Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szétrepedés behatolás közben fórum

Szétrepedés behatolás közben (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Eperlé)
dec. 31. 16:16
Valamilyen aktuális, de sokat javult szerencsére. Mondjuk nálam azóta partnerváltás történt, a mostani partnerem jóval kisebb mérettel rendelkezik.
dec. 8. 21:39
Sziasztok! Nem tudom valaki olvas-e még itt, de elsősorban a fórumnyitótól kérdezném, hogy aktuális még a probléma? Nekem is jelentkezik a szakadás, külföldi fórumokon posterior fourchette tearsként hivatkoznak rá. Van akinek van tapasztalata a probléma kapcsán?
2020. okt. 4. 11:58

Megosztom, remélhetőleg a történet lezárását. Szerdán voltam egy nagyon lelkiismeretes nőgyógyásznál teljeskörű kivizsgáláson. Volt ultrahang, nőgyógyászati vizsgálat, rákszűrés minden.

Nem talált semmi fizikai tünetet. Lehet lelki eredetű a dolog, de ha nem múlik el 1-2 hónapon belül, akkor újabb kivizsgálások várnak rám. Ő bízik benne, hogy megoldódik a probléma magától is. Nagyon szépen köszönöm az összes segítő szándékú hozzászólást, saját tapasztalatot és a támogatást!

2020. szept. 21. 16:39
Szerintem, ha nem javul, akkor mindenképpen elmennék egy másik orvoshoz is. Nehogy valami pszichológia gát vagy félelem alakuljon ki emiatt. Közben meg próbálkozzatok esetleg más módszerekkel is, hátha.
2020. szept. 21. 13:39

El se tudtam képzelni, hogy más is járt így, már mindenhonnan csak lenézést meg értetlenkedést kaptam.

Másrészt szeretem emberként, és képes felizgatni, és kívánom is az egészet. Az utóbbi időben is az volt a baj, hogy már annyira biztos voltam benne, hogyha szex=szakadás, hogy ez az egy dolog volt ami bezavart, meg eszembe jutott egyáltalán. Mindig nagyon koncentráltam, hogy lazítsak stb., és tényleg elkeserítő volt, hogy nem használt semmi.

2020. szept. 21. 12:32

Sajnos az empátia (sem a modor) nem nemfüggő, se a nőgyógyászaton sem másutt, így nehezebb tippet adni. Talán kérdezz körbe az ismerőseidnél, ki jár olyan nőgyógyászhoz, aki a szakmai dolgokon felül emberként is kezeli a pácienst.

Azt hiszem, valamelyest ismerem a helyzetedet. Nekem is voltak hasonló gondjaim a nemi életem elején. Szerintem ez inkább nyálkahártya sérülés, ahogy, ha jól emlékszem Guruljka említette, de persze ettől ez még kellemetlen. Nem tudom, hogy hány alkalommal próbálkoztatok, és mennyire fáj, ami fáj, de gondolom, ha kivártad vele a nőgyógyászt, még nem múlt el egy hónap alatt. Én egy idő után túl lettem rajta, de az igazság, hogy kb. arra az időre vége is lett a kapcsolatnak. Igaz, a következő, akivel már végképp semmi problémánk nem volt, mind méretben, mint technikában más iskolát képvisel. Szerintem, ha másképp képes rendesen felizgatni és emberként szereted folytasd vele, ha nem, akkor lehet ez is a gond.

2020. szept. 21. 11:07

Tényleg nem tudom már, hogy a női vagy férfi orvos a jobb, ki erre-ki arra esküszik... valószínűleg érdemes lenne egy férfivel próbálkozni ezek után, de amiket itt a férfi kommentelőktől kaptam eddig...hát ez se növelte a bizalmamat.


Én is attól félek, hogy nem lesz megoldás rá, mert vagy leráznak vagy közlik, hogy pszichológus. :( Remélem találok egy lelkiismeretes orvost, aki tud segíteni, vagy egyáltalán komolyan megvizsgál, hogy mekkora a baj.

76. syria (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 21. 08:55

Szerintem is inkább fizikai oka van: túl vastag a szerszám, a hüvelyed nem képes hozzátágulni. Ez nem normális, még az elején se. Mindenképpen keress fel másik orvost, akár többet is!

Nehezen tudom elképzelni, hogy ezen a problémán pszichológus, vagy párterapeuta tudna segíteni. Ez fordított példa arra, amikor a nű hüvelye akkora, hogy bármennyire szorít, présel, a vékony szerszám lötyög benne. Mindkét esetben kétséges a hosszú, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat.

75. syria (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 21. 08:45
Sikerült kifognod egy tapasztalatlan bunkót. :( A helyedben legközelebb férfihoz mennék; nem értek egyet a 69. hozzászólással.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Érdekes73)
2020. szept. 21. 08:14
Igen. Már mindent átgondoltam, de szeretnék elmenni legalább még egy orvoshoz, mert úgy gondolom, hogy nem lelki okai vannak.
73. Érdekes73 (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 20. 19:45
Gondolkodtál azon hogy esetleg mégis van vmi igazság abban amit az orvos mondott ? A leírásod alapján nem egy álomszerető az embered.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Érdekes73)
2020. szept. 20. 14:31

Nagyon halványan látszott még a csík, de nem tűnt olyan komolynak, de mondtam, hogy azóta nem voltunk együtt...

Nem volt valami beszédes. Kaptam azt a reakciót, hogy lelkileg van bajom, vagy legyen szexuális izgalom, mert más nem lehet.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - 621bb5db60)
2020. szept. 20. 13:34
Egy fiatal nő volt. Direkt nőhöz mentem, mert sejtettem, hogy egy férfi orvos kevésbé lesz megértő. Igazából végig teljesen lekezelő volt. Mindenképpen keresek másik orvost, nem akarom hagyni magam.
70. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 16. 23:21
Fizikai sérülést se látott ?
69. 621bb5db60 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 16. 22:03
Férfi a nőgyógyászod vagy nő? Ha férfi, válts inkább nőre. Egy férfi sose fogja tudni, milyen az, ha hüvelyed van és mit érzel, ha megpróbálnak bedugni vmit, ami nem fér be, mert ők úgy képzelik el, hogy, ahol kifér egy gyerek, ott egy jó nagy pénisznek is be kell férnie. Ha pedig nem fér be, az csakis azért lehet, mert az adott nő egy szorongós hisztérika.
2020. szept. 16. 16:38

Hát ma voltam orvosnál és nagyot csalódtam... közölte velem, hogy ez lelki dolog és ő nem pszichológus, meg, hogy biztos hiányzik a szexuális izgalom az én részemről. Ezen kívül szívesen írt volna fel fogamzásgátlót, hogy ne óvszerrel “kelljen” védekeznünk.

Azt hiszem keresek egy másik orvost. :(

2020. aug. 31. 09:42

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat! Nem szerettem volna ekkora vitát generálni.

Szeptember végére kaptam időpontot nőgyógyászatra. Remélem a vírus nem szól közbe.

Lehet, hogy én se tudom a legpontosabban megfogalmazni, hogy mikor/hogy történt a baleset, mivel nincs nagy gyakorlatom ezen a téren, de a kérdés nem kamu, és próbáltam mindent a legpontosabban leírni, hogy aki akar tényleg tudjon segíteni.

A hitetlenkedő férfiaknak meg annyit szeretnék mondani, hogy örüljenek, hogy sosincs ilyen problémájuk szex terén, és annak is, hogy sokkal kevesebb eséllyel sérülnek az aktus során, sokkal könnyebben van orgazmusuk stb. Én lennék a legboldogabb, ha mindenfajta hátráltató tényező és fájdalom nélkül szexelhetnék a barátommal.

66. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 31. 09:30
Meg kellenemutatnod nogyogyasznak, viszonylag gyakran elofordul hogy a huvelybemenet szukebb, eseteleg a szuzhartya vastagabb es egy rugalmatlanabb gyuru formajaban megmarad az elso egyuttleteket kovetoen is, ez akar tartosan is okozhatja az egyuttletek alatti fajdalmat. Mindenkeppen itt kezdenem, lassa nogyogyasz, hogy tudd van-e a problemanak fizikalis oka. Ha igen, annak altalaban nagyon egyszeru a megoldasa, egy pici beavatkozassal akar helyi erzestelenitesben megoldjak. Ha fizikalisan semmi nem indokolja a panaszaidat, akkor erdemes tovabb menni a psziches ill. parkapcsolati vonalon.
65. sanyinak (válaszként erre: 60. - Kacsahercegno)
2020. aug. 29. 20:57

Még nem hallottam erről. Mindenesetre jó pár téma van, amivel kapcsolatban nem állnék le vitázni - kellő ismertet hiányában.


De lehet, ő korábban nő volt, csak nem érezte jól magát a testében...

64. 71ddaa07fa (válaszként erre: 63. - Unom)
2020. aug. 29. 10:16
Micsoda információid vannak. :)
63. unom (válaszként erre: 60. - Kacsahercegno)
2020. aug. 29. 08:33

Lehet, azt hiszi, a nők is csak úgy sérülhetnek szex közben, mint ő.

Pedig a hüvely nem olyan, mint a végbél.

2020. aug. 29. 08:28
Ekkora mellényt! Nehogy hasraess a lelógó aljában.
61. 71ddaa07fa (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2020. aug. 29. 08:10

Majd azért utána végig csinál még egy menetet. Hihető.

De ez nem is lep meg. Az emberek bármit kitalálhatnak, és írhatnak, lesz aki bekajálja.

60. Kacsahercegno (válaszként erre: 59. - Sanyinak)
2020. aug. 29. 08:04
Van erre egy kifejezés, amivel magyarul még nem találkoztam, de hiánypótló lenne, ez pedig a "mansplaining". Sok férfi késztetést érez hogy mindenről is kioktassa a nőket, mintha a nők a világon semmit nem tudnának semmiről, beleértve a saját testük működését is. 🤷‍♀️
59. sanyinak (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2020. aug. 28. 20:54
Igen, ha ő nem egy gyakorlott nőgyógyász 😁, akkor elég kibic hozzászólás volt. Férfiként nem tudhatjuk, mit érez egy nő.
58. Guruljka (válaszként erre: 45. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 28. 15:07

Te már aztán tudod.

Nem kell hogy maga az izomzat berepedjen, a hüvelyt bélelő nyálkahártya berepedése éppen elég fájdalmat okoz, és vérzést is. Ne köss már bele abba, hogy ő mit érez?!?

57. tuskoledi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 28. 14:43
Lehet benned pszichés gát is, ami miatt nem tágulsz. Túlságosan rágörcsölsz nekem az az érzésem, hogy "csupán anatómiailag szemléled az aktust", nem adod át magad az éezéseidnek. Ha már az elején berepedsz, ezzel elszóltad magad. A behatolás a végén kell legyen, miután elégséges előjáték után megfelelően felizgultál és benedvesedtél.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Be95e6ff22)
2020. aug. 28. 09:10

Teljesen nem fér be a számba, de őszintén nem is próbálkoztam, mert ott már a hossza zavar, és van olyan óvszer, ami kicsi rá, ezért is mondja, hogy inkább ő veszi, mert akkor biztosan jó méretet vesz.

Mindenképpen megyek orvoshoz és beszélek vele!

Köszönöm a válaszodat! Kicsit megnyugtattál. :)

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Sanyinak)
2020. aug. 28. 09:06

Beszéltünk róla tegnap este és várunk, meg elmegyek orvoshoz is. Utána pedig sokkal türelmesebben és hosszabb előjáték után fogunk próbálkozni.

Persze egy kis félelem van bennem, hogy elveszítem őt, de amiatt is, hogy soha nem fog működni a szex kettőnk között. Remélem megoldódik minden. :)

2020. aug. 28. 06:29

Mindenképpen mutasd meg magad nőgyógyàsznak,mert lehet,hogy már kialakult valami gyulladás.

Ha már megtapasztalta az ember a fájdalmas behatolást,akkor már eleve rágörcsöl az aktusra, nem fog úgy tágulni.De ez még nem vaginizmus.

Ami a nagy méreteket illeti, ha neked a szádba is nehezen fér be a baràtodé, az jelzésértékű...Vagy ha nem minden típusú óvszer megy fel rá.

És igenis kihívás a nagy méret, és nem ritka probléma.Munkám révén nemrégiben tizenéves-kora huszonéves fiatalokkal beszélgettünk szexualitásról, és sokaknál előkerült hogy a fiú nagy méretekkel rendelkezik.

Én magam is megszenvedtem ilyen helyzeteket, bizonyos pózok nem is mennek a mai napig emiatt-igaz, nálam a hosszúság okoz problémát inkább.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook