Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? fórum

Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
20. nenne67 (válaszként erre: 11. - Édesmandula)
2012. máj. 4. 09:31

Szerintem itt az igazság....

Egyébként sztem nem (vagy) terhes,de biztosat csak a teszt,meg a nőgyógyász tud!

19. a31cf0fa6a (válaszként erre: 15. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:30
Ezek nem terhességi jelek. Viszont egy 500 Ft-os teszt ami a gyógyszertárban kapható, tutira kimutatja, szerintem Neked megérné.
18. 2a69f78972 (válaszként erre: 13. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 4. 09:30
...és ez volt a kegyelemdöfés!!!:D:D:D
17. DorkaMoncsi (válaszként erre: 15. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:28
Értsd már meg, h ilyen hamar nem jelentkeznek tünetek...semmilyen. Még a hányinger is később jön, ha jön..
16. liaeverglot (válaszként erre: 12. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:27
teljesen felesleges mindig ezen paráznod... :/ nem lesz semmi baj, ha igen, észreveszed úgyis, ha elszakad a gumi, vagy hasonló apró balesetek, akkor meg esemény utáni tabletta, ha mégsem, akkor jöhet a para. Nem akarlak megijeszteni, de az egyik barátnőm ezért hagyta el a pasiját, mert az folyton azzal jött, hogy mi van ha terhes, és mindig túlparázta... együtt voltak másfél évig, de tovább nem bírta, az idegeire ment... :/ Szóval kicsit nyugodj meg, nincsen semmi baj, tutira nem terhes, és ne idegeskedd túl a dolgokat :)
2012. máj. 4. 09:27
nem csak azért parázok, mert nincsenek tünetei, hanem mert vannak terhességes tünetei...pl kicsit eresek a mellei, bár lehet, h eddig is ilyen volt, csak elkerülte a figyelmemet, meg viszket az egyik melbimbója hegye...és az is erre utal...na jó..ez így, leírva hülyén hangzik...tényleg sokat idegelek...és nem, nem vok a saját barátnőm :)
14. DorkaMoncsi (válaszként erre: 12. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:26
Akkor sztem ne szexeljetek :)
13. a31cf0fa6a (válaszként erre: 9. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:24
Lehet hogy terhes, de akkor nem tőled.
2012. máj. 4. 09:24
köszi a gyors reakciót :) igen fiú vagyok...sosem parázok semmin, azon sem, amin kéne...de ezen szinte mindig...ez az egy dolog, amin idegeskedni tudok
11. édesmandula (válaszként erre: 1. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:24
te vagy a saját barátnőd, az van XD és húzz el nőgyógyászhoz az van...
2012. máj. 4. 09:23
Most onnan veszed, hogy terhes, hogy nincsenek pms tünetei, és többet iszik? Húúú...szerintem várjátok ki a menstruáció idejét azért, ha késik kb. egy hetet, már lehet aggódni. Nekem max. nyolc napot késett eddig, még soha nem voltam terhes. A tünetek meg nem mindig ugyanolyan intenzitással jelentkeznek, ami a pms-t illeti. Szóval, ha késik több napot, akkor teszt, majd nőgyógyász, addig kár parázni ezen. Különben tuti nem terhes, hacsak a szentlélek nem szállta meg.
2012. máj. 4. 09:20
nekem kell a segítség..mármint válasz szinten...magyarul a barátnőm azt mondja, h nem érez semmit, nem terhes meg stb...de ÉN aggódok, h hátha. Már sok helyen utánaolvastam, meg minden...és egyik helyen ezt írják, máshol azt, és nagyon parázok
2012. máj. 4. 09:20
Valószínűleg csak a felfázás kavart be egy picikét. Ne aggódj, tuti nem terhes a barátnőd :)
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:20

Drága kenyér, medveanyám, jesszusmária, aztaaaaa.


Nagyon cuki vagy :)


Amúgy nem :) ha nem szakadt ki.

6. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:19

Nem terhes.

Ilyen korán nem is szokott terhességi jel lenni, vagy legalábbis nagyon ritka.

Linea negra meg pláne nem jelentkezne ilyen hamar. Én pl. mindjárt 29 hetes vagyok, és még semmi nincs, nem is biztos h lesz. Ha valaki hajlamos rá, az nem jönne elő ilyen korán.

5. 962d69768f (válaszként erre: 3. - Dominós)
2012. máj. 4. 09:19
Ja hogy fiú :D na pff nem tudtam h mivan már mindig csajok kérnek ilyen ügyben segitséget.
4. borzy17 (válaszként erre: 1. - Borzy17)
2012. máj. 4. 09:19
bocsánat, 28 nap telt el a havi óta, nem 21
2012. máj. 4. 09:18
Szerintem nem, nyugiiiii! Egyébként nagyon rendes fiú vagy, hogy így törődsz vele.
2012. máj. 4. 09:18
Most neked vagy a barátnődnek kell a segitség,mert hol elsőszámban irsz hol a barátnődről.
2012. máj. 4. 09:16

Szerintetek okkal parázok? Nagyon félek attól, h a barátnőm tehetbe esett, holott mindig óvszerrel védekzünk, már több, mint 1 éve csináljuk és eddig sosem volt gond, se szakadás, se semmi. Lent leírtam, h mit vettem észre rajta. Kérlek mond el, h te mit gondolsz erről, van okom parázni?


Tehát kezdem azzal, h a barátnőm havija 7.én jött meg és általában 33-36 napos ciklusai vannak. Szóval 7. én megjött, 6-7 napig tartott, normális mennyiségben, normális színnel stb. Azóta legalább 6x-7x voltunk együtt, közvetlenül a menstruáció elmulása utáni napokban is. MINDIG óvszerrel védekezünk, durex elite-t használunk, helyesen, felelősségteljesen, sosem szakadt ki, mindig kezet mosok, még, ha hozzá érek is stb...szóval védekezünk rendesen. A havi óta eltelt pont 21 nap és nem tudom, én parázok, h teherbe esett. Én ilyen parázós vagyok, még tüneteket is vettem észre rajta. Például már kb 1 hónapja mondja, h nagyon szomjas, és sokat iszik, de inkább szénsavasat szokott, ami sztem nem is csillapítja a szomjat, meg a bal mellbimbójának a hegye szokott viszketni, illetve mintha nagggggyon halványan látható lenne a linea nigra-ja vagy miaz, de szagérzékenység, émelygés, rosszullét nincs, se kívánósság, se semmi ilyen...kb a jövő héten kell, h megjöjjön a havija, és ilyenkor, előtte már egy héttel szokott puffadni, de most meg semmi, meg eddig szinte mindig voltak pecsételő vérzések a ciklus közben, teljesen kiszámíthatatlanul, szóval nem pontosan és nem is mindig, de most még az sincs..mondjuk volt, h közvetlenül a havi előtt 1-2 nappal jelentkezett szóval na. Ja! meg mintha észre vettem volna ereket a mellén, de nagyon halványan, a bimbója norm. színű és méretű, nem változott, nincs se hányinger, se szédülés, se gyakori pisilés se semmi ilyesmi. Miért nincsenek most előjelei a havijának? én szörnyen parázós vagyok, mindig parázok és mindig alaptalanul, de most valahogy nagyon rossz érzésem van. A gumit mindig leellenőrzöm, előtte, utána..és még közben is megnézem, nem mindig szoktam benne elmenni, néha kiveszem, mielőtt még elmennék...szóval így, h hogy óvszer is van rajtam, úgy sem hagyom benne, és ha van is olyan, h nem szakítom meg, akk is rögtön kiveszem, mikor végzek...szóval nem tudom..paranoiás vagy? ha a havi utáni legelső aktust nézem, akkor is csak 21 nap telt el. Meg szokott olyan lenni, h ha már közel a havi, és szexelünk, mikor orgazmusa van, aztán úgy kicsit görcsöl, de úgy, olyan "megjön a havi" görcsöt érez orgazmus után, még 1 hét van kb a haviig, vagy több, de ma, mikor együtt voltunk, nem érzett ilyet..ki van pattogva, mondta, h ez is havi előjel, de se puffadás se semmi. Létezik, h ilyen terhességi tüneteket látok? mit gondoljak? szerintetek van okom parázni? Kérlek mondjatok valamit, mert már nem tudok mit hinni!Ja! még annyi, h a múlt hónapban fel volt fázva és volt, h ebben a hónapban is csípett neki prászor pisilés után, és volt ,h mikor megtörölte magát, véres volt..lehet, h ez volt az a ciklus közbeni pecsételő vérzés, de nem tudom...segítsetek, kérlek! MOndjatok valamit!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook