Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? fórum

Szerintetek valószínű, h terhes a barátnőm? Ezek akkor most előjelek vagy mi lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. jollymama (válaszként erre: 108. - Borzy17)
2012. máj. 31. 10:40
Az az igazság hogy tudom ez a fórum nem arra van hogy megbántsuk egymást de mostmár ki kell mondanom: te beteg vagy ,nem kicsit,ez a para tönkre fog tenni minden kapcsolatodat. Vagy befejezed vagy pedig átpártolsz a saját nemedhez,ott biztosan nem esik teherbe apartner,harmadik lehetőség hogy NEM SZEXELSZ TÖBBET! Kezdem azt érezni hogy polgárpukkasztás miatt csinálod az egészet és nem valódi a problémád,de ha mégis akkor részvétem ,mert nemsokára be fogsz dilizni.
2012. máj. 30. 14:46
Jesszusom...komolyan kérdem mi van,ha egyszer tényleg terhes lesz? Az akkora "baj"??? Nem halálos betegség...főleg Neked nem. Nyilván az ember aggódik picit ha nem akar babát,és késik neki. Na de eeez?????
108. borzy17 (válaszként erre: 107. - Nenne67)
2012. máj. 30. 00:33

ez nem nőgyógyász vizsgálat volt, szó sem volt ilyenről, ez más jellegű, más elven működik.

és nem, nem mennék be vele nőgyógyászati vizsgálatra..az azért tulzás...

107. nenne67 (válaszként erre: 105. - Borzy17)
2012. máj. 27. 14:08
és...bemész...vele...szimpla...nőgyógy....vizsgálatra...?????!!!!
106. 2a69f78972 (válaszként erre: 105. - Borzy17)
2012. máj. 27. 10:11

De aztán egy kő esett le a szívedről, hogy szimplán csak rákos!!!


(Jó! Ne szívd mellre, csak vicceltem!):D:D:D

105. borzy17
2012. máj. 27. 10:03
Ez nem tartozik teljesen a témához, de szeretném megosztani veletek..tegnap előtt voltunk orvosnál, teljes körű kivizsgálásra...csak úgy, szóval, h kiderüljön, h van-e vmi betegség, rendellenesség..hozzá teszem, szerencsére semmi súlyos, csak ami általában mindenkinél...na mind1...a barátnőm ül a doki előtt, az néz valamit a monitoron, erre felkapja a fejét, elcsodálkozik, a barátnőm hasát megfogja és azt mondja...."ááá, itt van egy kis probléma a hugyhólyaggal"...Óh te jó ég! mikor elkezdte, h itt van egy kis...úgy betojtam, bakker :) ahogy kezdte...kész :)
104. borzy17
2012. máj. 17. 16:57
már megtettem..már változtattam, mert már unom magam..annyit idegeskedtem ezen, és már egy jó ideje fel sem hoztam a témát...mindig védekezünk minőségi óvszerrel...már én is unom magam hallgatni, meg szeretem annyira a barátnőmet, h ne tegyem tönkre az idegeit...most is tart neki még, de nem kérdezgetem, h mi meg hogy..mevan, kész..eddig mindig idegeskedtem..mondjuk az elején is sokat csináltuk, de akk nem paráztam annyit...eddig sem volt baj...ha így védekezünk, ezután sem lesz..
103. 937a2a883a (válaszként erre: 101. - Borzy17)
2012. máj. 17. 09:26
Eddig én nyugodt voltam,de most már tényleg kiakasztasz.Nem érted meg,hogy nem kell ahhoz terhesnek lenni,hogy akár minden hónapban máshogy menjen végbe a menstruációs folyamat?Ha nem görcsöl és 3 napos csak a vérzése,akkor mit fogsz csinálni?Elrángatod orvoshoz????Ezredszerre is elmondom...HORMONOK!!!!Hol olvastál te olyat,hogy egy nőnek minden egyes hónapban ugyanúgy kell menstruálnia a kezdetektől a végéig?Van akinek így van,van akinek úgy.Olyan aprócska dolgok is bekavarhatnak,hogy nem is gondolnád.Szerintem tényleg menj el pszichológushoz,mert ez már durva.Mindenki,aki nem akar gyereket fél,hogy ne legyen baj.Ha te ennyire parázol és nem vagy képes tisztán gondolkozni,akkor ne szexelj,mert tönkreteszed magad és körülötted élő embereket idegileg...és hiába mondod,hogy tudod milyen kiakasztó vagy...nem,nem tudod.Ha tudnád,akkor már megtetted volna a lépéseket,hogy változtass.
2012. máj. 17. 00:11
jajj szanalom ugyanmar
101. borzy17 (válaszként erre: 100. - 937a2a883a)
2012. máj. 17. 00:08
valahol olvastam, h terhesség alatt, ha van is vérzés, akk nem olyan erősek a görcsök...meg hasonló...de hát nem 1-3 napos vérzése van, hanem normálisan megjött neki..szóval valószínűnek tartom, h a hormonok...csak az a fura, h ilyen még eddig soha sem volt..vagyis egyszer, de akkor likőrözött, és az valahogy tompította a fájdalmait, arra a pár napra.
100. 937a2a883a (válaszként erre: 99. - Borzy17)
2012. máj. 16. 21:01
Hormonok...ennyi.Nekem van olyan,hogy belázasodok a görcsöktől,aztán következő hónapban meg sem érzem.
2012. máj. 16. 20:59

ja..ok..hát..izé nem az :) ahogy számítani lehett rá..12.én megjött neki, de csak 3 nap mulva mondta el, és húzta az agyam...és én idegeskedtem, ő meg vigyorgott és mondta, h nincs semmi baj, meg meg fog jönni, ne izguljak..és egyszer csak azt mondta, h már v 3 napja megvan, csak nemszólt..

csak az a fura, h nem voltak görcsei..vagyis na...voltak, cask most is mondja, h lassan már vége az havijának, már az utolsó napokban jár, és nem is görcsölt annyira, h gyógyszert kelljen bevenni...mitől lehet ez? normális ideig tart a havija, normálisan jött meg, meg minden...csak nem görcsöl..ez mire utalhat? v van ilyen? eddig mindig görcsölt, úgy, h szenvedett..fájdalomcsillapítót kellett bevennie.

2012. máj. 15. 19:39
de akkor most terhes vagy nem? Legalább írj ,kiváncsi vagyok mi lett
2012. máj. 13. 13:03
jó, oké...tudom, h tulzásba viszem, de már annyira aggódok...van is tünete, meg nincs is...és hallottam, meg te is írtad, h terhességnél a minimális vérzés lehetséges...nem kamu fórum, de nem állok le veled ezen vitázni.Tudom, h már übergáz, amit csinálok, de akkor is idegeskedek. Hihetetlen, de van ilyen...ilyen vagyok.
2012. máj. 13. 11:42

Tudod mit gondolok ?


Hogy ez egy álfórum és te nem is vagy férfi.

(Mellesleg a szöveged eléggé nőies, a férfiak nem ilyen stílusban beszélnek, nekem elhiheted!)


Ilyen férfi NINCS!


Ha meg mégis lenne, annak nincs ilyen gondja, mert azzal NŐ nem áll szóba.


Eleinte még jó volt, de mostanra már egy kicsit "túltoltad"

De lényeg az, hogy jól szórakoztunk mindnyájan!:)

2012. máj. 13. 11:16

pár napja volt pecsételője, meg enyhe görcsei, de se tegnap, se ma semmi..

biztosan megjön neki? ez már a 36. nap..ezen felül még sosem késett. Biztos, h megjön neki?

94. borzy17 (válaszként erre: 93. - 2a69f78972)
2012. máj. 12. 23:04
ezen tünetek alapján (enyhe görcsök, pecsételő vérzés, barnázás, mindjárt megjön érzés) már tuti, h meg fog jönni neki?
93. 2a69f78972 (válaszként erre: 92. - Borzy17)
2012. máj. 12. 22:56
MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ??? MIRE ???
2012. máj. 12. 22:02
am vki válaszolna a klrdésemre? :)
91. 2a69f78972 (válaszként erre: 90. - Borzy17)
2012. máj. 12. 21:29
:):):):):)
90. borzy17 (válaszként erre: 88. - 2a69f78972)
2012. máj. 12. 21:17
haha :) értem a görbetükör lényegét...vágom....meg is érdemlem :)
2012. máj. 12. 21:17

tudom, h lehet terhesen is menstruálni..de am annyira most nem izgulok..már kézzelfogható előjelek vannak...meg tény, h nagyon sokszor mondta a legutóbbi havija óta, h fel van fázva v gyuladás, meg, h csíp pisilés után...igen, voltunk orvosnál, írt fel cseppeket, meg ezt azt...és azokat mindig, mikor kicsit is érezte, h csíp, szedte...mondta azt is, h volt már máskor is ilyen előtte...nem szoktan úgy faggatni, csak ha mond valamit, akk rákérdezek, h volt-e már ilyen máskor is...ha igen, akk teszek rá...ha nem, akk utána olvasok.

egyszer kicsit betojt, mikor a havijának (csak például) 27.-e és elseje között kellett volna megjönnie...hozzávetőlegesen...és 27.étől 2 napig pecsételt..azt hitte, h ez már a havi, csak kevés van, mert gond van vagy ilyesmi..akkor megijedt, de a 3. napon megjött normálisan...csak a szokásos pecsételés pont a havi előtt volt, pedig általában ciklus közepén v havi előtt 5-10 nappal van..

már nem izgulok annyira...csak érdekel...kicsit még bennem van a félelem, de már csak nyomokban.

88. 2a69f78972 (válaszként erre: 86. - Borzy17)
2012. máj. 12. 21:12

Szerintem 100 %, hogy TERHES!!!

Gratulálok Kispapa!:):):)

87. timycat (válaszként erre: 86. - Borzy17)
2012. máj. 12. 21:05

elvileg nem, de -és most kapsz infarktust- valaki állítólag terhesen is menstruál... hát nem tudom


a barnázás normális lehet előtte, főleg ha fel van picit fázva akkor meg inkább jellemző is, legalábbis nálam, ha fel vagyok fázva van hogy előtte egy hétig is barnázom :S kellemetlen, de nálam ezzel jár

86. borzy17 (válaszként erre: 85. - Timycat)
2012. máj. 12. 21:01

csak kicsit aggaszt..mert az csüt.-pénteken görcsölt, tegnap este - elmondása szerint - volt egy enyhe barnás pecsételő vérzése, de ma egyáltalán nem voltak görcsei...és a görcsei is, amik voltak, nem voltak olyan erősek, mint máskor...de végül is...minden hónap más..szóval na...ez a 35. nap..holnap lesz a 36. ...ha holnap sem akarózik megjönni, az már késésnek fog minősülni...mondjuk fel volt fázogatva..lehet, h az is bezavar....

Normális ez a pecsételés? vagy barnázás v mittoménmi havi előtt? meg nem gond, h ma nem voltak görcsei?

de a legfontosabb kérdésem az, h :

szóval...olvastam olyat, h a szervezet hormonálisan emlékszik a menstruációra és produkál pms tüneteket is...

de ezek már eléggé fizikális, úgymond kézzel fogható tünetek, ami...mittomén...már válik lefelé a nyálkahártya a méhfalról, már készül a test a menstruációra..gyűl a vér...v mittoménmi...

tehát a kérdésem..

innen már tuti, h megjön neki, ezeknek elvileg terhesség alatt nem lenne szabad jelentkeznie?

85. timycat (válaszként erre: 84. - Borzy17)
2012. máj. 11. 22:57

ne akassz ki! :)


Meg fog neki jönni és még terhes sem lesz "mellette"

2012. máj. 11. 22:43

Mostanra már megnyugodtam, de még van 1 kérdésem.

Vázolom először is a helyzetet:

tehát kb 4-5 napja elkezdett a barátnőm puffadni, ez már a havi jele lehetett, meg már 2 napja vannak enyhe menstruációs görcsei.Mondta, h ezek olyanok, mint mindig, szóval görcsölt, meg tegnap v ma..már nem tudom volt egy enyhe pecsételő vérzése. Mondta, h ilyen is szokott lenni..nem mindig, de van..szóval már görcsöl meg pecsétel..ez a 34. nap..eddig 33-36 napra jött meg a havija..még időben van..DE olvastam olyat, h ha a nő terhes, a szervezet hormonálisan emlékszik a menstruációra és tüneteket produkál..namármost...szerintem valószínűtlen, h terhes lenne...de a kérdésem...

Ezen tünetek alapján (pecsételés + görcsök) már meg fog jönni neki?

83. 099c0bed40 (válaszként erre: 80. - Borzy17)
2012. máj. 7. 06:20

Szia, örülök hogy nem haragudtál meg, valóban nem sértésnek szántam.

Egy jó szakember ( lélekgyógyász) lehet hogy tudna segíteni ha elmondanád Neki a gondjaidat, nem próbálod meg?

( ha nem válaszolok, az nem azért lesz mert nem érdekel a téma, hanem mert nem leszek net közelben csak szombattól).

82. borzy17 (válaszként erre: 81. - Szila5)
2012. máj. 6. 14:47
de, gondoltam rá.
81. szila5
2012. máj. 6. 14:24
Arra még nem gondoltál, hogy bevonzod, ha ennyire ezen görcsölsz?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook