Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek meddig lehet elviselni, ha egy férj nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy és mindig meg akar változtatni? fórum

Szerintetek meddig lehet elviselni, ha egy férj nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy és mindig meg akar változtatni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
37. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:48

megint megkerdezem, mire jo akkor ez a forum, a sok szidas, martirkodas? nem lehettel kesz tenyek ele allitva, mert neked is van beleszolasod abba, hogy otthagy az otthonodat, elvidd a gyerekedet egy masik orszagba, lemondj olyan dolgokrol, amikrol nem akarsz. mondhattal volna nemet, maradhattal volna ott, ahol eltel


nem egy vadidegenrol van szo, aki fegyverrel kenyszerit es meg rosszul is banik veled. a parodrol, akit szerettel, szeretett, osszehazasodtatok, gyereket vallaltatok. ha ilyen volt az elejetol, akkor ezt vallaltad be. akkor nem erhetett meglepeteskent, hogy o jon-megy, programokra mentek egyutt stb.


egy hazassag megromolhat, de az mindig a ket fel hibaja, sosem csak az egyike. ha o ugy ismert meg, mint egy tarsat, aki tarsa a mindennapokban, vele megy ide-oda, csinos, ad magara, akkor ertheto, ha csalodas neki a nyavalygas, hogy neked nincs kedved, es a tobbi


ha te azt varod egy hazassagtol, hogy munka utan szepen hazamentek es otthon toltitek az idot, nem szamit, hogy neztek ki vagy mit csinaltok, nem terveztek, leptek elore, akkor ilyen tarssal leszel csak boldog. a parod meg olyan tarssal, aki hasonlo hozza. nem o a fo szemet, te meg az aldozat. hiszen igy eltel vele, elfogadtad. ha nem tetszik, nem tudsz lepest tartani vele, mert te masmilyen vagy, mas eletre vagysz, azt el kell fogadnod, es tenned ezert. nem csak ot hibaztatnod

36. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Missjuti)
2017. jún. 27. 20:43

de ez martir szerep. nagyon visszatetszo, mikor valaki a ferjet vagy feleseget szidja ilyen vehemensen masoknak. onmagat minositi, senki mast


ha azt irta volna, a ferjem egy szemet, megcsalt, mindenbe belekot, semmi nem jo neki, nem birom tovabb, valni akarok, de nem tudom, hogyan tovabb, teljes mertekben megertenem

2017. jún. 27. 20:36
Én a helyedben új életet kezdenék.
34. missjuti (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:36
Ez nem mártir szerep,ilyen az élet,a szerelem..Ki ne hibázott volna ilyesmiben?A férfi eljátszotta először a kedves,jóravaló,gáláns úriembert,elhúzta a mézes madzagot..mikor elhitt mindent a lány és belement a gyermekvállalásba,közös életbe,fordult a kocka és jött a fekete leves!A megaláztatások sora,lelki terror,gunyolódás.
33. katika23 (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:31
Ide meg annyit akartam hozzafuzni hogy igen hiztam 10 kgt amiota nemetben elunk viszont nem erzem magamat kovernek 65 kg vagyok es 166 cm. Nem vagyok apolatlan vagy lusta. Nem a tv elott lustalkodom munka utan altalaban mivel intenziven veszek nemet orakat, hazi feladatom is van, pluszban hazimunka meg a gyerek, szoval neha en is lehetek talan faradt es nem mindig dob fel az otlet hogy gyere menjunk biciklizni.....
32. kisj (válaszként erre: 29. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:28
A tűrést meg fogod még bánni.
31. vacsa (válaszként erre: 29. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:27
Ha így állsz hozzá, akkor rendezkedj be erre az életre úgy 10-15 évre...
30. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:27
gondolom amikor ezt eldöntötte azt gondolta boldog lesz ezzel a férfival. Így alakult és szeretné megbeszélni valakikkel a gondjait, ezért írt ide. Én nem látok ebben semmi rosszat.
29. katika23 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:24
A koltozesrol csak annyit hogy nem sok valasztasom volt elhiheted, kesz tenyek ele voltam allitva.....ha azt akartam hogy a csaladom egyben maradjon akkor jonnom kellett es a fiam imadja az apjat epp ezert turok!
28. Guruljka (válaszként erre: 25. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:19

Nagyon rossz helyzetben vagy, de sajnos a férjed épp a kiszolgáltatottságodat használja ki. Még akaratlanul is, hiszen neki így kényelmes.


Azt ezért megmondhatod, hogy nem azzal támogat, hogy csúfolódik.

27. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:19

Szabad kiírnia 1 fórumot, mielőtt beadja a válópert?!

Nem mártíroskodik, csak kutya nehéz lehet tanácsot kérni, megosztani gondját, ha nincs senkije. A kb. 7 éves kisfián kívül

26. katika23 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:16
Pont ilyen felfogasa van a ferjemnek is o nem erzi azt hogy mennyire bant......szerinte o szeret engem es mivel fontos neki a kapcsolatunk allandoan a kepembe vagja hogy mit nem csinalok jol....meg halasnak is kene lennem!!
25. katika23 (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:13
Nem martirkodok csak jol esik kimondani magambol ami faj mert mar nincs kivel beszelgessek mint irtam a baratok is elkoptak az evek alatt..... ha szurja a szemedet ne olvasd legyszi, rosszindulatra nincs szuksegem!!
24. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 22. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:12
Neked itt nem kell bocsánatot kérned. A fórumozók nagy többsége érti, hogy miről beszélsz
23. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:12

nem azert kell barmit tenned, mert mas elvarja. ha te nem akarod, az csak rosszul sul el


de ha levesszuk a te siramodat, es a tenyeket nezzuk, akkor a ferjed segitett, inspiralt, elore vitt. a diploma biztos nem art majd neked a jovore nezve munkakeresesre. hazasok vagytok, nyilvan megegyeztetek a koltozesben, nem pedig egyik nap kirangatott es kesz. megtanulhatsz perfekt egy nyelvet, az is nagy segitsegedre lesz a jovoben


fura, hogy egyre halmozod a "szemet" dolgait a ferjednek, de ha nem tudsz rola jot mondani, csak szemetsegeket, akkor mi a kerdesed? ha hatarozottan tudsz szidni valakit es felsorolni a serelmeidet, hatarozottan annak is utana tudnal nezni, hogy valas utan hova tudsz menni, munkat vallalni, gyerekrol gondoskodni stb.


azzal mit ersz, ha itt majd ezer ember szidja a ferjedet? az lesz, mint a ferjeddel, ha ezer ember irja, hogy elvalj, akkor elvalsz, magadtol nem jut eszedbe? mint ahogy a tanulas, fogyas stb. nem jutott eszedbe magadtol?


biztos banto, amit irok, de attol, hogy te itt bantatod a ferjedet idegenekkel, irva, amit akarsz, masik fel ugye semmit nem irhat, az mire jo neked?

22. katika23 (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:06

Bocsanat elore is ha rosszul fogalmazok ugyanis nem magyarorszagi vagyok. Erettsegim volt csak 20 evesen ugyanis az erettsegi utan elvaltak a szuleim es edesanyamnak nem volt penze hogy tovabb mehessek iskolaba. Sot dolgoznom kellett azert mert meg volt egy kisebb ocsem is, segitenem kellett anyagilag. Majd jott a nagy szerelem es halas vagyok neki hogy segitett es elore tuszkolt de amig en egyszerre dolgoztam es iskolaba jartam mert o ezt varta el tolem kozben tonkrement a kapcsolatunk de en teherbe estem igy nem ereztem meg hogy valnunk kene.

Nem is ertem mit magyarazkodok nyilvan nem erezheted at a helyzetem...........nem baj ha valaki felemel es segit ez dicseretes de en ugy erzem mindent megtettem mindig amit elvart tolem megis amint elertem valamit jott mindig mas amit elvart tolem, sohasem eleg neki semmi.

Es a megcsalason is tulvagyunk mar pont amiutan lefogytam a szules utan akkor jottem ra hogy van valakije......gyerek tul pici volt nem mertem lepni igy megbocsajtottam.

21. kisj (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 20:06

Nincs a fogalmazásával semmi baj.

Nem kellett volna ezért nekiugranod.

2017. jún. 27. 20:02
hát ez így nem jó. én a helyedben megpróbálnám neki elmagyarázni hogy mennyire nem jó ez és ha nem hat akkor simán elválnék. Mert még gondolom fiatal vagy és esélyes egy boldog életre ami így nem fog menni.
19. vacsa (válaszként erre: 16. - Katika23)
2017. jún. 27. 20:00

Szuper. Még el is vagy szeparálva.

Hát nem irigyellek.

18. 4213133598 (válaszként erre: 1. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:59

Bizony van ilyen. Kívülről mintaférj. Ajaj!

Nem tudom, hogy bírtad eddig is a megalázást, de talán még nem késő változtatni.

Csak a gyerek miatt nem szabad behódolnod! Egy házasság ne attól működjön, hogy az asszony nyel éveken át!

Azt, hogy nem teljesen azonos a habitusotok, még nem lenne akkora baj. Ezt át lehet hidalni. A nagy baj ott van, hogy a férjed folyamatosan aláz téged. Mi az, hogy csúfolódik veled? Óvodában érzi magát?

Utálja a kövér nőket? Ilyet normális ember nem mond a feleségének.

Ne hagyd magad terelgetni tovább!

Ha nem akarsz ebben a helyzetben élni még hosszú évekig, akkor legyél határozott, kérd meg, hogy ne irányítson. Felnőtt nő vagy, önálló akarattal.

Ha hagyod, akkor ez magától nem fog változni, sőt egyre rosszabb lesz. Próbálj kitörni, lehet, hogy meglepődik majd a határozottságodon. Lehet, hogy nem fog tetszeni neki, hogy nem leszel bólogató jánosné. De az is lehet, hogy az téríti majd észhez, hogy látja, nem akarsz továbbra is behódolni az uraságnak.

Arra biztatlak, hogy merj változtatni, különben ebben a rossz házasságban fogsz nyűglődni.

Talán még nem késő változtatni. De ha nem próbálsz kitörni, akkor nem sok jót jósolok. Lehet élni egymás mellett, van ám társas magány is. Ne engedd, hogy idáig süllyedjen a házasságotok!


Bátran! :)

17. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:57

mar bocsi, de minek mentel hozza? nem hiszem, hogy barki kenyszeritett, vagy arra, hogy gyereket szuljel, otthagyd a munkahelyedet vagy kulfoldre koltozz


minek kell ez a martirszerep? hogy mindenki irhassa, milyen szemet ember, es te szegeny? ha nem tetszik, valjal el, koltozz haza, ennyi

2017. jún. 27. 19:56
A masik amiert faj a lelkem hogy otthon hematologian dolgoztam mint apolono es neki a cege csodot mondott igy kijott nemetorszagba egy fel evet kulon voltunk, majd miutan sikerult stabilizalni kint a helyzetet mi is kikoltoztunk igy egy eve kint elunk egyutt, fiam osztol jar oviba en meg mivel nem tudok nemetul szobalanykent kell dolgozzak, plussz tanulok nemetul es azota meg jobban elszigetelve erzem magam mint azelott.....imadtam a regi munkahelyemet.....most se a baratok es csalad csak mi es az allando szekalas.....
2017. jún. 27. 19:54

Ezt hívják érzelmi-lelki bántalmazásnak.Sokszor komolyabb,mint a fizikai.


Sürgősen hagyd el,ha nem akarsz egy lelki nyomorék élete élni és a gyerekedet is ebben nevelni.

14. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:54

en is azt mondom, mint masok, hogy keress mast. nem vagytok egy szinten


szerintem a ferjed nem szekal, hanem probal insipiralni, illetve figyelni is magadra magad helyett.


bocsi, de nyilvan nem veletlen "tuszkolt" iskolaba, azt sem ertem, ilyen fogalmazassal te hogy diplomaztal le??? (csak erettsegi diplomam volt, meg o nagyobb 7 evvel nalad stb.) ha o nem mondja, nem jut eszedbe, hogy nem kene megtartani azt a 30 kg pluszt huszonevesen, es nem kene csakugy hizni megint? meg a korra sem lehetne fogni... az meg szerintem jo, ha o szivesen van veled, programokra jartok, es nem tespedtek fiatalok a teve elott


de igaza van a tobbieknek, keress mast, mert ha te ezekre nem vagy vevo, akkor nyilvan olyan par kell neked, aki mellett 150 kilosan doglodhetsz otthon 8 altalanossal

13. vacsa (válaszként erre: 9. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:53

Jajj ne. Ha bántja az anyját, akkor a gyereket is bántja. Milyen példát mutat? Mit tanul majda gyerek abból ahogy veled bánik?

Egy életed van. Lehetsz a gyereked boldog anyukája, vagy hazudhatsz, szenvedhetsz egy életen át.

2017. jún. 27. 19:52
Ez a férj egy intelligencia nélküli ember.Akármit mondasz neki,le fog peregni róla!Ő abben leli az örömét,ha a másikat megalázza és gunyolja.Nem lehet tiszteletre birni az ilyen jellemü embert..olyan,mintha a majomból fizikust vagy orvost akarnánk faragni..lehetetlen..reménytelen...
2017. jún. 27. 19:51
A sok rossz mellett mennyi pozitív megerősítést kapsz tőle bármiben is?
10. vacsa (válaszként erre: 8. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:51
Legyél te is őszinte vele. Micsoda gyökér...
9. katika23 (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2017. jún. 27. 19:50
Egyik felem erre vagyik masik felem meg a gyerek miatt maradna, imadjak egymas es nagyon jo apuka...
2017. jún. 27. 19:49
Elhihetitek hogy nem egyszer megkertem ne tegye ezt velem hisz senki nem tokeletes, foleg gzerek utan a testunk valtozik, szelesedik a csipo amit meg tornaval sem lehet visszacsinalni.Mindig az a valasza hogy o azert mondja ezeket mert szeretne ha valtoztatnek azon ahogy kinezek, mert neki nem tetszik hogy nem mozgok es nem figyelek oda arra hogy mit eszem. O csak oszinte velem mindig ezt mondja...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook