Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex a menstruáció idején. fórum

Szex a menstruáció idején. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. Vendetta (válaszként erre: 39. - Sacceli)
2009. dec. 27. 15:42
Nem tudom, mit olvastál abban a cikkben, de azért a jótékony hatás kicsit túlzás... Esetleg a lélekre van jótékony hatással a kellemes szex.
40. Bcicus
2009. dec. 27. 14:58
Természetesen az ember ilyenkor is szexel, csak magunk alá rakunk egy törölközőt.
2009. dec. 27. 14:40
Nálunk sosem volt akadály,maximum ha én nem akarom mert görcsölök!Egyébként nekem nincs erős vérzésem soha amióta tabit szedek!Nem undoritó,sőt olvastam egy cikket amiben arról írnak,hogy még jótékony hatása is van,persze akinek nem megy igy,nem szabad eröltetni!Nekem soha nem fordult meg a fejemben,hogy ez gusztustalan,vagy szégyelnem kellene!Néha meglepödök mikor felmerülnek ilyen jellegü témák a fórumon,mindig azt gondolom,hogy párok között a mai világban már nemigen vannak tabu dolgok,és mennyi minden van ami még mindig tabu a szexben...néha tényleg leesik az álam!Persze ha mindkét félnem jó igy,akkor az rendben van,de ha én mensizek, ott van velem a párom és kivánom a szexet, nem birnék várni 1 napot sem!
2009. dec. 27. 14:36

Mi csak akkor csináljuk amikor ár elég gyenge a vérzés, és ha már nem fáj a hasam

és nekünk van külön tusoló és zuhany alatt, hát mit mondjak

én szeretem így is:-)

37. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 35. - Zsuzsa88)
2009. dec. 27. 14:34

jaj de igaz amit írtál

én amióta van vérzésem utálom magam miatta, a vérzést meg főleg utálom

és amióta kiderült, hogy pcos-ám van azóta úgy várom a menszit mint a messiást, annak ellenére, hogy már évek óta szeretnénk kisbabát

36. 8ee31e318f (válaszként erre: 24. - Adfa0d8bdb)
2009. dec. 27. 13:30

felesleges ruhan keresztul. a csiklo nem csurom ver.

en meg sosem lettem veres mert simogattam :P

2009. dec. 27. 13:27

Mondjuk, amikor nagyon erős, én se szeretem, bár a páromnak nem lenne ellenére, valaki előttem írta, hogy a férfi ugyanúgy kívánja a párját, még ha épp meg is van a menzesze. Ő is ugyanúgy kíván, de nem tudom elképzelni, hogy a kellős közepén egymásnak essünk. A végén, tolsó napokban viszont mi is bevállaljuk. Addig meg nálunk is marad az orális.


Egyébként nem szabad megengedni, hogy egy nő undorodjon saját magától. A vérzés is a nőiesség szimbóluma, azt jelzi, hogy termékeny vagy, és ez is csak azt jelenti, hogy NŐ vagy. Mikor először jött meg, meg még egy pár hónapig, amíg nem szoktam hozzá, nekem is undorító volt. Anyum viszont egmagyarázta nekem, hogy ezzel jár az, hogy NŐ vagyok. Ha a higiéniára ügyelsz, nem kellene undorodnod magadtól. Hisz az is te vagy.

34. 656f03db60 (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2009. dec. 27. 13:13

Így van, szerintem is magánügye a nőnek!

A másik, ha a pasi ennyi időre sem tudja megállni, hogy ne kelljen szexelni, akkor simán lepattintanám a fickót. Mert ez már azért túlzás.

33. pierot
2009. dec. 27. 12:49
szerintem a 3-4.napon már igen élvezetes lehet, én olyankor még jobban kívánom és egyikünknek sincs ellenére, igaz mi már nem vagyunk olyan nagyon fiatalok és megszoktuk egymást. A higiénia meg nem sokkal többet igényel, legyetek frissen mosottak alaposan...ennyi
32. Belle Morte (válaszként erre: 31. - Vendetta)
2009. dec. 27. 12:44
Mondasz valamit. Köszönöm.
31. Vendetta (válaszként erre: 28. - Belle Morte)
2009. dec. 27. 12:43
Ha fáj a hasad, nem szabad, mert borzasztó fájdalmakat idézhet elő. Csak akkor kezd beje, ha nem érzel fájdalmat. Ha az előjáték alatt elmúlik a fájdalomérzet, akkor hajrá, de máskülönben semmiképp.
30. Vendetta (válaszként erre: 26. - Agis)
2009. dec. 27. 12:41

:P Az én férjem tutira nem lesz ott, ha szülök. Nem szeretem, ha látják, hogy szenvedek.

A menstruációm meg rajtam kívül egy valakire tartozik, az a férjem.

29. 78826dc958 (válaszként erre: 27. - Agis)
2009. dec. 27. 12:40
Erről nem tudok nyilatkozni mert olyankor annyira szenvedek,hogy a hátam közepére nem kívánom és a párom sem.
2009. dec. 27. 12:40

agis: ez tökre igaz, nekem meg sem fordult a fejemben, amíg nem írtad. :)


Igen, tudom, hogy az orgazmus fájdalomcsillapító, de a méretei először nekem nagyok voltak és félek, ha fáj a hasam és úgy szeretkezünk akkor is fájni fog. Bár max nem lesz bennem teljesen, remélem nem veszti ez a kontrollt. Bár eddig sosem tett olyat, amit nem szerettem volna. :)


jucus2: tanítgasd csak, kell is azt, hidd el, a végén majd Ő tanít Téged. :)


Cimpike: már erre is volt példa. É igen, kicsit mókás, de annál jobb. :)

27. agis (válaszként erre: 21. - Belle Morte)
2009. dec. 27. 12:37
Az orgazmus az egyik legjobb fájdalomcsillíptó, görcsoldó.
26. agis (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2009. dec. 27. 12:36

Nagyon furcsán, olyan gyereksen fogalmazol...nem nevezed nevén a gyereket..


Szeretem a nőkben, hogy dolgokban nagyon nyíltak, másban meg nagyon zárkózottak. Legfőképp azt szeretem, hogy ilyen képmutatóak. A szülésnél legyen ott az apuka, de a mestruáció magánügy.

25. jucus2
2009. dec. 27. 12:33

mi is csináltuk már ..1x :D eddig

nagyon megkívántam őt és rábeszéltem :D

mondta hogy hát nem tudja milyen lesz..de attól még kipróbálhatjuk...

és nem is volt olyan rossz...de mégse olyan ami általában...

tettünk alám törölközőt (ott voltunk nála, és elcsórtunk egy tisztát a szekrényből :D az anyja háta mögött..:D:D:D )

meg használtunk gumit is természetesen

fiatalabb nálam...hát én világosítom fel őt..:D

jó volt...:D

2009. dec. 27. 12:30
De az orális szex is jó megoldás! Ő meg téged ruhán keresztül kézzel... szóval így is ki lehet elégíteni egymást! Kicsit vicces, de legalább van benne némi változatosság is! :DDD
23. Belle Morte (válaszként erre: 22. - Vendetta)
2009. dec. 27. 12:27
Hú e jó ötlet! Köszönöm. :)
2009. dec. 27. 12:08
Ha megpróbálkozol vele, ajánlom a sötét törölközőt alátok, vagy azonnal kimosni, mert a vért nehezen lehet kimosni. Előtte mindenképp mosakodni, meg én általában egy gumival is "sterilizálom". Ilyenkor nehezebben nedvesedik az ember, nem rossz, ha van kéznél síkosító. És max egy gyertya égjen, mert a horrorisztikus látvány el tudja venni a kedvet.
21. Belle Morte (válaszként erre: 20. - 8ee31e318f)
2009. dec. 27. 12:04
Ha fáj a hasam, olyankor ha még szex is lenne tuti szétszakadnék. Bár Ő vigyázna, de azért na. :D Mondjuk csak 3 havonta kb egyszer fáj a hasam. :)
20. 8ee31e318f (válaszként erre: 19. - Belle Morte)
2009. dec. 27. 12:01
nem kozben jelentkezik, hanem utana. en sajnos nem tudom leirni, de tobbszor emlitette a dolgot.
19. Belle Morte (válaszként erre: 17. - 8ee31e318f)
2009. dec. 27. 12:00
Na ez a másik, amitől félek. :D Hogy ha görcsölök, vagy fáj, olyankor még ez kéne...
2009. dec. 27. 11:58
Az a gáz, hogy új a kád, fel lett újítva teljesen a ház és baromira csúszik a kád, nagyokat lehet esni. :D
2009. dec. 27. 11:58
en mar szeretkeztem olyankor is. kulonosebben nem zavar. bar olyankor amikor mar nem eros a verzese a paromnak, es olyankor is furdes utan szinte kozvetlenul. bar inkabb mas teren szoktunk oromet okozni, mert a behatolast kovetoen kellemetlenul erzi magat. picit faly a hasa ha jol tudom, igy nem erolkodunk a dolgon :)
2009. dec. 27. 11:53

Zuhanyzás közben,állva csináltuk olyankor.Meg egyszer közvetlen zuhany után.De ez már nem most volt.Ha lehet részemről ilyenkor szünetet tartok.

Bár,páromnak semmi kifogása nem lenne.

2009. dec. 27. 11:52
A kád v tusoló pedig jó ötlet, ha mindenáron szeretnétek! De én ilyenkor ki szoktam hagyni, v másképp okozok neki örömet! Nem szokott ellenkezni! :)
2009. dec. 27. 11:47
Nekem nőgyógyász (egy nagyon jó orvos) mondta, hogy nyugodtan lehet olyankor is, ha egyik félnek sincs kifogása ellene.
2009. dec. 27. 11:38
Úgy tűnik nálunk is marad a másik módszer. :) Az ellen végképp nincs kifogása, de győzköd... Vagyis inkább elmondja sokszor, hogy neki nincs baja azzal, ha megvan. :) Burkolt célzás? :D
12. csicc
2009. dec. 27. 11:32
Mi is max. utolsó napokban szoktuk, amikor már alig vérzek... Mondjuk én alapból sem nagyon, szóval szerencsés típus vagyok, de az első napokban inkább passzolom, és marad a másik módszer :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook