Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szüléstörténeteim fórum

Szüléstörténeteim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szüléstörténeteim

11. b9ad431c07 (válaszként erre: 10. - A5e77950a3)
2008. márc. 7. 14:12
Köszönöm!
10. a5e77950a3 (válaszként erre: 9. - B9ad431c07)
2008. márc. 7. 14:09
Sajnálom...
9. b9ad431c07 (válaszként erre: 8. - A5e77950a3)
2008. márc. 7. 14:08
Sajnos nekünk várnunk kell egy évet beteg lettem és igy nem szeretnék babát. Meg várom inkább hogy meg erősödjek. Sok szerencsét a harmadik babához!
8. a5e77950a3 (válaszként erre: 7. - B9ad431c07)
2008. márc. 7. 13:43
Szia!Szorítok,hogy sikerüljön!Mióta próbálkoztok?Mi most próbálkozunk a 3. babával ezidáig nem sikerült.Remélem nem kell 1 évet várni rá...
2008. márc. 7. 12:17
Az én szülésem korántsem olyan volt a hogy azt gondoltam de lényeg úgy sem ez. 2005 januárjában derült ki hogy kisbabát várok párommal madarat lehetett volna fogatni. Sajnos a harmadik hónapot fekve töltöttem mert negyven fokos lázam volt és állandó rosszullét és hányás gyötört. De aztán minden rendbe jött és meg tartottuk az esküvőt. Nagyon jól sikerült még egy kis nászút is belefért. Agusztusra voltam kiírva vagy is a végére de alányom nem várt addig 18-án éjjel jöttek a fájások pisilési rohamok végul kicsit alább hagyott igy aludtam tovább . Fél öt körül ujra kezdöttek de rencertelenek és furcsa fájásaim voltak aztán távozott anyákdúgo igy inkább bementünk a korházba mivel még az orvosom nem volt bent nem vizsgáltak meg csak fel vették az adatokat aztán megjött az orvos és megvizsgált aztán vártunk de sajnos nem történt semmi aztán félháromkór elment a magzatvíz ami sajnos melkoliumos volt kérték pihenjek és megint vártunk aztán jöttek a fájások percenként de sajnos nem jol fordultbe a baba a homlokával akadt meg igy sajnos császárra kellett világra segíteni infuziók végül 9 óra 5 perckor toltak be a műtőbe 9 óra 36 perckor meg volt az én Emma babám sajnos én nem láttam az nap este de a férjem lefotózta és megnyugtatott hogy minden rendben. Csodálatos kislány és nem baj hogy így sikerült csak az a lényeg hogy ö tökéletes lett , akkor úgy gondoltam ezt soha többé nem akarom de most már halványodnak az emlékek és úgy érzem újból átélném ezt a csodát.
6. a5e77950a3 (válaszként erre: 5. - Nagycsaba74)
2007. szept. 10. 11:28
Szia szorítok hogy most minden rendben menjen!Most mekkorának látják a babát?Mert ha ő is ilyen nagy lesz akkor lehet hogy meg sem kel próbálnod megszülni!Az orvosok mit mondanak a szülés módjáról?Kisfiú lesz vagy kislány?Ha megszületett a baba és lesz kedved akkor írd meg azt is ide.
2007. szept. 7. 21:48
Most elmesélem az én történetemet! Igaz nem most volt már hanem lassan 12 éve,de az élmény nagyon friss! elöször is a terhességem alatt felszedtem 21 kilot amit még sajnos nem tudtam leadni de most egyenlöre nem is akarok mert most megint babát várok(nov 10)!1996 február 08án kerűltem a Mohácsi korházba reggel fél 5-kor megvizsgáltak 2ujjnyira voltam nyiva ,jött a szokásos dolog (beöntés ,borotválás)utánna felmentem a szülőszobára a fájások jöttek de az idö közben rohant már 12 óra volt amikor jöttek magzat burkot repeszteni:De az én kicsikém csak nem akart ki bújni!a lényeg az,hogy 16 óra vajudás után végre úgy döntöttek az orvosok.hogy nem várnak tovább. elvisznek császározni 21 órakkor vittek a műtöbe és fél tíko emelték ki az én nagy lányomat aki tényleg nagy volt 4770g és59cm !már csak remélni tudom,hogy a mostani szülésnél nem fogok ennyit szenvedni!
4. Pumamica (válaszként erre: 2. - Zsandrea)
2007. aug. 23. 09:11

Szia!

Nekem az a tapasztalatom egy majd 1 éves kislánnyal hogy szülésznőt jobb választani.

Úgyis ő van többet veled és mivel nő egyűttérzőbb segítőkészebb.Mind a 9 hónapban magándokihoz jártam. 1 vizsgálat max 5 perc volt és ha nem kérdeztem nem mondott semmit érdemben szinte csak az asszisztensével beszéltem.


A szülésnél is csak úgy volt jelen hogy 20 percenként benyitott hogy hol tartok majd a hasamon támaszkodott...ennyire az ügyeletes is képes szerintem...

a szülésznő viszont lebeszélt az érzéstelenítésről így nagyon nagy élménnyé vált a szülés....

3. a5e77950a3 (válaszként erre: 2. - Zsandrea)
2007. aug. 22. 09:38
Szia te hány hetes terhes vagy és hol fogsz szülni?És fogadsz orvost?Én már nem tudom hogy melyik a jobb mert az ügyeletes az első szülésemnél megállapította első ránézésre hogy a gyerek méhen belül sorvadt pedig soha semmi baj nem volt vele a fogadott orvosomat elég nehéz volt elérni a szülőszobán meg tőlem kérdezte hogy mi legyen.Én szerettem volna megtudni hogy milyen simán szülni.Ha valaha leszek még terhes már csak császárral szülhetek.
2007. aug. 22. 07:16

Szió!

Örülök, hogy a történetedet megosztottad velünk. Rémes, hogy az embert mennyit kifizet az orvosoknak és mennyire felelőtlenek. Rájuk vagyunk utalva, és csak reménykedhetünk, hogy a legjobb tudásukat felhasználva kezelnek, bár ez mostanában nem egyszer kiderül, hogy nem így történik. Gratulálok a két szép és életerős gyermekedhez. Én jelenleg babát várok, és csak reménykedni tudok, hogy a fogadott orvosom minden szaktudásával segíteni fog, hogy a kisbabám egészségessen jöjjön a világra.

2007. aug. 8. 14:36
A lányom 2000-ben született sajnos császárral. Pont a kiírt napon reggel kimentem pisilni és úgy éreztem, hogy folyik valami. Bementem a kórházba, ahonnan hazaküldtek. Estig anyuéknál voltam, még jó, hogy nem indultam el busszal haza, mert este már ömlött belőlem a víz, és lázas is lettem.

Ugrás a teljes írásra: Szüléstörténeteim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook