Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex mekkora szerepet játszik? fórum

Szex mekkora szerepet játszik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. nov. 23. 12:59
Szerintem fontos a szex, de egy nem működő kapcsolatot biztosan nem tart össze. Ha jó a kapcsolat, de a szex gyenge, előbb-utóbb a kapcsolat is elromlik.
2008. nov. 23. 12:56
Hat a noknek egy kicsit kissebb a ferfiaknal annal nagyobb a szerepe
2008. nov. 22. 15:48

Szerintem nagyon nagy szerepe van!!!!

Nem mondom, hogy minden erre épül, de a kiegyensúlyozott, boldog élet egyik alappillérre.

Ha az nem jó, akkor a kapcsolat sem jó...illetve ha a szex nagyon jó, akkor minden más probléma megoldható, ha mindketten akarják.

2008. nov. 22. 15:28

Nálunk nagyon fontos szerepe van a szexnek :)


Mondjuk gondolom még sok mindenkivel így van :)


Van olyan hogy minden nap szeretkezünk, van hogy egy nap 3× 4× is, de van hogy egy héten csak 4×...vagy minden 2. nap :)


Van hogy túl fáradt vagyok, meg sajnos csökkent a libidóm a fogamzásgátló miatt...


Van is duzzogás mikor nincs szex 1-2napig és mivel nagyon makacs barátom van mikor én akarok akkor ő csakazért se :)


Ha fáradt lenne megérteném, de csak makacsságból :)


Na de mindegy, fontos a szex, lényegében ez az egyik dolog amire a kapcsolat épül, ha az együttlét nem jó akkor már a kapcsolat sem tökéletes...

2008. nov. 22. 12:02
Nálam nagy szerepet kap műkögjön jól
77. Szilva88 (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. nov. 21. 09:44
Ezekre a kérdésekre szerintem a pasi tudja a megfelelő válaszokat.
76. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. nov. 21. 01:53
Nekem vilag eletemben telt baratnoim voltak. szerettem oket, jo volt veluk a szex. Bar a hosszabb (egyik hazassag volt) kapcsolataim vege fele, mar fantazialtam vekonyabb alkatu nokrol, de sosem hagytam el ezert egyikuket sem. Sosem tettem megjegyzest az alkatukra sem. Most egy kifejezetten karcsu baratnom van, es szamomra ez sok ujdonsagot hozott a szexben is, es mivel teljesen a noidealom, fantasztikus elmeny minden pillanat vele. Ugy erzem vegre, o az igazi, es szeretem. Szerintem a szeretet a legfontosabb. ha igazan szeretsz valakit, elfogadod olyannak amilyen, es nem keresel mast helyette.
75. o.andi
2008. okt. 9. 22:13
nem egetrengetö dolog
2008. okt. 8. 00:39
Van Akinél kevesebbet, van Akinél többet. Van Akinek egyáltalán nem számít.
2008. szept. 27. 16:11
magánügy!!!!!!!!!!!!hm
2008. szept. 2. 09:09
Nő nélkül semmit sem ér az élet.
2008. szept. 2. 09:07
Nyilván az egyik legfontosabb, ha ez nem oké, akkor az az egész kapcsolatot tönkreteszi. Nálunk szerencsére jó a helyzet, mert ugyanakkora az "étvágyunk".
70. o.andi
2008. aug. 31. 23:36
elég fontos dolog...de meglehet lenni nélküle
69. ittik86 (válaszként erre: 70. - Fiatalember35)
2008. aug. 9. 18:51
Persze, gondolom, hogy tudod ezeket a dolgokat, mert hirtelen döbbenetünkben nem tudtunk mit írni!!!! Még most is annyira meg vagyok döbbenve. És azt sem értem, hogy ahogy írod ezek szerint másokkal elmész, mert ő nem elégít ki. Nem zavarja ez őt egyáltalán?
68. ac1096844d (válaszként erre: 71. - Fiatalember35)
2008. aug. 8. 20:24

"Olyan paradox, mintha egy gyönyörű, fényes szőrű lovat meg kéne tanítani zabot enni"



:DDDDDDDDDDD

67. Castellina (válaszként erre: 66. - Fiatalember35)
2008. aug. 8. 20:04
Érdekes, nekem is az volt az első reakcióm, mint a többieknek. Hány éves ez a lyányka? Nekem így első hallásra nagyon szeretetéhesnek tűnik, akinek valójában elsősorban babusgatásra és szeretgetésre van szüksége, semmint szexre. Kicsit idealista lehet, mert ilyesfajta kapcsolat, amire vágyik többnyire csak szerelmi kapcsolatok elején, amolyan rózsaszin ködben valósul meg. Ami persze idővel azért elmúlik. Sajna....
66. ittik86 (válaszként erre: 66. - Fiatalember35)
2008. aug. 8. 19:46

Huha!!! Létezik ilyen ember, aki nem szeret dugni????? Na hát ilyet sem hallottam még!!!! Az nagyon rossz lehet neked, nem tudom ugyan milyen libidóval rendelkező emberke vagy, de szerintem fél év alatt a 3 az borzasztóan kevés!!!! Nem tudom mennyi idős vagy? És a lány???

Basszus nálam nincs olyan nap, hogy ne gondolnék a szexre. Nem azt mondom, nincs mindig lehetőség arra, hogy együtt legyünk a párommal, sajnos hülye munkája van, de amikor csak lehet, akkor biztos együtt vagyunk!!!

Ennyire nem kívánja a szexet??? Ez annyira hihetetlen számomra. Nem tudja mi a jó!!:-)))

Próbáld meg rávezetni, megszerettetni vele dolgokat. Csak finoman, de azért mégis határozottan.

És nem vágysz a szexre? Úgy értem sűrűbben? Mert ez nagyon, nagyon kevés. Én nő létemre mondom ezt, hát akkor mit szólhat egy pasi??

65. 867f9adc74 (válaszként erre: 61. - 4282d8f4c9)
2008. aug. 8. 13:01

Sziasztok!!

Judittal teljesen egyetértek!!!!

Mindennek a szex az alapja! Mindennek!


Fiatalember!

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős ez a lány, akiről írtál??

Nagyon furcsállom ezt a fajta hozzáállását, pláne, ha már nem tini..

Valaszínű, hogy valamifajta komplexus, tudat alatti félelem áll a háttérben. És emiatt szinte biztos, hogy még soha nem is érzett rá az ízére a dolognak!


Mert szerintem nem létezik olyan ember, aki ne imádná a szexet, kiváltképp ha azzal csináljhatja, akit igazán, szívből szeret....

64. ittik86 (válaszként erre: 63. - Fiatalember35)
2008. aug. 7. 09:40

Valószínűleg így van, de ezt a két embernek össze kell egyeztetni. Ezért alkotnak egy párt, ha nem beszélnek meg semmi, főleg az igényeket(hogy kinek hányszor van rá igénye), akkor ott vigye a fene. Valószínűleg akkor mással is ugyan így vannak, azt sem beszélik meg. Akkor az meg már régen rossz kapcsolat. Szerintem.

Ha megbeszélik, éreztetik a másikkal, tudatják vele, akkor egy idő után tudni fogják egymás igényeit és akkor nem kell máshoz menni, hogy kielégítse az adagját:-))

2008. júl. 25. 21:05
számomra nayg szerepet. Ha az ágyban nem paszolnék a párommal, akkor az halott ügy lenne. Nekem fontos a testi kapcsolat.
62. ittik86 (válaszként erre: 61. - 4282d8f4c9)
2008. júl. 25. 20:27
Milyen igaz!!:-)))
2008. júl. 25. 17:49
a szex az élet mozgatórugója!!!
60. ittik86 (válaszként erre: 59. - Cirmanella)
2008. júl. 24. 08:10

Ő nagyobb libidójú ember mint mások. De nincs is ezzel semmi baj. Nem kell mindig szexelned vele, ha neked éppen nincs hozzá kedved. Ezt neki is meg kellene érteni.

Nem szexmániás, csak örül Neked, annak, hogy talált végre valakit, akivel jól érzi magát és akivel jó a szex. Mert azok alapján amit írtál az előző barátnőjével nem volt jó a szex, ha csak orális szex volt, az is csak nagyritkán. Ennek én a helyedben örülnék. Ez sokkal jobb, mintha nem akarna veled csak egy héten egyszer. Akkor meg az lenne a baj, hogy ugyan már miért nem akar, nem kíván, stb, stb. És akkor meg jönnének a fejedben a kérdések, hogy megcsal vagy ilyenek.

Én azt mondom inkább akarjon a párom minden nap, mint, hogy csak ritkán. Sokkal rosszabb!!! Hidd el!!

2008. júl. 23. 22:21

Ez nagyon igaz,amit írtál.

Nálunk az a helyzet,hogy a párom mesélte,az exével heti egyszer szexeltek max egy orális kielégítés.

És igy voltak két évig.

Mi mindennap szexelünk vagy ha nem valahogyan mindig kielégítem,akár napi többször is.Még is ha netán valami miatt nem akarok szexelni(ez tényleg ritkán van),akkor megy a duzzogás.Hogy megváltoztam,nem vagyok a régi..stb.

Ki érti ezt?Persze nagyon örülök neki,hogy ennyire kíván,de nem értem miért baj ha kimarad egy nap.

Ilyenkor másnap mindig megjegyzi,hogy kimarat ez az esténkből.

Néha azt gondolom hogy már szexmániás...

Csak azt nem értem akkor,hogy bírta évekig ilyen gyér nem élettel.

2008. júl. 23. 21:42
Természetesen az előzőekhez még hozzátéve az is előfordulhat, hogy az ember egy olyan személlyel kerül össze, aki rá tudja vezetni a dolgokra. Addig lehet tök gátlásos volt az illető, de mivel találkozott ezzel a személlyel, egyszerűen kihozza belőle és sokkal többmindent megtesz, mint előtte. Ez személyiségtől is nagyon függ. Mindkét fél részéről. Az egyik mennyire képes a másikat rávenni, rávezetni a dolgokra, a másik pedig mennyire vevő rájuk:-))
2008. júl. 23. 13:03
alap egy kapcsolatban.
2008. júl. 23. 12:54
Általam ismert férfiak többsége úgy nyilatkozott, hogy szex 90%-ban a kapcsolat alapja. Ha az működik, akkor minden működik. Ha pedig nem, akkor semmi sem. A külső is elég fontos számukra. Lehangolóan és kiábránditóan hat számukra, ha valami nem tetszik nekik egy nő testén, akkor nem indulnak be. Ha ez mind stimmel, akkor már képesek szellemileg és lelkileg is vonzódni valakihez, akkor jöhet a szerelem. Forditva már igen ritka.
2008. júl. 23. 12:29
Bárhogy nézem mindenki ugyanazon a véleményen van, csak máshogy fogalmazzuk meg. Ami tény, az tény. Ha nem jó valakivel a szex, akkor kutya ette a szerelmet (nálam nem is lett az ilyenből érzelem).
54. ittik86 (válaszként erre: 53. - 0292fff612)
2008. júl. 22. 15:28
Na tessék! Röviden tömören én is ezt akartam kifejteni!!!És ez így is van!!
2008. júl. 22. 14:40
Erre én egy saját tapasztalattal tudok válaszolni.Jelenlegi párom azt mondta nekem:ha jó veled a szex,sosem foglak elhagyni.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook