Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? fórum

Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. nov. 29. 04:37

Nagyon jófej a férjed, ha ilyen választások elé állít, én se kívánnék olyan "ünneplést", ami számomra nem megfelelő.

Viszont hogy a férjed elvárása mennyire jogos, azt csak te tudhatod, itt hiába kérdezgeted.

Elég sok olyan szülő van, akik jogot formálnak beleszólni a gyerekeik családi életébe, ha megtámogatták őket előtte pár millióval például.

Ezt a helyzetet is lehet okosan kezelni .. hmm.. hmm.. sok sikert hozzá!

2019. nov. 29. 04:18
ferjem szuleivel nem jo a kapcsolatunk.Mivel lesz a kozos szulinapunk amit nem sokara tartunk a ferjem elvarna hogy a szulei is itt legyenek viszont nekem kellemetlen ez az egesz mivel en nem vagyok joban veluk s ok se velem.Jopofizni meg nincs kedvem.De a parom elvarna hogy tegyrk ugy mintha minden rendben lenne mikor meg tartottam a kapcsolatot veluk de nem erti meg hogy ez mar nem lesz olyan mint regen es hogy legyenek itt jooogat vagjak mint ha ni sem tortent volna.PEüedog a szulei nagyon sokszor megbaantottak es a ferjem nem allt ki melettem sajnos egyszer sem.Most se nincs sok valasztasom azt mondta vagy megtartjuk a szulinapot igy hogy a szulei is ittlesznek vagy sehogy
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook