Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek melyik a legjobb hajápoló/pakolás festett száraz hajra? fórum

Szerintetek melyik a legjobb hajápoló/pakolás festett száraz hajra? (tudásbázis kérdés)


14. 211d16142a (válaszként erre: 5. - Doresz88)
2011. márc. 25. 10:23
és ha mindezt hanyagolja, akkor hogyan formázza?)
13. mkjudit (válaszként erre: 12. - B.betty86)
2011. márc. 24. 18:59
Én azt gondolom,hogy sajnos egyáltalán nem bírja a festést a hajad.Azoknak szokott ilyen száraz "pelyhes" lenni az egész. A szinezést nem tűrné jobban a hajad?
2011. márc. 24. 17:49
Sziasztok! Nekem is tudnátok ajánlani valamit. Sajna nagyon tönkretette a hajam a festés. Most lenövesztem...elég furi de látszik,hogy sokkal szebb egészségesebb ami a saját színem. Viszont nagyon gáz,h vilbarna a hajam és vörös nől le. Szerintetek be kellene festetnem megint?? És "cicókás" nagyon szárítás után. Gliss Kur termékeket használok. Pakolást még nem próbáltam. :S
2010. dec. 15. 18:55

Nekem is zsírosodik, és a festék nagyon tönkrevágta.

Amúgy mindentől függetlenül ha nem vagyok nagyon lusta, kétnaponta mosom a hajam.

Bár azt mondják, ettől is zsírosodik. :(

Fene tudja!

2010. dec. 15. 08:23
Éna Wella festett hajra való pakolását használom.6 hetente van festve a hajam 9%-os és 9-es festékkel,de egyáltalán nem száraz,sőt 3 naponta mosni kell annyira zsírosodik,persze nem a pakolástól,hanem nekem alapból ilyen sajna...
9. 9f98008a3b (válaszként erre: 3. - Doresz88)
2010. dec. 15. 06:49

Van a Kallos-nak egy mézes hajpakolása, és van egy másik méz tartalmú.

Baromi kellemes illata van, és fantasztikusan puhítja a száraz hajat!

Én imádom!

Fodrászkellékes boltban mindig kapható, de nekem a fodrászom szokott rendelni, ha szólok neki.

Szerintem a Tiéd is rendel Neked, ha megkéred rá! :)

2010. dec. 14. 10:22
-mondjuk
7. doresz88 (válaszként erre: 6. - Orsolya33)
2010. dec. 14. 10:22
Hát én kétszer mosom meg samponnal, és kijön. Szerintem nem gáz. Mosjuk úgy szoktam, hogy reggel, vagy még kora délelőtt bekenem, és csak este mosom le. Azidő alatt meg rengeteg beszívódik. De ha nem volt ennyi időm, akkor is kijött.
6. orsolya33 (válaszként erre: 5. - Doresz88)
2010. dec. 14. 10:16
A ricinust nem nehéz kimosni a hajból?
5. doresz88 (válaszként erre: 4. - Orsolya33)
2010. dec. 14. 10:11

Na az enyém is ilyen... Csak nekem szőke, és a szőkítő vágta haza. A töve gyönyörű szép, de az alja.... az folyamatosan törik.

Én azt vettem észre, hogy amíg a törött rész le nem nő, és nem vágatom le, az addig olyan lesz. Mióta ilyen én ricinusolajjal kenegetem a hajam, illetve revalid termékeket használok. Nekem az sokat segített a puhaságon.

Hanyagold még a hajszárítót, a hajvasalót, illetve a fésülködést vizes hajjal!

2010. dec. 14. 10:02

Sziasztok!


A problémám,hogy szülésemet követően és a nyári nagy melegben eléggé kiszáradt. Illetve a festett fekete hajamat tincsekben leszívattam és jelenleg barnára festetem,persze 15-20 cm-er le lett vágva belőle, de többet nem nagyon szeretnék. Érdekelne,hogy tapasztalataitok alapján melyik hajápoló tette rendbe a hajatokat,már ha volt ilyen problémátok. Régen gyönyörű egészséges és puha volt,egy hajszálam nem volt törött,még akkor sem,amikor szívattam le tincseket,most meg sepregetni lehet az aljával.


Köszönöm

3. doresz88 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2010. dec. 14. 09:53
Az milyen?
2010. dec. 14. 09:42

mézes :)

szerintem...

2010. dec. 14. 09:37
A legjobb hajápoló/pakolás festett száraz hajra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook