Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szobatisztaság - pofonegyszerű vagy folyamatos küzdelem? fórum

Szobatisztaság - pofonegyszerű vagy folyamatos küzdelem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szobatisztaság - pofonegyszerű vagy folyamatos küzdelem?

2009. máj. 14. 14:06

sziasztok

múlthét pénteken levettem a fiamról a pelust hétvégén még egyszer kétszer bepisilt de ezen a héten csak bilibe és a kaki is oda megy:)most már csak alváshoz meg hoszabb útra adok rá pelust.remélem nem fog változni a helyzet:)

174. McKenzi (válaszként erre: 173. - C62e5b7d24)
2009. máj. 14. 12:52

Kisebb korában egyszer nálunk is belekakilt a vízbe és nagyon meg is ijedt :)


Kis drágák :)

173. c62e5b7d24 (válaszként erre: 172. - D0b7178f40)
2009. máj. 14. 12:43

Tapsolás van nálunk is, bár kezd elmúlni az újdonság varázsa és természetesnek veszi, ha a bilibe alkot. Volt kakiszar kétszer kádba is, na akkor nagyon sírt, megijedt, alig tudtuk megvígasztalni, de csak megszokja ezt is:)

A gondozókat nem kérdezted, hogy viseli, miután elmentél? Lehet, hogy csak "színészkedik" kicsit. Nincs ebben tapasztalatom, mert itthon vagyunk, úgyhogy csak tippelek.

172. d0b7178f40 (válaszként erre: 171. - C62e5b7d24)
2009. máj. 14. 12:35

Szegényke.

az enyém tegnap reggel annyira örült saját végtermékének,hogy meg is tapsolta sajátmagát.

Én mindíg a dícséret mellé meg is tapsolom és megpuszilgatom.

Csak ez a fránya bölcsiben való elválás ne lenne.Ez nehéz.

Mert reggel vörösre szorította a kezemet,hogy ne hagyjam ott.

Sajnálom szegényemet.

De én sem lettem rosszabb gyerek attól,hogy bölcsibe jártam.

De a szobatisztaságot nem eröltetem.Elléggé nagy sokk ez neki így is.

Itt a nyár.Még csak most álunk neki.

Csak sikerül.Csak kisgatyókat kell még venni ert 6-5 db elmegy egy nap ha egész nap itthon van.

2009. máj. 14. 12:14
Képzeljétek, az egész nap pucér lányom ráült a bilibe és belekakkantott. Na ezen úgy megijedt, hogy majdnem bőgött, nem győztem vígasztalni meg dícsérni. Utána rá tudtam rakni a pelust, abba fejezte be a nagydolgát és azóta hagyta magát újra pelenkázni és fel is öltöztünk. Kíváncsi leszek meddig marad így:S
170. McKenzi (válaszként erre: 169. - Ében11)
2009. máj. 14. 11:41

két hete az enyém is belerottyantott a gatyójába..

Most meg nagyon hideg van, mégsem szaladgálhat kisgatyóban, de annyi melegítőnk meg nincs, ahányszor pisil

most jöttünk a zenebölcsiből kicsit még rajtahagyom a pelust, aztán meglátjuk.

169. ében11
2009. máj. 14. 11:31
igen, szerintem az enyém is ezért kakilt be a gatyóba.
168. McKenzi (válaszként erre: 167. - Ében11)
2009. máj. 14. 11:27
nálunk az a baj, hogy annyit meztelenkedett, hogy most ha gatyát adok rá, azt hiszi pelus, így néha belecsöppen a pisi és csak utána jön rá.
167. ében11
2009. máj. 14. 10:12

Nálunk is megy a meztelenkedés egész nap, nem hajlandó gatyót vagy nadrágot venni.Bizti fura neki, hogy az ér hozzá.

Így egész nap magát matatja, édes ahogy a fenekébe akar kukucskálni.Este előszőr nem akarta felvenni a pelust, de azért biztos ami biztos ráadtam.

És rögtön bele is kakilt, jaj pont fürcsi után.

Hát szépen tartogatta estére a kakit, tudta hogy akkor kap pelust.

166. mgagi (válaszként erre: 165. - C62e5b7d24)
2009. máj. 14. 09:55
Kitartás! Biztos hamarosan már nektek is könnyebb lesz. Drukkolok nektek! Most mi ki se mozdulunk ebbe a hűvös időbe.
165. c62e5b7d24 (válaszként erre: 163. - Mgagi)
2009. máj. 14. 08:01
Nagyon ügyesek vagytok:) Nálunk a Hajni tegnap mindenbe belepisilt, ami kicsit is bilire "hajazott". És nem hajlandó bugyit sem húzni, áááááááá olyan hideg van pedig.
164. d0b7178f40 (válaszként erre: 162. - Ében11)
2009. máj. 13. 20:30

addig nem is volt gond amíg nem kellett ottenni.Még akkor sem amikor én is leültem mellé.De amikor már nem voltam ott és anni kellett akkor nem ment.

Aztán másnap ment.

Hétfőn nem kellett ottaludni de kedden kellett volna.Nem ment.Ma is ott kellett aludni ma már ment.

És szépen pisilt a bilibe.És engedi a pelust lecserélni magáról.

De a reggeli elválás az nehéz.

163. mgagi
2009. máj. 13. 20:29
Most jöttünk haza. Elmentünk bevásárolni és vittük magunkkal Verát is pelus nélkül. Mihlyst végeztünk a boltba már pisiltünk is. Aztán mentünk tovább egyik másikba. Ott is végeztünk majd ismét pisi. Egy szóval nem volt balesetünk. De ez inkább a megérzésünknek köszönhetjük. Na meg 1 kicsit biztattuk is.
162. ében11
2009. máj. 13. 15:57

Reméljük :-)

Bizti fogja szeretni a bölcsit, az enyém nem akart hazajönni az óviból, csak megnézni mentünk.

Bár annyit mondott az óvónéni, a fegyelmezést nem szokták szeretni, akkor szokott baj lenni,a társaság az ok. de a szigor szokta őket blokkolni.

Persze nem kell hatalmas szigorra gondolni...

2009. máj. 13. 15:54

Most nekem is szólt,hogy kaka

és már mentünk is a bilire.És volt pisi.

Remélem a bölcsi miatti kisebb sokkból kijön.

160. mgagi
2009. máj. 13. 14:55
Nálunk lefekvés előtt issza meg a tejet. Még hagyom hagy igya azután nem tudom. Egyenlőre így a legegyszerűbb. Oda adom a tejet , megissza, szól, hasrafordul és már alszik is. Most ebédután is pelus nélkül ment aludni és nem pisilt be. Pedig ebbe a hűvös időben kint alszik a babakocsiban. Igaz jól belett takarva. Sőt azért ebédelőtt volt pisi is.
159. McKenzi (válaszként erre: 158. - Mgagi)
2009. máj. 13. 14:41
Nálunk az esti még marad, mert alig valamivel lefekvés előtt issza meg az esti tejét, majd ezt kéne előbbre hozni és rávenni, hogy menjen pisilni lefekvés előtt
158. mgagi
2009. máj. 13. 14:32
Igaz, az este nem számít. Ha napközben meg nincs baleset akkor meg azt mondom az jóóó! Az este nem zavar. Az a lényeg jól aludjon. Ha meg napközben jól el van pelus nélkül az tuti jó.
157. ében11
2009. máj. 13. 14:22

aha, elhiszem.Ha az enyém elmegy pár napra családhoz, akkor én is alig bírom.És babó is keresi,mondjuk telefonálunk és a kicsi is beszél vele, akkor megnyugszunk.

Az enyém most megy szept. óviba, de az éjjeli pelust

hagyom.azt már nem írányitom, majd ha nem kéri-engedi felvenni akkor elhagyjuk.Az nem olyan fontos,meg az óvit nem befolyásolja.Az unokahugunk is óvis, de éjszakára van pelusa, mondjuk ő elég sokat iszik a vacsihoz.

156. mgagi
2009. máj. 13. 14:07
Nehéz! Van hogy amikor megy vissza én már az nap reggel elkezdem a sírást. Múltkor is inkább visszatartottam mert azért Vera is érzékeli. De most ez van. Remélem már nem tart olyan sokáig. Márcsak azért is jó lenne ha többet lehetnénk együtt mert már szeretnék 1 kistesót. De egyenlőre ez mégcsak álom. Most annak örülök hogy Verával könnyebb olyan szempontból, hogy nem kell csrélgetni a pelust. Most is pelus nélkül alszik. HA ilyen jól haladunk akkor nagyon fogok örülni. Mondjuk az esti pelus még memarad 1 darabig. De nem baj Úgyis csak jövő szeptemberbe megy oviba.
155. ében11
2009. máj. 13. 13:56

Jól bírod!Meg párod is!Az enyém nagyon sajnálta mikor reggel még aludt a gyerek este meg már aludt és alig láthatta a manót!

Én is alig várom, hogy este hazaérjen.

Régebben sokat segített nekem munka után, volt hogy hazafelé bevásárolt stb.Nemtom hogy bírtam volna ha nincs mellettem az első évben, de most már nem adok neki annyi munkát itthon, mióta nagyobb a gyerek könnyebb és kipihentebb is vagyok.

154. mgagi
2009. máj. 13. 12:49
Egyébként változó mikor milyen a beosztása. De általában 2 hét. Volt már 3 hét is. Nem is egyszer. Még az a szerencse, hogy Vera még nem sokat érzékel belőle. Csak annyit, hogy apa hazajön pár napra, majd elmegy hosszabb időre. De aranyos mert mostanában mikor viszem este aludni mindig megmutatja, hogy hol van apa és anya helye.
2009. máj. 13. 12:39
Atyaég, sopron nektek az ország túlvége:( De ha csak két hét, az tényleg kibírható.
152. mgagi
2009. máj. 13. 12:38
Soproban dolgozik. Két hétig volt oda. Időnként én is úgy érzem, hogy nem bírom. De ezek a siker élmények nekem is erőt adnak.
2009. máj. 13. 11:56

Gratulálok!

Párod vidéken dolgozik? Nem irigyellek, én asszem még jobban bediliznék, néha alig várom, hogy délután hazaérjen.

150. claudia24 (válaszként erre: 141. - Mgagi)
2009. máj. 13. 11:55
Probátam már de inkább beült egy sarokba és mikor nem vettem észre oda kakilt :(vagy kimegy a teraszra és lepisil:))Remélem a nyáron le birom szoktatni ...
149. mgagi
2009. máj. 13. 11:46
Nos megérkeztek és nem pisilt be. Azt mondta mama hogy egyszer pisilt. Ez nagyon tetszik. Remélem később nem fog visszaesni.
148. mgagi (válaszként erre: 147. - C62e5b7d24)
2009. máj. 13. 10:51
Arról megfeledkeztem. De reménykedem benne hogy nem lesz baleset. Nem lesznek olyan sokáig el. Ma jön haza apa. Mindig elújságoltam neki milyen ügyes Vera. Most pedig élőben is láthatja.
147. c62e5b7d24 (válaszként erre: 146. - Mgagi)
2009. máj. 13. 10:36
húha, váltás bugyi, nadrág? Én gondolkodom erősen, hogy ilyen eldobható bilit fogok beszerezni ilyen esetre, hogyha szól, előkapjuk, aztán hajrá. Mi még azért itt nem tarunk amúgy, de bízok a nyárban:)
146. mgagi (válaszként erre: 144. - C62e5b7d24)
2009. máj. 13. 10:33
Én is tudok türelmetlen lenni. De valahogy megkönnyebültem miután láttam nem is olyan vészes ez az egész. Képzeld most úgy engedtem el a mamamával sétálni hogy nem adtam rá pelust. Hát kíváncsi leszek. Egy kicsit izgulok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook