Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex a férjjel szerető mellett fórum

Szex a férjjel szerető mellett (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. liliom10 (válaszként erre: 80. - 184481d874)
2021. nov. 1. 16:22
Igen. Benne van a "szeret". Azzal csinálom, akit szeretek. :)
80. 184481d874 (válaszként erre: 54. - Liliom10)
2021. nov. 1. 16:18
Igazad van,legalábbis én is ilyen vagyok, a szeretkezés szép szó.
79. liliom10 (válaszként erre: 76. - 37e1ff8723)
2021. nov. 1. 15:54
Pont erre gondoltam én is ! :)
78. manyara (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 15:51

Hát kérdezd meg.Hadd tanuljunk.

Azért ilyenkor mocorog bennem a kisördög és kíváncsi lennék a férj történetére az ő szemszögéből. Megbánta hogy ilyen önző bunkó volt az ágyban? Mennyire kívánta kicsi felesége helyett az anya üzemmódba kapcsolt kisbálnát( bocs). Miért nem hitt benne és támogatta hogy újra visszakaphassa a gyönyörű szexi kis feleségét.Megannyi kérdés amire csak egy hollywood-i filmben vagy az irodalomban kaphatnánk válasz ami mint tudjuk nem a valóság.

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - 37e1ff8723)
2021. nov. 1. 15:06
Előfordulhat, ezt én nem tudhatom
76. 37e1ff8723 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 31. 14:59
Az ő felesége is csak fekszik? Ő is szeretőt tart? 😀
2021. okt. 31. 13:53

43éves vagyok, tényleg nem tini.

Családcenrikus, hagyományos értèkrend szerint nevelkedtem,nem prűden, nem volt annyira tabu a szex, de nem is került sűrűn szóba.

Azért éltem a fiatalok életét, szolídan. Lehet nem volt szerencsém és mindig az önzőbb típusú pasikat fogtam ki. Első élményem egy 13 évvel idősebb pasival volt, akibe bele voltam zúgva. Nem tudom miért alakult így, most érkeztem el oda, hogy igenis ki szeretnék sokmindent próbálni, élvezni míg lehet. Ehhez megtalàltam a partnert, nála is hasonló a helyzet, kb mint én itthon, ugye nála a felesége ilyen, hogy csak fekszik és kész.

Úgy vagyok vele tart ameddig tart, de nem szeretném eldobni. Lehet most fúj, meg undorító, hogy a férjemmel ezt teszem, de egy életem van, erre idén rádöbbentem mikor meghalt az édesapám.

74. Barka2 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 20:04
Vagy az egyikkel lesz jó vagy a másikkal. A kettő együtt nem fog menni hisz a szerető karjaiba a rossz szex kergetett. Miért akarod, hogy jó legyen a férjeddel? Még a végén ki kell dobnod a szeretőt.
73. 37e1ff8723 (válaszként erre: 71. - Manyara)
2021. okt. 24. 14:26
Igen, én is írhattam volna múlt időben, mivel valószínűleg az idősebb korosztályhoz tartozik. Ma már nem annyira jellemző a konzervatív nevelés. De akit úgy neveltek, annak évekbe telik felébredni, ha sikerül egyáltalán. A semmilyen nevelés a másik véglet.
72. 9370250d08 (válaszként erre: 71. - Manyara)
2021. okt. 24. 14:15
Arra utaltunk mi is, hogy konzervatívan, és, hogy valószínűleg ez is vezetett ide, hogy mostanra tapasztalta meg milyen a jó szex; ami erősen megbolygatja az embert.
71. manyara (válaszként erre: 67. - 37e1ff8723)
2021. okt. 24. 14:09
De mintha itt arról is lett volna szó hogy nálunk hogy nevelik a lányokat.Szerintem ma már sok helyen sehogy. Hogy a FI hölgy tini korában hogyan? Hát valószínű konzervatívabban vagy akár már akkor is sehogyan.
70. 9370250d08 (válaszként erre: 69. - Törpilla)
2021. okt. 24. 10:56

A bűntudatkeltés, ítélkezés egy borzasztóan rossz szokás, és én is így tapasztalom, hogy ezek kifejezetten "magyaros" dolgok...

Nálunk a legtöbb ember szereti verni a mellét, csak tudnám ,hogy mire... :D

69. Törpilla (válaszként erre: 63. - 9370250d08)
2021. okt. 24. 10:49
Teljesen igazad van és egyetértek. Ítélkezni nagyon tudnak a magyarok. Az pedig egyszerű mint esetlegesen nem tudom, hogy ha ő kerül bizonyos élet helyzetbe, hogyan oldaná meg? Ugyanis mindig van ok és okozat, ki miért tart vagy lesz esetlegesen szerető!
2021. okt. 24. 10:46

Nem akarom megváltoztatni.


Csak sztem elég sok dolog függ a neveléstől, politikai irányzattól, egyéni tapasztalatoktól, stb.

Minden ember más.


Hogy visszatérjek az eredeti témához, az emberek félrelépnek, nehéz 1 hosszú kapcsolatban hűségesnek maradni. A megcsalásról, válásról, szexualitásról, intimitásról a legtöbb családban nem beszélnek.

Ennek sztem ez az eredménye, hogy vagy gondolkodás nélkül követjük a mintát, amit a szüleinktől, környezetünktől látunk, vagy felfedezzük magunk a világot. Legjobb esetben mindkettő megtörténik bizonyos határokon belül, de van, hogy az élet átrendezi a dolgokat.

Ekkor pedig már sokkal kevesebb lehetőség van kikecmeregni ebből a dologból.


FI házasságban él, van gyerek, kb. elvannak. Mellette élvezi a szexet 1 másik férfival. Most azt is mondhatjuk, hogy ez ideiglenes megoldásnak még jó is lehet, de mi lehet hosszabb távon a jó megoldás, a gyerek, férj, feleség szempontjait figyelembe véve?


Ez nem egyedi probléma, mégsincs valódi segítség ezeknek a helyzeteknek a megoldására/elkerülésére.

Nincsenek eszközök, se a nőnél, se a férfinál.

1 szűk réteg tud és akar is esetleg pszichológushoz járni, a legtöbb nem is beszélhet ezekről, vagy nem is akar, mert ítélkezéssel szembesül, főleg, ha szülőkről beszélünk.


Popper Pétert ajánlom egyébként mindenkinek, szerintem nagyon jó gondolatai vannak házasság témában (is).

67. 37e1ff8723 (válaszként erre: 65. - Manyara)
2021. okt. 24. 08:42
Gyanítom, hogy ez a nő már nem tinilány. Más generációhoz tartozik. Évek óta házasságban él, és gyerekei vannak. 🙄 Szóval teljesen irreleváns, amit írsz.
66. birebora (válaszként erre: 65. - Manyara)
2021. okt. 24. 08:31
Ez komoly? És mi ebben a jó a kiscsajoknak? Le vagyok maradva, de rendesen. Talán jobb is.
65. manyara (válaszként erre: 62. - 37e1ff8723)
2021. okt. 24. 08:19
Nem úgy nevelik? Mi van? Ma már maximum sehogy sem nevelik legalább is szexuális téren. Tehát már nincs hogy egy rendes lány nem masztizik stb. Max hogy gyere haza éjfélig és nehogy terhes légy.Van mobilja azaz szósöl média rogyásig. Amúgy ha tényleg ha kíváncsi vagy a tini lányok szexhez való viszonyára akkor nézz át a Gyakori Kérdésekre ott elmondják hogy a Morrison mosdójában versenyt szopnak a kiscsajok hogy ki tud hamarabb több pasit lerendezni.
64. 37e1ff8723 (válaszként erre: 63. - 9370250d08)
2021. okt. 23. 14:49
Több helyen Európában. Nem beszélve más földrészekről. Igen, a nők is a nőt szapulják. 😀 Nincs remény... Mondjuk rólam már kezdenek leperegni ezek a hülyeségek.
63. 9370250d08 (válaszként erre: 62. - 37e1ff8723)
2021. okt. 23. 14:22

Igen, pláne itt Mo-on... baromira elmaradottak vagyunk még az egyenjogúság terén.


Legjobb példa erre, hogy nők is állandóan a nőt szapulják, ha félrelép, szeretőt tart... és fel sem tűnik nekik! :D


De az biztos, hogy felnőtt emberként mindenkinek a saját felelőssége, hogy hogyan éli az életét. Ha akkor tőle is vártad, hogy felfedezd magadat, az akkor sem volt helyes hozzáállás. Persze érthető, hogy nem ismertél mást.

62. 37e1ff8723 (válaszként erre: 61. - Manyara)
2021. okt. 23. 13:28
Az a helyzet, hogy a lányokat nem így nevelik.
61. manyara (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 23. 13:12

"Én úgy gondolom neki kellett volna megtanítania, felfedezni magamat."

NEM! Kúrvára nem. A nők egy jelentős részénél először önmagának kell felfedeznie a saját testét. Van aki még masztizni is későn kezd vagy el sem kezdi, így a saját orgazmus készségét nem tapasztalja ki, nem fejleszti. Miből gondolod hogy egy pasi jobban ismerheti főképp a kapcsolat elején a testedet mint te saját magad.Ez nem Hollywood ahol az ember lányát a falhoz nyomják, mire lekerül a bugyi már tocsog és 3 perc fűrészelés után fennakadó szemmel elindul a sorozat orgazmus.Persze ha nem esik jól már a csókja sem akkor ott nincs meg a kémia (talán sosem volt)

Azt már megette a fene.

60. birebora (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 21. 16:04
Akkor nagy baj nincs. Annyian annyiféleképpen élnek. Szerintem ez sem nagyon lóg ki a sorból.
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 9370250d08)
2021. okt. 21. 15:36

Ezért nem akarom én sem felborítani, kívülálló teljes megrökönyödèssel fogadnà, mert úgy jön le, hogy de ti olyan szép család vagytok. Tudom nem kell mással foglalkozni, csak tényleg olyan csalóka a más élete.

A szeretővel való első talalkozàsok után jobb lett itthon is, akkor úgy éreztem. Aztán ahogy vele is egyre jobban mertünk egymás felé nyitni, kimondani, kinek mi a jó (nekem pl ő az első szeretőm) azért fel kellett ezt kissé érzelmileg, lelkiismeretileg is dolgozni, hogy mibe keveredtem.Ahogy ugye megèlem azt, ami eddig hiányzott, és ahogy megismerem magam ezáltal, hogy mi is lakozik bennem, ez így szexuàlisan távolít el tőle. Viszont sokkal nyugodtabb az életünk, lecsendesedtem én is. Csak az okoz feszültséget időnként, hogy ugye visszautasítom néha néha.

58. 9370250d08 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 21. 13:37

Lehet, hogy én vagyok nagyon gáz, de én a rossz szexért nem borítanék 1 házasságot.


Nekem az szimpi, hogy ő is tudja, hogy nem jó, és ezek szerint neki lehet, hogy soha nem volt igazán jó szexben része. De nem is érdekli annyira a dolog, vélhetően azért sem, mert ő is bambábbnak érzi magát ezen a területen.


A pszichológus tud nektek 1-2 új eszközt tanítani, ami megkönnyítheti az együttélést, de ott más területeken kellen inkább kotorászni. Ha tényleg csak a szex a gond, 1 szerető sokat lendíthet a kapcsolaton, nem vettél észre változást, azért már elég régóta van szeretőd?

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Liliom10)
2021. okt. 21. 12:52

Én nagyon régóta időnként fel fel hoztam neki, úgy gondolta, hogy ezek fellàngolàsok, női hisztik. Még a gyerekek előtt is kezdett ez már kièleződni.

Aztán ugye el voltam velük foglalva, kezdődött, hogy külön alszunk. Nem volt kettesben töltött idő, robbantunk egy-egy kis semmisègen is.

Voltak időszakok mikor jobb volt, szexi rucik, de olyan igazi szeretkezés sosem volt.

Nem jönne el velem "lèlekbúvàrhoz " ahogy ő mondja..

Sokszor mondanám azt, h keressen valakit, kettőnk titka, és legyen ő is boldogabb.

De elmondása szerint, nála ennyi volt a szex mindig, talán a nagy szerelmét mondta, hogy jobb volt vele.

Mikor nagyon mélyen voltunk, azt mondta, hogy hát a szex veled olyan, amilyen. Hogy nem működik köztünk. Tehát tisztàban van vele. Megkérdezi egy ilyen plafon nèzegetès után is, hogy jó volt? Nem. Nem értem miért nem, mondja. 🙄

Szerencsès vagy, hogy ilyen kapcsolatban élsz.

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Bichi)
2021. okt. 21. 12:46
Szerintem ezek sérelmek, amiket így egymás fejéhez vágtunk. Pont ez miatt, hogy eltàvolodtunk.
55. 9370250d08 (válaszként erre: 53. - Bichi)
2021. okt. 21. 12:43
Biztosan, de szomorú, hogy így tönkremennek dolgok, és, hogy ebbe beleragadnak emberek egy életre, évekre...
54. liliom10 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 21. 12:37

Nekem sosem volt más férfi az életemben a férjemen kívül. Már először, amikor átölelt - tánc közben - futkosott az áram bennem tetőtől talpig. Rendkívül erős mágnes volt ! És ez megmaradt ! Tehát mondhatjuk, hogy megvolt a vonzalom, és ő kiváló " tanítómester" is volt. Sosem néztem a plafont életemben. Ha néhány évente 1X nem volt orgazmusom, lelkiismeret furdalása volt, én mondtam, hogy így is jó volt, de azért nem az igazi. Még én vígasztaltam . :)

Mondjuk én a szeretkezést sosem neveztem dugásnak. Abban semmi igazi intimitás nincs, olyan állatiasnak, érzelemmentesnek érzem a szót.

Olvastatok a témával kapcsolatos könyveket ? Próbáltatok javítani a helyzeten ? Mondod neki, hogy elmúlt a vágy őfelé, és vagy tesztek valamit, hogy legyen, vagy vége a szexuális életnek köztetek ? Mindent meg kell beszélni ! Talán szexuálpszichológushoz is el kellene mennetek !

53. Bichi (válaszként erre: 52. - 9370250d08)
2021. okt. 21. 12:36

Hát szerinted mennyire érdekli a férjet, hogy csak fekszik, ha az a férj korábban azt mondta, mikor nem elégítette ki a feleségét, aki szóvá tette, hogy "így jártál"? Vagy eleve milyen házasság, ahol feleség azt mondja, hogy "ha lefogyok sem fogsz megdugni".

Szerintem ebben a történetben mindkét fél megéri a pénzét...

2021. okt. 21. 11:30

1 tuti, mindenki mindent nem tud kipróbálni, vmit nem is érdemes, van amit igen, de mind2 csak utólag derül ki.


Ne dugd homokba a fejed, bárhogy is döntötök majd, gondold át előtte, beszéljetek róla az érintettekkel, barátokkal, 1 kapcsolat mindig min. 2 ember felelőssége.


Szomorú, hogy a férjed számára ez nem elég egyértelmű jelzés, hogy nem élvezed vele a szexet, hogy fekszel, mint 1 deszka... Azért ez is beszédes.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook