Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexbarátság? fórum

Szexbarátság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. máj. 30. 12:45
Most lenyugodtak a kedélyek, rendeződtek a viszonyok, nincs feszültség. Minden nap össze futunk, nem direkt előre megbeszélve, de egy helyre járunk "bandázni". Tegnap rossz kedve volt, próbáltam felvidítani, szóval szerintem én nem játszmázok, ugyan úgy állok hozzá, mint eddig. Ma is már írt sms-t csak úgy. Akarna ő többet szerintem, csak a volt csaja... 8 évig voltak együtt, és kicsit több mint 2 éve szakítottak. Jóban voltak sokáig, pár hónapja vesztek össze, úgy, hogy most azt mondja a srác, hogy utálja az exét...szerintem ez gyerekes egy kicsit, meg hát a szerelemnek nem az utálat az ellentéte, hanem a közömbösség..
91. b1e131b6d7 (válaszként erre: 89. - Candace)
2012. máj. 29. 16:00

Hát a sértődés se arra mutat, hogy közömbös lennél neki. Szerintem itt részéről többről van szó, mint szexbarátságról.


Amúgy az, hogy ilyenekért sértődik, meg az, hogy szexbarátságként definiálja ezt a kapcsolatotokat

nem jó előjel szerintem, mintha ő sem igazodna ki saját magán, nem tűnik elég érettnek a srác.


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy hencegésből tolja ezt a szexbarátság dolgot is, mert úgy érzi ettől ő vagányabb.


Én azt nem tanácsolnám, hogy lesüllyedj az ő szintjére és elkezdj vele játszmázni, hogy direkt nem keresed, pedig akarnád, meg bosszúból szakítasz vele etc..., elég gyerekes dolgok ezek és ha elkezditek az érzelmekkel zsarolni a másikat, azzal csak romboljátok a közöttetek levő kapcsolatot.


Kezdetben úgy tűnhet sikeres a dolog, mert majd keres, meg nyomul és így te végülis megkapod, kierőszakolod az oly vágyott megerősítést - hogy törődnek veled -, de a bizalmat - amire majd építeni lehet - nagyon rombolják ezek a játszmát és a kapcsolatot fényévekkel visszavetik.


A legjobb szerintem, ha nem játszmázol, de kutyába se mész le, csak arra koncentrálsz, ami neked jó. Ha hív és vele akarsz lenni, akkor vele vagy. Ha hiányzik, akkor hívod. Ha írni akarsz neki, akkor írsz. Ha hisztizik, akkor megmondod neki, hogy ne hisztizzen, mint egy gyerek.

Ha szerencséd van, akkor felnő a feladathoz és elfelejti a hülyeségeit, talán még hálás is lesz, hogy megmutattad neki, hogy játszmák nélkül is lehet.


Az is elképzelhető, hogy még nincs túl az exén. Mikor szakítottak, mennyi ideig voltak együtt? Ő

hogy tekint a volt csajára? Mint "élete nagy szerelmére"? Elképzelhető, hogy ez az az ok, ami miatt nem tudja magát tudatosan elkötelezni feléd, de idővel ez biztos megváltozik, ha minden jó marad köztetek és ha nem játszmáztok, hanem inkább erős stabil kapcsolatot építetek.

90. 74f8c12b8e (válaszként erre: 89. - Candace)
2012. máj. 29. 15:18

Vérig van sértődve??miért?

Nekem alapból mondjuk nagyon nem tetszik,ha vki sértődős,meg játszmázik iylenekkel.

Pihentetném a srácot,hadd kepesszen ő,folyamatosan,ha akar még valamit.És nagyon elgondolkoznék azokon,amiket most fog tenni,jól megrágnám,és utána döntenék akkor is,ha most odahordaná elém a 'mindent'.

89. candace (válaszként erre: 88. - B1e131b6d7)
2012. máj. 29. 11:13
Nagyon érdekes dolgokat írtál. Én arra gondolok, hogy azért nem lett ebből semmi, mert a exbarátnőjét szereti még mindig, csak magának se vallja be. És épp ezért nem tudok rajta kiigazodni, mert felvállal mások előtt is, nem érdekli, hogy ki tudja ezt a "kapcsolatot", ki nem. Ha bulizni megyünk, velünk van végig. Ha egy picit iszik is, akkor mintha a barátnője lennék. Ezért nem hiszem, hogy ciki lennék..szerintem egy kategóriába tartozunk, azt szoktam sejteni, ha egy srác nem az én súlycsoportom. Nem is szándékozom vele ilyenről beszélni. Most majd kiderül, hogy mennyire hiányzom neki... már most vérig van sértődve, ha facebook-on nem írok neki, nem tudom ez jelent-e valamit. Minden esetre nem reménykedek.. majd alakul :)
88. b1e131b6d7 (válaszként erre: 85. - Candace)
2012. máj. 29. 10:49

Nekem ez elég kusza, én nem lennék képes valakit minden nap elviselni, hacsak nem lennék szerelmes belé, sőt ez még szerelemesen is nehéz néha. Főleg nem mennék vele nyilvános helyre, meg nem küldözgetnék neki millió smst, azt meg pont leszarnám, ha más pasival randizna.


Én inkább valami olyasmire gondolnék, hogy a srác büszkeségből, vagy mittomén miért, húzza az agyad (megközelíthetetlen vagyok, nem adom ki magam, én tuti nem vagyok szerelmes). Vagy esetleg valamiért nem tudja belsőleg felvállalni a


szerelmét önmaga előtt. Na ez hülyén hangzik, de ha van valami olyan dolog benned (külső, belső, egzisztenciális, bármi), ami őt nagyon zavarja és emiatt tudatosan nem tud rád úgy gondolni mint élete párjára, akkor lehet, hogy idővel megszokja majd az őt zavaró dolgot és el tud fogadni és rájön mit is érez valójában már régóta.


A kapcsolat elején tilos ilyenekről beszélni, hogy ki szerelmes, meg ki nem, majd kijön az magától, ha úgy érzi a másik. Kérdezgetni meg végképp nagyon nem jó, mert ezzel nyomás alá helyezed, bele akarod kényszeríteni egy vallomásba, amit ő még nem kész kimondani, ezzel meg csak elriasztod.


Mindenesetre most majd kiderül mit érez valójában, ha lemegy kutyába, virágcsokor, bocsánatkérő sms estébé, akkor tutira szerelmes, bármit is mond. De télleg nem kell ezekről a dolgokról beszélni, nehogymá' azon múljon, hogy együtt vagytok-e vagy nem, hogy kimondott egy szót vagy nem, ha amúgy mindennap taliztok, meg minden rendben.

87. candace (válaszként erre: 86. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 29. 09:06
Nem-nem. Vele nem is találkoztam, nem válaszolt az sms-ekre, aztán még ő volt megsértődve... az "izélős barátommal" szakítottam.
86. 74f8c12b8e (válaszként erre: 85. - Candace)
2012. máj. 29. 09:04
Az új ismerősel szakítottál,ugye?
2012. máj. 29. 08:15
Nem tudom van-e még erre valaki, de vasárnap "szakítottam" a sráccal. Mondtam neki, hogy ezt az én kis agyam nem tudja feldolgozni, és hogy nekem ennél többre van szükségem. Jóban vagyunk továbbra is. Most az következik ugye, hogy "tojok a fejére"?
2012. máj. 11. 08:45
Elmaradt a tegnapi randi, mert sokáig dolgoztam. De az sms-re se válaszolt az illető, ami nekem nagyon nem szimpi. Arra is, hogy ne haragudjon, de ma mégse jó, 3 óra elteltével válaszolt. Úgyhogy volt egy szuper estém a 'barátommal', talán az eddigi legjobb. Ezt a srácot meg szerintem hanyagolom.
83. bencica (válaszként erre: 1. - Candace)
2012. máj. 11. 01:32
ez sokkal több volt mint szexbarátság azért van benne a tüske
82. candace (válaszként erre: 81. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 10. 15:27
Teljesen igazad van. Nézhetjük erről a feléről is a dolgot, az a lényeg, hogy ne legyenek mély érzelmek, mert abból lehet, hogy csalódás lesz. De rágörcsölni se kéne, hogy nehogy érezzek valamit, mert annál rosszabb. Csak sodródni az árral, és jól érezni magam :)
81. 74f8c12b8e (válaszként erre: 80. - Candace)
2012. máj. 10. 13:12

Szerintem nagyon sokan örülnének!! ha a kapcsolatukban a barátság ÉS a szex is jelen lenne!

Mennyi sírásrívás van itt mindenhol,hogy vagy nem szexelnek a kapcsolatban,vagy nem figyel rá a párja,mint emberre..vagy csak hazudják a szerelmet,hogy megtartsák a másikat.

Szerintem ez egy teljesen elfogadható helyzet,ha neked jól esik,feltöltődsz tőle.

van,aki az egész életét kínlódva éli le,mert összekötötte valakivel,aztán 1-2 év múlva hamvába hal,de együtt vannak..pl

vagy keresi az igazit,és nem örül annak,hogy van neki egy egészen jó.

80. candace (válaszként erre: 79. - Adfa0d8bdb)
2012. máj. 10. 11:31
Nyilván, de ez sokáig nem működhet. Valaminek történnie kell. Várok. Persze csak ha a randi nem jön össze. Akkor folyt.köv. Ha igen, akkor nincs miről beszélni.
79. adfa0d8bdb (válaszként erre: 78. - Candace)
2012. máj. 10. 11:19

De akkor is elég egyértelmű, h neki ennyi elég.


Barátság+szex.

78. candace (válaszként erre: 77. - F7b0203e3a)
2012. máj. 10. 10:53
Nem tudom, annyira nem vagyok belehabarodva, elég reálisan látom a dolgokat. Nem hinném, hogy kihasznál. Már csak azért sem, mert nem csak szexelni járunk össze. Sok részletet nem tudok itt leírni, csak nagy vonalakban.
77. f7b0203e3a (válaszként erre: 73. - Candace)
2012. máj. 10. 10:31
Az.... Minél tovább maradsz ebben a kapcsolatban, annál nehezebben fogsz kiszállni belőle..A szerelemre nem emlékezni kell...érezni...Ez a pasi csak kihasznál....De te tudod...
76. zsanci79 (válaszként erre: 73. - Candace)
2012. máj. 10. 09:22
Majd számolj be, mi volt a randin, hogy érzed?
75. adfa0d8bdb (válaszként erre: 69. - Candace)
2012. máj. 10. 08:30
Ez csak a szexről szól!
74. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Candace)
2012. máj. 10. 08:26

Szerintem hidd el amit mond, a pasik nem szoktak mellébeszélni, mi nők szoktunk általában kombinálni...


Ha nem szerelmes, ha nincs szikra, akkor inkább randizz mással!

Amíg neked is jólesik a csak testiség, addig oké, de ha már az egyikfél többet érez, akkor csak jönnek a gondok!

2012. máj. 10. 08:22
Na, hát tegnap is volt egy beszélgetésünk, megint oda lyukadtunk ki, hogy semmi baja velem, de nem tud szerelmes lenni. Nem is emlékszik mi az a szerelem. Több mint két éve nem volt kapcsolata. Azért nem akar "járni" velem, mert nem akarja az időmet húzni, hogy vagy jön az érzés vagy nem. Attól függetlenül, ha a mai randim sikerülne, rossz lenne ha nem mennék már hozzá, mert úgy megszokott, szeret velem lenni, szokott rám gondolni. Szóval most arra a döntésre jutottam, hogy ha nem jön össze a randi, akkor folytatom vele ezt a fura kapcsolatot, és várok mi alakul ki belőle. Hülye ötlet?
72. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 69. - Candace)
2012. máj. 8. 16:30
Lépj tovább akkor... egy nőnek több kell ennél..
71. 74f8c12b8e (válaszként erre: 69. - Candace)
2012. máj. 8. 15:30

Ezek szerint nagyon az elején tartotok.Én nem is hinném el,ha valaki nekem ennyi együttlét után azt mondaná,hogy szerelmes belém.

nem kérdezősködnék,és nem várnám,hogy"szól".Ha te jól érzed magad vele,nincs hiányérzeted ,akkor légy boldog ebben,ami van.Sok pasi hamar kimondja,hogy szeret,meg imád,de sokszor a falra kenheted...

Én simán el tudom képzelni,hogy van érzés,csak bátorság nincs,kimondani.Egy hosszú kapcsolat,és nagy csalódás után a mélyebb érzésű emberek nehezen mondják ki újra,hogy szerelmesek.

A tettei számítanak,szerintem,nem amit mond.

70. f7b0203e3a (válaszként erre: 69. - Candace)
2012. máj. 8. 15:14

Akkor szerintem itt azt kéne eldöntened, hogy neked elég-e az a kicsi, amit ő érez,amit ő adni tud neked ebben a kapcsolatban. Mert az elég nyilvánvaló, és le is írtad, hogy te többet akarsz érzel...Ahogy olvasgatom vissza a fórumot, szerintem te arra vársz, hogy végre mondja azt neked valaki, hogy jó lesz ez így...majd alakul..maradj vele..

helyetted senki nem dönthet...Ha jól érzed így magad, ebben a kapcsolatban,akkor nem kell itt senki megerősítését kérni. Akkor ne agyalj a témán, maradja vele és majd lesz valahogyan. ha pedig neked ez így nem jó, akkor lépj. Ha valami nem működik, abból ki kell tudni lépni...

69. candace (válaszként erre: 68. - 4aa8f77a48)
2012. máj. 8. 13:09
Hát ez az egész úgy kezdődött, hogy volt 3 randink. Utána úgy viselkedett, hogy nem tudtam mit akar. Azt mondta ő se, még nem jön az érzés. Oké. Azt tudta, hogy én benne lennék a folytatásban. Eltelt kb 2 hét, és megint volt egy 'randi', itt már egy csók is elcsattant. Aztán megint rákérdeztem, hogy mi van. Szeret nagyon, de nem szerelmes. Oké, ott besokalltam. Telt múlt az idő, barátok maradtunk ugyan úgy, minden nap beszélgettünk. Aztán egyszer csak a lakásán találtam magam, és megtörtént ugye a dolog. Először csak heti egy-kettő alkalom volt. Aztán egyre több. Mostanra ott tartunk, hogy minden nap. Szerintem ez sok ahhoz képest, hogy nem vagyunk kapcsolatban. Azóta is beszéltünk erről az érez, nem érez dologról, de még mindig nem jön az érzés. "szeretném, de nem jön". Szóval én már igazából 3x rákérdeztem. Tudja, hogy én akarnék többet. Már nem kérdezek rá, majd ha változik valami biztos szól. Amúgy mindent ő kezdeményezett, a randikat is. Szóval, ha ő szólna, nem csinálna hülyét magából. De ezek szerint itt is látszik, hogy még mindig nincs 'érzés'.
68. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 67. - Candace)
2012. máj. 8. 13:01

Mondom légy bátor és kérdezz rá tőle,de úgy ahogy mondtam...

Őszintén mit veszítesz? Lehet egy kis "erősítésre" vár... amúgy te elmondtad neki ,hogy mit érzel?

mert lehet csak nem akar hülyét csinálni magából!!

67. candace (válaszként erre: 66. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 8. 12:56
Igen ezt ő is mondta már, hogy majd akkor fog rájönni, hogy hülye volt, amikor már késő lesz, mert lesz valakim. kb. 1- másfél hónapja tart.
66. 74f8c12b8e (válaszként erre: 47. - Candace)
2012. máj. 8. 12:50

Egy srác mesélte,de szerintem másokkal is megesik,hogy nem mer belemenni egy kapcsolatba,fél kimondani a nagy szavakat.Aztán ha elmúlik a kényelmes szexbarátság,mert a nő kidobja,akkor akár hónapokig sír utána,mert akkora esik le neki a tantusz,hogy ez több volt,mint amit ő érezni,kimondani merészelt.

Mióta tart köztetek a szex része?

2012. máj. 8. 11:52

Némileg tapasztaltként hozzászólnék. Kétszer voltam ilyen szituban, ugyanazzal a férfival. Az első viszonyunk néhány hétig tartott, a második fél évig. (Harmadik meg nem lesz.)

Nem irigyellek, bonyolult helyzet. Nálunk is úgy indult, hogy hónapokig nem igazodtam ki rajta, néha tett és mondott olyan dolgokat, amiken csak meresztettem a szememet. Néha meg ellökött magától, na nem fizikailag. Többször próbáltam helyes mederbe terelni ezt az egészet, tisztázni, hogy ki mit szeretne a másiktól. Nem akartam tőle rendes kapcsolatot, csak barátságot és szexet. Nem sikerült, egyszerűen nem hagyta, bezárkózott. Aztán idővel (hónapok) lettek olyan dolgai, amiket nehezen toleráltam. Szóltam neki, először szépen, másodszorra is szépen, aztán harmadjára begurultam, és szakítottam. Ennek kicsit több, mint egy hónapja. Nem bántam meg, persze kicsit azért szomorú voltam, de ez egy nap alatt elmúlt. Őt is megviselte valamennyire, láttam rajta, de ez van.

A lényeg az az, hogy ha tényleg akarna tőled valamit, akkor szerintem azt mondaná. Ha nem akar tőled rendes kapcsolatot, az azért van, mert élvezi a társaságodat, jó veled a szex, de ennél nem több. Nyilván neki is van lelkifurdalása emiatt, ha egyébként normális értékrendje van, talán emiatt próbál többet törődni veled, és ezt érted te félre.

64. 6e647e0d82 (válaszként erre: 63. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 8. 11:41
de pozitív vagy ma BARÁTOM! :D
63. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 62. - 4aa8f77a48)
2012. máj. 8. 11:38
Tripla élvezet. :D
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook