Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex mekkora szerepet játszik? fórum

Szex mekkora szerepet játszik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. júl. 22. 12:56
Ennek a jelentőségét akkor érzed igazán, ha nem kapod meg.
51. ittik86 (válaszként erre: 49. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 22. 11:23

Nem sértődőm meg, dehogy. A véleményedet írtad.

Nem azt mondom, hogy a szerelem, szeretet nem fontos, de mikor már van egy kapcsolat amiben kialakult már a szerelem, illetve szeretet, akkor nagyon fontos, hogy jó legyen a szex elvégre az emberi élet alapja. Igények vannak. És kell a szex, nagyon is. De ha az nem jó, szerintem az ember elhidegül a másiktól és ez átmegy az érzelmi életre is.

2008. júl. 22. 09:04
mindenütt nagyott
49. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 46. - Ittik86)
2008. júl. 22. 08:31

Nnnna.Ma ilyen válaszolgatós napom van:)))

Kérlek nehogy megsértődj azon, amit írok! A SAJÁT tapasztalataimat írom le.

Huszonévesen nekem is szinte csak a szex volt a fontos, kis túlzással ez tartott életben. És abban az időben bizony nem válogattam. Volt részem bőven jó és kevésbé jó szexben és úgy gondoltam, ez a világ legfontosabb dolga! Csak érzelem nem mindig társult hozzá és ettől olyan...üres volt. Aztán jött a nagy Ő. És ő lett a világ legfontosabb dolga és az a mély érzelem, amit kiváltott belőlem. Idővel (ezt gondolom más is alátámasztja ) a szerelem ( bármilyen nagy volt is ) elmúlik, ez csak kémia. DE! Ott marad a szeretet, ami (most így 13év után mondom) letisztultabb érzés sokkal, de sokkal jobb, mélyebb és összetartóbb! Sokféle szeretet van. Itt most csak arról beszélek, amit a volt szerelmed iránt érzel...arról, amelyikhez tisztelet, megbecsülés és Istennek adott hála is társul, hogy megtaláltad.

Annak idelyén ezt nem hittem volna...beszéltek a szerelemről, amitől az ember szárnyal és beszéltek a szeretetről, ami izzásban tart. Akkor még a szerelemre voksoltam, mert nem volt még ennyi kapcsolatban eltöltött év a hátam mögött... röviden...a szeretet (szerintem) a legfontosabb! Mert ha szeretet van, akkor érzelem van. Ha érzelem van, akkor jó szex is van!!! Igaz, nálunk ez most egy picit ritkás, de csak átmeneti az álapot.

48. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 45. - 67e1cf1187)
2008. júl. 22. 08:08
Megosztanád velem/ velünk ennek a szernek a nevét? Tényleg annyira jó? Hasonló cipőben járok. Csak mi 8hónapja mindketten szét vagyunk csúszva...:)))
47. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 43. - Caravell)
2008. júl. 22. 08:04
Ez milyen igaz! Nálunk is volt ilyen időszak... a férjem teljesítménybérben dolgozik... amikor még "bejáratós" volt a cég, volt probléma bőven. Még nem keresett annyit, ami elég lett volna a fennmaradáshoz, én munkanélküli voltam....semelyikünknek nem volt kedve semmihez.:(((
2008. júl. 20. 13:48
Szerintem egy kapcsolat alapja a szex!!! Majdnem olyan fontos, mint a szeretet, ha nem fontosabb. Egy norámlis kapcsolatban a szex mindennapi dolog, és ha az nem működik, akkor a kapcsolat sem. Erről szól a világ, a szexről, akkor hogy ne lenne fontos!!!!
2008. júl. 19. 18:36
Na a libidó? Hát ha gyermekei vannak az embernek bizony van mikor csak úgy egyszerűen beájul. Szerintem fontos a sex. Skorpió vagyok.De jó pár évig, míg a gyereke az éjszakáim jelentős részét is aktívvá tették,bizony ez volt az utolsó amit kívántam. Mostanában kezd megváltozni a helyzet. A hormonháztartásom megváltozott egy kicsit, mert a lányom kezd rólam leszokni. Ajánlottak egy készítményt. Csak annyit, hogy a párom legnagyobb örömére, nem csak az alváson jár asz eszem! S ezt azt mondják férfiak is ugyan úgy szedhetik, mert gyógynövényekből van és nem szintetikus.Ezért is esett rá a választásom.:)
2008. júl. 17. 15:06
Nálam régen egyáltalán nem volt fontos. De mostanra már nagyon is. Hála isten a párom is szereti a szexet és jól kiegészitjük egymást mindenbe. Hogy ne legyen unalmas mindig kipróbálunk új dolgokat és új helyeket. Ezzel nem csak a szex nem laposodik el, de a kapcsolatunk is igy stabil lábon áll
43. caravell (válaszként erre: 41. - Anita831)
2008. júl. 17. 14:59
Ne vedd magadra, nagyon sok oka lehet a tartózkodásának. Nem kell ahhoz óraszámban sokat dolgozni vgy akár fizikailag túlteljesíteni,h a kedvesed fásult legyen: a ffiak otthon sem tudnak ffiak lenni,ha a mubkahelyükön elnyomják őket vagy nem tudnak helytállni és "sértve érzik a férfiasságukat" bármilyen téren.
42. caravell (válaszként erre: 40. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 17. 14:57
sztem az olyan nőnek, aki élvezi is a szexet, ugyanolyan fontos,mint a férfinak. A fáradtság és a problémák mindkét oldalon sokat elvesznek a lelkesedésből. Pedig egy jó kapcsolathoz szinte elengedhetetlen. Idővel persze csökken az igény, de fontos ebben a csökkenésben is az összhang.
2008. júl. 17. 14:49
nálunk épp forditva van.ami engem nagyon zavar is.engem jobban érdekel.egy éve vagyunk együtt.fiatalok vagyunk és inkább alszik mert"fáradt"pedig én melozok 24orát le egyszerre.de megértem.de mikor én kedveskedek neki.és ö nem?és eltelik 3 nap de még semmi?és magamba keresem a hibát.nem tudom mért van ez nála.hogy nem igényli annyira 30 évesen.ha nem melozik akkor meg "hirtelen bealszik"és reggel annyit mond:bocs kicsit bealudtam:(
2008. júl. 15. 05:00

Egy kapcsolat kezdetén talán a legfontosabb...aztán kicsit csökken az érdeklődés ( itt most évtizedekről beszélek),de mindig fontos marad. Szerintem a férfiaknak sokkal fontosabb szerepet játszik az életükben , mint a nőknek. Nem azt mondom, hogy a nőnek nem számít, csak időnként vannak fontosabb dolgok (gyerek),ami elszívja az ember energiáját.

És pont ekkor kéne méginkább odafigyelni rá...

39. LoLiNa (válaszként erre: 32. - Sziszi79)
2008. febr. 17. 11:28

nem mindegyiknél alapvető..

nálunk pl fordítva van.. és megértem a pasikat mit érezhetnek, ha a csaj sose akar .. :DD

38. sóvágó (válaszként erre: 34. - E816305589)
2008. febr. 17. 11:09
Szerintem ne áltasd magad, ha így viselkedik egy ilyen apró kérdésben, mit várhatsz tőle komolyabb helyzetekben?!!!
37. mestengo (válaszként erre: 36. - E816305589)
2008. febr. 10. 14:11
mégis, mit képzel magáról ez a pasi? annak örüljön, hoghy neki adod magad, nehogymá követelőzzön is!
2008. febr. 10. 13:30
Tudom,hogy vonzódik hozzám.Mutatja.Rám akarja kenni az egész balhét,h. én tehetek róla,h nem beszélünk.ez miatt.Úgy gondolom nekem van igazam.hülye picsa vok,hogy ezen rágódok,de naon kiakadtam.
35. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 34. - E816305589)
2008. febr. 10. 13:21
szerinted????
2008. febr. 10. 13:18
Sziasztok!Kivi lennék a véleményetekre.Van egy pasim.Nem rég óta vagyunk együtt.Egyszer sexeltünk.Ma taliztunk volna.Beszéltünk az análról is.Én szoktam és élvezem is,de most nem akartam.Ezen úgy behisztizett,hogy nem akar szóba állni velem.Ő azt mondja szeret.Én nem hiszem,mert akkor nem így viselkedik. Szerintetek???
33. napalm (válaszként erre: 32. - Sziszi79)
2008. febr. 9. 22:52
Igen is alapvető.
2008. febr. 9. 22:07

Tapasztalatból: egy hosszú távon szexuálisan elhanyagolt pasas tuti másfelé kandikál,de akinél nincs gond ezzel az sokkal valószínűbb hogy tartós lesz.

Nem is gondoltam mennyire alapvető a férfiaknak a szex....

2008. febr. 8. 22:08
sztem ha a szex nem jó akkor kapcsolat sem jó vagyis vége lesz elöbb utóbb...
2008. febr. 8. 20:42

Meghatározó.

Ha nagyon jó, akkor elfedez.


Ha rossz, akkor....

2008. febr. 8. 20:06
Nagy szerepet,hisz szupi dolog:))Főleg egy jó partnerrel:)
28. csajszika25 (válaszként erre: 27. - HUBERTUS 33)
2008. jan. 11. 16:07
mire gondolsz?:)
2008. jan. 10. 23:58
Alap!!!!
26. csajszika25 (válaszként erre: 25. - F7bc159e64)
2008. jan. 10. 11:03
Na igen, hitegeti szerintem a lányt.De a lány meg vagy nem veszi lészre vagy nem akarja, hogy kihasználják.Ezt nem tudom.Ha a lány nem veszi észre ezt és később jön rá akkor az rosszabb lesz neki.:S Tény, hogy megalázó helyzet
2008. jan. 10. 10:47
AZ hogy a sex nem jó nagyon sokat vet a latba ez biztos. De arra nem adtál választ hogy mért van akkor vele.Vagy ez olyan ha jó a sex megtartom,ha meg nem akkor már a testén keresem a kifogásokat? Ez minden csak nem szerelem. Aki egy kicsit molettebb is az valamennyire gátlásos is,nem szabad az érzelmekkel játszani,Egy ilyen csaj amugy is nehez hiszi el hogy önmagáért szeretik,és ha ez a pasi meg még hitegeti is na az MEGALÁZÓ! Ugy el hajtanám mint a lepkét!
24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 23. - Csajszika25)
2008. jan. 10. 10:39
Egyáltalán nem nehéz,csak "venni kell az adást",csak ez a legtöbb nőnek nehezére esik,vagy rosszul esik.
23. csajszika25 (válaszként erre: 21. - F7bc159e64)
2008. jan. 10. 10:34
hát igen...egy biztos nem szerelemből.bár ha a szex sem olyan jó,akkor nem valószinű, hogy tartós kapcsolat lenne ilyesmiből.Nehéz a pasikon kiigazodni:S
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook