Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szoftverfrissítést csináltam a telefonomon és kitörölte magyar nyelvet! Mi a teendő ilyenkor? fórum

Szoftverfrissítést csináltam a telefonomon és kitörölte magyar nyelvet! Mi a teendő ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

6. emagdi (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. nov. 25. 21:51

az is egy megoldás, ha megtanulsz angolul:D


egyébként meg egy újabb szoftverfrissítéssel megoldhatod, csak most már magyar nyelvet is tegyél rá:)

2010. nov. 25. 21:39

Itt van hozzá egy link, megkerestem Neked, de csak óvatosan...:)


[link]

2010. nov. 25. 21:33

Valószínű külföldről van a telefon, ezért nem tette rá automatikusan a magyart. Van rá egy módszer, hogy kell megcsinálni, én még nem próbáltam, de otthon is meglehet...

De a Nokia szervizben szerintem ingyen is ráteszik. Próbálnának meg pénzt kérni érte...a legtöbb telefonjuk totál szoftverhibás, nekem is Nokia van, de párszor már megreptettem volna. :)

2010. nov. 25. 21:13
Hát igen valószínű.De ezzel mit lehet kezdeni ?:S
2010. nov. 25. 19:21
valoszinü nem magyar nyelvü szoftvert raktál rá
2010. nov. 25. 19:17
Nokia telefont frissítettem, arról a CDről ami hozzá volt, és a frissítés után angol nyelvű lett a teló.A beállításoknál sincs ott a magyar nyelv mint választható. Mit lehet ilyenkor csinálni?Ha szervízbe vinném ott menni lehet kb az hogy tegyenek rá magyar nyelvet? Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook