Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoktatok menni wellnessezni? fórum

Szoktatok menni wellnessezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. andi6020 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2017. febr. 17. 20:37
Nem gondolom, hogy rongyrázás lenne. Csak mert te nem kedveled ezt a fajta kikapcsolódást...
36. ina87
2017. febr. 17. 19:54
nem
35. bnedora (válaszként erre: 33. - Channa*)
2017. febr. 17. 19:44
Sok helyen jártunk, szívesen segítek. Érdemes az akciókat figyelembe venni.
34. Channa* (válaszként erre: 31. - Fincsi5)
2017. febr. 17. 17:08

A masszírozást nem bírom. Még azt sem ha ismerős csinálja, hát még egy vadidegen:D

Szaunázni szoktunk, a kezelésekkel meg úgy vagyok, hogy max. akkor ha szükséges.


Nekem fontosak a rokonaim. Már lassan elfogynak a nagynénik, nagybácsik, egyre ritkábban találkozok a legtöbb unokatesómmal, van aki már meghalt:(

Ők is szeretik, ha találkozunk, ez nekünk sosem volt nyűg:D Olyan rövid az élet! És úgy szeretem, hogy nekik még mindig gyerek vagyok:DDDD Mindig kioktatnak, kényeztetnek:D Ugye nekem már a szüleim meghaltak közel 30 éve, és ugye már ilyen régen nem kényeztetnek ők, és persze nem csak engem, hanem a gyerekemmel és a férjemmel is így vannak:D

33. Channa* (válaszként erre: 32. - Bnedora)
2017. febr. 17. 17:01

Na igen, lehet, hogy 1 napot kibírok valahogy:DDD

Úgy is az első nap utazás, az utolsó nap szintén....

Majd meglátom. Lehet, hogy szülinapra meglepem a férjemet:D

32. bnedora (válaszként erre: 29. - Channa*)
2017. febr. 17. 15:38

Mondják: Evés közben jön meg az étvágy. Persze, vannak, akik nem szeretik, nem élvezik. Tavaly még a 83 éves anyósomat is elvittük magunkkal. Félt a szaunától, de a végén élvezte, ugyanúgy, mint a jakuzzit. Általában én választom meg a helyet, hogy hová menjünk, és úgy tervezem, hogy legyen látnivaló is a környéken. Az is fontos, hogy autóval menjen valaki, a könnyebb közlekedés miatt. Azt még hozzáteszem, hogy mi általában 4 éjszakásra megyünk, így beleférnek a kirándulások is. A 2 éjszakás csak 1 egész napot foglal magában, ami számomra kevés.


Persze, aki dolgozik, annak egy ilyen hétvége is tud kellemes felfrissülést okozni.


Egy próbát megér. Vágj bele!

31. fincsi5 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2017. febr. 17. 15:17

Szerintem nem nekünk való, én sem szeretem. Mi utoljára akkor próbáltuk meg,mikor itt felbukkant a Julisék témája.

Na, az engem úgy lekötött, még a masszázst is kihagytam, férjem eleve nem szereti, és ugye tél volt, sétálni sem volt igazi..Hajdúszoboszlón.

Én magát a kifejezést nem értem, mert régen is voltak szállodák medencével, masszíroztak is, talán az a pezsgős jakuzzi nem volt.

De azt meg felírta a doki...hogy hívják...mindig elfelejtem.

Ti így még a rokoni kapcsolatot is ápoljátok.:))


Talán tangentornak hívják azt a kezelést..

30. bnedora (válaszként erre: 29. - Channa*)
2017. febr. 17. 13:55

Pedig nagyon jó. Én, haza sem akarok jönni:-)

Van, amikor társasággal megyünk, ilyenkor esténként jókat kártyázunk.


A szauna nagyon jó, méregtelenít, és felfrissül tőle az ember. A jakuzziban pedig órákat lehet ülni, valami isteni:-)

2017. febr. 17. 13:32

Köszi lányok!

Csak azért kérdezem mert a férjem időnként megemlíti, hogy mehetnénk, de nekem nincs nagykedvem.....

28. bnedora (válaszként erre: 26. - Channa*)
2017. febr. 17. 13:02
Mi, mint nyugdíjasok, általában az őszi, tavaszi időben megyünk, félpanziós ellátásba. Reggeli után délelőtti programot tervezünk, kirándulás, múzeumlátogatás, nagy séta, túra a környékre, stb. Délután jön a szauna, úszás, pihenés, egyéb tevékenység (pl. billiárd). Vacsora után szintén séta a környéken. Nem tudunk unatkozni, szervezés kérdése az egész.
27. Menekülés (válaszként erre: 26. - Channa*)
2017. febr. 17. 12:52

Pihenni... kikapcsoltam a céges telómat, jakuzziban voltunk, szoliztunk, egymással voltunk.Sajnos tényleg keveset tudunk együtt lenni.A párom 3 műszakban dolgozik, én 12 óra folyamatos műszakban.Nagy szó ha egy filmet meg tudunk nézni össze bújva.

Vacsiztunk, sétáltunk, bowlingoztunk, megnéztük este 10-kor a harangjátékot.Reggel nem kellett korán kelni, ágyban voltunk ameddig akartunk, reggeli után összebujtunk stb. Egyáltalán nem unalmas.

26. Channa* (válaszként erre: 24. - Menekülés)
2017. febr. 17. 12:48
Jó, de mit lehet ott csinálni?
25. Channa* (válaszként erre: 23. - Szafaripók)
2017. febr. 17. 12:47

Miért lenne kihasználás? Léteznek normális családok is. Ha a nénikém jön pestre akkor én szolgálom ki, nálam alszik akármennyit és neki még olcsóbb, mert csak 90%-át fizeti a buszjegynek.


Én nem utálom a családomat, ahogy sokan teszik..

Miért baj ez? Szerintem ez a normális....

2017. febr. 17. 12:30

Én nem nevezném rongyrázásnak...

elég stresszes a munkám.. jól esik kicsit elmenni a világ elől.pihenni, kikapcsolódni.Egy kicsit más világban lenni.

A mostani párommal voltunk kétszer.Szép kártyával fizettünk, nem vagyunk gazdagok.

Beülni a kocsiba, elindulni már egy szabadság érzetet ad.Sokszor szoktam menni tópartra sétálni, az ingyen van.Nem a pénzköltésről szól nálam sem.

Mi Dunaszentmiklóson voltunk 2 éve a Duna Residentben.Tavaly novemberben pedig Parádsasváron a kastélyhotelben.Hazafelé elmentünk Egerbe sétálni, és ami útba esett látnivaló pl Szt Anna forrás stb , azokat megnéztük.

Mi váltott műszakban dolgozunk, keveset találkozunk, szeretünk kirándulni. Tökéletes 3 nap volt.

Mi tömblakásban lakunk, nincs kert, jól esik kimozdulni.

Egész évben dolgozunk, túlóra, szürke hétköznapok. Szerintem kell egy kis pihi és nyugi.

23. szafaripók (válaszként erre: 21. - Channa*)
2017. febr. 17. 12:24

Bizony, sokkal jobb a rokonokat "kihasználva" pihenni...

Mindenkinek más az igénye, és akinek nincs kihez elmenni nyáron, vagy van, de nincs medencéje, az is csak a rongyot rázza? Ugyan már. Azt "képzeled", tehát még sose voltál. Hagy pihenjen már az ember úgy, ahogy ő akar...

22. Menekülés (válaszként erre: 16. - Panna.33)
2017. febr. 17. 12:22
Az valóban nem rossz :)
2017. febr. 17. 11:49

És mit csináltok ott? Nem unalmas? Én azt képzelem ezekről, hogy dög unalmasak. Ott vagyunk ketten összezárva, esetleg punnyadunk a belső medencében, masszíroztatunk, stb. Majd befekszünk a tv elé. Nekem nincs szükségem elvonulásra, a férjemmel amúgy is sokat vagyok kettesben, tv előtt otthon is tudok feküdni (ingyen)....

Én inkább elmegyek a vidéki nénikémhez. Ott is főznek,sütnek helyettem, nyáron van medence és szinte csak benzinpénzbe kerül.

Azt gondolom, hogy fekesleges rongyrázás....

2017. febr. 17. 10:11
nem
19. mmacus (válaszként erre: 1. - Menekülés)
2017. febr. 17. 10:05
Szoktunk, évente több alkalommal. Kedveljük ezt a kikapcsolódási formát és igen, fontosnak tartom időnként az "elvonulást". Sok helyen jártunk már, mindig jó helyet fogtunk ki.
18. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Menekülés)
2017. febr. 17. 10:01

nem tusom milyen wellnessesni.

én ha kikapcsolni akarok akkor egyedül szeretek lenni, otthon, és többnyire valami jó kis videójátékkal töltöm az időt, vagy festek.

17. Hné80
2017. febr. 16. 22:37
Sokszor
16. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Menekülés)
2017. febr. 16. 22:27
A fórum címére nem a válaszom. Egyébként igen, a kikapcsolódás fontos, de mi ne ezt a módját választjuk, hanem a rock és metál koncertekelt
2017. febr. 16. 21:58
Szoktunk.Jó nagyon.
14. Rika1
2017. febr. 16. 21:54
Hévíz Pallas,
13. Rika1
2017. febr. 16. 21:53
Zalakaros Men Dan, Velence Resort, Visegrád Silvanus, Harkány Dráva thermál, Sopron Siesta, :)
12. Rika1
2017. febr. 16. 21:42
A Szép kártyát erre használjuk el! Eddig még elég jó helyeket fogtunk ki. :)
2017. febr. 16. 21:38
pl?
10. Rika1
2017. febr. 16. 21:38
Minden évben! :)
2017. febr. 16. 21:37
Nem, az aktív pihenést jobban kedveljük.
2017. febr. 16. 21:31
Szoktunk menni, és már sok helyen jártunk.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook