Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek meddig lehet elviselni, ha egy férj nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy és mindig meg akar változtatni? fórum

Szerintetek meddig lehet elviselni, ha egy férj nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy és mindig meg akar változtatni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
7. kisj
2017. jún. 27. 19:47

A kérdésedre a válaszom: szerintem ezt semeddig nem lehet elviselni és nem is kell elviselni.


Inkább most váljatok szét, mint még ennél is később, mert végképp le fog padlózni..mielőtt megcsal és elhagy egy fitt és energikus amazon kedvéért. Mert innét kívülről úgy tűnik, hogy ez lesz a vége.

Még csak 30 éves vagy, bőven újra tudod építeni magad.

Vár rád az egész világ.

Hajrá!

6. 8cc24eb355 (válaszként erre: 4. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:47
Ezt is közölheted vele,hogy mind ezt ő tette veled!
5. vacsa (válaszként erre: 1. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:47
Válás. Egyáltalán nem illetek össze, nem szeret...
2017. jún. 27. 19:46
Kimaradt hogy elso perctol szamomra nagy szerelem volt olyan igazi nem tudnek elni nekule erzes......es emiatt sokaig roszaszinben lattam a vilagot es mindent megtettem hogy boldogga tegyem. Viszont a rozsaszin kod eloszlott es csak azon kaptam magam hogy az egykori onbizalommal teli, vidam, tarsasagi lanybol egy unott szurke anyuka vagyok aki csak azert el mert van egy gyonyoru, ugyes kisfia. Semmi hobbim, barataim sincsenek nagyon, csak a munka es a hazimunka toltik ki az idom nagyreszet plusz a kisfiam.
3. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:44
Miért hagyod? Ha a férjed, ülj le vele, beszéld meg. Mondd el neki, hogy neked ez így nem jó. Állj ki magadért!
2. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Katika23)
2017. jún. 27. 19:43

Miért hagyod?

Állj a sarkadra és közöld vele,hogy elég!

El lehet ballagni ha valami nem tetszik!

Nem hiszem,hogy az idők folyama alatt,ő ugyanúgy néz ki!Vágj vissza,vagy csak mondd meg neki a magadét,de ne hagyd magad!

2017. jún. 27. 19:39
Az en ferjem a kivulallok szemeben egy mintaferj es apa, engem viszont ugy erzem tokretett lelkileg a sok szekalassal es veget nem ero elvarasokkal.....nem vagyok egy ambicios es aktiv tipus, o viszont imad motorozni, biciklizni, jonni- menni. En viszont melo utan szeretek nyugiban itthon ulni, neha en is megyek de nem mindig szivesen. Mikor megismerkedtunk ezelott 10 evvel csinos 20 eves naiv de ombizalommal teli lany voltam akit meg terelgetni kellett, o nagyobb 7 evvel nalam. Mivel csak erettsegi diplomam volt egybol tuszkolt hogy iratkozzak iskolaba, beiratkoztam felsoiskolaba el is vegeztem munka mellett. Azutan terhes lettem hiztam 30 kgt 9 honap alatt. Allandoan csufolkodott velem hogy hogy nezek ki. Alig hagytam abba a szoptatast mar nyuzott hogy fogyokurazzak mert utalja a kover noket.....fiam nem volt meg 1 eves en mar a terhesseg elotti sulyomra visszafogytam, neki ugy sem volt jo kapott mindig valamit ami epp nem tetszett. most ismet meghiztam sajnos 10 kgt szedtem fel de epp olyan elethelyzetem van hogy nincs energiam es turelmem egyenlore fogyokurazni de naponta csufolkodik velem. Nagyon nehez helyzet, fiam miatt kitartok meg de nem tudom meg meddig.......
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook