodnak, nem vágnak egymás fejéhez semmit -ezeken már túl estek az eső napokban.

Férj belemegy a vállásba, korekt módón erendezik, és bár neki a szyve szakad meg, mégis elégedett, ert tudj a szeretet nő boldog...eltelik pár hónap az ő szíve is kinyilikés várja, hogy egy pillangó rászálljon...

gyerekek azt látják, hogya világ ugyan változik, de nem fordul kisarkából.

2008. márc. 21. 20:51

az van szerintem ha egyszer kiszerettek az emberböl és átszerettek egy másikba akkor hiába verjük a nyálunkat meg átkozódunk segíteni nem tudnunk!


viszont (és az saját példa ld.448) ha szép nyugodtan de láthatóan szomorúan belenyugodunk a végén mi leszünk (ha mást nem elkölcsileg) a nyerök! de ez megint csak én voltam ... vagymi!

450. Nyuszó68 (válaszként erre: 447. - 175c71a378)
2008. márc. 21. 20:49
Sajnos még nem tisztázódott.De úgy érzem itt az ideje döntenem.
449. Nyuszó68 (válaszként erre: 445. - E5041cbf7f)
2008. márc. 21. 20:46
Nincs bennem harag,csak csalódottság.Talán ez még rosszabb.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook