Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most szobatiszta vagy mégsem? fórum

Most szobatiszta vagy mégsem? (beszélgetős fórum)


7. 17dfdcec7d (válaszként erre: 6. - Zsuzsika83)
2011. aug. 30. 13:25
nna nem rossz otlet ez sem,koszonom!!!az az igazsag ,h angliaban elek,itt nem tudom,hol lehet kapni ilyen tesztcsikot amivel ezt otthon is ellehetne vegezni,talan nem is ismerik.de vegulis bemegyek a gyerekdokihoz es mondhatom akar neki is,h ilyet szeretnek,nezze mar meg.koszonom draga vagy:)
2011. aug. 30. 13:14
Én olyat is olvastam, hogy ilyen akkor is előfordulhat, hogy ha egy kicsit fel vannak fázva. Nem annyira, hogy csípjen a pisi, csak egy kicsit. Én azért lehet csinálnék egy vizelet tesztet.
2011. aug. 30. 13:03
Mind a negyotok egy tunder,es nagyon jol esett ahogy es amit irtatok,igazi anyak lehettek,szeretettel gondolok ratok,es nagyon szepen koszonom a biztatast !!!!!!
4. gne2
2011. aug. 30. 12:57

Belemerül a játékba, sajnálja abbahagyni. Ilyen idősen a képzelete nagyot fejlődik, a sok élményt újra és újra átéli, feldolgozza, elmerül benne.

Semmi baj nincs ezzel szerintem, most neked kell jobban figyelni és, játék közben többször kérdezz rá, vagy fogd meg a kis kezét, hogy "most megyünk pisilni".

3. timi1979 (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 12:56

Ne aggódj.Nincs semmi baja,és most is szobatiszta.Csak a gyerekek nagyon belemerülnek a játékba,és gyakran későn szólnak,azért már nehéz olyankor tartani,ezért csepeg be.De az is előfordul,hogy tényleg annyira belemerül abba amit csinál,hogy észre sem veszi,hogy pisilni kell,és azért pisil be.Teljesen normális a gyerekeknél.

De olyan is előfordul,hogy egy időre visszaesnek és megint pelenka kellhet.Akkor se ess kétségbe,ez így működik.:)

2011. aug. 30. 12:53

Szia!

Nálunk a lányom 3 és fél éves, lassan egy éve lesz szobatiszta, éjjel is nappal is. Őnála is előfordul, ha nagyon játszik, vagy máshol vagyunk és nem tudja, hogy van-e wc:), na szóval ilynekor bemegy. Ez azért lehet, mert most már megszokássá vált nála ez a pisi dolog, és úgy gondolja, hogy még inkább összerakja azt a kirakót, ő ezt úgyis vissza tudja tartani, de őszintén, még sokszor egy felnőttnek is nehéz addig tartani, amíg mondjuk haza nem ér. Szerintem az a jó dolog, hogy mondod neki szépen, hogy legközelebb szólj, meg a pisi fontosabb mint a játék, mert a játék megvár, de látod a pisi becsepeg, és ezért anyának még többet kell mosni stb. Meg ilyenek, és szerintem el fog múlni.

2011. aug. 30. 12:45
az lenne a kerdesem,h kisfiam 2eves 8 honapos,es mar par honapja nappalra teljesen szobatiszta,de kb 2 hete sincs,h amit eddig nem csinalt par csepp megis kerul a bugyijaba.miert tudta tartani,most meg miert nem.mikor pisi,kaki van,mindig szol,h anya pisilnem kell,kakilnom kell,de megis par csepp mostanaban meg becseppen,vagy be is pisil.kakit meg tudja tartani,most akkor mivan???egy eros,eleteros kisfiu,kis porgos,jatszik,es annyira belemerul a jatek,nevetes,kacagasba,h elfeledkezik magarol,most akkor mi ez,mit csinaljak,h ujra ne tortenjen baleset?mindig dicserjyuk pisinel,kakinal,allandoan,le sem dorgaljuk,ha megis becsusszan,csak annyit mondunk,h szolj kincsem,meg,h most miert pisiltel be,erre o azt mondja csak,de szol,h kell neki,de megis becsusszan.haszos,okos velemenyeket,tanacsokat,.tapasztalatokat varok.elore is koszonom aki megtisztel es ir nekem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook