Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex a menstruáció idején. fórum

Szex a menstruáció idején. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 21. 15:40
Sziasztok.Nekem az lenne a kérdésem,hogy lassan 2levéllel beszedben a gyógyszerem és 2 napja kicsit fájdogál a hasam,meg pöttyözöm is.Pedig szedem a gyógyszert,mert elkellett/elkell csúsztatnom egy kicsit.Szerintetk ez abba marad egy idő után..mert gondolom most van peteérésem,de csak abba marad nem...?:)
100. dius04
2010. jún. 14. 20:32
köszönöm szépen a segitségeket
2010. jún. 14. 15:16

Úgy látom, akkor itt ténylegesen a barátnővel van a probléma. :)


Szerintem ülj le a pároddal, és beszélgessetek el őszintén.


1. arról, hogy ti akkor vagytok együtt, amikor jól esik.

2. a csajt kiiktatjátok! Nem féltékenységből. Inkább előzékenységből. Nem gyengén rosszindulatú!

98. kiddy
2010. jún. 14. 15:07

Szia!!!Eloszor is mi koze van a "baratnodnek" a TI szexualis eletetekhez,szokasaitokhoz????

ahogy irtad hogy mar megprobalt ramaszni is a pasidra,nem ertem mit baratkozol vele?!?!egyertelmu hogy azonnal meg kell tole szabadulni mielott meg nagyobb port kavar...legkozelebb kitalalja hogy ne szexeljetek mert becsuszhat egy baba...

mindenre van pro es kontra,es ez a lany csak rosszat akar nektek!!!semmikepp nem foglalkozz vele...SZERINTEM!!

97. g_eszter (válaszként erre: 96. - Dius04)
2010. jún. 13. 22:57
A "baratnőd" azt hihet, amit akar, az a fő, hogy ti ketten a pároddal jól megvagytok. Ne engedd, hogy telebeszélje a barátod fejét. Szerintem meg épp ő a féltékeny.
96. dius04 (válaszként erre: 94. - Titánia83)
2010. jún. 13. 22:51
erősen gondolkozom ezen csak a barátom azt hiszi hogy azért teszem mert féltékeny vagyok és inkább eltávolitom a közeléből, mert nem bizom meg benne(mármint a pasimban) és azt hiszem hogy ő is akar valamit a barátnőmtől, holott ez nem igaz hisz bebizonyitotta anno hogy nem akar ő tőle és mástol sem semmit rajtam kivül, és megbizok benne
95. Bcicus
2010. jún. 13. 22:49
Nyugodtan csináljátok, semmi baj nem lesz.
94. Titánia83 (válaszként erre: 91. - Dius04)
2010. jún. 13. 22:47

Szerintem akkor meg távolítsd el a párod mellől azt a nőt. Ha megpróbált már rámászni, mi a garancia, hogy nem arra megy ki a játék újra?


Bocs, de az előző hozzászólásnál nem írtam, de a kérdésedre a válaszom az lett volna első körben,hogy cseréld le a barátnődet. Ezek után meg pláne...


Szép estét! :)

2010. jún. 13. 22:46
Én 7 hónapja vagyok kapcsolatban, a szexuális életünk KITŰNŐ!!! És nagyon AKTÍVak vagyunk, vagyis imádjuk. Ha meg van akkor is. Nem védekezünk, csak gyógyszert szedek de azt folyamatosan. És még nem lett baj, ahogy leírtad. Higiénia és minden ok lesz, nyugi van! Ha jól esik hajrá! :)
2010. jún. 13. 22:43
sztem sincs benne semmi...mi is csináljuk úgy,és még soha nem hallottam,hogy egészségtelen lenne...ha a higiénia megvan, nincs gond:)szerintem mutasd meg a hozzászólásokat a párodnak:)úgy látom nagy a bizalom köztetek,nem lehet gond:)
91. dius04
2010. jún. 13. 22:43
hát nem éppen bnő mert egy éve már rámászott a pasimra de akkor megbocsátottam neki mert joszivem van:( most meg telebeszélte a fejét ilyen dolgokkal, meg neki nyafogott hogy mennyire görcsöl.. igy jött szoba köztük a téma, és sajnos kicsit elbizonytalanodtam hogy most mi is van? szabad vagy nem szabad? mert én szeretm olyankor is:)
2010. jún. 13. 22:43
használjatok gumit, szerintem se okoz meddőséget, max fertőzést a fiúnak mert hát kicsit higiéniátlan miközben vérzel..., amúgy nem egészségtelen csak van aki nem szereti, pl pasimat nem zavarja engem is kicsit csak
2010. jún. 13. 22:41
Tilos! Kérdezz meg egy nőgyógyászt! Egyértelműen tilos!
88. Titánia83 (válaszként erre: 86. - Dius04)
2010. jún. 13. 22:41

Barátnő az ilyen? :(


Már miért lenne egészségtelen? Sok nőnek akkor nő meg igazán a libidója.


Mondd el a párodnak, hogy neked higyjen, ne a más lányának!

87. Belle Morte (válaszként erre: 86. - Dius04)
2010. jún. 13. 22:39
Én rendszeresen szoktam akkor is. Ha a Párodat és Téged nem zavar nyugodtan. :) Ha az anált is bevállalod ügyeljetek rá, hogy közben mindig óvszer, ha végeztetek vele kukába, így nem kerül be fertőzés a hüvelyedbe. De ezt tudod gondolom úgy is. Nyugi, menzesz alatt tény, hogy könnyebben kapsz el fertőzéseket, de mint írtad a higiéniára ügyeltek, tehát gond nem lehet szerintem. :) Kellemes időtöltést Nektek. ;)
86. dius04
2010. jún. 13. 22:35
ez a másik téma amitől félek az anális szexen kivül(erről csináltam már egy forumot) a barátnőm telebeszélte a barátom fejét hogy az igenis egészségtelen és meddőséget okoz stb, de én ezt nem igy tudom és szeretem is közbe csinálni de a pasim most fél, tényleg egészségtelen, vagy mit tegyek hogy megint ne féljen,?? a higiéniára mindig nagyon odafigyelünk
2010. jan. 25. 15:37

A páromnak a vége felé már engedem, hogy közeledjen úgyis.

Nagyon türelmes és fantasztikus.:)

2010. jan. 25. 15:35

Segítsetek neki, mert én ilyett magamnál nem tapasztaltam.

SOS választ várok, mert meg van ijedve, hogy nincsen e valami komoly baja.

Köszi mindenkinek a ki válaszol!:)

2010. jan. 25. 15:33

A barátnőm a szex után vérzik, de nem mindig.

Mitől lehet ez?

82. Belle Morte (válaszként erre: 81. - 7aecdea4c6)
2010. jan. 25. 12:09
Nem mindenki ilyen toleráns ám. :) Attól függetlenül, hogy Őt nem zavarja, még kivárja, ha én nem akarom. :)
2010. jan. 23. 08:39
Szerintem, ha valamelyik pasi nem bírja ki sex nélkül azt a néhány napot, akkor annak ott a jobbkeze ( vagy a bal). Ennyi türelme Énszerintem bármelyik pasinak lehet. Nekem van.
80. Belle Morte (válaszként erre: 79. - 776202d9df)
2010. jan. 4. 08:17
Köszönöm szépen. :) A teákban jobban bízok, mint az alkoholban és társaiban, csak egészségesebb. :)
79. 776202d9df (válaszként erre: 67. - Belle Morte)
2010. jan. 3. 13:22
Az én módszerem az erős vérzés csendesítésére: 1 evőknál kakukkfűből 1 liter teát főzni, ezt napközben kb. 3 adagban meginni. Nekem bevált. Óvatosan bánj vele, csak 1-2 napig idd!
78. Belle Morte (válaszként erre: 77. - Agis)
2010. jan. 3. 11:07
Mázlista vagy!!! :)
77. agis (válaszként erre: 69. - Belle Morte)
2010. jan. 3. 10:56

Nekem természetesen 3 napig tart. Soha többet. Mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, akkor tartottam tőle, hogy teljesen elmarad. De nem maradt el. Kb. egy éve nem szedem az antikoncipienst, de a ciklusom rendszeres, 28 naponként jelentkezik és még mindig 3 napig tart:)


Adottság, szerintem legalábbis.

76. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 75. - 2325947e75)
2010. jan. 3. 00:33
köszi
75. 2325947e75 (válaszként erre: 73. - Zsuzsa88)
2010. jan. 1. 20:51

Szia, Latom bozontka meg nem valaszolt:


Szoval a PCO - policisztas ovarium szindroma


Jelei lehetnek (vagy! jelleggel):

gyongyszeru cisztakkal ovezett petefeszek

androgen jelleg (ferfias szorosodes, hajhullas)

hiperinzulemia/inzulinrezisztencia

menstuacios periodus tul hosszu vagy nincs


Az inzulin tultermelodes illetve a sejtek inzulinra valo erzeketlensege kivalthatja hogy a szervezet hormonhaztartasa felborul igy nem kovetkezik be peteeres illetve a petefeszek felszine megvastagodik akadalyozva ezzel az erett petek kiszabadulasat - meddoseget okozva.


Remelem segitettem :-)

74. o.andi
2009. dec. 31. 16:10
legtöbb féri odczkodik töle....mondjuk nem is gusztusos dolog!!
73. Zsuzsa88 (válaszként erre: 37. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 31. 16:00
Sajnos nem tudom, mit jelent az, hogy pcos. Látom, sok ilyen fórum van itt, de hiába olvasgattam bele, nem derült ki számomra, hogy pontosan ez milyen betegség. :( De ha röviden és érthetően leírnád, megköszönném :)
72. Belle Morte (válaszként erre: 70. - Vendetta)
2009. dec. 31. 14:00
Azt nagyon megköszönném. Ki fogom próbálni, ha menni kell valahova. :) Köszönöm a tippet!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook