Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szétrepedés behatolás közben fórum

Szétrepedés behatolás közben (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. aug. 27. 22:35

Gondolom, a stressz sem sokat segít, ami a következő együttlét előtt vár rád.

Türelemmel tudja ezt a helyzetet kezelni a barátod?

Netán félsz, hogy emiatt elveszíted őt?

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - 222bde7e3e)
2020. aug. 27. 20:41
Köszönöm a válaszodat és a tanácsot is!
2020. aug. 27. 19:35
Megfelelő előjátékkal nedvesnek kell lenned. A párodnak észre kellene vennie mi és hogyan jó neked. Ha csak egy eszköznek érzed magad mellette, akkor már régen rossz. Van síkosító is ami segíthet, de most 1 hónapig szüneteltetném a helyedbe a sexet. Lehet már rá stresszelsz. Gúnyolódó hozzászóló (k), meg szégyellje magát....
50. Mézes-Krémes (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 19:17
Hát én találkoztam akkorával személyesen, hatalmas volt. Van ilyen, hidd el.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Timycat)
2020. aug. 27. 18:14
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat.
48. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 18:11

Nekem egyszer volt ilyen, még a mini tampon is iszonyú fájdalmat okozott, a szex az egyáltalán nem ment, hüvelygyulladásom volt. Nagyon fájdalmas, igaz én nem véreztem. Én akkor felfáztam és amiatt volt, de okozhatja fertőzés is.

Keress orvost mielőbb és addig hanyagoljátok a szexet.

47. tumbo2 (válaszként erre: 33. - 346cfad937)
2020. aug. 27. 18:05
szétszakadok a röhögéstől.nem orvoshoz kéne menni,ha ilyen nagy a probléma?
2020. aug. 27. 18:01

Nem tudom mennyire tudod ezt te férfiként megítélni. Én látom jelenleg a “végeredményét” az aktusnak.

Ha van más ötleted, hogy egy véres repedésszerű 1 cm-es csík, hogy került oda a hüvelynyílásomhoz, kíváncsi vagyok, tényleg, mert én csak meg akarom szüntetni ezt a fájdalmat.

45. 71ddaa07fa (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 17:45
Ha valóban szétrepedne a legérzékenyebb pontod, nem csak éreznéd, hogy fáj, hanem üvöltenél. Arra szokták mondani, hogy éreztem, mikor egy mérges pattanásba beleakad a körmünk és elkaparjuk véletlenül. De mikor valaki szétreped azt nem csak úgy enyhén érzi meg vérezget.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 17:38

Nem fogok képet mellékelni, de szerintem a vérszínű csík a hüvelybemenettől hátrafelé 1 cm-en keresztül igenis az. Aktus után pedig még órákkal később is véres volt a wc papír, amikor odaért, ahol a seb van jelenleg.

Éreztem, hogy fáj, de mivel az egész behatolás fáj, nem tudtam megmondani, hogy most szétszakadok, mert végig olyan érzésem van. Mivel eddig szűz voltam, sose szakadt szét még ott lent semmi. Uram bocsá’, hogy ennyire tapasztalatlanul, életem első pár szexe közben nem gondoltam arra, hogy igenis berepedhetek szex közben, hanem tudtam és úgy kezeltem, hogy normális ha fáj az elején. Igen, biztos én is hibás vagyok, de észleltem a problémát, meg azt is, hogy ez nem normális és épp próbálom megoldani. Sajnálom, ha ez ennyire hihetetlen meg vicces pár embernek. :’(

43. 346cfad937 (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 17:35
De nem érzi, mert nem is nő. 😅
42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 17:31
Ha neked 1 cm-re szétrepedne a puncid, azt azért megéreznéd. Csak gondolj arra, milyen érzés, mikor késsel pár milliméter mélyen elvágod az ujjad.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 17:31

Nem kisebbségi sem ő, sem én. Nem is színesbőrű.

Hosszra nem nagyobb, csak vastagabbnak tűnik, de megkérem, hogy mérjük le, hogy én is lássam és ne kamuzzon, mert kiváncsi vagyok már tényleg, hogy ő óriási-e, vagy én vagyok ennyire szűk. :(

40. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - 346cfad937)
2020. aug. 27. 17:27
Jean löka padón, madame visít dö tűr. :))
39. 71ddaa07fa (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 17:22

Ezzel nem a vadságra, sokkal inkább a származásra céloztam. Azt szokták mondani, hogy a cigányoknak és a színes bőrű férfiaknak vastagabb és hosszabb a pöcsük.

Én ezt nem tudom, mert legritkább esetben nézem más férfi eme testrészét.


Ugyanakkor az is hihetetlen egy kicsit, hogy azt mondod a barátod pepese nagyobb, mint egy dildó. Ezért is írtam, hogy csak nem Lakatos Winettounak hívják a párod.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 17:15

Nem nagyon tudom, hogy kire utalsz, de nekem ez egy komoly téma és igenis nagy probléma a kapcsolatomban, szóval légy szíves ne poénkodd el a témát, mert én szeretnék komoly válaszokat és segítséget kapni.

Igen, elhiszem, hogy másoknak ez nagyon nagy poén, hogy szétszakít a barátom és milyen vadak lehetünk az ágyban, de a klasszikus misszionárius pózban, lassan mozogva történik meg a “baleset” és ez nagyon frusztráló.

37. 71ddaa07fa (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 17:06
Csak nem Lakatos Winettou a párod becses neve?
2020. aug. 27. 17:05
Hát pedig a dildók nagyobbik része eleve némiképp vastagabbak egy átlagos péniszhez képest. Legalábbis többnyire így tapasztaltam. Az is megeshet, hogy te szűkebb vagy az átlagosnál ő meg vastagabb, aztán nem olyan egyszerű ez.
2020. aug. 27. 17:02

Ezt is kipróbáljuk. Köszi!

Átfutva a kínálatot pár oldalon, az a véleményem, hogy jóval vastagabb a barátom, mint a dildók nagy része.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 346cfad937)
2020. aug. 27. 17:01

Bárcsak kitalált probléma lenne...

Azért elárulom, hogy egy 1cm-es repedés nem cafatosra szakadt nemi szervvel egyenlő...

Mivel teljesen tapasztalatlan voltam eddig és mint mondtam, már maga az ujjazás is fájt, nem tudtam megmondani közben, hogy na most pont ebben a pillanatban repedek, mert folyamatosan van egy fájó, kellemetlen érzés, amíg teljesen belém nem hatol. Amiről ő is tud, látja rajtam, hallja is tőlem, hogy fáj, de miután a csapból is az ömlik, hogy elveszíteni a szüzességet fáj és a következő pár alkalom is, így különösebben rosszra nem gondoltam se én, se ő. Pár alkalom után kezdtem figyelni, hogy talán a behatolás során szakadok. Jelenleg vagyok a legrosszabb állapotban, eddig csak éreztem, hogy valami nem stimmel, de most szemmel látható a repedés sajnos.

Remélem te és a párod sosem tapasztalja ezt meg, mert nem valami kellemes...

2020. aug. 27. 16:54

Legalább ordítasz, mikor 1-2 cm-re szétreped a hüvelybemeneted, vagy csendben tűrsz? :)

És ezek után megkeféli a cafatos, vérző nunidat?

Ekkora marhaságot kitalálni!

2020. aug. 27. 16:40
Ha fejlődött, akkor megint csak azt tudom mondani, hogy játékszer. Vannak ilyen hüvelytágítós játékok is, szettben. Vékonytól a vastagig. Ő nyalakszik, és közben a legkisebbel is játszat, síkosítóval. És amikor szuper, akkor elővesztek egy kicsit vastagabbat.
2020. aug. 27. 16:36

Igen igazad van. Nem hiszem, hogy ragaszkodna ehhez. Remélem, hogy megértő lesz.

Mindenképpen keresek. Ha esetleg valaki tud ajánlani valakit, nyugodtan írja meg. Köszönöm.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Lanvin)
2020. aug. 27. 16:35
Igen. Régebben olvasgattam róla, de miután az ő és a saját ujjam is már gond nélkül bemegy, így elvetettem ezt az ötletet. Úgy tudom, akkor még egy ujj se menne belém, és igaz, hogy innen indultunk, de azóta fejlődött a hüvelyem.
2020. aug. 27. 16:30

Szerintem keress egy jó nődokit, és gyógyulgassál. Addig pedig egyéb más módok is vannak a gyönyörszerzésre! Ő is fókuszáljon arra, hogy tapasztald meg vele hogy milyen jó a szex. Nem kell ahhoz behatolás, hogy jó legyen, sőt. És ha tényleg egymásnak valók vagytok, és ő neked az igazi, akkor ki fog tartani melletted, megértő és türelmes lesz, és lesz majd erre megoldás.


Ha nem érti majd meg, és erőlteti a behatolást továbbra is, holott neked fájdalmad van, akkor egyáltalán nem érdemli meg hogy ennyire ragaszkodj hozzá. Mert akit szeretek, annak nem akarok fájdalmat okozni.

28. Lanvin (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 27. 16:30
A vaginizmusról hallottál már? Amit írsz, annak tűnik.
2020. aug. 27. 16:29
Köszönöm a válaszokat! Nagyon remélem, hogy hamarosan megoldódik a probléma. :(
2020. aug. 27. 16:27
Mini tampont nem fért beléd? Mondjuk furcsa. Mindenképp jelentkezz egy nőgyógyászhoz, és mond el neki a problémádat. Ő fogja látni, hogy veled minden rendben van-e. Ez ki fog derülni. És fog tudni tanácsot is adni ezzel kapcsolatban.
25. hajnallányka (válaszként erre: 15. - Mézes-Krémes)
2020. aug. 27. 16:27
Én nem írtam hogy normális ha bereped.A méretről nem tudunk ez igaz,de ha annyira nem passzolnak akkor hanyagolni kell a szexet.
2020. aug. 27. 16:27

Nem hiszem. A behatolás is jó pár percig tart, hogy egyáltalán beférjen. :(

Mindenképpen megvárom, hogy begyógyuljak, mert ez nagyon rossz így.

Mindig izgat, kinyal, ujjaz, csókolgat, simogat. Lehet többet kéne és síkosítóval. Beszélek vele is majd erről.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook