Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szétmentünk az exem, és a barátnője miatt.. Mit tegyek? fórum

Szétmentünk az exem, és a barátnője miatt.. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 11. 21:16
Ma annyi a változás, hogy az sms-re nem válaszol...:( Ezt a féle választ már elég jól ismerem...
2010. nov. 10. 22:38
Megfordult ez is a fejembe... Ám az a baj, hogy ilyen téren nem tudok rajta eligazodni. Mert ő keresett, sajnos nem személyesen beszéltünk.. Azt írta, hogy sokat gondol rám, meg tetszett neki az üzenetem. Meg egy részben úgy éreztem, hogy puhul, mert mondta, hogy büntit kapok, szóval az nem azt jelenti, hogy akkor esélyt is...? Írt a lány neki, hogy bocsánatot kérjen tőle, amiért csúnyán jellemezte... nem válaszolt neki..
2010. nov. 10. 22:18
Lehet, hogy nem akar ez a pasi téged és jól jött neki ez az esemény a szakításhoz?!
2010. nov. 10. 22:15

Telefonon dumáltatok?

Az nem jó. Találkoznotok kéne. Hogy lásd a szemét és a gesztusait, ahogy beszél.

2010. nov. 10. 20:50
Szal nem jutottam előbbre...
2010. nov. 10. 20:02
Írtam neki egy üzit, amiben leírtam neki mindent őszintén... és beszéltem vele utána, de olyan kitérőek voltunk.. szerintem ő is félt, de azt írta, h tetszett neki, meg hogy aranyos vagyok. Meg sokat gondol rám... De ott volt a DE a szavaiban:(
2010. nov. 10. 15:44

Szerintem találkozzatok vmi semleges helyen, pizzéria, cuki, ilyenek, és beszéljetek meg mindent. Nem kell neked puncsolni neki. És neki sem kell.

Beszélgessetek őszintén egy nagyot. Ne másokról, hanem magatokról, mert ez a lényeg.

2010. nov. 10. 11:38
Most azon vagyok, hogy kibéküljünk... ám nem tudom, hogy mivel kezdjem..:( Tegnap küldtem neki üzit, amire azt mondta, hogy jólesett neki:D tovább, mit tegyek, hizsen nekem kell bizonyítanom, hogy nekem tényleg ő kell!
38. Dolores007 (válaszként erre: 37. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 20:55

Szerintem nem kell hasonlítgatni senkit senkihez. El kell felejteni a másik kettőt, mintha nem is lettek volna. Már csak azért is hülyeség és őszintétlen az összehasonlítás, mert azt a lányt vmikor szerette...

Foglalkozzatok csak egymással és akkor boldogok lesztek.

2010. nov. 9. 20:48
Írok neki, aztán lesz ami lesz...:(Ma beszéltem vele, magától írt, hogy mizú velem, meg hogy hogy vagyok..:O Meg mondta,hogy előbb kellett volna gondolkodnom, meg ilyenek, szóval nem tom, hogy még lehet e valami... Meg azt írta, hogy jobb vagyok az exénél:P... szerintetek?
36. Dolores007 (válaszként erre: 34. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 20:19
Elkapod a mancsát, leülsz vele és beszéltek.
35. b73e24f31f (válaszként erre: 3. - Pocakmanci)
2010. nov. 9. 18:46
:OOO XDDD
2010. nov. 9. 18:14

Bár olyan vicces lenne, mint ahogy hangzik:):(...

Sajnos sok fájdalom is volt ebben a "játékban"...

33. 7777ff52ae (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2010. nov. 9. 15:46
XD
32. andi6020 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 15:02

Medve anyám! Elvesztettem a fonalat.


Szerintem csapjatok egy gruppenszex-partit. :-)

31. Brigitta2121 (válaszként erre: 28. - Havran)
2010. nov. 9. 13:55
Igazad van Kedves Havran.. tényleg gyerekes ez a kavarásos dolog, és ezért is van elegem belőle, mert már nem látok ki belőle.. és szerintem meg már senki sem, csak most mindenki engem tart hazugnak, meg rossznak..
2010. nov. 9. 13:53
Én is így gondolom.. elakarom felejteni ezt a részét az életemnek.. a barátaimat pedig erősen szelektálni fogom... vagyis már csak az igaziakkal foglalkozom... Ám Én szeretném ezt a kapcsolatot vele,mert jól éreztük magunkat egymással. Ám ha nincs más hátra akkor én eltűnök végleg, s legyenek boldogok.. Csak olyan fura, mert annyira el vannak a dolgok mérgesedve..:( És mindig történik valami...
29. Masnesz (válaszként erre: 23. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 13:44
A tartozását szépen fizesse vissza, de ezen felül szerintem minden kapcsolatot szüntess meg velük.
28. Havran
2010. nov. 9. 13:39
Nem akarok senkit megbántani,de nekem ez az egész olyan gyerekes,én is voltam 23,de nálunk ilyen nem volt.Nem kavartunk össze-vissza egymás háta mögött,nem zaklattuk egymást.Biztos szerencsér voltam,hogy jó kis csapatba tartoztam.
27. martin3 (válaszként erre: 26. - Martin3)
2010. nov. 9. 13:33
bocsi az elírásokért..
26. martin3 (válaszként erre: 24. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 13:32
nekem ez kicsit magas...de mindegy. döntsd el, te mit szeretnél..az adott emberkével(úgy érzem te méga dnám még egy esélyt) ülj le beszélni, és ott kiderül mi legyen. ha ő már nem akarja, kár sírnod, ez van, lépj tovább. Az embernek nincs szüksége ilyen "barátokra", ugyanis az ilyenek nem azok. MInél előbb továbbépsz, anál előbb találsz rá az igaz barátokra(és az igazira is..=herceg fehér lovon:)
25. ba16417f81 (válaszként erre: 19. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 13:12
Szia!Én is csak azt tudom ajánlani mint itt nagyon sokan.Hagyd!Ha nem hisz neked és még csak esélyt se ad arra hogy megmagyarázd hogy mi is folyik tulajdonképpen akkor nem érdemes vele foglalkozni.Ha én valakit kedvelek és kell nekem meghallgatom az ő verzióját is.Bármit is hallottam.De javaslat mint ahogy sokan mondták.Lépj tovább,telszámot nem kell cserélni egyszerűen nem veszed fel nekik és nem küldesz sms-t se vissza.Válts társaságot,barátkozz ismerkedj hiszen még fiatal vagy.Nem késő új barátokat szerezni.És legközelebb ne haveri társaságból gyere össze valakivel hanem külsős emberrel aki nem a brigádodba tartozik mert annak gyakran ez a vége ami most van.SZARKAVARÁS.További szép napot neked.
2010. nov. 9. 13:12
Szerintetek akkor nem is lehet közö:o s jövőnk??
2010. nov. 9. 13:08
Szerintem nem szereti az exét, ők már régebben szétmentek, meg éppen azért szakított, hogy foglalkoztam velük,mármint reagáltam rá... De ám tartozikaz exem, és hagyjam azt is?:O
22. Masnesz (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 13:06

Ha ilyen kavarás miatt elhagyott akor nem lehet, hogy még az exét szereti és csak azért jött össze veled, hogy az exeket idegesítse?

Szerintem hagyd mindhármójukat főni a levükbe. Próbálj meg új életet kezdeni. Pláne ha nem is egy környéken laktok.

2010. nov. 9. 13:05
Bár olyan könnyű lenne...:( De az ilyen ismerősoldalakról leszedtem magam... hogy hagyjanak békén, azért esélyt adnék még neki... Meg elmondtam nekik 100x hogy adják meg a pénzem, és utána felejtsenek el...
2010. nov. 9. 13:01
LÉPJ TOVÁBB!!!!!Hagyd őket a fenébe,szerintem is válts teló számot,és baráti kört is!!!!!
2010. nov. 9. 12:58
Nem ők voltak konkrétan.. Ám én is hozzátettem, hogy ezt higyje, hiszen mikor a családjának bemutatott, véletlenül az exem nevén szólítottam... pedig nem járt az eszembe vagy ilyesmi... csak a nyelvem megszokta...
18. manocska73 (válaszként erre: 15. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 12:56
Valóban igaz barátok, mert ha azok lennének akkor nem árulnának el.
2010. nov. 9. 12:55
az tuti, h a csaj féltékeny rád..de ha a barátod ilyen könnyen hisz neki, s elhagy,lehet inkább hagyni kéne menni...és egy kevésbé bonyolult kapcsolatot keresni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook