Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szükség van bármilyen képesítésre duguláselhárítással foglalkozó személynek? fórum

Szükség van bármilyen képesítésre duguláselhárítással foglalkozó személynek? (beszélgetős fórum)


15. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Horex)
2022. dec. 12. 06:49

Ha el is olvasod, hogy ezzel a vizsgával a hálózat-szerelő szakképesítést is megszerzed.


De nézz körbe a neten, mert meglehet, hogy másik hirdetőnél más időbeosztásban oktatják, és esetleg rövidebb idő alatt, olcsóbban.


Ami linket én felraktam, az 1 hirdetés volt a kismillió közül.

14. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 22:51
Összekevertem a szippantóst a Womával, de az is rohadt drága.
13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 22:38
Ja, és az a fránya dugulás leginkább szeret előjönni este, szombat-vasár és ünnepnapokon. Ha akarod hogy munkád legyen és számítsanak rád akkor bizony ezeket a napokat is be kell vállalni.
12. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Sanyinak)
2022. dec. 11. 22:36
Hja igaz, azt el is felejtettem! :)
11. sanyinak (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2022. dec. 11. 22:35
De az új kanyarok és egyenesek... 😁
10. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2022. dec. 11. 22:33
Hát azt nem igazán kell tanulgatni hogy az azbesztcsöveket lecseréljék műanyagra. :)
2022. dec. 11. 22:32

Az anyagiakon felül jó gyomor is kell hozzá.

Azonkívül egy középkategóriás szippantós autó 2o millánál kezdődik. Ne kérdezd mi a fenétől van ilyen drága áruk még a használtaknak is fogalmam nincs.

De nagyságrendileg sokkal jobb ötlet - legalábbis szerintem - kosaras emelőgépet venni. Azt már jobbakat kapsz 5-6 milláért is. Ahhoz is el kell végezni egy tanfolyamot, de ennek a gépnek még az előnye, hogy neked nem feltétlen muszáj dolgoznod, csak bérbeadod. Aztán meg egyáltalán nem mindegy hogy más khmmm khmm melléktermékében turkálsz, vagy csak elálldogálsz a gép mellett és várod hogy végezzenek a munkával. Gondold át ezt a szippantós dolgot.

2022. dec. 11. 22:12

A Mester áll derékig a szarban. Kér egy fogót a segédtől, aki a csatorna szélén guggolva beadja neki. A Mester nagy levegőt vesz, befogja az orrát, lebukik és igazít valamit. Feljön, kér egy kalapácsot, lebukik, igazít valamit. Ez így megy egy darabig, míg el nem készül. A Mester kijön, csöpög róla a matéria, a csatornapatkányok riadtan menekülnek.

Odaszól a segédnek:

- Na látod fiam, ha tanultál volna, nem kellene egész életedben csak a szerszámokat adogatnod!

7. Soufflet (válaszként erre: 4. - Horex)
2022. dec. 11. 21:57

Azert kolt a cegnunk is barbarokra, mert egy hozzaerto nincs.

Akit irtam, a Soproni sor regi epuletet szetkapta, megcsinalta.

Azert nem mindegy, hogy egyszer rendesen megcsinalja, vagy 10-szer simogatnak.

6. horex (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2022. dec. 11. 20:53
Igaz, bár OKJ-s rendőrképzés is van :)
5. sanyinak (válaszként erre: 4. - Horex)
2022. dec. 11. 20:28
És utána a folyamatos továbbképzés, hogy ne maradjon le az új lefolyócsövek technikájáról és dugulási technikákról! 😀
4. horex (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. dec. 11. 19:40

Gyakorisága: heti 1 alkalom , évig"

Vicc, csak a papír kell!

3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 18:44
Az exem mernok volt tobb millios felszerelessel es eleg nagy autoval, ahogy neha maga is bujta a szorakozolyek budiikat, ha epp nem volt mas, aki beugorjon. Maga es alkalmazotta is ipari buvarkodott. O a kiepitest is meg tudta tervezni es alapvetoen ipari szivannyukat adott el . Eleg valtozatos lehet a valasz.
2022. dec. 11. 15:51

Igen!

[link]

2022. dec. 11. 15:37
Tudom költséges eszközökre van szükség. Némelyik több milliós tétel. Viszont ha esetleg beruháznék minden szükséges eszközre, és lenne is megrendeles, szükséges ehhez bármilyen tanfolyam vagy szakma ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook