Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találékony megoldások fórum

Találékony megoldások (beszélgetős fórum)

20. goodall (válaszként erre: 18. - 3dbc3a8de7)
2010. ápr. 27. 18:16
Trabink nekünk is volt:) Egyszer menet közben leesett a kipufogónk. Nem volt nálunk drót, így feláldoztam a vékony, fém hajráfomat. Párom azzal rögzítette vissza a helyére ideiglenesen.
19. mandulaszem (válaszként erre: 17. - Goodall)
2010. ápr. 27. 18:06
Én ezt hullámcsattal oldottam meg:)
2010. ápr. 27. 18:05
Amikor Tarbantunk volt, a menetfelszerelésemhez hozzátartozott egy jókora biztosító tű, meg egy darabka smirgli. Mikor a párom kért, hogy adjak valami vacakot a gyertyát tisztítani, akkor jól jött.
2010. ápr. 27. 17:53

Egy jól felszerelt manikűrkészlettel mindent lehet javítani, amiben apró alkatrészek vannak.

pl.: fém óraszíj csatjának a beállítása, zsebszámológép elemtartófedél eltávolítása.

Kiskanál hegyes nyelével a befőttesüveg makacskodó fedelét lehet jobb belátásra bírni.

Levitézlett, ezeréves hosszúnyelű horgolótű a legjobb, ha a kád lefolyójába került hosszú hajakat akarod kihalászni.

Most ennyi jut eszembe.

16. 3232b7bb0b (válaszként erre: 15. - 2ed619333f)
2010. ápr. 27. 17:37
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez nagyon bejön! :D ütős! :DDDDDDDD
2010. ápr. 27. 17:20
Az előző laptopomnak kiesett egy billentyűje. Apró kis picike fém, valahogy x alakban összekapcsolható "micsoda" rögziti a billentyűt a klavihoz. De annyira picike, hogy az xet szabad kézzel is elég volt összeakasztani, nemhogy a billentyűbe beleakasztani, és a klavihoz rögziteni. Két szemöldökcsipesszel oldottam meg a dolgot, és amikor nem nagyon láttam mit hova, az asztali gép webcamját csatlakoztattam a laptophoz és próbáltam vele alulról követni az eseményeket:)))persze nem láttam semmit, de úgy csináltam, mintha műtenék és sikerült visszailleszteni:)
2010. ápr. 27. 17:17
A festésről jut eszembe, hogy tavaly nyár óta (festés) nem találom a sodrófát. Most az anyósom kissé görbe eszközét használom. Jó is, nekem működik.
2010. ápr. 27. 17:05

ja tavaly terhesen ,eg fel akartam "újítani" a citromsárga szobánkat és ahol koszos volt a fal(konnektor széle, stb) kifestettem narancssárgával:D


Hát mondhatom gyönyörű volt a fal:D

Festhette át az egészet a párom:DDDDDD

2010. ápr. 27. 17:03

Én nekem is volt hasonló esetem...még tinikormomban mikor anyámmal eköltöztünk apámtól akkor egy rokonunk régi házába mentünk ahol nem volt egy darabig kábeltv,

Mi a dugó helyére egy kb 200 méter hosszú dróttekercs végét dugtuk, majd a tekercset feltettük a szekrény tetejére és volt rtl, m1 meg egy csomó szlovák csatorna:DDDDD

11. sztolyka (válaszként erre: 2. - C20c593f1c)
2010. ápr. 27. 17:01
ez a gépi habverés marha jó,tetszik,kipróbálom!
10. 04e95f637a (válaszként erre: 8. - Pink sunrise)
2010. ápr. 27. 16:55
Nekem meg a sz.gép házon az olvasóm ragad be,így se ki-se be a cd!Van egy pici lyuk alatta,ha abba szúrsz egy tűt,kinyílik! :)))
2010. ápr. 27. 16:52
Sziasztok! Marha jókat derülök rajtatok! De kétségkívül nagyon jó megoldásokat írtok, úgyhogy maradok tanulni! :D
8. pink sunrise (válaszként erre: 7. - 04e95f637a)
2010. ápr. 27. 16:48

Én egy hegyes kést szúrtam be a rádió letőrt antennája helyébe:)

A nagy az hogy még tisztábban ment igy :)

7. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Zarahell)
2010. ápr. 27. 16:22
hehe--3 éve,mikor költöztem az új lakásba,nem volt még kábel tv-m!Az istenért nem akart bejönni még az Rtl sem!A tv csatlakoztató dugójába dugtam egy hegyes kést,és 2 hétig volt adás!A falnak volt támasztva,csak akkor volt baj,mikor anyám nekiment,elment a kép! :))
2010. ápr. 27. 16:22

Drágám ott volt nálam, és elkezdte volna megszerelni a záram.. Kért egy csavarhúzót, én meg merő természetességgel a kezébe adtam egy kést... Végül elment venni nekem csavarhúzót, megállt előttem, egyik kezében a csavarhúzó, másik kezében a konyhakés..

Felmutatja a konyhakést, azt mondja:

-Ez igazán vicces megoldás, de -ezzel felmutatta a csavarhúzót- ez legalább használható..


Így történt, hogy a konyhakést felváltotta a csavarhúzó. :)

2010. ápr. 27. 16:18
forditva oldottam meg, a konyha habverőt fogtam be,glett keveréséhez. :)
2010. ápr. 27. 16:17

XD Jó vagy!!! :)


Anyám nokedliszaggatóval vakolt, az se' volt rossz! :)


Én meg konyhakéssel kentem a mestertapaszt az ablakra.

3. 04e95f637a (válaszként erre: 2. - C20c593f1c)
2010. ápr. 27. 16:16

Én is pont ilyen vagyok! :DDD


Én is sajnálok bizonyos dolgokra kiadni pénzt,így magam javítom meg!:)))

2010. ápr. 27. 16:12

Ilyenekre gondoltam:

1./

Sajnos a gépi habverőm beadta a kulcsot. Kézzel meg utálok habot verni.

Elővettem a fúrógépet, és az elromlott gépem habverőjét szépen befogtam a tokmányba.

Iszonyú gyorsan felveri a habot

Szóval a fúrógép ezután előlépett konyhai eszközzé.


2. A régebbi lakásunkban eltört a wc tartály belső"karja". Egy nagyon szuper megoldást találtam. Egy műanyag vállfa....

Olcsóbb volt, mint újat venni.


Remélem nemcsak én vagyok ilyen eszelős....

2010. ápr. 27. 16:07

Ezt a fórumot olyan megoldások elmesélésére hoztam létre, amelyek már csaknem szőke nősek, azaz mosolyt fakasztóak.

Ha nincs kéznél szakember, vagy bármi eszköz, és mi nők még is találtunk rá megoldást, ami extrém, eszelős, vagy nevetséges.

Veletek előfordult már, hogy...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook