Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a szeretővel fórum

Találkozás a szeretővel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
508. peppett (válaszként erre: 506. - Fokhagyma99)
2015. dec. 29. 12:06
Csaldmeg Te is fifti fifti
2015. dec. 29. 12:00
Ahhoz, hogy megleckéztesd őket, ez nyilván jó ötlet!
506. fokhagyma99 (válaszként erre: 502. - 2c5f60da64)
2015. dec. 29. 11:55
Úgy érzem félreértettetek.A célom a beszélgetéssel,hogy stresszben tartsam,ne legyen nyugodt pillanata sem. Rettegjen folyamatosan attól hogy mikor kerülnek fel a face-ra a képei,mikor küldöm el a párjának,emlékeztetem hogy kis város ahol él,dolgozik semmi nem marad titokban stb... Mindezt úgy adom elő neki, hogy nem támadom le, nem nevesítem a párom szeretőjét....
2015. dec. 29. 11:46
Ezt hogyan máshogyan lehet értelmezni, kedves Fokhagyma?
2015. dec. 29. 11:43
Sziasztok, alig várom, hogy legyen időm végigolvasni ezt a fórumot...
503. andi6020 (válaszként erre: 502. - 2c5f60da64)
2015. dec. 29. 11:42

Ha a zembör tényleg répázza Katit, akkor az már régen tud arról, hogy lebuktak.


Nevetségesen gyenge történet.

502. 2c5f60da64 (válaszként erre: 495. - Fokhagyma99)
2015. dec. 29. 11:38

Ne már! Leültetni a Katit, segítséget kérni tőle... szerintem ezt nem gondoltad komolyan, már ha a történet igaz...

A megértő feleséget játszod... ezt sem hiszem, hogy komolyan gondolod, meg azt sem, hogy beveszed a párod meséjét....

501. fokhagyma99 (válaszként erre: 499. - Andi6020)
2015. dec. 29. 11:24
Lehet velem van a baj, de továbbra sem értelek....
2015. dec. 29. 10:57
500
2015. dec. 29. 10:57
1000 sebből vérzik ez a történet, kitalálhattál volna jobbat.
498. andi6020 (válaszként erre: 497. - Fokhagyma99)
2015. dec. 29. 10:56
Hogy keress más szórakozást!
497. fokhagyma99 (válaszként erre: 496. - Andi6020)
2015. dec. 29. 10:54
Miért gondolod? Mit javasolsz?
496. andi6020 (válaszként erre: 495. - Fokhagyma99)
2015. dec. 29. 10:44
Az a véleményem, hogy jobb esetben egy toll vagy, rosszabb esetben meg ostoba.
2015. dec. 29. 10:30

Sziasztok!

Úgy látom eléggé leült ez a fórum,próbálom újraindítani a saját esetemmel.

Történt ugyanis,hogy a párom távol dolgozik csak hétvégente tud hazajárni.Többször is emlegetett egy bizonyos új kolleganőt,nevezzük Katinak.Anikor arrajárok nagy ritkán beugrom a munkahelyére. Az tapasztaltam,hogy valami nem stimmel a párom és Kati közt. Meglehetősen bizalmasak egymással,pezsgősüveget találtam ill. miután a Katinak véget ért a munkaideje és hazaért sms-t küldött a páromnak hogy otthon van.

Ez kezdett gyanússá válni,belenéztem a párom telefonjába,azt vettem észre minden sms ki van törölva amit a Katival írogattak.Viszont 2 képet találtam fehérneműben a Katiról.

Ezek után kérdőre vontam a párom mi ez? természetesen mindent tagad,az a válasz hogy csak ökörködnek a Katival,és nem érti miért küld neki ilyen képeket.

Természetesen ezeket a képeket gyorsan átmentettem a saját telomra.

A páommal nem tudom megbeszélni,mert tagad és úgy állítja be a dolgot hogy én vagyok a hülye,tehát ezt a részét nem forszírozom,nagyon kedves megértő feleséget játszom el,természetesen a háttérben készülök az önálló életre.

A párom mindig azt "az élet egy nagy társasjáték".

Hát akkor játszunk....Elsőkörben leültetem a Kati segítséget kérek tőle, mit javasolna nekem ha hasonló helyzetben lenne.Természetesen nem szembesítem csak általánosságban érdeklődöm,azt a bizonyítékaimat sem tárom fel csak utalgatok rá hogy kellemetlenül érezze magát.

Vagy jobb megoldás ha a férjét keresem meg és neki csöpögtetem az infókat a feleségéről,esetleg átküldöm a párom telefonján talált fotóit??? Mi a véleményetek???

494. o.andi
2009. márc. 13. 20:44

Huu már várom hogy találkozzam vele...de még kell 1 év:-))

:-(

493. f75660bad9 (válaszként erre: 492. - 0260f21e84)
2008. máj. 5. 19:10

Jó sok idő eltelt azóta, hogy feltetted a kérdést, de ebbe a fórumba nem nagyon néztem vissza, mert itt kezdett a kabaré felé elmenni néha a hozzászólások némelyike.

Beleszerettem, mert meghódított. Az első szám amire felkért 20 éve, egy szép érzelmes dal volt, aztán sorban a többi is. Egyszerűen ahogy átölelt, pedig csak azt tudtam, hogy ő a házigazda a buliban, megbizsergetett. Előtte azt hittem, hogy van barátnője, mert láttam mással is táncolni, de az nem lassú szám volt. Pár szám után megcsókolt, én pedig megkérdeztem, hogy most mit akarsz tőlem?

Mire ő azt válaszolta, hogy tetszek neki. Aztán kiderült, hogy pár hónappal előtte már kinézett magának amikor a koleszos barátnőimmel moziban voltunk. Annyira természetesen alakult minden, mintha már rég ismertük volna egymást, már mindenki hazament a buliból, én ott maradtam vele másnap estig, amikor vissza kellett mennem a koliba. Leveleket írt, olyan gonddal készítette el a borítékok némelyikét, hogy rögtön könnybe lábadt a szemem, amikor megkaptam. Zsilettpengével a borítékba bevagdosott rózsa alakzatba piros cérnaszál fűzve, kb. 3-4 órai munka.

Mindig jobban vágytunk egymás társaságára, mint nagy közönségre, nagyon hasonló volt a családi hátterünk, mindig tudtuk mire gondol a másik, mit várhatunk egymástól. Mindent amink csak van a magunk erejéből értünk el, semmi nem hullott az ölünkbe, mindenért keményen megdolgoztunk.

Valóban meseszép volt minden.

Ma már olyan ez a megcsalás, mintha nemis velünk történt volna. Ha nem olyan balfék akkor, hogy otthagyja azt a levelet a vágólapon, sosem tudom meg, mert magában tartotta volna a bűntudatát. Amit viszont köszönhetek ennek az egésznek, hogy most sokkal jobban kimutatja, mit érez, és sokkal több időt töltünk együtt. Kezd visszatérni a pozitív gondolkodásom, hogy ebből az egészből a legjobbat próbáljam meg kihozni. Hazudnék ha azt mondanám, hogy már nem fáj a dolog, nem jut eszembe, mert igenis fáj, nagyon, és mégis ott a DE: szeretem!


A jóga pedig rém egyszerűen zajlik. Én mutatom, hogy mit kell csinálni, ő pedig csinálja utánam.

És nyöszörög, hogy fáj a hasizma, pedig azelőtt egyszerűnek tartotta a gyakorlatokat.

Persze közben van simogatás, elcsattan egy-két csók, de azért a gyakorlatsort végigcsináljuk. Fogyott ő is pár kilót, lement egy kicsit a hasa ennek köszönhetően. És tudja jól, hogy nem azért nyaggatom, hogy így jobban tetszen nekem, mert szeretem kis hassal is, de sajnos elég stresszes a munkája, és a hasi elhízás ezzel együtt a szívinfarktus egyik kockázati tényezője. Vigyázok az egészségére, figyelek rá, hogy mit eszünk, persze nem vagyok semmilyen divatos irányzat elkötelezettje, mindenből összeszedem amit helyesnek gondolok.


Olyan jól esett most is ezeket leírni. Akkoriban, amikor megismerkedtünk, én naplót írtam. Néha előszedem és együtt olvasgatunk belőle. Amikor pár hét után először nála aludtam, mert hozzánk nem mehettünk, és pizsamában feküdtünk egymás mellett, megkérdeztem: mi van most köztünk? Mire ő: pizsama. Aztán lekerült a pizsama kb. húsz perc alatt. És még fél évig várt az igazi testi kapcsolatra. És bár hihetetlen, lélekben most is ugyanannyi idősnek érezzük magunkat, mint akkor. És azt hiszem , ez így van rendjén.

492. 0260f21e84 (válaszként erre: 487. - F75660bad9)
2008. márc. 26. 20:23

Ilyeneket irhatsz meg nyugodtan, en szivesen olvasgatnam. :)

Es tenyleg, miert szerettel bele?

A kozos joga hogyan zajlik?

491. ec63a7fc29 (válaszként erre: 490. - Puli1)
2008. márc. 26. 18:53
Nem valószínű. De az egészen biztos, hogy a csaj jó nagyot dobott rajta. Visszajött, s valami azért megváltozott.
490. puli1 (válaszként erre: 489. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 26. 07:05

Nem biztos hogy a kulseje tetszett meg neki??!!

En mar sok olyat lattam hogy az apolt kedves feleseget,pont az ellenkezojevel csaljak.Mert biztos abba latnak valami vonzot,vagy en nem tudom?!

2008. márc. 26. 01:07

Találkozás a szeretővel


Érdekes érzés, mert ő nem tudja hogy én tudom.

Nézem, s látom, hogy én soha nem leszek olyan szép, vagy ilyesmi. Azóta van a lánynak egy nagyon kedves párja, akivel a munkám kapcsán néha beszélgetnem kell. Na, szegény lány olyankor igen nagy bajban van... Ott áll a közelemben,s szerintem azt várja, mikor teszek neki keresztbe.


Elhagyhatott volna a kedves férjem, akkor most könnyebb lenne. Csak ugye nem olyan nagy parti manapság egy háromgyerekes pasi, még elvált állapotban sem....


Legalább tudom, milyen nő tetszett meg neki.

488. puli1 (válaszként erre: 487. - F75660bad9)
2008. márc. 26. 00:55

Miert O tudja hogy te nyomod a Hoxat?

Ja, a sex ilyenkor meg jobban osszehozza az tarsakat,nem?

487. f75660bad9 (válaszként erre: 486. - Puli1)
2008. márc. 25. 20:23

Az a helyzet, hogy veszekedni sem szoktunk. Csak abban volt néha nézeteltérés köztünk, hogy meddig engedjük el a lányunkat buliba, szerinte egy kicsit engedékeny vagyok a gyerekekkel. Ebben lehet valami, mert az én gyerekkorom nem volt éppen ideális, az enyéimnek mindent szerettem volna megadni, amiben nekem nem volt részem. Közös nyaralás, társasjáték, a nappaliban mindig van egy nagy kirakó, amivel épp szórakozik a család, a férjem két éve billiárd asztalt csinált itthonra, közös játék, a gyerekek barátai renszeresen alszanak nálunk, szalonnasütés, grillezés, horgászat, moziba, színházba járunk, állatkertbe, szóval tényleg sok olyan programunk volt, amiket a környezetünkben élőknél nem látunk. És ezt teljes egyetértésben csináltuk mindig is. Az én szüleim már nem élnek, de amíg éltek sem volt soha anyós probléma, az én anyósom mintha a második anyám lenne.

A pénzen sincs vita, jól keresünk, amink csak van, azért ketten dolgoztunk meg.

Mindig is ilyen házasságot kívántam a gyerekeimnek, hogy olyan párt találjanak maguknak mint nekem sikerült, csak ez a dolog kimaradhatott volna az életünkből.


Nem is tudtam hibát találni benne, ami lényeges lenne, és most sem tudok. Sok mindenről beszéltünk az utóbbi hetekben, és rájöttünk, hogy ő talán egy kissé hiszékeny, nagyon segítőkész, olyanokkal szemben is, akik kihasználták ezt a tulajdonságát. Most már a másoknak segítés helyett nekem segít, mert iszonyúan le vagyok maradva a munkámmal.


Ja, a szex. Mondtam már neki, hogy írhatna ő is ide a fórumra, hogy nehogy azt higgyétek már, hogy

csak álomvilágban élek, de valóban nem lehetett oka panaszra. Igaz ugyan, hogy azóta többször szeretkezünk, ( a csúcs a heti 13 ) de a "minőség" ( értem itt ezalatt a technikát, a pozitúrákat ) mindig megvolt azelőtt is. Az, hogy jógázom, nemcsak az állóképességnek tesz jót, és most már ő is jógázik velem esténként.


Bocs, hogy már megint ennyit írtam, de minden egyes hozzászólásom hozzásegít a megbékéléshez, azzal, hogy ismeretleneknem írok róla, mégjobban felidézi, hogy miért is szerettem bele, miért is szeretem még mindig.

486. puli1
2008. márc. 25. 19:28

Itt mar rendben van!!Csak ha adtal meg egy eselyt,akkor soha ne hozd fel tobbet ezt a temat neki!!!!!Akar min is fogtok veszekedni!!!!

Es milyen azota a sex?

485. 175c71a378 (válaszként erre: 483. - F75660bad9)
2008. márc. 25. 13:16
:))) ha irigykedni nem is. De azért úgy látom rendben lesz itt minden előbb utóbb
2008. márc. 25. 09:34

Hát ha MINDKETTEN tanultok a hibáitokból rendbe jöhet minden!


Szerintem a hormonok votak az okai mindennek, hogy a rosseb rohassza le a csápjaikat meg az mormolójukat!

483. f75660bad9 (válaszként erre: 481. - 175c71a378)
2008. márc. 25. 08:59

Nemcsak én boncolgatok, hanem együtt boncolgatunk, mert a férjem sem érti a saját indítékait, sőt a nő indítékait sem lehet érteni. És nem kell újra egymásra találnunk, mert igazából el sem veszítettük egymást. Mindkettőnknek szüksége van rá, hogy átbeszéljük a dolgokat újra és újra,

vigasztaljuk egymást, mert mindketten gyakran elszomorodunk, neki sem megy olyan könnyen, hogy ha rám néz, ne arra gondoljon, hogy mennyi fájdalmat okozott. Ezen annál nehezebben lép túl az ember, minél jobb sora volt addig.

Én úgy fogom fel ezt az egészet, mint egy betegséget, aminek nem csak a tüneteit kell kezelni, hanem a betegség gócát megtalálni. EGyikünk sem tud vonalat húzni, hogy mostantól nem beszélünk róla. Gyógyítgatjuk a saját lelkünket, és a lelkünk másik felét is, egymást.


Muszály pár sor leírnom abból a versből, amit tegnap írt nekem, felolvasta és a végén már alig bírt megszólalni, potyogtak a könnyei:

" ..gyönyörő a szemed, a szád,

a vállad, a csípőd, a bokád.

Ha rád nézek elfog a vágy,

epekedem csókod után.

...

gyönyörködöm benned mindig,

napkeltétől pirkadatig.

Szeretnélek már ölelni

.....

simogatni, nézni,nézni.


Ajkaimmal rád borulni,

Veled egymásba fonódni,

Téged el nem engedni, csak

szeretni, szeretni, szeretni!"


Amikor megismerkedtünk húsz éve, akkor is írt nekem verseket. Most újra ír. Talán még a hűtlenség ellenére is lehet irigykedni.

482. puli1 (válaszként erre: 471. - F75660bad9)
2008. márc. 23. 23:52
Neked biztos sok ido kell hogy bele tudj nyugodni,es talan bar milyen kis hulyesegen is kaptokmajd ossze a jovobe ,biztos fogsz a fejehez vagdosni dolgokat ezzel a regi uggyel kapcsolatba.De ha mar adtal neki meg egy eselyt akkor mar nem banthatod te sem mindig ezzel!!Majd az ido talan segit elfelejteni,es muszaj is lesz megprobalni tul lenni rajta!!!
481. 175c71a378 (válaszként erre: 471. - F75660bad9)
2008. márc. 23. 19:19

Szerintem ha még mindig ezen "lovagolsz" akkor sokáig nem fog rendbejönni a kapcsolatotok..

Nem kell örülni neki, de el kell fogadni hogy megtörtént, hisz szereted a férjed és folytatni akarod vele a kapcsolatot, akkor minek még mindig boncolgatni, ahelyett újra megtalálnátok egymást...

480. fe20557d00 (válaszként erre: 473. - E5041cbf7f)
2008. márc. 23. 08:48

:-) Na ez így már mindjárt más! Teljesen másokat bogóztam ki...:-))

Én nem azt mondom,hogy nem kell a másikat megérteni, de van egy kedvenc mondásom, ha mindig csak megértek hol maradok én? Nekem elegem volt a jó kislány szerepből, hogy mindent én is megértettem csak egy valamit felejtettem el megérteni a saját lelkemet aki szegényke már azt se tudta hogyan ordíbáljon felém. Na ennek vége. A volt férjemmel jó a mai napig a kapcsolatom és az is marad a kislányom imádja és nekem ez jó. Viszont más aspektusba sok mindenen változtattam és változtatok.

479. f39a34943d (válaszként erre: 474. - Puli1)
2008. márc. 23. 06:11

Volt a spectrumon vagy a nat-geon egy müsor.


Megnézték egyes malyomok (nem az enyém) hereméretét kiderítették azt, hogy minél nagyobb valamelyik malyonak a heréje annál többet kexel mivel harcolni kell a katonáknak a többi kekszmalyom katonáival.

na a lényeg, hogy mi a középmezőnyben vagyunk!

Tehát egyrészt ha hüségesek vagyunk nem szorjuk csak egy nőcibe a magot viszont, bennünk van az is , hogy a legtöbbet jó lenne szerteszéjjel szorni minél több asszonyba!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook