Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szorongás alacsony pulzus miatt fórum

Szorongás alacsony pulzus miatt (beszélgetős fórum)


6. dedigabor (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 21. 17:28
16 éve utoljára , hobbi szinten
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dedigabor)
2021. dec. 21. 17:13
Esetleg sportoltál előtte? Egyik ismerős focizott. Azt hiszem 80 éves lehet már, de kb. 60-nak néz ki, A pulzusa 42 -45 nappal,évtizedek óta.
4. dedigabor (válaszként erre: 2. - Apeeng)
2021. dec. 21. 16:04
Mit írt fel ?
3. dedigabor (válaszként erre: 2. - Apeeng)
2021. dec. 21. 16:03
Nem érted félre , csak én "az érdekesen túl mentem bőven , nekem nyugalomban 50-körűl van , nappal , este -éjjel 48-körül , az alja alváskor 39, ill 40, 42 volt , de amikot szedtem a vérnyomáscsökkentőt amiről nem tudtam hogy pulzus csökkentő hatása is van , ébren is volt 42, 43
2021. dec. 21. 15:32

Lehet, hogy félreértem..

A pulzusom még alvás után sem volt 70-nél kisebb...

Hogy miért, nem tudom, de egy hónapja elkezdett össze-vissza kalimpálni a szívverésem...a doki felírt valamit, azóta szedem..már másnap 60 volt a pulzusom, de előfordult, hogy ébredéskor 57..

Szóltam a dokinak,azt mondta ne a pulzusszámmal törődjek, hanem a ritmuszavarral...kalimpál-e még a szívem? nem, minden nyugodt, egyenletes...

-akkor csak szedje tovább, és ne foglalkozzon az

alacsony pulzusszámmal.


Nem foglalkozom, csak érdekes.

2021. dec. 21. 15:09
Nekem 8 hónapja alakúlt ki , 5 éve alacsonyabb az átlagnál , de ekkor kezdtem szorongani , számtalan orvos , pszichiáter és pszichológus. Az orvosok (kardiológusok szerint nem kell aggódjak és nem kell pacemaker. Viszont a szorongásra nem merek gyógyszert szedni csak nagyon kis dózist mert lejebb viszi a pulzusom , ez oda vissza hat .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook