Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? fórum

Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. Lala Gyula (válaszként erre: 59. - Kisj)
2020. jan. 13. 21:46
szerintem hejes
2020. jan. 13. 21:44
atol fūg hogy hūseges e ès kitart mellete
60. Lydian
2019. dec. 10. 23:50

Azt írod:


"a szulei nagyon sokszor megbaantottak es a ferjem nem allt ki melettem sajnos egyszer sem" ... a kutya ITT van elásva (!)


Én (annak idején) KIÁLLTAM a feleségemért, sőt később faképnél hagytam szüleimet, míg ők el nem fogadták őt.

A maga részéről a feleségem is hasonlóképp tett, mindig megvédett az anyjától, aki akár elevenen zabált volna fel ,ha tud.

Amíg a 2 fél között ez a kölcsönös "szövetség" nincs meg, addig nem lehet várni "közös ünneplést", ami derűs, és békés.Elébe kell menni a dolgoknak, mi magunk. Azaz megbeszélni kell a problémákat, rákérdezni, nem pedig hagyni, hogy feltornyosuljanak.

59. kisj
2019. nov. 30. 16:40

Kedves fórumindító.

Vedd elő a józan eszedet.

Utálni, gyűlölködni soha sem jó és nem is egészséges.

Szerintem vagy annyira intelligens, hogy tudd azt, hogy f@sz módon viselkedsz.

58. Böce (válaszként erre: 54. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 23:40

Nem tulajdona az anyának se a fia, se a lánya.


De azért a szülinapján csak ünnepelhetnek együtt, nem?


Vagy szerinted attól kezdve, hogy összeköltözik valakivel, onnantól a szülő dögöljön meg, mert úgy jó ha porhanyós?


Akkor te még miért élsz?

57. Piroska52 (válaszként erre: 55. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 23:02
Akkor már érted miről írunk.
56. vivo44 (válaszként erre: 54. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 22:50

Ezzel csak az a baj, hogy a fiataloknál a hölgyemény félrekavar telefonnézelődés közben és a többi:-)

Ő nagyon is él a kis faluban, de rajta kívül mindenki életét megkeseríti, legyen az szomszéd, anyós, vagy akár a férj.

De már szerintem te is érted:-)))

55. Solar-Tochter (válaszként erre: 53. - Piroska52)
2019. nov. 29. 21:55
Nah, beleolvastam, azóta röhögök a telefonos csábítón.
54. Solar-Tochter (válaszként erre: 48. - Bözsi néni)
2019. nov. 29. 21:46
Párom nem húzza az orrát, szüleim rég elmentek. Lassan a 70-hez közelítek. A fiatalokat hagyni kell saját életüket élni, ahogy nekik a legjobb. Az anyának se tulajdona a fia. Nem szabad egymás életét élni. És főleg egymást bántani. Nem véletlen az a mondás, hogy az anyós úgy jó, ha porhanyós.
53. Piroska52 (válaszként erre: 40. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 21:38
Naná hogy van,de ha beleolvasol a szösszeneteibe,nem lennél az anyósa az tuti.
52. Bözsi néni (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2019. nov. 29. 21:38

na elment,szóval folyt.


dug is), aki csak ránéz abban a porfészekben. És még ő rikácsol az anyósra? Úgy rugnám seggbe, hogy leszántaná a tejútról a csillagokat!

51. Bözsi néni (válaszként erre: 49. - Vivo44)
2019. nov. 29. 21:34

Szia!

Nincs mit, úgy gondolom, hogy nem kell megtagadni a szülőt, csak azért, mert a párunk nem szereti. Évi két-három alkalmat akkor is kibír.


Nem mellesleg, nyitott szemmel választott, nyilván megismerte a szülőket is. Szóval egy eáberrel, társsal, sok mndenki együtt jár.


Egyébként pedig a fórumindító örüljön hogy szóba állnak vele. Ő minden fckóval flörtöl, majdnem (vagy tényleg dug

50. Bözsi néni (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2019. nov. 29. 21:27
:D
49. vivo44 (válaszként erre: 48. - Bözsi néni)
2019. nov. 29. 21:26

Szia.

Köszönöm!

48. Bözsi néni (válaszként erre: 45. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 21:25

És te megtagadod anyàdat, apádat, ha a párodnak nem szimpik?


Illetve nem hívod meg őket a szülinapodra, mert a párod húzza az orrát?

47. vivo44 (válaszként erre: 44. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 21:23

A hátralépés pedig annyit jelent nálam, hogy arra az egy-egy szülinapra félreteszem a haragomat és azt mondom a férjemnek, hogy jöjjenek a gyűlölt anyósék, kibírom a férjem boldogságáért azt a pár órát.

De mindegy is, hiszen nem vagyunk egyformák, ezért beszélgetős a fórum, ezért olyan színes a világ.....

46. vivo44 (válaszként erre: 44. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 21:16

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Az én értelmezésemben a férjem a férjem, akit úgy szeretek, hogy nem megfolytok. Ha szeretne menni a szüleihez, persze hogy menjen. Ha szüleit szeretné meghívni hozzánk, akkor természetesen tegye, ha ettől a szeretett férjem boldogabb lesz.----és ez fordítva is.

Egy annya nem csak addig kell, míg megszüli, felneveli a férjünket.

Persze ez nagyban függ az egymáshoz való kapcsolathoz.

Legyek én a múlt században, de egy édesanyával soha nem versenyeznék.

TISZTELET!

Ami a fórumindítóban láthatóan nincsen meg sem a férje, sem a hozzátartozók, rokonok felé.

45. Solar-Tochter (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 21:03

Nem jogos. A férjed részéről az lenne jogos, ha kiállna melletted. Már nem az anyjával él. Ha együtt van a szülinapotok, akkor mond neki, hogy te a tiedet külön akarod tartani, a szülei nélkül.

Ha engem megbánt valaki, annak nincs helye tovább az életemben.

44. Solar-Tochter (válaszként erre: 43. - Vivo44)
2019. nov. 29. 20:55
A múlt században. Ma már az egyensúly működik. Az anyósnak kell hátralépni, abban a pillanatban, amikor a gyerekei házasságra, vagy kapcsolatba lépnek. 15 éve anyós vagyok. Ha hívnak megyek. Ők bármikor jöhetnek, nem szólok bele semmibe, nem adok tanácsot, de én már kértem tőlük. Nem használom ki a szabadidejüket, hogy nekem segítsenek. Ennyike.
43. vivo44 (válaszként erre: 40. - Solar-Tochter)
2019. nov. 29. 20:22

Valóban van!

De éppen ilyenkor kell a menynek picikét hátrébb lépni és hagyni a fia/ a nő férje boldogságát.

Ha valaki szereti a párját, akkor úgy szereti, hogy szeretve lehessen.

42. vivo44 (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2019. nov. 29. 20:21
:-))))
41. andi6020 (válaszként erre: 24. - Frufru26)
2019. nov. 29. 18:54
Nem lehet, hogy anyósod van vagy volt ide regisztrálva? Bár akkor már nem lenne mit sárgára melírozni a fejeden.
40. Solar-Tochter (válaszként erre: 26. - Piroska52)
2019. nov. 29. 18:05
Azért van olyan anyós is, aki nem való sehova.
2019. nov. 29. 17:01

Engem is kezd érdekelni, miben nem állt ki melletted?

Írd már le, vagy másold ide, ne kelljen végigolvasni az összes hozzászólásodat, hátha közte van.

38. Sirga
2019. nov. 29. 16:51

Nálunk épp az ellenkezője volt: meglepetésbulit szerveztem a Páromnak, (kerek) szülinapjára. Alapos, jól kidolgozott terv, 1-2 apróbb, korrigálható hiba becsúszott, de így is tökéletesre sikerült. Míg haza nem értünk, ahol a családnak kellett volna várnia. Ugyanis "kedves" anyósomék nem jelentek meg. Amikor felhívtam anyósomat, hogy miért nem jöttek, ő arra hivatkozott, hogy nem hívtuk meg őket. (A fiuk nyilván nem: nem tudott róla. Én viszont kétszer meghívtam, sőt, a tervekről is meséltem. Letagadta.) Majd nagylelkűen felajánlotta, hogy ha elmegyünk értük kocsival, akkor eljönnek.(15 km-re laknak tőlünk, a családból 3 autó jött abból a faluból, és a lánya hosszan győzködte, hogy jöjjenek el velük - nem volt hajlandó.)

No comment. Hibátlan ember nincs. Nézzétek el, hogy nem szeretem anyósomat: 27 éve nem képes emberszámba venni. Sajnos sokáig "pedáloztam", épp a fia nyugalma miatt.

37. Epresturmix (válaszként erre: 15. - 0adc8842b1)
2019. nov. 29. 16:38
De tudna. Ahogy a kedves férj is kiállni a felesége mellett!!
36. af86a99684 (válaszként erre: 24. - Frufru26)
2019. nov. 29. 16:07
Tudjuk, hogy nagyon rossz ember a férjed. Miért vagytok együtt?
35. af86a99684 (válaszként erre: 17. - Frufru26)
2019. nov. 29. 16:05
Nem várhatod el, hogy miattad szakítsa meg a kapcsolatot a szüleivel.
34. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 15:56

Mivel bántottak meg a szülei?

A férjed (vajon) miért nem állt ki melletted?


A fórumindító kérdésre válaszolva, jogos, ha szeretné a férjed, hogy a szülei is ott legyenek a születésnapján.

Fordított esetben neked hogy esne, ha a te szüleid nem látná szívesen?

Szerintem először ezeken kellene elgondolkodnod.

Illetve ezzel a hozzáállással csak tovább rontasz a helyzeten.

33. Amaunet (válaszként erre: 31. - Vivo44)
2019. nov. 29. 15:34
Felismerhető lesz...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook