Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szükséges az utasbiztosítás? fórum

Szükséges az utasbiztosítás? (beszélgetős fórum)


8. syria (válaszként erre: 6. - Fehérleander)
2011. jún. 7. 09:53
Helyes, jól döntöttél!
2011. jún. 7. 09:51

Én mindig kötök az EU-s TB kártya ellenére is.

Az ördög nem alszik, s jobb biztonságban tudni magunkat. Kb. 1500 egy hétre fejenként, biztosítótól függően. Ennyi megér.

2011. jún. 7. 09:43
OKé, értem, akkor ne azon a pár ezresen múljon a biztonság. Megkötöm. Köszönöm a tanácsokat!
2011. jún. 7. 09:16
Egyetértek Gina9-el, mi is, ha külföldre megyünk hiába van EU-s TB kártyánk, kell kötni utasbiztosítást is, mert az adott ország egészségügyi ellátását fedezi csak (ami az ottani állampolgároknak is ingyen van), tehát, ha valamiért az ottani állampolgároknak is fizetni kell, akkor neked is kell és ezt fedezi az utasbiztosítás.
4. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2011. jún. 7. 09:08

Szerintem mindenképp kössetek. Édesanyámnak is van ő Németországba jár dolgozni, ez csak az alapellátásra jogosít fel. Tehát ha bármi más történik (legrosszabb esetben halál), haza nem hoznak , ami ugye iszonyat sokba kerül..

Még ha 4-5 napra is mentek ártani nem fog ártani ha kötsz még egy biztosítást ami bármilyen eshetőséget lefed.-

2011. jún. 7. 09:03
Én úgy tudom, az eu-s tbkártya elég az unión belül. Én legalábbis mikor Kölnbe mentem, nem kötöttem biztosítást...
2011. jún. 7. 09:01
Szerintem igen. Ha bármi gond van, akkor a tb kártya kevés.
2011. jún. 7. 08:48
Júliusban 2 gyermekemmel szeretnék egy hétre Belgiumba utazni férjemhez repülővel a wizzair légitársasággal. 4-5 nap után kocsival jönnénk haza. Van uniós tb kártyánk, szerintetek szükséges utasbiztosítást kötni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook