Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek sokat jelent a csókolózás egy kapcsolatban? fórum

Szerintetek sokat jelent a csókolózás egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. márc. 30. 10:51
NAGYON!
43. 8df16b904f (válaszként erre: 42. - Kismarcsi)
2008. márc. 27. 01:15
Azért nem sokkal kissebb a minősítés...!!!:-)
2008. márc. 14. 22:16
Valamikor "nagyon" szerettem csókolózni,de ma már csak szeretek.
41. 8df16b904f (válaszként erre: 40. - 61e5310fec)
2008. márc. 14. 20:57
Nekem kevés lenne a szájrapuszi! A csókolózás valahogy megtartja a "tüzet".
2008. márc. 2. 08:18
Az első "mézeshetekben" igen:)Mi 3 év után már csak szájra adunk puszit,de azt szerencsére sokat.A csókolózás már csak szeretkezéskor van,osztom nitchka véleményét:)))
2008. márc. 2. 08:13
Szerintem egy ido utan a szajpuszi veszi at a csokolozas helyet. A szenvedelyes csokok meg mar csak a szeretkezes reszeve valnak.
2008. márc. 1. 08:41
:-)
2008. febr. 26. 12:58
Igen.
2008. febr. 26. 12:58
Nagyon sokat jelent. Imádom, mert olyan meghitt.:)))
35. Prügi
2008. febr. 26. 12:25
Nálunk a csók helyett a szájrapuszi lett a gyakoribb, de azt srűn váltunk :-). A kapcsolat elején azt gondolom, még nagyobb szerepe van a csóknak. Később is persze, csak más értelemben véve. Pl. az együttlétekkor elengedhetetlen, anélkül el sem tudnám képzelni.
2008. febr. 26. 12:12
nagyon fontos
2008. febr. 25. 19:43
sztem nagyon fontos... párom olyan édesen csókol :) olyan kis puha szája van:D
2008. febr. 25. 19:40
igen
2008. febr. 25. 19:15
Imádok csókolózni a párommal. Nagyon puha a szája!:D
2008. febr. 25. 19:11
Ha jól működik a dolog, akkor igen.
2008. febr. 25. 19:09
szerintem sokat jelent
2008. febr. 25. 19:08
mindenképp szükséges
2008. jan. 31. 01:09
Én imádok csókolózni... aki nem jól csókol, már nincs esélye nálam egy kapcsolatra. Szerintem nagyon fontos, hogy összepasszoljanak a párok ilyen téren... Imádom, ahogy a párom csókol.:-)))
2008. jan. 30. 11:42
rengeteget! az alapja! a szex csak ezután jöhet. :P legalábbis én nem tudom mit csinálnék ha a párom nem csókolózna velem.
25. Bronzi (válaszként erre: 24. - Robcsika)
2008. jan. 30. 08:57
Vitán felül áll, hogy van benne valami. :-) Köszönjük szépen a férfias hozzászólást!
2008. jan. 29. 22:24
Kedves vörös oroszlán!Nemrég bukkantam rá erre az oldalra és megvallom őszintén sok érdekes dolgot fedeztem fel, férfiként .De úgy gondolom hogy bármilyen nőket érintő témában nem lehet csak a saját oldalt meghallgatni, hisz a dolog úgy lesz kerek és egész ha a másik fél véleményét is ismerjük.Olvastam írásod és szeretnék hozzászólni, remélem nem lesz ellenvetésed és talán egy picit tudok segíteni!!A leveled olvasva sok érdekes dolgot fedeztem fel benne.Több szerepet említettél leveledben, ami igazán azért fontos mert egy nőnek mindannyiban helyt kell állni.Kiderült belőle, hogy jó és boldog anya vagy aki igazán szereti a kisfiát, ez szép!Igazi háziasszony , mindent megteszel ami egy egészséges környezet kialakításához szükséges!Helyes!A férjed mindenben segít és támogat tehát valószínű hogy nőnek érzed magad mellette ami nagyon fontos!Nekem egy észrevételem van amit nem értek!!Hol van az ember???Mert amiket te leírtál azok szerintem a saját magunk mint embereknek a boldogságát meghatározó tényezők, amiket hiányolsz!A kérdést nem a nőiességed mivoltában keresd hanem az emberében.Tehát te mint ember mennyire tudsz magadnak örömet okozni,például azzal hogy este a gép előtt ülés helyett miért nem sétálsz egyet a pároddal?Ami jót tenne neked az emberi oldaladnak és a nőinek egyaránt.Erre az esély pedig igen nagy mivel mindenben támogató társ áll melletted.Ne foszd meg magad attól hogy örömet szerezz magadnak, segítő környezeted mindent meg fog érted tenni hogy emberként is boldog lehess csak szólni kell nekik és merni kell segítséget kérni!Nehéz összehangolni ennyi szerepet és ezért is vallom, le a kalappal előttetek, de mi azért vagyunk hogy ti nőnek érezhessétek magatokat ti pedig azért hogy mi férfinak.De nem elhanyagolható szempont az emberi mivoltunk sem, hogy emberként mennyire figyelünk magunkra és ha magunkra tudunk figyelni úgy hogy szereted magad akkor megkaphatod azokat amiket hiányolsz, vagy csökkentheted azon problémáid amiből sok van, (például több lehet a szabadidőd).Lényeg a lényeg. A nő szerep nem a végtelen feladatvállalásban és a túlterhelésben nyílvánul meg, hanem abban ha te annak érzed magad, márpedig addig ez nem következhet be, amíg embernek járó örömöket ...több szabadidő, odafigyelés ....nem adsz magadnak!!!!
23. 8df16b904f (válaszként erre: 17. - Bronzi)
2008. jan. 29. 21:12
teljesen igazad van:)
2008. jan. 29. 11:43
Nekünk a párommal nagyon fontos!
2008. jan. 29. 11:34
Nagyon sokat jelent, mivel annyira meghitt és bensőséges.
2008. jan. 29. 09:12

Mi 20 éves házasság után is sokat csókolózunk, nekem sokat jelent és szeretem is, gondodlom a férjemnek is mivel nem mindig én vagyok a csók kezdeményező,ám a puszikat is nagyon szeretem adni is és kapni is.

Számomra a sex csók nélkül elképzelhetetlen.

2008. jan. 29. 09:06
Nekem nagyon sokat jelentene, de a férjem nem szereti igy ÉVENTE ha egyszer rá birom venni:((
2008. jan. 29. 09:00
nagyon sokat!
17. Bronzi
2008. jan. 29. 08:59

Sziasztok!


Valahogy nálunk is úgy alakult, hogy a puszik mindennaposak (lennének, ha mindennap találkoznánk) :-), de a csókokat általában valami hevesebb érzelem (leginkább szenvedély) váltja ki. Szerintem a csók azért nagyszerű varázslat két ember között, mert lehetőséged van félreérthető szavak nélkül a párod tudtára adnod, hogy hogyan érzel iránta; megízlelheted őt, hozzábújhatsz és így tovább.


Egyébként egyetértek az előttem szóló hölgyekkel, mert én is többet igényelném, főleg a stresszes mindennapokban. A csók olyan, mint a béke és a harmónia szigete, nem? :-)


B.

2008. jan. 29. 08:50
El sem tudnám képzelni,hogy ne csókolóznék,nekem fontos és szerintem mindenkinek jó,főleg ha érzéki:)
15. csajé
2008. jan. 29. 07:25

Szerintem igen, sokat számít egy kapcsolat kialakitásában is.

A puszi legyen minden napos, de a csók az legyen érzékies, és finom.....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook