Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? fórum

Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. máj. 6. 12:08
nem bántasz meg...én is úgy érzem, h ilyen téren pszichésen valami nem ok...valamiért szörnyen frusztrál a puszta gondolat is, h a barátnőm teherbe esik és mérhetetlenül rágódok ezen...nem tudom..talán a felelősségtől v attól rettegek, h nem úgy fog haladni az életem, ahogy szeretném...nem tudom...van valami, amit el szeretnék érni az életben és ragaszkodok hozzá...
79. 099c0bed40 (válaszként erre: 64. - Borzy17)
2012. máj. 6. 10:40

Bocs, de szerintem minden egyes tünete attól van a barátnődnek hogy ennyire árgus szemekkel figyeled percről-percre.

Az a csoda hogy még Veled él és nem szaladt ki a világból ---én is osztom azt a véleményt, hogy Nálad (már elnézést,ezzel nem bántani akaralak) pszichésen valami nagyon nincs rendben .

78. kékpille (válaszként erre: 74. - Jollymama)
2012. máj. 5. 21:50

Precízen és pontosan megfogalmaztad amit írni akartam!!


Annyit még hozzáfűznék, hogy a kedves fórumindító inkább kisvasúttal, vagy plüssmacival, vagy akár babával töltse a szabadidejét, attól nem kell ennyire parázni!!!

2012. máj. 5. 20:32
nem nézek bele a barátnőm bugyijába, csak mikor rákérdeztem, h a legutóbbi olyan volt, mint mindig, akk azt mondta, h pont olyan, mint mindig...és ezt én meg már lebonottam itt, a fórumon, h norm. mennyiség, norm. szín stb...szóval annyit is elég lett volna írni, h mint mindig..az, meg, h emlékszek, h legutóbb mikor jött meg neki, az nem nagy dolog...én cask hihetetlenül aggódok ilyen téren..semmi más miatt nem idegeskedek soha...még azon sem, amint kellene..de ha ezzel vmi gond van, akk a falra tudok mászni, annyira...nem is tudom..félek...de sztem tényleg sok, amit csinálok...azzal, h idegeskedek, nem lesz jobb a helyzet...cask romlik..és a barátnőmet is kikészítem..amit már nagyon un..szóval tényleg abbahagyom..már sok vagyok
76. 5751a2a59f (válaszként erre: 74. - Jollymama)
2012. máj. 5. 13:32
:)))
2012. máj. 5. 11:55
sztem terhes. Tutira :) Ne parázz,örülj neki!
2012. máj. 5. 06:49
Uramisten! 14. éve vagyunk házasok a férjemmel,mindent meg szoktunk beszélni egymással ,de azért ilyen részletességről biztosan nem tudna beszámolni a menstruációs adataimtól és a közben lévő tünetekről pedig igazán jól ismerjük egymás testét. Itt vagy fiúnak öltözött lányról van szó ,vagy a lány se teljesen tiszta ha ilyen részletességgel enged belenézni a bugyijába minden nap,hogy még azt is meg tudja mondani a barátja milyen színű ,állagú és mennyiségű volt az aznapi menstruációja vagy éppen csak folyása. Még itt az elején van némi gondolkodnivaló. Egy férfi csak akkor folyik bele ilyen részletesen ha nőgyógyász,de akkor meg tudja mitől lesz terhes a lány. Szerintem beteg vagy (vagytok)!
2012. máj. 5. 05:47

Uristen.....te aztan nem vagy semmi.

Amugy nem hinnem h terhessegrol van szo.Es egy testrol beszelunk ami nem atomora..egyik honap ilyen masik meg olyan ami a mensit illeti.A linea neagra nekem a szules elott egy honappal jelentkezett.Sohsem viszketett semmi es az h eres a melle ahogy mar mas is irta lehet h a melegtol van mint ahogy a nagyobb folyadek fogyasztas is.

Inkabb elvezd az eletet ne tedd tonkre a napjaid ilye folosleges idegelessel.Te elore direkt keresed a tuneteket es aki keres az talal hiszen sokmindenre ralehet fogni h terhessegi tunet! Hagyd beken szegeny lanyt a folosleges nyavajgassal!

72. szila5
2012. máj. 5. 04:42
8 évig csak gumiztunk, soha semmi baj nem volt vele.
71. szila5
2012. máj. 5. 04:39

Szóval na... Elképesztő ez a fórum, illetve az indító. Én még ilyet nem láttam, de köszi, már tudom, hogy van ilyen is.

Szerintem, ne szexelj, az a tuti. Szegény barátnőd, nem irigylem. Óvszer mellé minek a megszakítás? Amúgy is utálom ez utóbbit, magában nagyon rizikós, és a be nem fejezett hancurban mi a jó?

Amúgy szerintem sem terhes a lány. PMS változó. Nekem is voltak eresek a melleim, de még csak nem is pirike előtt. Terhestünethez korán van.

2012. máj. 4. 18:10

Jézusom, ha valaki még egyszer leírja, hogy "parázni", esküszöm, összehányom magam!

Valaki vehetné a fáradságot, és megszámolhatná, hogy hányszor van leírva ebben a topikban. :PPP

2012. máj. 4. 17:52

Szia!

A leírtak alapján nem hiszem,hogy terhes a barátnőd.Ami a menstruációs tünetit illeti,nem kell,hogy mindig ugyanaz legyen.Én 10 éve menstruálok és emlékszem,hogy 6-7 évig mindig fájt a fejem az előtte való napokban,meg a melleim,de nagyon.Aztán puff,mintha elvágták volna,egyik hónapról a másikra megszűnt és azóta sincsenek ilyenek tünetek,sőt! annyi az össz tünetem,hogy előtte pár nappal elkezdek görcsölni.Annyi minden miatt változhatnak a dolgok,nem kell rögtön terhességre gondolni.Meg azok a tünetek,amit te terhességnek tulajdonítasz,lehet,hogy most épp azok a menstruációs tünetek.

68. 2a69f78972 (válaszként erre: 66. - Borzy17)
2012. máj. 4. 17:49

Figyu, ezt a témát már ennél jobban nem lehet körbejárni.


Te ebbe bele fogsz dilizni! Komolyan!

Ha minden hónapban ezt a stresszt generálod magadnak, előbb-utóbb infarktust fogsz kapni.


Erről már többet nem lehet beszélni.


Felnőtt nők, anyák, nagyanyák elmondták neked, hogy nem terhes a csaj.


DE VEGYÉL EGY TESZTET ÉS PISILTESD RÁ !!!...ha már nekünk nem hiszel.


De óva intlek, hogy fogd vissza magad, mert a Lány ki fog dobni.

Téged nem lehet elviselni!

67. globus
2012. máj. 4. 17:18
Be.arás, ilyen részletességgel miért nem ő maga mondja el?
66. borzy17 (válaszként erre: 65. - 2a69f78972)
2012. máj. 4. 17:15
de eddig mindig ilyen volt, most akk miért lenne máshogy?
65. 2a69f78972 (válaszként erre: 64. - Borzy17)
2012. máj. 4. 16:31
Egyik hónapban így, a másikban úgy!
2012. máj. 4. 16:00
Am mit gondoltok, miért nem jelentkeznek még a mensi előtti tünetek..már kéne, h puffadjon..még van kb 1 hét a mensiig...és alig van kicsit kipattogva..de nem puffad, se ilyesmi, pedig ilyenkor mindig szokott puffadni...am nem úgy szemmel láthatóan, hanem csak úgy érezhetően fel van puffadva.Mi lehet ez? lehet, h bezavar, h fel volt fázva? vagy ez a fronthatás, mert itt 3 napja napszakonként változik az időjárás...este esig, délig süt a nap, aztán szakad, este meleg van, délutánig forróság stb...ez is bezavarhat?
2012. máj. 4. 13:04

ennyire ne aggódj..főleg, hogy ilyen szinten védekeztek..

de ha ilyen aggódós vagy tanácsolt a párodnak a fogamzásgátlást...

lehet kúp, krém..vagy a jól bevált bogyó...

62. borzy17 (válaszként erre: 61. - 099c0bed40)
2012. máj. 4. 11:35
mondom, h nem azért írom :) csak megköszöntem a hozzászólásokat :)
2012. máj. 4. 11:24
Magyarán szólva eleged lett az ötletek tárházából, jól van na, akkor engedd el magad és próbálj ne folyamatosan parázni, mert így nem lehet élni sem, nem hogy szexelni.
2012. máj. 4. 11:24
Amit írtál, az alapján nem terhes! Nyugi... :)
59. Styxia
2012. máj. 4. 11:23

Hali...szerintem kicsit már kényszeres ez az aggódás nálad..most vagy nagyon fiatal vagy, vagy pedig egy kicsit már majdnem beteges ez a dolog.


Ne aggódj, biztos hogy nem terhes...

58. borzy17 (válaszként erre: 56. - 099c0bed40)
2012. máj. 4. 11:22
igen, ezt én is hozzá akartam tenni...de amúgy érdekesek..már hallottam én is hasonlót
2012. máj. 4. 11:21
köszönöm a hozzászólásokat..valahogy megnyugtatóbb érzés, h kivétel nélkül mindenki azt mondja, h túlparázom..szóval na...am nyugodtan írjon bárki bármit, ha gondolja, ezt most nem azért írom, h "ok, elég volt"..szóval na...mondjuk ez a lefagyasztás meg elköttetés nem szimpi, de na...eddig szinte mindig paráztam, de mindig alaptalan volt..helyesen védekezünk, ahogy mondtátok, ezek nem tünetek..ezeket más okozza..a kimondottan erre mutató tünetek pedig nem jelentkeztek..hányás, rosszúllét, szag\ízundor..étvágy..stb..szóval na..köszönöm szépen :)
56. 099c0bed40 (válaszként erre: 53. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 11:20
Szia, ezek annyira ritka esetek, hogy épp emiatt kerülnek be a műsorba is.
55. 099c0bed40 (válaszként erre: 54. - 2a69f78972)
2012. máj. 4. 11:19
Így is van, egyetértünk! :)))))
54. 2a69f78972 (válaszként erre: 51. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 4. 11:16

Sőt! Sőt! Sőt!


Képzeld el azt a szitut, amikor Ő TUDATOSAN gyereket csinál!


Mi ez, ha nem szerelem?

2012. máj. 4. 11:16
Nem tudom, szokta-e valaki nézni a TLC-n az I didn't know I was pregnant c. műsort. Abban vannak érdekes sztorik, hogy a nő elköttette magát, mégis terhes maradt, nem látszott a hasa, nem voltak tünetei, a tesztek negatívak lettek,végig menstruált, aztán egyszercsak megszült kilenc hónap múlva. Ezeket a sztorikat mindig fenntartással kezelem. Borzy, ezeket a sorokat ne olvasd! Upsz, késő...
2012. máj. 4. 11:14

Ó dehogynem, sőőt!

Szerelem, mert feláldozza a fagyasztott alapanyagot...

51. a31cf0fa6a (válaszként erre: 50. - 099c0bed40)
2012. máj. 4. 11:12
De azt már akkor nem nevezhetjük szerelemgyereknek. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook