Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szétrepedés behatolás közben fórum

Szétrepedés behatolás közben (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. aug. 27. 16:22

Pontosan nem tudom mennyi, de volt már jó pár kapcsolata, és a húszas évei közepén jár ő is. A mozdulatai alapján elég gyakorlottnak tűnik.

Az is hátráltató tényező lehet, hogy nagyon nagyon az elejéről indultunk. Egy Mini tampon nem fért belém, egy ujja is eléggé fájt, de két ujjnál se repedtem, csak fájt. Azóta, ha egy ujj van bennem, azt nem is érzem már.

2020. aug. 27. 16:22

Nem, sajnos nagyon nem az. :( És nem csinálja nagyon durr bele módjára esetleg?


Még eszembe jutott az is, hogy elmehetnél egy szexshopba. És vehetnél magadnak különböző méretű játékszereket is. Vékonyabbat mint a barátodé, meg olyasmit is. Ott már azért szemre lenne is egy hasonlítási alapod. Ha a vibrik nagyrésze vékonyabb mint az övé, akkor mondjuk az már elgondolkodtató szerintem... Meg persze sikosítót. Én feltérképezhetnéd magad ezekkel a játékokkal, fesztelenül. Na persze kizárólag csak akkor, amikor már lent minden tutira begyógyult.


Mivel azt írtad, hogy eszköznek érzed magadat, és nincsen vele orgazmusod, de magaddal van, így ebből egyértelmű hogy más gondok is vannak ott, mint az ő vastagsága. Ugyanis bizony, ki kéne nyaljon a bugyidból úgy, hogy jó legyen.

2020. aug. 27. 16:16

Kíváncsi lennék, hogy mennyi tapasztalata van. Mert ha lenne neki bőséggel, akkor tudnia kéne, hogy ez nem szükséges rossz. Bár gondolom ő se idős még, biztosan nem egy lepedő akrobata.


Igen, ha repedsz, akkor a vastagság a gond. Ha a hossz a baj, akkor az másként fájdalmas.


Elhiszem, hogy csalódott vagy. Viszont a szex ennél sokkal több és jobb, hidd csak el. Lesz rá megoldás. A helyedben viszont nem annyira erőltetném a fájdalmas dolgokat, még az ő kedvéért sem. Ugyanis ha rögződik benned a fájdalom akkor később már érzelmi alapon lehet benned egy félelem görcs, akár akkor is, ha nem vele vagy. Azzal nehezebb megbirkózni aztán lelkileg.

2020. aug. 27. 16:15
Csiklóizgatással volt.
2020. aug. 27. 16:14
0 tapasztalattal vágtam bele ebbe a kapcsolatba, viszont nekem se tűnik normálisnak a repedés. Sőt... ezért is félek, hogy lehet-e bármit tenni ez ellen, mert nagyon szeretem a barátomat és szeretnék kielégítő szexuális életet élni vele, ami mindkettőnknek jó. :(
2020. aug. 27. 16:12

Tudja, hogy fáj, de betudtuk annak, hogy tapasztalatlan vagyok és ez szükséges rossz az első pár alkalommal.

Neki nem én vagyok az első, van már tapasztalata.

Megpróbálom kideríteni a méretét, de szerintem inkább vastagságban extra nagy, mint hosszban.

Igen, én is többet vártam a szextől, és eléggé csalódott vagyok, hogy nem megy nekünk.

2020. aug. 27. 16:08
De magaddal volt, ugye? Vagy magaddal sem? Nem próbáltad?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Lanvin)
2020. aug. 27. 16:08
Igen tudja és zavarja is. A saját nőisségemmel voltak problémáim, de mára szerintem ezeken túlléptem/megoldottam őket.
15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 11. - Hajnallányka)
2020. aug. 27. 16:08

Szerintem tapasztalatlanság és nem felizgultság esetén sem normális dolog, hogy szétreped. Én sokáig voltam tapasztalatlan, meg voltak ilyen orgazmusos gondjaim elég sokáig fiatalon, de fájdalmam sose volt, csak nem volt "végeredmény". Aztán mentek az évek, és végül rájöttem, hogy nem bennem volt a hiba, hanem a partnereim nem foglalkoztak velem úgy, ahogyan azt kell.


Miután ő szűz volt, így elég nehezen tudja megítélni a pasi méretét, hiszen másikkal még nem találkozott.

2020. aug. 27. 16:06

Sosem volt orgazmusom, azért voltak részek amit élveztem. Magukban az aktusokban tényleg csak egy-egy másodperc volt kellemes, de valószínűleg azért, mert szétrepedtem a legelején.

Mindenképpen felkeresek egy orvost is.

Köszönöm mindenkinek, aki segíteni próbál(t).

2020. aug. 27. 16:05

Hú, hát nem, ez a repedés dolog egyáltalán nem szokványos dolog. Bizony, már rá vagy ám görcsölve a kérdésre is, meg a fájdalomra is. Ha nem lennél, akkor nincsen ez a fórum. :) De ez teljesen érthető.


Megfelelő előjátékkal és bőséges síkosító használatával érdemes lenne próbálkoznotok. No meg őszinteséggel. Ha neked fáj, akkor ne csináld, és ne repesszen. Azt nem veszi észre, hogy neked rossz, és fáj? Mit gondol erről, mi a véleménye róla? Gondolom neki nem az első lány vagy, vagy igen?


Simán lehetséges, hogy ne férjen beléd egy pénisz, hogyne. Ez nem sűrű dolog, de vannak extra méretű pasik. Én találkoztam egyszer egy olyan csodaszerszámmal, amire ránéztem, és már tudtam, hogy nem fogok rája huppanni. Nem tudom hogy belém fért volna-e, de már a hossza és a vastagsága bőven elég volt, hogy ne akarjam kipróbálni. Konkrétan nem értem át, nagyon durván nézett ki. Mai napig kár, hogy nem csináltam vele egy szelfit. :D Haha


Igazából meg kéne tudni a barátod méretét. Mert ha extrán vastag, akkor ez lesz a gond. Nem tudom hogy van-e erre műtét, de ha lenne se bíztatnálak arra, hogy 20 évesen egy extra méreti péniszhez szabassad a hüvelyedet... Majdnem biztos, hogy nem mellette fogsz megöregedni. És később mi lesz? Nem élvezed majd mással, mert egy átlagos férfi majd kong benned? A helyedben ezt gyorsan elfelejteném.


Szóval írták a többiek, hogy előjáték, síkosító, és egy nőgyógyász, akinek elmondod ezt a problémát.


Egyébként hidd el, a szex nem ilyen. Tök jó dolog.

12. Lanvin
2020. aug. 27. 16:02

Tudja, hogy neked még sosem volt orgazmusod? Ez őt nem zavarja?


Nagyon figyelmes, odaadó volt a barátom az elején. --> Már nem az?


Viszont mióta én is felfedeztem az ő testét az az érzésem, hogy csak egy kellék vagyok az egész aktus alatt, és csak én próbálom őt kielégíteni. --> Az már régen rossz, ha csak egy kelléknek érzed magad, egyenrangú felek vagytok elméletben.


Biztos, hogy rendben van a kapcsolatotok? A saját nőiségeddel hogy állsz?

11. hajnallányka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 15:53
Valószínűleg nem izgulsz fel eléggé.Lehet hogy nem passzoltok,de a hüvely azért tud tágulni és nem reped be.Az orvos okosabbat fog mondani mint mi.Azt írtad sosem élvezted még,talán lelkiekben kellene keresni az okot.
10. Dember
2020. aug. 27. 15:51
Párkapcsolatban mindenhogy passzolnotok kell.Nem lehet,hogy egész életen át szájjal és kézzel elégítsétek mi egymást
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Dember)
2020. aug. 27. 15:48

Ettől függetlenül igenis boldog vagyok a barátommal. Szeretném megoldani a problémát, hogy ne menjen rá a kapcsolatunk.

Valamit csak lehet tenni, a modern orvostudomány képes nem-változtató műtétekre, szűzhártya helyreállításra és még sorolhatnám napestig.

2020. aug. 27. 15:46
Bocs a nyerseségért
2020. aug. 27. 15:45

A fájdalmat még megértem, hogyha rágörcsölnék, szerintem nem teszem, de lehet, hogy igazatok van, de a repedés már sajnos fizikai tünet.

Fel fogok keresni egy nőgyógyászt is, de először kiváncsi voltam mások tapasztalatára. Ha nem találnak semmit, akkor létezik, hogy egész egyszerűen nem passzolunk a barátommal össze? Egyáltalán lehetséges, hogy ne férjen belém egy pénisz? Azt hallottam, hogy szülés közben gyakoriak a repedések, szakadások, metszések, de egy pénisz jóval kisebb, mint egy újszülött.

2020. aug. 27. 15:41
Szerintem nem vagytok egymásnakvalók ami a szexet illeti.A párodnak túl nagy a szerszáma a hüvelyedhez képest.Nem leszel boldog vele.
2020. aug. 27. 15:39
Az előttem szóló leírta nagyjából a lényeget.Én annyit tennék hozzá, először is azt tapasztaljátok ki neked hogyan jó.Ezt egyedül és együtt is próbálgassátok.Fontos az is hogy "lazíts"add át magad a dolognak.A behatolásnál álljatok meg amíg nem érzed hogy jó,és mehet.Erre a legjobb póz ha te vagy felül így tudod irányítani.A partnered legyen türelmes veled.
2020. aug. 27. 15:32

Hát nemtom, később sem lesz tágabb, mármint úgyértem hogy a hüvely az egy rugalmas valami, attól hogy sokat szexel valaki, ugyanakkorára összehúzódik mint előtte volt. Szóval nem fog "bejáratódni". Szerintem használjatok pluszban síkosítót, de semmiképp ne hagyd a párodnak hogy erőltesse hogyha fáj.


Amúgy lehet gyulladás vagy egyéb probléma miatt is fájdalmasabb, hogyha síkosítóval meg megfelelő előjáték után sem megy akkor lehet érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz (meg ettől függetlenül is persze). De én egy darabig lehet hanyagolnám is a behatolást, hogy ne legyen benned a "teljesítménykényszer", mert ha már előre rágörcsölsz a fájdalomtól való félelem miatt, az már eleve okozhatja hogy nem lazulsz el eléggé és amiatt fáj.

2020. aug. 27. 15:24

Először is nagyon köszönöm a gyors választ.

Szólok, hogy fáj, de ezt betudtuk annak, hogy még szűz voltam, az első pár alkalomnál járunk. Nyálat és extrán síkosított óvszert használunk.

Én nedvesnek érzem magam, ezért is félek, hogy a síkosító nem lenne elég, mert azt érzem, hogy egyszerűen nem tágulok tovább.

2020. aug. 27. 15:19

Fu nem is tudom hol kezdjem. Először is, a párodnak AZONNAL szólj hogyha fáj, sőt, már csak akkor is hogyha kellemetlen. Ha egy kicsi fájdalmat is érzel akkor vegye ki és csináljátok máshogy. És ezt felejtsd el hogy azért nem volt orgazmusod mert a nőknek nehezebb/hosszadalmasabb stb. Egyrészt, fedezd fel a saját tested, hogy hogy tudsz elmenni, mi a jó, és a párodnak is mondd el, hogy mit hogy csináljon. Másrészt az a férfi aki igazán szeret, nem fogja sajnálni az időt hogy akármeddig kényeztessen, ameddig csak szükséged van rá.


Ja és soha de SOHA ne engedd hogy berakja amíg nem vagy elég nedves. Igen, a síkosító segít, a nyál is, meg ha elég ideig van előjáték. Ha nem vagy eléggé felizgulva és szárazon beteszi, az nem csak fájdalmas, de veszélyes is lehet.

2020. aug. 27. 15:02

Nemrég veszítettem el a szüzességemet. Előtte nagyon sokat pettingeltünk a barátommal, volt minden: ujjazás, orál szex stb.

Nagyon szűk voltam, még egy ujjal is fájt az elején az ujjazás. Nagyon figyelmes, odaadó volt a barátom az elején. Viszont mióta én is felfedeztem az ő testét az az érzésem, hogy csak egy kellék vagyok az egész aktus alatt, és csak én próbálom őt kielégíteni. Nekem sosem volt orgazmusom sem, de még a közelébe sem jutottam.

Ezt mind megértem, hiszen egy nőnek sokkal nehezebb és bonyolultabb örömet okozni, viszont mióta van behatolás pénisszel is, vagy épp szex, folyamatosan szétrepedek a hüvelybementnél. Minden egyes alkalommal, csak van, hogy egy picit és van, hogy jobban, például szemmel látható szakadás van a hüvelyemtől hátrafelé, 1-2cm-es.

Nem tudom, hogy én nem izgulok fel eléggé, mert a barátom nem foglalkozik velem eleget, vagy az egyéb lelki dolgok miatt nem vagyok elég nedves és vagy nem tágulok, vagy ez teljesen normális az elején?

Fogalmam sincs mi számít nagy méretnek, de szerintem elég vastag a barátom pénisze. Síkosító megoldaná a problémát? Egyszerűen úgy érzem, mintha azért elég nedves lennék, csak a hüvelyem (bemenete) nem tágulna tovább.

Eléggé kétségbe vagyok esve, hogy sosem lesz jó a szex, mert ez nagyon nagyon fájdalmas így. :( Szinte már várom előre a pillanatot, hogy mikor szakadok szét megint, ami általában még a behatolás során megtörténik.

Jóval 20 felett vagyok, így kizárnék olyanokat, hogy a testem még nem érett erre az egész szex dologra.

Kérlek segítsetek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook