Szextesz (beszélgetős fórum)


2010. okt. 15. 10:40
ezaz, ne foglalkoztasson már, nevess rajta egyet és kész :)
5. noraelizabet (válaszként erre: 4. - Zzmm)
2010. okt. 14. 10:41
igen.Pl.a fiam,unokatestvéreim és az összes munkatárs stb.:)na mind1
4. zzmm (válaszként erre: 1. - Noraelizabet)
2010. okt. 14. 10:37

Én még nem találkoztam ilyen szexteszttel :)

Engem sem érdekelne, hogy ki mit gondol, de azért durva, hogy az összes ismerősöd látja.. És ide beletartozik ugye például 'anyu, apu, nagynéni...' is :D

2010. okt. 14. 09:49
Általában az ezeken az oldalakon az alkalmazásokat senki nem veszi komolyan szerintem, tehát valószínűleg az ismerőseid nevetnek egyet, aztán lehet ők is kitöltik kíváncsiságból. Szóval,nyugi!
2. 30696edd32 (válaszként erre: 1. - Noraelizabet)
2010. okt. 14. 00:30
Igen, szerintem csak te fújod fel :) Kit érdekel ki mit gondol?! Ne törődj senkivel! ;)
2010. okt. 13. 22:11
Sziasztok!Portálokon lehet mostanság találkozni,hogy indul egy nagy szextesz.Biztos ti is találkoztatok vele.Olyan cikis helyzetbe kerültem.Irja,hogy osszam meg az egyik nagy portálon és lám csodát a több mint 280 ismerősöm is láthatja,hogy jelentkeztem a teszt kitöltésére.Nekem ez nagyon ciki.Diszkrécióról volt szó és nem arról,hogy most minden ismerősöm értesüljön erről.Ha elindul már kitölteni sem merem ,mert talán még a válaszaimat is közölni fogják.Nem vagyok álszent,de azért mégis.Bocsi,de ezt muszály volt kiírnom magamból.Lehet,hogy csak én fúvom fel?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook